Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 10:31:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 495 496 [497] 498 499 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 714872 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7440 Dátum: 2014. Június 30. - 20:12:08 »

Képzeljétek hogy jártam: kitakarítottam a sportszűrőt, fujnám be olajjal, üres a flakon.

Akadna valakinek a környéken egy fujásnyi olaja? Eltart egy darabig, amíg megjön a spray.
Gyere át Kapitány, nekem van!
Berágtam a fulladásos- rángatós rohagggyonmegre: vettem egy készletet. Mosolyog
Látom, megint lesz dolgom!  Vigyorog
Lesz, mert az a beforgó csavar a légszűrőházon, na az nagyon tud idegesíteni. Mosolyog
Na, ezt volnál szíves érthető műszaki nyelvre lefordítani!
Tudod, a beleszakadt csavar, a légszűrőház tetején, ami miatt nem tudom levenni a fedelet és a komplett ház kiszerelésével szoktam cserélni a betétet.
Az szép halál lesz!
Már be is tettem. Volt egy kis dizájnváltás: fekete doboz és flakonok.... De az olaj még piros.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7441 Dátum: 2014. Június 30. - 20:17:06 »

Képzeljétek hogy jártam: kitakarítottam a sportszűrőt, fujnám be olajjal, üres a flakon.

Akadna valakinek a környéken egy fujásnyi olaja? Eltart egy darabig, amíg megjön a spray.
Gyere át Kapitány, nekem van!
Berágtam a fulladásos- rángatós rohagggyonmegre: vettem egy készletet. Mosolyog
Látom, megint lesz dolgom!  Vigyorog
Lesz, mert az a beforgó csavar a légszűrőházon, na az nagyon tud idegesíteni. Mosolyog
Na, ezt volnál szíves érthető műszaki nyelvre lefordítani!
Tudod, a beleszakadt csavar, a légszűrőház tetején, ami miatt nem tudom levenni a fedelet és a komplett ház kiszerelésével szoktam cserélni a betétet.
Az szép halál lesz!
Már be is tettem. Volt egy kis dizájnváltás: fekete doboz és flakonok.... De az olaj még piros.
Na, nem is a képességedet vontam kétségbe, légszűrő betét csere vonatkozásában! A csavar kiszedése lesz izgalmas.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7442 Dátum: 2014. Június 30. - 20:18:43 »

Képzeljétek hogy jártam: kitakarítottam a sportszűrőt, fujnám be olajjal, üres a flakon.

Akadna valakinek a környéken egy fujásnyi olaja? Eltart egy darabig, amíg megjön a spray.
Gyere át Kapitány, nekem van!
Berágtam a fulladásos- rángatós rohagggyonmegre: vettem egy készletet. Mosolyog
Látom, megint lesz dolgom!  Vigyorog
Lesz, mert az a beforgó csavar a légszűrőházon, na az nagyon tud idegesíteni. Mosolyog
Na, ezt volnál szíves érthető műszaki nyelvre lefordítani!
Tudod, a beleszakadt csavar, a légszűrőház tetején, ami miatt nem tudom levenni a fedelet és a komplett ház kiszerelésével szoktam cserélni a betétet.
Az szép halál lesz!
Már be is tettem. Volt egy kis dizájnváltás: fekete doboz és flakonok.... De az olaj még piros.
Na, nem is a képességedet vontam kétségbe, légszűrő betét csere vonatkozásában! A csavar kiszedése lesz izgalmas.
Kérlek szépen bevettem rá két "lesz....m" típusú tablettát.  Kacsint   Légkondisok péntekre adtak időpontot. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7443 Dátum: 2014. Június 30. - 20:25:18 »

Képzeljétek hogy jártam: kitakarítottam a sportszűrőt, fujnám be olajjal, üres a flakon.

