Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 16:23:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 490 491 [492] 493 494 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 715222 alkalommal)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #7365 Dátum: 2014. április 14. - 20:31:54 »

Jónak tűnik, érdemes lenne megkeresni a taxist aki használta! Mosolyog
Hát ja...
Merthogy egy Magyarországon újonnan üzembe helyezett 6 éves autónak teljesen természetesen M-mel kezdődő rendszáma van... 
És még a matrica nyoma is látszik a műszerfal jobb oldalán... amin a tarifákat szokták kitenni... Mosolyog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #7366 Dátum: 2014. április 14. - 20:38:28 »

Akkor igen, Én Erdőkerülőből írok...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #7367 Dátum: 2014. április 14. - 20:40:50 »

Jónak tűnik, érdemes lenne megkeresni a taxist aki használta! Mosolyog
Hát ja...
Merthogy egy Magyarországon újonnan üzembe helyezett 6 éves autónak teljesen természetesen M-mel kezdődő rendszáma van... 
És még a matrica nyoma is látszik a műszerfal jobb oldalán... amin a tarifákat szokták kitenni... Mosolyog
Ez a "varázs-garázs" nem sikerült túl jól.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #7368 Dátum: 2014. április 14. - 20:53:38 »

Érdekes, de én is a Logan MCV-t ajánlottam neki, meg több autószerelő ismerőse is. A Duster is szóba került, bár az 3 millióból éppen hogy kijön. Logan MCV-t akár gázosként is lehet kapni gyárilag.
És ha használtat kellene venni? Tele van a net Ford Focusokkal meg Opel Astrákkal, amik eladók, bá az autószerelők mindkét típusról lebeszélnék. Egyébként mondtam neki, hogy vegyen Lacettit, sokkal olcsóbb és még marad is pénze bőven. Találtam is a neten egyet:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_sw_1.6_16v_elite_acc_38.000km_benzin_gaz_serulesmen-7771919

Könnyű lestrapált, zűrős előélettel rendelkező Focusba vagy Astrába futni, és a szerviz-költségek is magasabbak, gondolom ezért akarták lebeszélni. Viszont ha maradna a japán technikánál akkor vessen egy pillantást erre az Accordra 2,5 milláért. Állítólag átlag feletti a megbízhatóságuk. Ismerősöd 4 személlyel tuti elfér benne és a 460 lötyis csomagtér se tűnik kicsinek. Mosolyog

http://www.hasznaltauto.hu/auto/honda/accord/honda_accord_2.0_sport_mo-i.digit_klima.69e_km-7819600
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7369 Dátum: 2014. április 15. - 02:43:34 »

Jónak tűnik, érdemes lenne megkeresni a taxist aki használta! Mosolyog
Hát ja...
Merthogy egy Magyarországon újonnan üzembe helyezett 6 éves autónak teljesen természetesen M-mel kezdődő rendszáma van... 
És még a matrica nyoma is látszik a műszerfal jobb oldalán... amin a tarifákat szokták kitenni... Mosolyog
Ugye az óratekerést már büntetik jogilag is? Elég rosszul nyomta, ha 6 év alatt csak 38000 km-t ment az autó. Nekem ment 75.000 bele annyi idő alatt.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7370 Dátum: 2014. április 15. - 11:00:31 »

én jelentettem is a hirdetést 
elég inkorrekt dolog ez az egész a naiv autóvásárlókkal szemben! 
még akkor is, ha motorgenerál volt rajta, vagy új motort kapott
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Hooti
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Hozzászólás #7371 Dátum: 2014. április 15. - 17:45:10 »

