Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 05:28:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 213840 alkalommal)
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1140 Dátum: 2010. November 08. - 20:00:23 »

Nekem nem lehet megnézni, hogy ki on- line, és mit csinál. Nálam a bibi, vagy másnál sem müxik?
Szerintem a főni kikapcsolta. Vigyorog
Olyan sok volt a kérdezősködés inkább deaktiválta. Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1141 Dátum: 2010. November 09. - 14:37:08 »

Nekem nem lehet megnézni, hogy ki on- line, és mit csinál. Nálam a bibi, vagy másnál sem müxik?
Szerintem a főni kikapcsolta. Vigyorog
Olyan sok volt a kérdezősködés inkább deaktiválta. Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1142 Dátum: 2010. November 19. - 15:41:14 »

Most, hogy a Főni kiiktatta, hogy láthassuk, hogy ki mit is csinál, nem tudom, hogy érdemes-e várni, hogy lesz-e új hozzászólás, vagy csak bekapcsolva maradt a gép mindenkinél. Így az enyém is sokszor, mert hátha éppen ír valaki. Szóval ne kérdezősködjetek máskor, mert így még nagyobb időrabló lett a fórum. Tudom, nem mindenkinek lehet mindig a kedvébe járni...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1143 Dátum: 2010. November 20. - 17:39:26 »

Most, hogy a Főni kiiktatta, hogy láthassuk, hogy ki mit is csinál, nem tudom, hogy érdemes-e várni, hogy lesz-e új hozzászólás, vagy csak bekapcsolva maradt a gép mindenkinél. Így az enyém is sokszor, mert hátha éppen ír valaki. Szóval ne kérdezősködjetek máskor, mert így még nagyobb időrabló lett a fórum. Tudom, nem mindenkinek lehet mindig a kedvébe járni...
He
Igazából ha belegondoltok senkinek semmi köze hozzá (mondjuk a moderátorokon és az adminisztrátoron kívül  Vigyorog), hogy ki mit csinál éppen a fórumon.
Tapasztalatlanságomnak köszönhetően maradt ez a rész aktív még annak idején. Néhányan nézegettétek (soha nem értettem, hogy miért), ezért nem lett kikapcsolva korábban (bár már többször felmerült ez a dolog).
Lehet, hogy türelmetlenebb lettem, de tényleg meguntam, hogy ugyan azok a kérdések jöttek elő rendszeresen (kvázi pánik szintjén), teljesen feleslegesen.
Miért is baj, ha vendégek nézegetik a fórumot? Pl.
A válaszokra meg - szerintem - fölösleges várni. Ez nem egy chat szoba. Pont az a lényege, hogy feldobsz egy dolgot - amikor időd engedi - és aztán mások válaszolnak amikor idejük engedi. Ma, holnap, holnap után.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1144 Dátum: 2010. December 03. - 23:34:06 »

Mostanában, ha képet akarok linkelni, a fórum automatikusan átméretezi.
Ez szándékos? He

Ez egy 448 x 300 as kép, de átméretezi 150 x 100-ra.
Naplózva


LPG
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1145 Dátum: 2010. December 04. - 17:37:41 »

Mostanában, ha képet akarok linkelni, a fórum automatikusan átméretezi.
Ez szándékos? He

Ez egy 448 x 300 as kép, de átméretezi 150 x 100-ra.

Igen.
Egy időben elszabadult a nagy képek belinkelése. Volt, hogy egy hozzászólás e miatt kitett egy fél (vagy több) fórum oldalt.
A képek így zavarták a fórum normális olvasását, ezért lett a fenti korlát bevezetve.
Nagy/több kép feltöltésére, közzétételére ott a galéria. Az is megoldás, hogy kis méretű "ajánló" képet tesztek fel, és a hozzá tartozó link mutat a teljes értékű képre.

Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1146 Dátum: 2010. December 24. - 11:53:50 »

Eltűnt az avatar képem. Hogyan történhetett? Szeretném vissza tetetni, mert gyönyörű az én autóm, nem hiába ilyet gyártottak 1:18-asba is, amit a talisok láthattak az évadzárón, LadLac jóvoltából.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1147 Dátum: 2010. December 24. - 13:54:11 »

Mostanában, ha képet akarok linkelni, a fórum automatikusan átméretezi.
Ez szándékos? He

Ez egy 448 x 300 as kép, de átméretezi 150 x 100-ra.

