Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 14:21:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 492 493 [494] 495 496 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 715090 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #7395 Dátum: 2014. Május 05. - 23:46:27 »

Sziasztok!

Szerintetek a kombiba befér egy 150x120-as ablak kerettel, lehajtott hátsó ülésekkel?

remélem...
Mosolyog

Én egy 160x200-as ágyat is hazavittem!
(Igaz, lapraszerelve, de nem ez volt a kérdés...)
Ablak lapra szerelve....érdekes lehet!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7396 Dátum: 2014. Május 06. - 18:45:03 »

Reggel, úgy 7 óra 20 tájékán haladok dolgozni. Unaloműzés képen rádiót hallgatok a kocsiban. Bár ne tettem volna! Egy Balázs keresztnevű tejfelesszájú médiapojáca osztja az észt. A rádió adó nevét nem írom le szándékosan, még ennyit sem érdemelnek! A téma autójavítás és az ezzel kapcsolatos kérdés, miszerint az autószerelő mind csaló, lehúzós, kontár, stb. Szépen csendesen kinyílt egy szamurájkard méretű bicska a zsebemben!
Na, kérem! Én 35 éve gyakorlom a szakmát, sok kollégámmal egyetemben tisztességesen, becsületesen. Azért, hogy műszaki okok miatt ne dögöljön meg senki az utakon. Persze, olykor hibázunk, de igyekszünk helytállni. Mindezt jelentősen kisebb fizetésért, mint ez a nagyképű "népművészeti agyagedény"! Ha sérelem érte, akkor oda menjen vissza reklamálni és panaszkodni!
Megérdemelne egy kiadós kártérítési pert, úgy 200 autószerelő kollégától egyenként. Rágalmazásért, rossz hír keltése és becsületsértés tárgyában! Leperelni a gatyát is róla csak, hogy érezze a törődést!
Most megpróbálom előkeríteni az adott "műsor" felvételét, közben megfontolás tárgyává teszem, hogy csak "csak le kéne nullázni" ezt a nagyképű, öntelt bohócot!

És most én is általánosítok: Ennyit a médiáról!
Naplózva
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #7397 Dátum: 2014. Május 06. - 19:47:29 »

Reggel, úgy 7 óra 20 tájékán haladok dolgozni. Unaloműzés képen rádiót hallgatok a kocsiban. Bár ne tettem volna! Egy Balázs keresztnevű tejfelesszájú médiapojáca osztja az észt. A rádió adó nevét nem írom le szándékosan, még ennyit sem érdemelnek! A téma autójavítás és az ezzel kapcsolatos kérdés, miszerint az autószerelő mind csaló, lehúzós, kontár, stb. Szépen csendesen kinyílt egy szamurájkard méretű bicska a zsebemben!
Na, kérem! Én 35 éve gyakorlom a szakmát, sok kollégámmal egyetemben tisztességesen, becsületesen. Azért, hogy műszaki okok miatt ne dögöljön meg senki az utakon. Persze, olykor hibázunk, de igyekszünk helytállni. Mindezt jelentősen kisebb fizetésért, mint ez a nagyképű "népművészeti agyagedény"! Ha sérelem érte, akkor oda menjen vissza reklamálni és panaszkodni!
Megérdemelne egy kiadós kártérítési pert, úgy 200 autószerelő kollégától egyenként. Rágalmazásért, rossz hír keltése és becsületsértés tárgyában! Leperelni a gatyát is róla csak, hogy érezze a törődést!
Most megpróbálom előkeríteni az adott "műsor" felvételét, közben megfontolás tárgyává teszem, hogy csak "csak le kéne nullázni" ezt a nagyképű, öntelt bohócot!

És most én is általánosítok: Ennyit a médiáról!

