Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 14:31:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 491 492 [493] 494 495 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 715146 alkalommal)
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #7380 Dátum: 2014. április 30. - 09:11:10 »

NE MENNYI LOPOTT LACETTI

http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/telefon-buktatta-le-az-autotolvaj-maffiat-2249947
Naplózva

sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #7381 Dátum: 2014. április 30. - 14:41:51 »

http://13.kerulet.ittlakunk.hu/bunesetek/140430/rendorkezen-az-autotolvaj-banda-szaz-autot-loptak-el-majd-szereltek-szet-tolvajok
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7382 Dátum: 2014. Május 01. - 09:05:28 »

Klubtagok!
Jelentem, hogy az idei évre átutaltam a tárhely díjat. Így rendezve vagyunk 2015. májusig.
A továbbiakban azonban már nem vállalom a pénztáros szerepét, se a befizetéseket.
Keressetek mást erre a célra, vagy jelentkezzen önként valaki erre.
Sajnos belefáradtam, hogy próbáltam felrázni a klubot, a fórumot, a talikat, de nem lett sikerélményem. Hátha valakinek sikerülni fog, remélem úgy lesz. Természetesen továbbra is olvasom a fórumot, és persze az itt szerzett barátokkal továbbra is tartani fogom a kapcsolatokat, priviben, telefonon, illetve minitalik keretében. Az ajtóm, és a telkem továbbra is várja a klubbarátaimat, mint mindig. Sajnálom, hogy leült a fórum, de nincs lelkiismeret furdalásom, én úgy érzem sokat próbálkoztam, az elején nagy sikerekkel, az utóbbi időben meg csak kudarccal. Elérhetőségem itt priviben, vagy, ha kell telefonon soknak rendelkezésre áll, akinek meg nincs meg, kérje tőlem priviben, és megadom. A vonalasom publikus a telefonkönyvben.
Én megértelek, Apa.

Az az igazság, hogy látható, az elmúlt évek szétfújták a társaságot. Ráadásul mindenkinek egyre kevesebb az ideje, mert egyre többet dolgozik. Még én is érzem, hogy a néha megállás helyett otthon is folyton rohanásban vagyok. Még haza sem értem, de már bokáig érő listát sikerült összehozni a tennivalókról

Ilyenkor bizony az ember örül, ha a neten van ideje a kapcsolatokat ápolni, nem hogy közös programokban rszt venni.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7383 Dátum: 2014. Május 01. - 11:56:06 »

Laza bográcsgulyás! Csak, hogy érezzétek a törődést!
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #7384 Dátum: 2014. Május 01. - 16:48:52 »

Klubtagok!
Jelentem, hogy az idei évre átutaltam a tárhely díjat. Így rendezve vagyunk 2015. májusig.
A továbbiakban azonban már nem vállalom a pénztáros szerepét, se a befizetéseket.
Keressetek mást erre a célra, vagy jelentkezzen önként valaki erre.
Sajnos belefáradtam, hogy próbáltam felrázni a klubot, a fórumot, a talikat, de nem lett sikerélményem. Hátha valakinek sikerülni fog, remélem úgy lesz. Természetesen továbbra is olvasom a fórumot, és persze az itt szerzett barátokkal továbbra is tartani fogom a kapcsolatokat, priviben, telefonon, illetve minitalik keretében. Az ajtóm, és a telkem továbbra is várja a klubbarátaimat, mint mindig. Sajnálom, hogy leült a fórum, de nincs lelkiismeret furdalásom, én úgy érzem sokat próbálkoztam, az elején nagy sikerekkel, az utóbbi időben meg csak kudarccal. Elérhetőségem itt priviben, vagy, ha kell telefonon soknak rendelkezésre áll, akinek meg nincs meg, kérje tőlem priviben, és megadom. A vonalasom publikus a telefonkönyvben.
Én megértelek, Apa.