Igen.
Egy időben elszabadult a nagy képek belinkelése. Volt, hogy egy hozzászólás e miatt kitett egy fél (vagy több) fórum oldalt.
A képek így zavarták a fórum normális olvasását, ezért lett a fenti korlát bevezetve.
Nagy/több kép feltöltésére, közzétételére ott a galéria. Az is megoldás, hogy kis méretű "ajánló" képet tesztek fel, és a hozzá tartozó link mutat a teljes értékű képre.


Lehetne kicsit növelni a képméretet, mondjuk 320*240?
Naplózva


LPG
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1148 Dátum: 2010. December 24. - 14:00:21 »

Ma karácsonyozok  Kacsint.
Meg holnap is....
Majd ünnepek után foglalkozunk ezekkel a gondokkal.
OK?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1149 Dátum: 2010. December 24. - 14:03:38 »

Ma karácsonyozok  Kacsint.
Meg holnap is....
Majd ünnepek után foglalkozunk ezekkel a gondokkal.
OK?

Senki nem gondolta, hogy ez legyen a karácsonyi ajándékod, hogy a kis problémákkal foglalkozz. Ráér, csak jelzés volt.
Köszönjük az eddigi rengeteg munkád, nélküled nem menne a klub.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1150 Dátum: 2010. December 27. - 10:14:07 »

A jövő évi naptár nem jön be, csak az idei év az utolsó. 2011.-től nincs még lehetőség átkapcsolni. Bocs, hogy szóltam, de közeleg a 2011.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1151 Dátum: 2010. December 30. - 08:38:29 »

Mostanában, ha képet akarok linkelni, a fórum automatikusan átméretezi.
Ez szándékos? He

Ez egy 448 x 300 as kép, de átméretezi 150 x 100-ra.

Igen.
Egy időben elszabadult a nagy képek belinkelése. Volt, hogy egy hozzászólás e miatt kitett egy fél (vagy több) fórum oldalt.
A képek így zavarták a fórum normális olvasását, ezért lett a fenti korlát bevezetve.
Nagy/több kép feltöltésére, közzétételére ott a galéria. Az is megoldás, hogy kis méretű "ajánló" képet tesztek fel, és a hozzá tartozó link mutat a teljes értékű képre.


Lehetne kicsit növelni a képméretet, mondjuk 320*240?
Megnöveltem. Majd meglátjuk, hogy beválik-e.
A változás az eddig feltöltött képen nem fog látszani!
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1152 Dátum: 2010. December 30. - 09:11:13 »

Eltűnt az avatar képem. Hogyan történhetett? Szeretném vissza tetetni, mert gyönyörű az én autóm, nem hiába ilyet gyártottak 1:18-asba is, amit a talisok láthattak az évadzárón, LadLac jóvoltából.
Ez is megvan.
Végül is csak alig több mint fél órám ment rá.

Egyszerűbb lett volna, ha visszatöltöd a képet. Már ha megvan neked. Ha nincs, akkor it a remek lehetőség, hogy elmentsd.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1153 Dátum: 2010. December 30. - 09:25:13 »

A jövő évi naptár nem jön be, csak az idei év az utolsó. 2011.-től nincs még lehetőség átkapcsolni. Bocs, hogy szóltam, de közeleg a 2011.
Megmondom őszintén, hogy nem emlékszem az előző évekre. Lehetett-e látni előre a következő évet vagy sem.
Az adatbázisban nem látom a nyomát, hogy honnan veszi az általános naptár adatokat.

Várjuk ki a jövő évet. Amennyiben nem jelenik meg magától úgy egy jó darabig nélkülözni kell ezt a részt.
Miért?
Mert ebben az esetben frissíteni kell a fórum kódját a legújabb verzióra. Ez azonban sok gonddal fog járni az egyedi fejlesztések miatt (ezek jó része el fog veszni, rosszabb esetben hibás működést eredményezhet).

Másik lehetőségként ki kell nyomoznom a kódból, hogy honnan is veszi az adatokat, és azt átírni (? 1 év: 360 nap!  a hét napjainak megfelelően. + az ünnepek bejegyzése....  ).

Rengeteg munka mind a kettő.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1154 Dátum: 2010. December 30. - 11:04:38 »

A naptár2004.-től 2010.-ig automatikusan megnézhető volt. Remélem megy majd tovább is, ne kelljen azzal is órákig foglalkoznod. Bocs, hogy ezeket felvetem, nem hajtani akarlak, csak a szuper dolgokat megszoktam, hála Neked, és ezért veszem észre a részbeni hiányokat.
Mindig minden év, minden hónapja megnézhető volt. Köszönök mindent.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!