Ezt konkrétan én is hallottam, de azért ha nem inged ne vedd magadra, még akkor se ha kinyílt a "szamurájkard méretű bicska" a zsebedben! Sajnos egyébként szinte az összes rádió ilyen fosvány " " " műsort " " " tól ezerrel... Nem véletlenül három idézőjellel! Az Árpád híd pesti hídfőjénél elkvártájozott regionális rádió (89,5 MHz) ennél is alább adja. Adtak már ott is adásban olyat, hogy legszívesebben rájuk robbantottad volna az a szép üvegépületet!
Talán a Kossuth rádió még nem, de annak nincs is ilyen divatmajom reggeli show-ja...
Naplózva
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #7398 Dátum: 2014. Május 06. - 19:49:41 »

Sziasztok!

Szerintetek a kombiba befér egy 150x120-as ablak kerettel, lehajtott hátsó ülésekkel?

remélem...
Mosolyog

Én egy 160x200-as ágyat is hazavittem!
(Igaz, lapraszerelve, de nem ez volt a kérdés...)
Ablak lapra szerelve....érdekes lehet!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Mozaik! Zsákban kisebb helyet foglal!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog ;
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #7399 Dátum: 2014. Május 07. - 15:59:15 »

Sziasztok! Egy nagyobb lélegzetű kalandot fogok elmesélni (lehet, h több részletben, ahogy az internet lehetővé teszi). Aki dörzsöltebb attól elnézést... de Gidynek megígértem és az szent! Off technikáról van szó

Vasárnap (ápr 27) hazaindultunk. 500km gond nélkül. Éjfél elött M1ről M6ra Érdi lejáró után a kocsi erős hanggal rázkódva jelezte, h ne tovább. Lecsorogtam a Mol kutig, ahol 1ben próbáltam és hallom, hogy a bal keréktől jön a hang. Fékre gondoltam, mert büdi az első kerék. Indulás elött 1héttel vette a nejem az autót, ékszíj csere, nyári gumik fel persze szervízben. Biztosítás újrakötve és öreg autó lévén 0-24 órás segítség lett pluszba kérve.
Nos a biztosítás papír még nem jött meg, az én papírom Ausztriában. Mi a segítséghívó szám? Mol kuton a nejem megnézi a mobilon, DE lekapcsolta a wifi szolgáltatást a mol. Ausztriai ismerősöket hívtunk nézzék meg a számot.
Az assistant azonnal jelentkezett, felvette az adatokat és szólt a magyar partnernek. Partner hívott megkérdezte, hol vagyunk, de azt nem tudta hol van az M6n az érdi kihajtó utáni első benzinkút... Meg kellett kérdeznem a kúton..(A válasz 31-s km). Ezek után az osztrákok felhívtak, hogy Bécsnél vagyok? ...?? A magyarok nem tudták, hogy Pécsről vagy Bécsről van szó (mertem mondani Pest után 5-10kmrel Pécs felé)...
Magyarok aztán közölték, hogy az autómentő csak két személyt tud elszállítani, ami csak azért érdekes mert 2 felnött 1 gyerek közül ki maradjon ott? Ez csak akkor érdekes probléma, ha hajnali 1kor kiderül, hogy nincs 0-24 szervíz! Elvisznek egy szervízhez majd ott 7órát várva elkezdenek a kocsival foglalkozni. És akkor ott mit csinál a másik kettő? Üljenek be valahova... volt a válasz!
Hajnali 1óra Bp senki ismerős..., de! Ekkor utolsó reményszállal küldtem egy smst Gidynek. 2perc múlva hívott és arany tanácsokkal látott el. Gidy NAGYON-NAGYON KÖSZÖNÖM!!!
Ezzel egyidőben telefon az osztrákokhoz. 10perc múlva a magyarok közli, hogy elvisznek mindenkit és szállást kérünk vagy bérautót... Bérautót kértünk, mert az amíg nálam van, addig valamit tudok tenni.
Kocsit elvitték, bérkocsi azonnal, irány Pécsre 2órakor. Ezután 2nap telefonálás, h mi a hiba. Bal hátsó(!) Kerékcsapágy tört, megnyírta a féltengely véget és legyalulta az ABS jeladót. Mivel 4napos ünnep jött csak hétfőn tudták megcsinálni. Bérautó is 1 napot túlfutott + benzin + javítás költség. Számot nem írok, mert eltöpörül a fenti 'magyaros' hozzáálláshoz képest... Ja persze a külföldi bankkártyával történő fizetésem (délután 4kor) még AZNAP a számlámra volt terhelve!