Az az igazság, hogy látható, az elmúlt évek szétfújták a társaságot. Ráadásul mindenkinek egyre kevesebb az ideje, mert egyre többet dolgozik. Még én is érzem, hogy a néha megállás helyett otthon is folyton rohanásban vagyok. Még haza sem értem, de már bokáig érő listát sikerült összehozni a tennivalókról

Ilyenkor bizony az ember örül, ha a neten van ideje a kapcsolatokat ápolni, nem hogy közös programokban rszt venni.

Ez így van. Sokan vannak külföldön. Akik pedig itthon vannak, örülnek, ha a családdal lehetnek.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7385 Dátum: 2014. Május 02. - 12:40:12 »

Klubtagok!
Jelentem, hogy az idei évre átutaltam a tárhely díjat. Így rendezve vagyunk 2015. májusig.
A továbbiakban azonban már nem vállalom a pénztáros szerepét, se a befizetéseket.
Keressetek mást erre a célra, vagy jelentkezzen önként valaki erre.
Sajnos belefáradtam, hogy próbáltam felrázni a klubot, a fórumot, a talikat, de nem lett sikerélményem. Hátha valakinek sikerülni fog, remélem úgy lesz. Természetesen továbbra is olvasom a fórumot, és persze az itt szerzett barátokkal továbbra is tartani fogom a kapcsolatokat, priviben, telefonon, illetve minitalik keretében. Az ajtóm, és a telkem továbbra is várja a klubbarátaimat, mint mindig. Sajnálom, hogy leült a fórum, de nincs lelkiismeret furdalásom, én úgy érzem sokat próbálkoztam, az elején nagy sikerekkel, az utóbbi időben meg csak kudarccal. Elérhetőségem itt priviben, vagy, ha kell telefonon soknak rendelkezésre áll, akinek meg nincs meg, kérje tőlem priviben, és megadom. A vonalasom publikus a telefonkönyvben.
Én megértelek, Apa.

Az az igazság, hogy látható, az elmúlt évek szétfújták a társaságot. Ráadásul mindenkinek egyre kevesebb az ideje, mert egyre többet dolgozik. Még én is érzem, hogy a néha megállás helyett otthon is folyton rohanásban vagyok. Még haza sem értem, de már bokáig érő listát sikerült összehozni a tennivalókról

Ilyenkor bizony az ember örül, ha a neten van ideje a kapcsolatokat ápolni, nem hogy közös programokban rszt venni.

Ez így van. Sokan vannak külföldön. Akik pedig itthon vannak, örülnek, ha a családdal lehetnek.
Én is sajnálom a dolgot, hiszen 2008-2010 között nagyon sok talit sikerült szervezni és a többségén én is ott tudtam lenni. Mostanában viszont sajnos nem jönnek össze a dolgok.  Jópáran itt lakunk egymástól nem is messze és mégsem jön össze a tali. Néha Kapitánnyal, ha itthon van, illetve Gidyvel, ha Pesten járok-járunk. Yetivel pl. talán 2szer taliztunk, pedig 10km-en belül lakunk egymáshoz képest, de hát hétvégéken sokszor sok a program neki is meg nekünk is. De ez nemcsak a Lacettiklubot érinti, a Chevyklubnál is megszűntek a minitalik, pedig azokon is résztvettem régebben, amikor tudtam.
Naplózva
Chas
Karbantartó
Bejáratós
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Hozzászólás #7386 Dátum: 2014. Május 02. - 13:02:10 »

