Lacetti klub fórum
2024. Július 01. - 05:49:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 206433 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #180 Dátum: 2007. December 08. - 20:02:13 »

Stocz cartárs!
Légyszíves nézd meg ezt a képfeltöltési dolgot, mert valami gáz van! Két képet (egyenként 70kb) szúrtam volna be, de ez jött ki hibaüzenetnek, ami Petinél is:
Egy hiba történt!
A feltöltési könvytár megtelt. Kérlek próbálj egy kisebb fájlt és/vagy lépj kapcsolatba egy adminisztrátorral.
Próbáltam egyesével is, de úgy sem ment. Eddig tökéletesen működtek az ilyenek.
Köszi! 
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 08. - 22:31:32 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #181 Dátum: 2007. December 09. - 02:49:23 »

Na, ugye megmondtam! Mert hülye azért nem vagyok!
Ha nagyobb a fájlméret akkor figyelmeztet, hogy a képek együttes mérete nem haladhatja meg a 192 k-t!
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 09. - 02:59:16 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #182 Dátum: 2007. December 09. - 15:26:52 »

Feltöltős teszt.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #183 Dátum: 2007. December 09. - 15:27:43 »

Ok. Igazatok volt.
Most már működik.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #184 Dátum: 2007. December 09. - 19:09:08 »

Na, ugye megmondtam! Mert hülye azért nem vagyok!
Ha nagyobb a fájlméret akkor figyelmeztet, hogy a képek együttes mérete nem haladhatja meg a 192 k-t!
OK Peti, azt senki nem modta, hogy az lennél. Hibás működés esetén azért nem árt ellenőrizni, hogy másnál is hibás-e, mielőtt ugrasztjuk az Admint!  Vigyorog Sokszor van az, hogy a felhasználónál van a bibi. Én sem kiáltottam farkast az elsőnél, mert tudom, hogy ez a "Billgéc" is elfuserál sokszor dolgokat, no meg most tettem fel a 7-es i.e.-t ami -mint minden új dolog a gépen- megintcsak vacakolhat.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #185 Dátum: 2007. December 09. - 20:58:41 »

Na, ugye megmondtam! Mert hülye azért nem vagyok!
Ha nagyobb a fájlméret akkor figyelmeztet, hogy a képek együttes mérete nem haladhatja meg a 192 k-t!
OK Peti, azt senki nem modta, hogy az lennél. Hibás működés esetén azért nem árt ellenőrizni, hogy másnál is hibás-e, mielőtt ugrasztjuk az Admint!  Vigyorog Sokszor van az, hogy a felhasználónál van a bibi. Én sem kiáltottam farkast az elsőnél, mert tudom, hogy ez a "Billgéc" is elfuserál sokszor dolgokat, no meg most tettem fel a 7-es i.e.-t ami -mint minden új dolog a gépen- megintcsak vacakolhat.

Jól van, na! Morcos vagy?
Nálam nem volt config váltás se hardveresen, se szoftveresen! Kiküszöböltem minden lehetséges hibát, végigzongoráztam a lehetőségeket, nyugtáztam, és csak ezután jeleztem!
ÉÉÉS?
A "hülye azért nem vagyok" meg csak egy szlogen!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #186 Dátum: 2007. December 10. - 09:01:25 »

Na, ugye megmondtam! Mert hülye azért nem vagyok!
Ha nagyobb a fájlméret akkor figyelmeztet, hogy a képek együttes mérete nem haladhatja meg a 192 k-t!
OK Peti, azt senki nem modta, hogy az lennél. Hibás működés esetén azért nem árt ellenőrizni, hogy másnál is hibás-e, mielőtt ugrasztjuk az Admint!  Vigyorog Sokszor van az, hogy a felhasználónál van a bibi. Én sem kiáltottam farkast az elsőnél, mert tudom, hogy ez a "Billgéc" is elfuserál sokszor dolgokat, no meg most tettem fel a 7-es i.e.-t ami -mint minden új dolog a gépen- megintcsak vacakolhat.