Jónak tűnik, érdemes lenne megkeresni a taxist aki használta! Mosolyog
Hát ja...
Merthogy egy Magyarországon újonnan üzembe helyezett 6 éves autónak teljesen természetesen M-mel kezdődő rendszáma van... 
És még a matrica nyoma is látszik a műszerfal jobb oldalán... amin a tarifákat szokták kitenni... Mosolyog
Ugye az óratekerést már büntetik jogilag is? Elég rosszul nyomta, ha 6 év alatt csak 38000 km-t ment az autó. Nekem ment 75.000 bele annyi idő alatt.
Nagyon szigorúan büntetik már, okmányiroda rendszám alapján meg is mondja 2-3 eFT-ért a műszakikon befényképezett kilométeróra állást. Viszont Taxiként valami más rendszámmal futott és tudtommal kmóra álláshoz csak rendszám van rendelve és alvázszám nincs se motorszám. Innentől kezdve a nepper tekerhet, mint barom... És teker is.

szerk.: és még végrehajtás alatt is áll, tehát lehet a jóhiszemű vásárló egy birósági végrehajtás alatt levő járművet vásárol meg ami csak az átiratáskor derül majd ki, mert ez magyarország....

Bartim KFT
33/5.   
A végrehajtás elrendelésének időpontja:   2014. március 5.
A végrehajtás ügyszáma:   218.V.3618/2013/29
A végrehajtást elrendelő megnevezése:   Fülöp Szabolcs végrehajtó
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 15. - 17:52:51 írta Hooti » Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7372 Dátum: 2014. április 15. - 17:57:59 »

Érdekes, de én is a Logan MCV-t ajánlottam neki, meg több autószerelő ismerőse is. A Duster is szóba került, bár az 3 millióból éppen hogy kijön. Logan MCV-t akár gázosként is lehet kapni gyárilag.
És ha használtat kellene venni? Tele van a net Ford Focusokkal meg Opel Astrákkal, amik eladók, bá az autószerelők mindkét típusról lebeszélnék. Egyébként mondtam neki, hogy vegyen Lacettit, sokkal olcsóbb és még marad is pénze bőven. Találtam is a neten egyet:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_sw_1.6_16v_elite_acc_38.000km_benzin_gaz_serulesmen-7771919

Könnyű lestrapált, zűrős előélettel rendelkező Focusba vagy Astrába futni, és a szerviz-költségek is magasabbak, gondolom ezért akarták lebeszélni. Viszont ha maradna a japán technikánál akkor vessen egy pillantást erre az Accordra 2,5 milláért. Állítólag átlag feletti a megbízhatóságuk. Ismerősöd 4 személlyel tuti elfér benne és a 460 lötyis csomagtér se tűnik kicsinek. Mosolyog

http://www.hasznaltauto.hu/auto/honda/accord/honda_accord_2.0_sport_mo-i.digit_klima.69e_km-7819600
Nem rossz ajánlat, de pakolhatóság szempontjából inkább kombit szeretne, mivel szállítani is fog vele árut Ukrajnába meg vissza.
Naplózva
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #7373 Dátum: 2014. április 16. - 10:33:19 »

Érdekes, de én is a Logan MCV-t ajánlottam neki, meg több autószerelő ismerőse is. A Duster is szóba került, bár az 3 millióból éppen hogy kijön. Logan MCV-t akár gázosként is lehet kapni gyárilag.
És ha használtat kellene venni? Tele van a net Ford Focusokkal meg Opel Astrákkal, amik eladók, bá az autószerelők mindkét típusról lebeszélnék. Egyébként mondtam neki, hogy vegyen Lacettit, sokkal olcsóbb és még marad is pénze bőven. Találtam is a neten egyet:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_sw_1.6_16v_elite_acc_38.000km_benzin_gaz_serulesmen-7771919

Könnyű lestrapált, zűrős előélettel rendelkező Focusba vagy Astrába futni, és a szerviz-költségek is magasabbak, gondolom ezért akarták lebeszélni. Viszont ha maradna a japán technikánál akkor vessen egy pillantást erre az Accordra 2,5 milláért. Állítólag átlag feletti a megbízhatóságuk. Ismerősöd 4 személlyel tuti elfér benne és a 460 lötyis csomagtér se tűnik kicsinek. Mosolyog

http://www.hasznaltauto.hu/auto/honda/accord/honda_accord_2.0_sport_mo-i.digit_klima.69e_km-7819600
Nem rossz ajánlat, de pakolhatóság szempontjából inkább kombit szeretne, mivel szállítani is fog vele árut Ukrajnába meg vissza.