Akadna valakinek a környéken egy fujásnyi olaja? Eltart egy darabig, amíg megjön a spray.
Gyere át Kapitány, nekem van!
Berágtam a fulladásos- rángatós rohagggyonmegre: vettem egy készletet. Mosolyog
Látom, megint lesz dolgom!  Vigyorog
Lesz, mert az a beforgó csavar a légszűrőházon, na az nagyon tud idegesíteni. Mosolyog
Na, ezt volnál szíves érthető műszaki nyelvre lefordítani!
Tudod, a beleszakadt csavar, a légszűrőház tetején, ami miatt nem tudom levenni a fedelet és a komplett ház kiszerelésével szoktam cserélni a betétet.
Az szép halál lesz!
Már be is tettem. Volt egy kis dizájnváltás: fekete doboz és flakonok.... De az olaj még piros.
Na, nem is a képességedet vontam kétségbe, légszűrő betét csere vonatkozásában! A csavar kiszedése lesz izgalmas.
Kérlek szépen bevettem rá két "lesz....m" típusú tablettát.  Kacsint   Légkondisok péntekre adtak időpontot. 
Te ilyet nem szoktál!
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7444 Dátum: 2014. Július 02. - 07:55:27 »

http://hungaroring.hu/index.php?id=20&sub_id=0&hir_id=644&lang=hu

Ha érdekel valakit egy kis hétvégi csemege!!! Mi kint leszünk nézni/hallgatni a rotyogást/csattogást. Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #7445 Dátum: 2014. Július 05. - 15:40:29 »

http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2014/07/03/gyujtaskapcsolo_general_motors_botrany/

Érdekes dolog. Állítólag Delphi termék, kérdés már csak az, hogy csak Amerikában használták ezeket a vackokat, vagy tán Ázsiában, és Európában is? He

Talán Yeti tud mondani erről valamit.

Mindenesetre ebből tanulságként levettem a slusszkulcsomról a kabala vasmacskámat, biztos, ami biztos alapon. Kacsint Vigyorog
Mivel nemcsak a balesetesek kapnak kártérítést, hanem az értéket vesztett tulajok is, gondolom nekünk is jár jó sok pénz, mint GM-es tulajoknak, lehet dollárban, euróban, de rengeteg forintban is megteszi. Kacsint Vigyorog

Talán éppen ezért az ablakmosó csőtöréses HB-k, nem is olyan veszélyesek, mert még, ha kiveszik a kulcsot, még akkor is jár tovább a motor.  Kacsint Vigyorog Mi mindenre gondoltak... Kacsint Vigyorog

Komolyra fordítva: megdöbbentő dolog ez a nagyfokú kapzsiság, ami okozta az eltitkolást, nemtörödömséget, egészen a felsőbb körökig. Ez az USA, a nagy példakép. Undorító!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #7446 Dátum: 2014. Július 05. - 15:53:53 »

http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2014/07/03/gyujtaskapcsolo_general_motors_botrany/



Talán éppen ezért az ablakmosó csőtöréses HB-k, nem is olyan veszélyesek, mert még, ha kiveszik a kulcsot, még akkor is jár tovább a motor.  Kacsint Vigyorog Mi mindenre gondoltak... Kacsint Vigyorog

.....

Ezért a HB-s Lacettikre nem jár kártérítés, mert megy kulcs nélkül is...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7447 Dátum: 2014. Július 05. - 17:17:10 »

http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2014/07/03/gyujtaskapcsolo_general_motors_botrany/



Talán éppen ezért az ablakmosó csőtöréses HB-k, nem is olyan veszélyesek, mert még, ha kiveszik a kulcsot, még akkor is jár tovább a motor.  Kacsint Vigyorog Mi mindenre gondoltak... Kacsint Vigyorog

.....

Ezért a HB-s Lacettikre nem jár kártérítés, mert megy kulcs nélkül is...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amíg be nem csukod az ajtót!  Vigyorog Kacsint
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #7448 Dátum: 2014. Július 05. - 18:07:54 »

http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2014/07/03/gyujtaskapcsolo_general_motors_botrany/



Talán éppen ezért az ablakmosó csőtöréses HB-k, nem is olyan veszélyesek, mert még, ha kiveszik a kulcsot, még akkor is jár tovább a motor.  Kacsint Vigyorog Mi mindenre gondoltak... Kacsint Vigyorog

.....

