Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 08:21:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 498 499 [500] 501 502 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 714674 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7485 Dátum: 2014. Július 15. - 07:47:38 »

Tegnap megcsináltattam az új forgalmit, amiben már benne van a gázüzem. Kell még ezen kívül más papírt magammal hordozgatni?
Jogsi, lakcímkártya, oltási könyv...... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7486 Dátum: 2014. Július 15. - 08:18:28 »

Tegnap megcsináltattam az új forgalmit, amiben már benne van a gázüzem. Kell még ezen kívül más papírt magammal hordozgatni?
Jogsi, lakcímkártya, oltási könyv...... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Jogsi minek, végül is csak gáz legyen Vigyorog Kacsint Az autó azzal megy.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #7487 Dátum: 2014. Július 15. - 08:20:14 »

Egy újabb cikk, ami reményeket hozhat a konyhára. Gondolom sokakat érint itt a fórumon. Olvassátok el!

http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2014/07/15/az_autohitelek_harmada_visszajar/

Lehet, hogy "csak" másfélszeres, és nem kétszeres áron lehetett Lacettit venni?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7488 Dátum: 2014. Július 15. - 20:45:45 »

Értesítem a Tisztelt "Cartársakat", hogy szabadságra küldtem a családomat, magammal együtt.  A telefonom be lesz kapcsolva, de ha lehet, csak nyomós okkal keressetek.   
Köszönöm a megértést!
Naplózva
Chas
Karbantartó
Bejáratós
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Hozzászólás #7489 Dátum: 2014. Július 16. - 13:53:00 »

Értesítem a Tisztelt "Cartársakat", hogy szabadságra küldtem a családomat, magammal együtt.  A telefonom be lesz kapcsolva, de ha lehet, csak nyomós okkal keressetek.   
Köszönöm a megértést!
Kellemes pihit és hatékony kikapcsolódást kívánok az egész családnak!
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7490 Dátum: 2014. Július 17. - 17:31:35 »

Használ valaki automata kávégépet? Mik a tapasztalatok? Milyen márkát érdemes venni otthonra? Saeco, Jura, Bosch, Siemens? Sok minden van a neten, de igazából nehéz választani.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7491 Dátum: 2014. Július 17. - 20:17:31 »

Használ valaki automata kávégépet? Mik a tapasztalatok? Milyen márkát érdemes venni otthonra? Saeco, Jura, Bosch, Siemens? Sok minden van a neten, de igazából nehéz választani.
Itthon nem, a hajókon van. Konkrétan milyenre gondolsz és mekkorára? Bosch, Saeco és DeLonghiket használunk, eddig az utóbbik voltak a legjobbak.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7492 Dátum: 2014. Július 18. - 07:25:33 »

Használ valaki automata kávégépet? Mik a tapasztalatok? Milyen márkát érdemes venni otthonra? Saeco, Jura, Bosch, Siemens? Sok minden van a neten, de igazából nehéz választani.
Itthon nem, a hajókon van. Konkrétan milyenre gondolsz és mekkorára? Bosch, Saeco és DeLonghiket használunk, eddig az utóbbik voltak a legjobbak.
Konkrétan több helyről kértem már tanácsot, kizárólag otthoni használatra kellene, napi 6-10 csésze kávé-cappuccino készítéséhez. Az sem baj, ha tud szemes illetve őrölt kávéból is készíteni "üdítőt". Szóba jött már a Bosch Benvenuto B60, illetve ikertestvére a Siemens Supresso S60. Mindkettő állítólag megbízható, olcsó hozzá az új alkatrész, hosszútávon is gazdaságosan üzemel, és tud cappuccinot is csinálni, két kazános. Hasonló árban van a Jura E10 és testvérei, ami viszont már profi(bb) gép, otthoni használatra talán túlságosan is, ráadásul kevesebbet tud az előbbi kettőnél. A Saeco Incanto Rondo Plus SBS szintén állítólag jó gép, bár az is kevesebbet tud a Bosch-Siemens párosnál. Igazából a legfontosabb, hogy jó kávét főzzön, természetesen minőségi kávéból.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7493 Dátum: 2014. Július 18. - 12:06:08 »