Hangulatjeleket direkt nem tettem a szövegbe...
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 07. - 16:02:41 írta Komis » Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7400 Dátum: 2014. Május 08. - 09:46:02 »

huh, kemény sztori
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7401 Dátum: 2014. Május 11. - 15:10:21 »

Tudatom a Cartársakkal, hogy a meglévő telefonos elérhetőségem (06 20 981 1100 privát) cégessel bővült (06 540 0020). Aki szükségét érzi, "zaklasson" bátran, akár hétvégén is!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #7402 Dátum: 2014. Május 11. - 16:14:41 »

Tudatom a Cartársakkal, hogy a meglévő telefonos elérhetőségem (06 20 981 1100 privát) cégessel bővült (06 540 0020). Aki szükségét érzi, "zaklasson" bátran, akár hétvégén is!
Na ha ezen a számon elérnek! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #7403 Dátum: 2014. Május 11. - 16:26:14 »

Tudatom a Cartársakkal, hogy a meglévő telefonos elérhetőségem (06 20 981 1100 privát) cégessel bővült (06 540 0020). Aki szükségét érzi, "zaklasson" bátran, akár hétvégén is!
Na ha ezen a számon elérnek! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ne igyál annyit Tomy, ide is rosszul írtad be.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Helyesen: 06 20 540 0020  Kacsint
Naplózva

Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7404 Dátum: 2014. Május 11. - 16:44:20 »

Tudatom a Cartársakkal, hogy a meglévő telefonos elérhetőségem (06 20 981 1100 privát) cégessel bővült (06 540 0020). Aki szükségét érzi, "zaklasson" bátran, akár hétvégén is!
Na ha ezen a számon elérnek! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ne igyál annyit Tomy, ide is rosszul írtad be.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Helyesen: 06 20 540 0020  Kacsint
Másoltam!  Vigyorog Megnyugtató, hogy figyeltek!  Kacsint
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #7405 Dátum: 2014. Május 11. - 18:36:39 »

Tudatom a Cartársakkal, hogy a meglévő telefonos elérhetőségem (06 20 981 1100 privát) cégessel bővült (06 540 0020). Aki szükségét érzi, "zaklasson" bátran, akár hétvégén is!
Na ha ezen a számon elérnek! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ne igyál annyit Tomy, ide is rosszul írtad be.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Helyesen: 06 20 540 0020  Kacsint
Másoltam!  Vigyorog Megnyugtató, hogy figyeltek!  Kacsint
Szemmel tartunk, ne aggódj.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7406 Dátum: 2014. Május 13. - 19:00:21 »

http://www.napi.hu/magyar_vallalatok/autosok_figyelem_megdobbento_dolgok_derultek_ki_az_alkatresz-kereskedokrol.581228.html

És még én vagyok a genya, amikor rákérdezek a gyártóra!
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #7407 Dátum: 2014. Május 13. - 19:37:49 »


nem te márkafóbiás vagy pedig sok esetben az ismert márkák is csak csomagolnak
sok a gagyi a piacon és sok ismert márka is sokat romlott a minőség terén
Naplózva

70/4334431
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #7408 Dátum: 2014. Május 13. - 19:50:18 »

Tudod van olyan aki évekig dolgozik azon, hogy megfelelő minőségű árut forgalmazzon,a megfelelő beszállítóktól,  ti meg elvárnátok, hogy csak úgy kiszolgáltasson ilyen adatot amiért keményen megdolgozott, őt megkerülve az információ birtokában megrendelitek a kívánt alkatrészt! Ezek után el kellene gondolkodni az általad írtra! A cikk tartalmaz igazságokat, de maximálisan nem a  teljes valóságot! Aki fizette a tesztet annak kedvez a vélemény alkotással!
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 14. - 09:02:37 írta sebijoe » Naplózva

Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7409 Dátum: 2014. Május 13. - 20:04:36 »

 Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 492 493 [494] 495 496 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!