Ezért a HB-s Lacettikre nem jár kártérítés, mert megy kulcs nélkül is...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amíg be nem csukod az ajtót!  Vigyorog Kacsint
Semmi sem lehet tökéletes...   Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #7449 Dátum: 2014. Július 05. - 19:36:40 »

Deviza hiteleseknek biztosan jó hír, hogy nemcsak a lakáscélú hitelekre érvényes, hanem mindenre, hogy a bankoknak kamatos kamattal kell visszafizetni a jogtalanul bevasalt pénzeket. Így jó néhány Lacettis, meg persze más autós is kap majd pénzt, és csökkenni fog a fennmaradt törlesztő részlet is. Ez érvényes a már befejezett , lezárt kölcsönökre is. (Van kivétel!) Megszavazta az Országgyűlés. A  bankokat nem ér sajnálni.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7450 Dátum: 2014. Július 06. - 15:57:44 »

Én nem is sajnálom őket. Azért kiváncsi leszek, mennyit adnak majd vissza az extraprofitjukból. Az OTP már perelni készül, pedig annál szemetebb bank szerintem nincs.
Más
Pénteken viszem első gázos vizsgára az autót a Mozaik utcába, mert mostmár csak az NKH-nál lehet az elsőt megcsinálni (?). Vajon a 16-os nem gyári kerékbe beleköthetnek?
Naplózva
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7451 Dátum: 2014. Július 06. - 16:05:12 »

Én nem is sajnálom őket. Azért kiváncsi leszek, mennyit adnak majd vissza az extraprofitjukból. Az OTP már perelni készül, pedig annál szemetebb bank szerintem nincs.
Más
Pénteken viszem első gázos vizsgára az autót a Mozaik utcába, mert mostmár csak az NKH-nál lehet az elsőt megcsinálni (?). Vajon a 16-os nem gyári kerékbe beleköthetnek?
De van! Merkantilnak hívják!
Igen, beleköthetnek. Kérhetik a műbizonylatot, ami igazolja, hogy az adott autótípusra szól. Vagy némi pénzt az árváik kosztolására. Legyél óvatos!!!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7452 Dátum: 2014. Július 06. - 16:17:37 »

Várjatok!

Ti azt mondjátok, hogy az autókra adott deviza hitelekre is vonatkozik, hogy nincs árfolyamkockázat? Mert van a családban olyan, aki 25%-os kezdővel vett fel tíz évre hitelt és most már 12-nél jár a 1.9 milliós "árfolyamkülönbözet" miatt. Akkor azt nekik úgymond eltörli?

A Merkantil bank az OTP leánya, járműhitelekre specializálódott.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7453 Dátum: 2014. Július 06. - 16:29:46 »

Várjatok!

Ti azt mondjátok, hogy az autókra adott deviza hitelekre is vonatkozik, hogy nincs árfolyamkockázat? Mert van a családban olyan, aki 25%-os kezdővel vett fel tíz évre hitelt és most már 12-nél jár a 1.9 milliós "árfolyamkülönbözet" miatt. Akkor azt nekik úgymond eltörli?

A Merkantil bank az OTP leánya, járműhitelekre specializálódott.
Konkrétan még nem tudtam kibogozni a dolgot. (az autószerelés jobban megy!  Vigyorog) Annyit tudni vélek, hogy a mostani döntések minden devizaalapú hitelre érvényesek. Akik vég törlesztettek, na ott még kérdéses, azokra nem érvényes (jelenleg).  Én 10 % előleggel és hasonló konstrukcióban vágtam haza magam, 6,5 éve.

Lehet, hogy "leánya", egyforma ......... mindegyik!
Ja és a törzskönyvem még nem érkezett meg!!! 
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7454 Dátum: 2014. Július 06. - 16:46:52 »

Várjatok!

Ti azt mondjátok, hogy az autókra adott deviza hitelekre is vonatkozik, hogy nincs árfolyamkockázat? Mert van a családban olyan, aki 25%-os kezdővel vett fel tíz évre hitelt és most már 12-nél jár a 1.9 milliós "árfolyamkülönbözet" miatt. Akkor azt nekik úgymond eltörli?

A Merkantil bank az OTP leánya, járműhitelekre specializálódott.
Konkrétan még nem tudtam kibogozni a dolgot. (az autószerelés jobban megy!  Vigyorog) Annyit tudni vélek, hogy a mostani döntések minden devizaalapú hitelre érvényesek. Akik vég törlesztettek, na ott még kérdéses, azokra nem érvényes (jelenleg).  Én 10 % előleggel és hasonló konstrukcióban vágtam haza magam, 6,5 éve.

Lehet, hogy "leánya", egyforma ......... mindegyik!
Ja és a törzskönyvem még nem érkezett meg!!! 
Az nem a banknál van, ha hiteles az autó? Vagy már kifizetted?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 495 496 [497] 498 499 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!