Klubtagok!
Jelentem, hogy az idei évre átutaltam a tárhely díjat. Így rendezve vagyunk 2015. májusig.
A továbbiakban azonban már nem vállalom a pénztáros szerepét, se a befizetéseket.
Keressetek mást erre a célra, vagy jelentkezzen önként valaki erre.
Sajnos belefáradtam, hogy próbáltam felrázni a klubot, a fórumot, a talikat, de nem lett sikerélményem. Hátha valakinek sikerülni fog, remélem úgy lesz. Természetesen továbbra is olvasom a fórumot, és persze az itt szerzett barátokkal továbbra is tartani fogom a kapcsolatokat, priviben, telefonon, illetve minitalik keretében. Az ajtóm, és a telkem továbbra is várja a klubbarátaimat, mint mindig. Sajnálom, hogy leült a fórum, de nincs lelkiismeret furdalásom, én úgy érzem sokat próbálkoztam, az elején nagy sikerekkel, az utóbbi időben meg csak kudarccal. Elérhetőségem itt priviben, vagy, ha kell telefonon soknak rendelkezésre áll, akinek meg nincs meg, kérje tőlem priviben, és megadom. A vonalasom publikus a telefonkönyvben.
Én megértelek, Apa.

Az az igazság, hogy látható, az elmúlt évek szétfújták a társaságot. Ráadásul mindenkinek egyre kevesebb az ideje, mert egyre többet dolgozik. Még én is érzem, hogy a néha megállás helyett otthon is folyton rohanásban vagyok. Még haza sem értem, de már bokáig érő listát sikerült összehozni a tennivalókról

Ilyenkor bizony az ember örül, ha a neten van ideje a kapcsolatokat ápolni, nem hogy közös programokban rszt venni.

Ez így van. Sokan vannak külföldön. Akik pedig itthon vannak, örülnek, ha a családdal lehetnek.
Én is sajnálom a dolgot, hiszen 2008-2010 között nagyon sok talit sikerült szervezni és a többségén én is ott tudtam lenni. Mostanában viszont sajnos nem jönnek össze a dolgok.  Jópáran itt lakunk egymástól nem is messze és mégsem jön össze a tali. Néha Kapitánnyal, ha itthon van, illetve Gidyvel, ha Pesten járok-járunk. Yetivel pl. talán 2szer taliztunk, pedig 10km-en belül lakunk egymáshoz képest, de hát hétvégéken sokszor sok a program neki is meg nekünk is. De ez nemcsak a Lacettiklubot érinti, a Chevyklubnál is megszűntek a minitalik, pedig azokon is résztvettem régebben, amikor tudtam.
Sajnos nem csak a minitalik gyakoriságán látszik, hogy túl vagyunk terhelve.
A nagytalálkozók is egyre kevesebb vendéggel büszkélkedhet, és ez rányomja a bélyegét a klubok népszerűségére is.
Egyre több munka, egyre kevesebb pénz, egyre keményebb kizsákmányolás... Ez megy ma mindenhol.
Naplózva
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #7387 Dátum: 2014. Május 02. - 18:48:49 »

NE tudom hová írjam, ide elvileg bármi jöhet:
Mai indításnál, valami "kelepelő" hangot adott, lehet szelep vagy hidrotőke vagy hasonló(ezt hideg motornál, utána elhalkult és meleg motornál már nem hallatszott). Korábban egyszer hallottam előtte (kettő között eltelt pár ezer km és pár hó)
Lehet kinyomócsapágy ad hangot és pár hóig kussol, mert szerintem nem.
Q8 5W40 olaj van az autóban (Sebikétől), gondolom nem olaj függvénye? (tudom szakihoz célszerű vinni, de mivel nem mindennapi hiba (remélem nem is lesz az) így ezzel hiába vinném szakihoz)
Kell ettől "frászolni", valaki tapasztalt hasonlót?
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 02. - 18:50:54 írta sx2004 » Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #7388 Dátum: 2014. Május 03. - 07:36:25 »

NE tudom hová írjam, ide elvileg bármi jöhet:
Mai indításnál, valami "kelepelő" hangot adott, lehet szelep vagy hidrotőke vagy hasonló(ezt hideg motornál, utána elhalkult és meleg motornál már nem hallatszott). Korábban egyszer hallottam előtte (kettő között eltelt pár ezer km és pár hó)
Lehet kinyomócsapágy ad hangot és pár hóig kussol, mert szerintem nem.
Q8 5W40 olaj van az autóban (Sebikétől), gondolom nem olaj függvénye? (tudom szakihoz célszerű vinni, de mivel nem mindennapi hiba (remélem nem is lesz az) így ezzel hiába vinném szakihoz)
Kell ettől "frászolni", valaki tapasztalt hasonlót?