Használ valaki automata kávégépet? Mik a tapasztalatok? Milyen márkát érdemes venni otthonra? Saeco, Jura, Bosch, Siemens? Sok minden van a neten, de igazából nehéz választani.
Itthon nem, a hajókon van. Konkrétan milyenre gondolsz és mekkorára? Bosch, Saeco és DeLonghiket használunk, eddig az utóbbik voltak a legjobbak.
Konkrétan több helyről kértem már tanácsot, kizárólag otthoni használatra kellene, napi 6-10 csésze kávé-cappuccino készítéséhez. Az sem baj, ha tud szemes illetve őrölt kávéból is készíteni "üdítőt". Szóba jött már a Bosch Benvenuto B60, illetve ikertestvére a Siemens Supresso S60. Mindkettő állítólag megbízható, olcsó hozzá az új alkatrész, hosszútávon is gazdaságosan üzemel, és tud cappuccinot is csinálni, két kazános. Hasonló árban van a Jura E10 és testvérei, ami viszont már profi(bb) gép, otthoni használatra talán túlságosan is, ráadásul kevesebbet tud az előbbi kettőnél. A Saeco Incanto Rondo Plus SBS szintén állítólag jó gép, bár az is kevesebbet tud a Bosch-Siemens párosnál. Igazából a legfontosabb, hogy jó kávét főzzön, természetesen minőségi kávéból.
Hát, én a Bosch-t választanám (a Siemens-t nem ismerem) a capuccino miatt. Mert azt szeretem. Ennek egy nagyobb változatával már volt 4 hónapom. A tisztítási periódus volt kicsit macerás, olyankor 2 óráig nem lehetett használni. Meg a zacctartó egy kicsit kicsi.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #7494 Dátum: 2014. Július 18. - 12:13:12 »

Használ valaki automata kávégépet? Mik a tapasztalatok? Milyen márkát érdemes venni otthonra? Saeco, Jura, Bosch, Siemens? Sok minden van a neten, de igazából nehéz választani.
Itthon nem, a hajókon van. Konkrétan milyenre gondolsz és mekkorára? Bosch, Saeco és DeLonghiket használunk, eddig az utóbbik voltak a legjobbak.
Konkrétan több helyről kértem már tanácsot, kizárólag otthoni használatra kellene, napi 6-10 csésze kávé-cappuccino készítéséhez. Az sem baj, ha tud szemes illetve őrölt kávéból is készíteni "üdítőt". Szóba jött már a Bosch Benvenuto B60, illetve ikertestvére a Siemens Supresso S60. Mindkettő állítólag megbízható, olcsó hozzá az új alkatrész, hosszútávon is gazdaságosan üzemel, és tud cappuccinot is csinálni, két kazános. Hasonló árban van a Jura E10 és testvérei, ami viszont már profi(bb) gép, otthoni használatra talán túlságosan is, ráadásul kevesebbet tud az előbbi kettőnél. A Saeco Incanto Rondo Plus SBS szintén állítólag jó gép, bár az is kevesebbet tud a Bosch-Siemens párosnál. Igazából a legfontosabb, hogy jó kávét főzzön, természetesen minőségi kávéból.
Hát, én a Bosch-t választanám (a Siemens-t nem ismerem) a capuccino miatt. Mert azt szeretem. Ennek egy nagyobb változatával már volt 4 hónapom. A tisztítási periódus volt kicsit macerás, olyankor 2 óráig nem lehetett használni. Meg a zacctartó egy kicsit kicsi.
A kereskedésben korábban a konyhai gépeket illetően, előrébb helyezték a siemens-t, mint a bosch-t. Kb 1 éve volt egy ilyen bosch vs siemens dilemma...
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7495 Dátum: 2014. Július 18. - 13:32:58 »

