Lacetti klub fórum
2024. Július 05. - 09:22:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 206995 alkalommal)
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #225 Dátum: 2008. Január 05. - 11:12:08 »

Stocz!
Köszi a fáradozásod, mindig meglepsz bennünket valami újjal!
Csak az IWIW-es azonosítással vagyok gondban!
Akinek olyan szép, egyedi beceneve van, mint pl. Neked, Ladlacnak, Gidynek, Cápának, stb. azoknak könnyű, de belőlem 31 van Zegen!
Belinkelni meg nem lehet, mert akárhogy közelítem meg, sehogy sem oda mutat!
Tudom, ez az én gondom, csak csalódott vagyok, gondoltam megosztom!

Az új funkciók ikonjai csak nálam nem jelennek meg?

Nem olyan bonyolult ám! Ha be írom a szűkítésbe, hogy hány éves vagy mingyárt csak 5 van belőled. És az a jézus képü vagy. Vigyorog Ennyi.
Naplózva

Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #226 Dátum: 2008. Január 05. - 11:38:19 »

Háát.
Az mondjuk nagyon nem mindegy, hogy van ikon, vagy működik is.
Működnie kell.
Skype-nál hívja a másik embert, IWIW-nél meg a keresőoldalon a megfelelő találatokra kell ugrania. Onnan választhatod ki azt, akire gondoltál (már ha több embert ad vissza a találat).

Teszteljétek és jelezzetek vissza!
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #227 Dátum: 2008. Január 05. - 13:18:50 »

Nem olyan bonyolult ám! Ha be írom a szűkítésbe, hogy hány éves vagy mingyárt csak 5 van belőled. És az a jézus képü vagy. Vigyorog Ennyi.

Persze, mert Te ismersz! De más honnan tudja, melyik az 5 közül?
He?
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #228 Dátum: 2008. Január 05. - 14:50:25 »

Peti! Tedd hozzá, hogy a Lacettis Peti74, ebből tán nincs olyan sok Egerszegen! Peti74Lacetti is jó, stb.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #229 Dátum: 2008. Január 05. - 15:18:05 »

Stocz! Egy ötletem volna, talán nem hülyeség? Ha majd a többség megadja a lakóhelyét, legalább település szinten, akkor jó lenne egy régiós taglistát csinálni. Helyi taliknak, segítségeknek, barátkozásoknak biztos jót tenne! Megvalósítható? Olyasmi formában, mint pl.: a felhasználok, ami megy ABC-ben, de hozzászólások szerint is. Érthető vagyok? Bocs, hogy újabb esetleges munkát kérek Tőled. Véleményed?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #230 Dátum: 2008. Január 05. - 15:29:15 »

Stocz! Egy ötletem volna, talán nem hülyeség? Ha majd a többség megadja a lakóhelyét, legalább település szinten, akkor jó lenne egy régiós taglistát csinálni. Helyi taliknak, segítségeknek, barátkozásoknak biztos jót tenne! Megvalósítható? Olyasmi formában, mint pl.: a felhasználok, ami megy ABC-ben, de hozzászólások szerint is. Érthető vagyok? Bocs, hogy újabb esetleges munkát kérek Tőled. Véleményed?
Nem tud helizni.  Vigyorog
Láttad, addig szünetel a fejlesztés, amíg így el van foglalva a Mesterünk.  Kacsint
Jó szelet a Pilótáknak... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #231 Dátum: 2008. Január 05. - 18:37:52 »

Stocz! Egy ötletem volna, talán nem hülyeség? Ha majd a többség megadja a lakóhelyét, legalább település szinten, akkor jó lenne egy régiós taglistát csinálni. Helyi taliknak, segítségeknek, barátkozásoknak biztos jót tenne! Megvalósítható? Olyasmi formában, mint pl.: a felhasználok, ami megy ABC-ben, de hozzászólások szerint is. Érthető vagyok? Bocs, hogy újabb esetleges munkát kérek Tőled. Véleményed?
Gidy !
A weblapos taglista ilyen. Csak a rendezésnél válaszd ki a megye szerinti sorrendet. Máris kész a régiós taglista.
Stocz  lesz ha olyat kértek ami már működik nagyon régen.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #232 Dátum: 2008. Január 05. - 19:55:19 »

Bocsika! Stocztól, és a többiektől is, akik tudták, hogy tágra nyított kapukat döngettem buzogánnyal. előbb lett megcsinálva, mint kértem! Brávó Stocz!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #233 Dátum: 2008. Január 05. - 23:56:33 »

Gidy, Peti!

Az IWIW-es azonosítótokat úgy adjátok meg a beállításoknál, ahogy az IWIW-en szerepeltek!