Szerintem nem kell megijedni.
Szelepek beállították magukat, elhalkult. Ilyen volt a régi Trabi és Waresz motoroknál is ( 4 ütemű).
Anno akkor vettük észre az ilyen kelepelést, amikor különböző hőmérsékletben lett beindítva, leállítva, majd megint beindítva az autó.
Üzem melegen megszűnt a "csattogás".
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #7389 Dátum: 2014. Május 03. - 11:10:08 »

NE tudom hová írjam, ide elvileg bármi jöhet:
Mai indításnál, valami "kelepelő" hangot adott, lehet szelep vagy hidrotőke vagy hasonló(ezt hideg motornál, utána elhalkult és meleg motornál már nem hallatszott). Korábban egyszer hallottam előtte (kettő között eltelt pár ezer km és pár hó)
Lehet kinyomócsapágy ad hangot és pár hóig kussol, mert szerintem nem.
Q8 5W40 olaj van az autóban (Sebikétől), gondolom nem olaj függvénye? (tudom szakihoz célszerű vinni, de mivel nem mindennapi hiba (remélem nem is lesz az) így ezzel hiába vinném szakihoz)
Kell ettől "frászolni", valaki tapasztalt hasonlót?

Szerintem nem kell megijedni.
Szelepek beállították magukat, elhalkult. Ilyen volt a régi Trabi és Waresz motoroknál is ( 4 ütemű).
Anno akkor vettük észre az ilyen kelepelést, amikor különböző hőmérsékletben lett beindítva, leállítva, majd megint beindítva az autó.
Üzem melegen megszűnt a "csattogás".

Tomy61 mondta, korábban hogy ne izguljak. Most csupán az izgulásra okot adott, hogy előtte 1 vagy 2 alkalommal hallottam ilyet ettől a kocsitól és az utolsó ilyen nem volt régen és az események sűrűségének normális időközeiről nem volt szó. Azt gondoltam 1évben 1szer nem baj, sűrűbben esetleg nem normális...
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 03. - 11:21:12 írta sx2004 » Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #7390 Dátum: 2014. Május 04. - 12:55:54 »

Szevasztok!
A fórumon és a weboldalon is adminisztrátori jogot kapott Athee.
Sok sikert - és kitartást - kívánok Neki!

Üdv: Stocz
Naplózva
svbpetya
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Hozzászólás #7391 Dátum: 2014. Május 05. - 10:02:23 »

Sziasztok!

Szerintetek a kombiba befér egy 150x120-as ablak kerettel, lehajtott hátsó ülésekkel?

remélem...
Mosolyog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7392 Dátum: 2014. Május 05. - 10:43:02 »

Sziasztok!

Szerintetek a kombiba befér egy 150x120-as ablak kerettel, lehajtott hátsó ülésekkel?

remélem...
Mosolyog
Ha jól emlékszem nem, a kerékdob között csak 90 cm a hely.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #7393 Dátum: 2014. Május 05. - 11:43:23 »

http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=10.msg58693#msg58693

 max. átlósan, de akkor is csak nyitott ajtóval.


« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 05. - 11:46:19 írta Jani » Naplózva


LPG
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #7394 Dátum: 2014. Május 05. - 15:14:22 »

Sziasztok!

Szerintetek a kombiba befér egy 150x120-as ablak kerettel, lehajtott hátsó ülésekkel?

remélem...
Mosolyog

Én egy 160x200-as ágyat is hazavittem!
(Igaz, lapraszerelve, de nem ez volt a kérdés...)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 491 492 [493] 494 495 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!