Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 00:17:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 506 507 [508] 509 510 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 714058 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7605 Dátum: 2014. Október 19. - 16:07:32 »

Kedden reggel Pestre kell mennem. Kb 8-kor indulnék a Nagy Lajos király útjára. Szerintetek melyik a jobb-gyorsabb útvonal ekkkor: 10-es út, Hungária, M3 bevezető és a Nagy Lajos, vagy a hegyeken keresztül Pomáz, Szentendrei út, Megyeri híd, M0, M3 és így a Nagy Lajos? Esetleg más alternatíva? A léényeg, hogy fél 10-re odaérjek.
Naplózva
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #7606 Dátum: 2014. Október 19. - 17:10:46 »

Tuti ami tuti indulj fél órával hamarabb...
Hungária mostanában gyalázat...
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #7607 Dátum: 2014. Október 20. - 13:09:00 »

10-est reggel felejtsd el. Ma is az angol temető után állt a sor befelé.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7608 Dátum: 2014. Október 21. - 12:37:23 »

Én most átrakattam a téli gumikat, mert megyünk Erdélybe 4 napra és ott mindig "időjárás" van, ahogy ők szokták mondani. Felkészültem minden téli jóval a csomagtartóban, szóval felőlem már a hó is eshet a napokban.  Mosolyog Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #7609 Dátum: 2014. Október 21. - 19:51:34 »

Ma meglátogattam Sebikét. Ideje volt már, mert mire leértem elfogyott a hátsó fékem (fém a fémen). Van még pár hiba, de Sebike azokat profin megoldja Mosolyog Amúgy egy nagyon szimpatikus embert ismertem meg benne, akin látszik, hogy szereti és élvezi amit csinál. Elég csak hallgati, ahogyan beszél róla! Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #7610 Dátum: 2014. Október 21. - 20:50:38 »

Én most átrakattam a téli gumikat, mert megyünk Erdélybe 4 napra és ott mindig "időjárás" van, ahogy ők szokták mondani. Felkészültem minden téli jóval a csomagtartóban, szóval felőlem már a hó is eshet a napokban.  Mosolyog Kacsint

Jó döntés! Pár hete Erdélybe menet előtt én is ebben törtem a fejem. Végül maradtak a nyárik. Sikerült is ****rávágni az egyik gumit, meg mehetett is görgőzésre a 17-es felni. Éjszaka, kb. 10 és éjfél között 18 km-t terepezni, nem annyira vicces...
Naplózva
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #7611 Dátum: 2014. Október 31. - 13:11:39 »

Netán valaki jön/megy/ott lesz?
Vasárnap kilátogatunk a feleségemmel, szerencsére a tréningre is sikerült még beférni. Kíváncsi leszek, mit tud adni egy ilyen villámoktatás.

http://totalcar.hu/info/2014/10/31/tucatnyi_ok_hogy_kilatogass_a_a_continental_teli_vezetesi_napjara/
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7612 Dátum: 2014. November 01. - 18:23:51 »

Mostanában ritkán mosok kocsit az időjárási viszonytagságok miatt. Ilyenkor mindig szembesülök vele, hogy hú de gyönyörű tisztán. Csillog villog. Na igen, a szürkéhez képest elég jó a kontraszt.
Viszont most volt valami ló vagy tehén trágya, amit nem tudtam lemosni a küszöbökről és a kerékdobból. Rákövült. Majd valami nagynyomásúval vagy nem is tudom mivel csak leszedem majd.
Valamint kaptam egy checklámpát is pár perc alapjáraton ácsorgás után, ahogy elindultam szép lassan. Majd hétfőn beugrok Chevrobertohoz, remélem lesz rám 5 perce.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #7613 Dátum: 2014. November 13. - 17:53:14 »

http://www.femina.hu/hirhatter/kotelezo_segelyhivo_autokban
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7614 Dátum: 2014. November 13. - 19:57:31 »

érdekes dolog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7615 Dátum: 2014. November 18. - 18:21:49 »

Ma tudtam menni az állatorvoshoz, akarom mondani háziorvoshoz a múltheti vér és vizelet eredményeimért, és igen meglepődtem, hogy mindenem tökéletes volt  Vigyorog  Rosszabbra számítottam, de ez így elég megnyugtató  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #7616 Dátum: 2014. November 18. - 19:23:46 »

Ma tudtam menni az állatorvoshoz, akarom mondani háziorvoshoz a múltheti vér és vizelet eredményeimért, és igen meglepődtem, hogy mindenem tökéletes volt  Vigyorog  Rosszabbra számítottam, de ez így elég megnyugtató  Kacsint
Az jó... Én 1 hónapja indultam orvoshoz láb és derékfájással. Mivel deréktájékon márványos volt a bőr, ezért továbbküldtek bőrgyógyászhoz. Ő reumatológiai autóimmun akármire gyanakodott. Gerincröntgen, teljes vérkép. Minden negatív, se kullancs, se autóimmun. Azóta lábujjam belilult. Most jöttem dokitól, tovább küldött: hasi ultrahang, mellkas röntgen, fül -orrgégész, reumatológus és még 1 az eddiginél speciálisabb vérvétel... Valami gyulladás van jelen...
Erre szoktam mondani, ha egy jó üzlet beindul...   Zavart
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7617 Dátum: 2014. November 18. - 19:33:03 »

pff...jobbulást!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #7618 Dátum: 2014. December 05. - 17:02:09 »

A jövő év május-június környékére szerveznék Kaposvárra egy horgászós focizós sütögetős, lovaglós állat simogatós, túrázós, erdei sétás, igény szerint 2 napos talit ide .https://www.facebook.com/vackortanya.torocskeito?fref=ts https://www.facebook.com/vackortanya.torocskeito?fref=ts  ha ismerősnek jelölitek be tudtok lépni. Helyszíni szállás lehetőséggel.
http://geocaching.hu/poi.geo?id=19771
Várom a véleményeket
« Utoljára szerkesztve: 2014. December 05. - 17:04:08 írta sebijoe » Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7619 Dátum: 2014. December 20. - 16:19:23 »

Szervusztok, szervusztok

Kicsit eltűntem, de közben megjártuk oda. vissza a Panama csatornát és mos pörkölünk (hö, épphogy 60%-on megy a gép) Antwerpennek 576 doboz banánnal. Doboz alatt a 40 lábas hűtőkonténereket értsd.

Jártunk Chevylandben is, Ecuadorban. 10 autóból 8 Chevy. A taxik pl. mind Kalos / Aveo, csak ott a fedőnevük Chevytaxi. Némelyiken olyan tuning van.... Volt Nubira is, de csak szedán, az már azért a nagyobb méretű autók közé tartozik.

Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 506 507 [508] 509 510 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!