Gidy! A számítástechnikában a több=kevesebb(vagy inkáb rossz). Csak annyit írj be, hogy Gidy. Vagy Ladányi Gedeon. nem kell sem zárójel, sem vessző, sem semmi más. És az sem jó, ha mind a két variációt beírod.

Peti! Ne akarj linket megadni, azt én már elintéztem. Csak annyit, és úgy ahogy fentebb írtam.

LadLac-é bezzeg működik. Ő értette a dolgot.

Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #234 Dátum: 2008. Január 06. - 00:02:59 »

Lehetett volna (még most is lehet) az ottani userID-t használni az azonosításhoz, de nem vagyok biztos benne, hogy mindenki pontosan tisztában van vele.

De ha megbeszéljük és akarjátok, akkor át lehet variálni a dolgot.
És akkor csak egy találat lesz minden esetben.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #235 Dátum: 2008. Január 06. - 13:07:38 »

Spec én is egyedül lennék ilyen azonosítóval, de pl. Ladlaccal ellentétben nekem nem működik. Az iwiw-es keresőbe ezt írja be ha a felhasználóknál a logóra kattintok: cᰡFeri
Amúgy nagyon profin megcsináltad Stocz, még nem láttam ilyet! Gratulálok!!!
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #236 Dátum: 2008. Január 08. - 06:41:26 »

Lehetett volna (még most is lehet) az ottani userID-t használni az azonosításhoz, de nem vagyok biztos benne, hogy mindenki pontosan tisztában van vele.

De ha megbeszéljük és akarjátok, akkor át lehet variálni a dolgot.
És akkor csak egy találat lesz minden esetben.

Stocz!
Akkor az lesz a megoldás, mert nézd meg, a Tiéd is hova mutat! A sima keresőbe!

Gidy!
Írd vissza "Gidy" helyett "Ladigidy"-t, mert így belőled is 3 van!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #237 Dátum: 2008. Január 08. - 10:53:04 »

Vettem az adást, és újra: LadiGidy!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #238 Dátum: 2008. Január 08. - 11:16:37 »

Spec én is egyedül lennék ilyen azonosítóval, de pl. Ladlaccal ellentétben nekem nem működik. Az iwiw-es keresőbe ezt írja be ha a felhasználóknál a logóra kattintok: cᰡFeri
Amúgy nagyon profin megcsináltad Stocz, még nem láttam ilyet! Gratulálok!!!
Üdv!

Nálad az ékezetes karakter okozza a gondot.

Át fogom állítani a rendszert az ottani userID-kre.
Majd írok üzenetet, és akkor mindenki átállíthatja. Akinek nem megy,majd segítek.

Addíg mindenki hagyja így! (kivéve, akinek így sem működik)

Cápa!
Ha azt írnád be, hogy Hall Ferenc (ide hozzánk), akkor sztem megtalálna.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #239 Dátum: 2008. Január 08. - 11:34:02 »

Spec én is egyedül lennék ilyen azonosítóval, de pl. Ladlaccal ellentétben nekem nem működik. Az iwiw-es keresőbe ezt írja be ha a felhasználóknál a logóra kattintok: cᰡFeri
Amúgy nagyon profin megcsináltad Stocz, még nem láttam ilyet! Gratulálok!!!
Üdv!

Nálad az ékezetes karakter okozza a gondot.

Át fogom állítani a rendszert az ottani userID-kre.
Majd írok üzenetet, és akkor mindenki átállíthatja. Akinek nem megy,majd segítek.

Addíg mindenki hagyja így! (kivéve, akinek így sem működik)

Cápa!
Ha azt írnád be, hogy Hall Ferenc (ide hozzánk), akkor sztem megtalálna.
Stocz!
Ezen ne izgasd magad, szerintem ennyi legyen a legkevesebb! Aki rákattint az ikonra, annak ez jön ki az iwiw keresőoldalán. Ha ott azt a hülye karaktert átírja a megfelelőkre, már meg is talál és belőlem -így- csak egy van!
Nem ezen van a hangsúly, hanem azon, hogy a sok felesleges oszlopot menesztetted a listából és hasznosak kerültek bele, méghozzá profi módon ikonokkal, stb! Ez a nagy szám és ezúton is köszönöm a többe cartárs nevében is! Gratula!!!!
A többi már csak finomítás kérdése.
Köszönjük!
 
u.i.: Remélem tisztában vagy vele, hogy amilyen profin csinálod, ezzel kiharcoltad magadnak az örökös admin-jogot! Ha tetszik, ha nem, mindhalálig Rock and Roll, ettől már nem szabadulsz! Sokan összetennék a két mellső mancsukat, ha ilyen honlapjuk lenne! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!