Létezik kombi verziós is.  Mosolyog Viszont azt figyelembe kell venni, hogy ha esetleg valami elromlik, akkor annak a javítása drága lesz! Az Autónavigátoron szinte csak pozitív vélemények vannak az Accordokról!
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7374 Dátum: 2014. április 16. - 14:24:51 »

Ismerem a kombi verziót, épp ma láttam egyet Dorogon. Nekem nagyon tetszik mondjuk, a sedan, a kombi olyan fura, de az biztos, hogy jó autó. Úgy néz ki egyébként, hogy a Logam MCV lesz a befutó, mégpedig egy tesztautó, 0,9 Tce motorral, teljes felszereltséggel.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7375 Dátum: 2014. április 16. - 14:34:06 »

Ismerem a kombi verziót, épp ma láttam egyet Dorogon. Nekem nagyon tetszik mondjuk, a sedan, a kombi olyan fura, de az biztos, hogy jó autó. Úgy néz ki egyébként, hogy a Logam MCV lesz a befutó, mégpedig egy tesztautó, 0,9 Tce motorral, teljes felszereltséggel.
Az kicsit varrógépes motor lesz hozzá, nem?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7376 Dátum: 2014. április 16. - 15:02:13 »

Ismerem a kombi verziót, épp ma láttam egyet Dorogon. Nekem nagyon tetszik mondjuk, a sedan, a kombi olyan fura, de az biztos, hogy jó autó. Úgy néz ki egyébként, hogy a Logam MCV lesz a befutó, mégpedig egy tesztautó, 0,9 Tce motorral, teljes felszereltséggel.
Az kicsit varrógépes motor lesz hozzá, nem?
A tesztek alapján nem olyan rossz az a motor. A volt munkahelyemnek ugye Lodgy van, 1.2 Tce motorral. Azt volt szerencsém vezetni párszor, nagyon kellemes volt és a fogyasztása is baráti, legalábbis az én stílusommal. Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7377 Dátum: 2014. április 19. - 01:38:08 »

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #7378 Dátum: 2014. április 19. - 09:48:03 »

Kellemes keszulodest es Alldott Husveti unnepeket kivanok nektek!
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 21. - 06:36:00 írta baroti » Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #7379 Dátum: 2014. április 30. - 07:21:15 »

Klubtagok!
Jelentem, hogy az idei évre átutaltam a tárhely díjat. Így rendezve vagyunk 2015. májusig.
A továbbiakban azonban már nem vállalom a pénztáros szerepét, se a befizetéseket.
Keressetek mást erre a célra, vagy jelentkezzen önként valaki erre.
Sajnos belefáradtam, hogy próbáltam felrázni a klubot, a fórumot, a talikat, de nem lett sikerélményem. Hátha valakinek sikerülni fog, remélem úgy lesz. Természetesen továbbra is olvasom a fórumot, és persze az itt szerzett barátokkal továbbra is tartani fogom a kapcsolatokat, priviben, telefonon, illetve minitalik keretében. Az ajtóm, és a telkem továbbra is várja a klubbarátaimat, mint mindig. Sajnálom, hogy leült a fórum, de nincs lelkiismeret furdalásom, én úgy érzem sokat próbálkoztam, az elején nagy sikerekkel, az utóbbi időben meg csak kudarccal. Elérhetőségem itt priviben, vagy, ha kell telefonon soknak rendelkezésre áll, akinek meg nincs meg, kérje tőlem priviben, és megadom. A vonalasom publikus a telefonkönyvben.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 490 491 [492] 493 494 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!