Használ valaki automata kávégépet? Mik a tapasztalatok? Milyen márkát érdemes venni otthonra? Saeco, Jura, Bosch, Siemens? Sok minden van a neten, de igazából nehéz választani.
Itthon nem, a hajókon van. Konkrétan milyenre gondolsz és mekkorára? Bosch, Saeco és DeLonghiket használunk, eddig az utóbbik voltak a legjobbak.
Konkrétan több helyről kértem már tanácsot, kizárólag otthoni használatra kellene, napi 6-10 csésze kávé-cappuccino készítéséhez. Az sem baj, ha tud szemes illetve őrölt kávéból is készíteni "üdítőt". Szóba jött már a Bosch Benvenuto B60, illetve ikertestvére a Siemens Supresso S60. Mindkettő állítólag megbízható, olcsó hozzá az új alkatrész, hosszútávon is gazdaságosan üzemel, és tud cappuccinot is csinálni, két kazános. Hasonló árban van a Jura E10 és testvérei, ami viszont már profi(bb) gép, otthoni használatra talán túlságosan is, ráadásul kevesebbet tud az előbbi kettőnél. A Saeco Incanto Rondo Plus SBS szintén állítólag jó gép, bár az is kevesebbet tud a Bosch-Siemens párosnál. Igazából a legfontosabb, hogy jó kávét főzzön, természetesen minőségi kávéból.
Hát, én a Bosch-t választanám (a Siemens-t nem ismerem) a capuccino miatt. Mert azt szeretem. Ennek egy nagyobb változatával már volt 4 hónapom. A tisztítási periódus volt kicsit macerás, olyankor 2 óráig nem lehetett használni. Meg a zacctartó egy kicsit kicsi.
A kereskedésben korábban a konyhai gépeket illetően, előrébb helyezték a siemens-t, mint a bosch-t. Kb 1 éve volt egy ilyen bosch vs siemens dilemma...
Az általam említett készülékek egyébként az utolsó csavarig megegyeznek egymással, minden alkatrészük egyforma, csak más külsőt kaptak. A Bosch nekem csak a formája miatt szimpatikusabb mint a Siemens.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7496 Dátum: 2014. Július 22. - 11:36:10 »

Srácok, ha már "feleslegesen" idéztek a párbeszédekben, akkor lehetne, hogy ne összevissza írjatok bele a régi szövegekbe? Elég "csúnya" így a fórum és olvashatatlan/értelmezhetetlen néha. Nem csoda, ha ti sem tudjátok követni. 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7497 Dátum: 2014. Július 22. - 13:28:00 »

Letelt a szabi! Sajnos! Ismételten Túrkevét "támadtuk le", családi kötelékben. Nem véletlenszerű választás volt, réges-régi autócrosszos emlékek alapján tértem vissza 3. alkalommal. Hihetetlen nyugalom, csönd, barátságos emberek. Ja és nincs tömegnyomor! Az egész település mentes a mostanában annyira felkapott cicomától, "wellness" rongyrázástól. Remélem így is marad ! Készül és már próbaüzemben van a teljesen átépített fedett fürdő! Nincs túlbonyolítva, szerencsére. Téli pancsolásra is alkalmas és a gyerekekre is gondoltak. A termálfürdő kellemes, egyszerű és olcsó. Csakúgy mint az étkezési lehetőségek. Például a kávé igazi pörkölt kávéból, frissen darálva készül, tejszínnel, cukorral (vagy egyéb édesítővel) 150 forint. Többféle sör, 300-350 forint és hideg! Az üdítők és a különböző vizek ellenben drágák. Isteni a lángos, akár hagyományos, akár töltött. Minimum 25 félét számoltam össze és egyik sem volt 500 forintnál drágább! Mindig frissen készítve, megéri azt az 5-10 percet, amíg várni kell rá. Lehet rendes főtt ételt is enni, akár "menü", akár "egytálétel" formájában. A menü 850 forint, az egytálétel 1000 forintból kijön, körettel és savanyúsággal együtt. Igaz, nem Herendi porcelánban, de mindig frissen készítve! Az alábbi képek igazán jól tükrözik a egyszerűséget és a nyugalmat. Volt néhány apró dolog, ami kissé beárnyékolta nyugalmas pihenésünket a fürdőben és az "apartman házas" szállásunkon. Végül is ezeken túl lehetett lépni. Lehet segíteni rajta, csak egy kis gondolkodás kérdése. De erről a következő "fejezetben" majd. Ettől függetlenül jól éreztük magukat. Elgondolkodtam egy téli klubbos találkozón is. A szállások fűthetőek, van szabadtéri "főzőcske" lehetőség és a termálfürdő! Na, egyenlőre ennyi, a képek majd magukért beszélnek. (Kicsit később, illetve a "face" oldalán.)
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #7498 Dátum: 2014. Július 22. - 22:04:57 »

Srácok, ha már "feleslegesen" idéztek a párbeszédekben, akkor lehetne, hogy ne összevissza írjatok bele a régi szövegekbe? Elég "csúnya" így a fórum és olvashatatlan/értelmezhetetlen néha. Nem csoda, ha ti sem tudjátok követni. 
Ez engem is nagyon zavar. Jó lenne csak akkor használni az idézet gombot, ha egy régebbi hozzászolásra megy a válasz. Nem a közvetlen előttire. Kacsint
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7499 Dátum: 2014. Július 23. - 12:42:39 »

Igen, volt is erről szó Stock kérésére a közelmúltban   Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 498 499 [500] 501 502 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!