Jól van, na! Morcos vagy?
Nálam nem volt config váltás se hardveresen, se szoftveresen! Kiküszöböltem minden lehetséges hibát, végigzongoráztam a lehetőségeket, nyugtáztam, és csak ezután jeleztem!
ÉÉÉS?
A "hülye azért nem vagyok" meg csak egy szlogen!
Hihi...nem, dehogy! Nyugi! Vigyorog Csak ez másnak is akart szólni, hogy kéretik kipróbálni a hibát többször más feltételekkel is ha mód van rá, mert nem bizti, hogy mindenkinél minden körülmények között előjön!(Magamból indulok ki) Ha meg célirányosan keres az Admin, tudja, hogy pl. csak Firefoxosoknál jön elő a hiba, akkor sokkal előrébb van a  hibakeresésben.
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #187 Dátum: 2007. December 13. - 09:26:42 »

Csak olyan észrevétel lenne, hogy nem-e lehetne, hogy a galériában mindeni odaírja a Nicnevét?? Mert ebből hogy "my Car", meg "autónk" nem sok minden derül ki. Köszönöm, hogy meghallgattak!  Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #188 Dátum: 2007. December 13. - 12:57:14 »

Ezért volt az a kérésem, hogy mindenki úgy kezdje a képei feltöltését, hogy nyit egy galériát a nicknevével.
Lehet, hogy nagyobb betűvel kellett volna írnom.

Javítgassam ki mindenki helyett?
Vagy töröljük azokat a galériákat, amelyek nem így lettek létrehozva?

Mit javasolsz?
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #189 Dátum: 2007. December 13. - 12:59:38 »

Ezért volt az a kérésem, hogy mindenki úgy kezdje a képei feltöltését, hogy nyit egy galériát a nicknevével.
Lehet, hogy nagyobb betűvel kellett volna írnom.

Javítgassam ki mindenki helyett?
Vagy töröljük azokat a galériákat, amelyek nem így lettek létrehozva?

Mit javasolsz?

Egyiket sem. Mindenki javítsa ki a magáét! Azért van a szerkesztés funkció.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #190 Dátum: 2007. December 13. - 13:56:44 »

Ja.
Ezt megírtam a törzsasztalba is.
Majd meglátjuk, mennyi eredménye lesz.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #191 Dátum: 2007. December 13. - 15:52:40 »

Ja.
Ezt megírtam a törzsasztalba is.
Majd meglátjuk, mennyi eredménye lesz.
De ez a probléma is megoldódna, ha lenne időd megcsinálni amit mondtam a múltkor, hogy mindenkinek az adatlapjához lehetne csatolni a galériáját. Az emilcím alá be kéne tenni és onna lehetne belépni, csak egy nagy közös galéria maradna meg ezen kívül.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #192 Dátum: 2007. December 14. - 15:08:16 »

A galériák akkor is személyesek maradnának. Ez, amit te mondasz, csak egy újabb elérési lehetőség lesz.
Jelenleg mással kűzdök, de ez sincs elfelejtve
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #193 Dátum: 2007. December 14. - 20:46:25 »

De ez a probléma is megoldódna, ha lenne időd megcsinálni amit mondtam a múltkor, hogy mindenkinek az adatlapjához lehetne csatolni a galériáját. Az emilcím alá be kéne tenni és onna lehetne belépni, csak egy nagy közös galéria maradna meg ezen kívül.

Ez rendben Cápa, de akkor kitiltjuk ebből a külső szemlélődőket! Mert ugye onnan csak a regelt, bejelentkezett egyének érnék el! A galériánkat viszont szerintem minden Tagunk szívesen publikálná!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #194 Dátum: 2007. December 14. - 20:56:24 »

De ez a probléma is megoldódna, ha lenne időd megcsinálni amit mondtam a múltkor, hogy mindenkinek az adatlapjához lehetne csatolni a galériáját. Az emilcím alá be kéne tenni és onna lehetne belépni, csak egy nagy közös galéria maradna meg ezen kívül.

Ez rendben Cápa, de akkor kitiltjuk ebből a külső szemlélődőket! Mert ugye onnan csak a regelt, bejelentkezett egyének érnék el! A galériánkat viszont szerintem minden Tagunk szívesen publikálná!
Ebben viszont igazad van Peti! Hmm...Valamit pedig jó lenne tenni a nagy kesze-kuszaságban ami a galériát illeti. Van egy csomó, de azt sem tudom, hogy melyik kihez tartozik.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!