Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 04:27:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 525 526 [527] 528 529 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 714366 alkalommal)
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #7890 Dátum: 2016. Március 18. - 23:25:52 »

Ez a fog téma ezek szerint pont olyan, mint mikor vesz az ember egy 10 éves autót ami "rendszeresen karbantartott, sosem kellett rá költeni", aztán elviszi egy Szerelőhöz...
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7891 Dátum: 2016. Március 22. - 08:25:36 »

http://www.hasznaltauto.hu/auto/suzuki/forenza/suzuki_forenza_2.0_16v_elx-7217267

Ezt az autót mintha már nagyon régóta árulnák. Valami nem lehet kóser vele. Mondjuk az fura, hogy 122 lóerős 2.0 létére....az 1.8 ennyi a lacsikban.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #7892 Dátum: 2016. Március 22. - 08:48:22 »

http://www.hasznaltauto.hu/auto/suzuki/forenza/suzuki_forenza_2.0_16v_elx-7217267

Ezt az autót mintha már nagyon régóta árulnák. Valami nem lehet kóser vele. Mondjuk az fura, hogy 122 lóerős 2.0 létére....az 1.8 ennyi a lacsikban.

Azért nem veszik meg, mert
1: a piaci ár duplájáért árulják
2: az eleje cserélt, a lökős nem gyári, hanem buherált
3: nincs is ködlámpája, pedig széria tartozék volt, a hirdetésben szerepel is.
5: km óra állása ennyi, nem a futott km-eket írja (ravasz)
6: nagyon ritka autó, sok dolog nem egyezik a Lacettiével, így problémás az alkatrész ellátása
7: nem egy ismert autó, ráadásul a GM kivonult az Eu-ból még a Chevykkel is
8: nincs belső kép a hirdetésben, ami nagyon fontos volna
9: esetleg amerikai vízkáros autó?
Hirtelen ennyi jutott eszembe, hogy miért nem kell senkinek sem.
Érthető voltam?
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 22. - 11:46:46 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #7893 Dátum: 2016. Március 22. - 10:53:27 »

http://www.hasznaltauto.hu/auto/suzuki/forenza/suzuki_forenza_2.0_16v_elx-7217267

Ezt az autót mintha már nagyon régóta árulnák. Valami nem lehet kóser vele. Mondjuk az fura, hogy 122 lóerős 2.0 létére....az 1.8 ennyi a lacsikban.

Azért nem veszik meg, mert
1: a piaci ár duplájáért árulják
2: az eleje cserélt, a lökős nem gyári, hanem buherált
3: nincs is ködlámpája, pedig széria tartozék volt
5: km óra állása ennyi, nem a futott km-eket írja (ravasz)
6: nagyon ritka autó, sok dolog nem egyezik a Lacettiével, így problémás az alkatrész ellátása
7: nem egy ismert autó, ráadásul a GM kivonult az Eu-ból még a Chevykkel is
8: nincs belső kép a hirdetésben, ami nagyon fontos volna
9: esetleg amerikai vízkáros autó?
Hirtelen ennyi jutott eszembe, hogy miért nem kell senkinek sem.
Érthető voltam?


Nem volt szériatartozék sok országban a ködlámpa így amerikában sem
Az összes ami bejött sérült volt mint ez is(nem eredeti az első hátsó lökhárító nincs raj helyzetjelző
Magas az ár és nem is keresik Suzukiként,amúgy nagy benzinmotorral nem piacképes, a motor egyezik a tacumáéval
Naplózva

70/4334431
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #7894 Dátum: 2016. Március 22. - 11:31:02 »

Szerintem van ott ködlámpa, meg gyári rács meg minden, csak a csirkeháló mögött.

Amúgy a Daewoo/Chevyn is sokan húzzák a szájukat (nyilván alaptalanul, csak nem fogják fel), a Suzukin pláne, egy Suzuki Daewooért meg ennyi pénzt nem is értem hogy gondolnak elkérni, mert sosem fog elkelni. Ennyiért már keveset futott, dízel Lacetti kombi van...
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7895 Dátum: 2016. Március 23. - 13:51:37 »

Az oldalra tettem volna fel képeket, de valami jelszó megerősítést kér a feltöltésnél és nem fogadja el....  He
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #7896 Dátum: 2016. Március 31. - 14:18:35 »

http://www.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Chevrolet_lacetti_1_4_16v_elado_46974698.htm?first=1

hogy a repedtherébe lehet ebben 5 ajtós műszerfal? Mondjuk ahány szín van az autón, ki tudja miből foltozták össze... de azért egy légzsákért műszerfalat cserélni? Vagy eleve ilyen volt? O:
Naplózva
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #7897 Dátum: 2016. Március 31. - 15:45:56 »

http://www.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Chevrolet_lacetti_1_4_16v_elado_46974698.htm?first=1

hogy a repedtherébe lehet ebben 5 ajtós műszerfal? Mondjuk ahány szín van az autón, ki tudja miből foltozták össze... de azért egy légzsákért műszerfalat cserélni? Vagy eleve ilyen volt? O:

Ez a kocsi ránézésre, úgy van összetákolva, jó hogy szét nem esik. Illesztések .. A lökösök is elég érdekesen vannak fent, az eleje sem valami bizalomgerjesztő.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7898 Dátum: 2016. Március 31. - 19:04:24 »

http://www.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Chevrolet_lacetti_1_4_16v_elado_46974698.htm?first=1

hogy a repedtherébe lehet ebben 5 ajtós műszerfal? Mondjuk ahány szín van az autón, ki tudja miből foltozták össze... de azért egy légzsákért műszerfalat cserélni? Vagy eleve ilyen volt? O:

Ez a kocsi ránézésre, úgy van összetákolva, jó hogy szét nem esik. Illesztések .. A lökösök is elég érdekesen vannak fent, az eleje sem valami bizalomgerjesztő.
Ezt már egyszer biztosan leírták GTK-ra.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #7899 Dátum: 2016. április 02. - 11:06:29 »

Azt hiszem most lett sokadjára elegem "szeretett" márkámból. Nagyon érik, hogy eladom és veszek egy 15 éves Suzukit. 2014 végén volt Sebikénél nagygenerálon. Akkor teljesen fel lettek újítva a hátsó fékek: fékcső, fékolaj, tárcsák, pofák, dugattyút... Eltelt 10E km, és a jobb hátsó fékem beállt  Ráadásul most nagyon kéne az autó, de így használni nem tudom. Hétfőn megy szervizbe... Újra költhetek rá. Pont ma voltam a szemét telepen vele... ott kellett volna hagynom, legalább megúsztam volna a kipakolást...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7900 Dátum: 2016. április 02. - 13:38:10 »

Alkatrész milyen került bele? Talán olvastad az én hasonló esetemet is, bár nekem egy év és 16ezer km után lett ez. Most (lekopogom) minden okés, 5 hónap és 9ezer km után.
Naplózva
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7901 Dátum: 2016. április 02. - 15:19:12 »

Azt hiszem most lett sokadjára elegem "szeretett" márkámból. Nagyon érik, hogy eladom és veszek egy 15 éves Suzukit. 2014 végén volt Sebikénél nagygenerálon. Akkor teljesen fel lettek újítva a hátsó fékek: fékcső, fékolaj, tárcsák, pofák, dugattyút... Eltelt 10E km, és a jobb hátsó fékem beállt  Ráadásul most nagyon kéne az autó, de így használni nem tudom. Hétfőn megy szervizbe... Újra költhetek rá. Pont ma voltam a szemét telepen vele... ott kellett volna hagynom, legalább megúsztam volna a kipakolást...
Felesleges hisztizni, bármelyik autónál előfordulhat. Lehet egészen egyszerű baja, de majd kiderül.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #7902 Dátum: 2016. április 02. - 16:12:20 »

Alkatrész milyen került bele? Talán olvastad az én hasonló esetemet is, bár nekem egy év és 16ezer km után lett ez. Most (lekopogom) minden okés, 5 hónap és 9ezer km után.

ugyanaz mint nálad de ez 1,5 éve volt,,most csináltam a volt autómat a féknyeregöntvénye a 2 gumikarmantyú között rozsdás ami mellett a féknyereg dugattyúja is megrohadt....
Naplózva

70/4334431
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #7903 Dátum: 2016. április 02. - 16:33:35 »

Azt hiszem most lett sokadjára elegem "szeretett" márkámból. Nagyon érik, hogy eladom és veszek egy 15 éves Suzukit. 2014 végén volt Sebikénél nagygenerálon. Akkor teljesen fel lettek újítva a hátsó fékek: fékcső, fékolaj, tárcsák, pofák, dugattyút... Eltelt 10E km, és a jobb hátsó fékem beállt  Ráadásul most nagyon kéne az autó, de így használni nem tudom. Hétfőn megy szervizbe... Újra költhetek rá. Pont ma voltam a szemét telepen vele... ott kellett volna hagynom, legalább megúsztam volna a kipakolást...
Felesleges hisztizni, bármelyik autónál előfordulhat. Lehet egészen egyszerű baja, de majd kiderül.
Ez nem hiszti! Sőt, nem is Sebikét hibáztatom, teljesen korrekt és jó fej volt! Mindent megcsinált, amit kértem, még többet is. De egyik autómmal sem szenvedtem ennyit Ráadásul pont a legrosszabb időszakban áll be a krach Ezért vagyok dühös.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #7904 Dátum: 2016. április 02. - 20:25:30 »

Azt hiszem most lett sokadjára elegem "szeretett" márkámból. Nagyon érik, hogy eladom és veszek egy 15 éves Suzukit. 2014 végén volt Sebikénél nagygenerálon. Akkor teljesen fel lettek újítva a hátsó fékek: fékcső, fékolaj, tárcsák, pofák, dugattyút... Eltelt 10E km, és a jobb hátsó fékem beállt  Ráadásul most nagyon kéne az autó, de így használni nem tudom. Hétfőn megy szervizbe... Újra költhetek rá. Pont ma voltam a szemét telepen vele... ott kellett volna hagynom, legalább megúsztam volna a kipakolást...
Felesleges hisztizni, bármelyik autónál előfordulhat. Lehet egészen egyszerű baja, de majd kiderül.
Ez nem hiszti! Sőt, nem is Sebikét hibáztatom, teljesen korrekt és jó fej volt! Mindent megcsinált, amit kértem, még többet is. De egyik autómmal sem szenvedtem ennyit Ráadásul pont a legrosszabb időszakban áll be a krach Ezért vagyok dühös.

Van Sebikének egy szép piros Merivája, kicsit jobb felszereltséggel mint az enyém, javasolom azt megvételre a Lacsi pótlására! Mosolyog Amúgy ha vígasztal az én Merivában is megrozsdásodott a jobb hátsó fékcsúszka és megette a belső fékbetétet és így megégette a tárcsa egyik felét. Bár ezt a folyamatos németországi füvön, földes retekben való álldogálás kezdte ki 11 év alatt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 525 526 [527] 528 529 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!