Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 18:39:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 488 489 [490] 491 492 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 715417 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7335 Dátum: 2014. április 03. - 17:42:36 »

Lassan kikapunk Vigyorog Vigyorog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7336 Dátum: 2014. április 03. - 17:43:09 »

Hát igen...olyan nyúlcsalogató a hangja!!!!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hűha, közeledik a húsvét, ugye? Vigyorog Vigyorog Kacsint
Cápát ismerve egészen biztos, hogy sok mindenre gondolt. A húsvétra nem.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Dehogynem. Hisz akkor történt. Kacsint Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #7337 Dátum: 2014. április 05. - 23:20:55 »

Ma láttam egy Tesla Model S R85-öt éppen töltőre rakva. (Több töltő is van a városban amit lehet használni). Gyönyörű jószág! Itt egy teszt róla:
http://totalcar.hu/tesztek/2013/10/23/tesla_model_s_p85_2013/
Aztán egy kereskedésben egy RS6-os Audi Avant-ot 560 pacis 4 literes motorral, 21 collos felniken használtan 7000 km-rel 135.000€-ért.
Nagy gondban vagyok! Ha elkezdenek unszolni a tulajok, hogy cseréljem el a lacsit értük, vajon melyiket válasszam? Ó fejfájás!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 05. - 23:26:17 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #7338 Dátum: 2014. április 06. - 08:17:03 »

Ma láttam egy Tesla Model S R85-öt éppen töltőre rakva. (Több töltő is van a városban amit lehet használni). Gyönyörű jószág! Itt egy teszt róla:
http://totalcar.hu/tesztek/2013/10/23/tesla_model_s_p85_2013/
Aztán egy kereskedésben egy RS6-os Audi Avant-ot 560 pacis 4 literes motorral, 21 collos felniken használtan 7000 km-rel 135.000€-ért.
Nagy gondban vagyok! Ha elkezdenek unszolni a tulajok, hogy cseréljem el a lacsit értük, vajon melyiket válasszam? Ó fejfájás!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Az attól függ ki mennyit fizet rá neked, hogy cserélj vele...  Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7339 Dátum: 2014. április 06. - 14:34:44 »

Ma láttam egy Tesla Model S R85-öt éppen töltőre rakva. (Több töltő is van a városban amit lehet használni). Gyönyörű jószág! Itt egy teszt róla:
http://totalcar.hu/tesztek/2013/10/23/tesla_model_s_p85_2013/
Aztán egy kereskedésben egy RS6-os Audi Avant-ot 560 pacis 4 literes motorral, 21 collos felniken használtan 7000 km-rel 135.000€-ért.
Nagy gondban vagyok! Ha elkezdenek unszolni a tulajok, hogy cseréljem el a lacsit értük, vajon melyiket válasszam? Ó fejfájás!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
A Teslát. Környezettudatosan. De nehogy nullkezdőveltízévresvejcifrankosan vegyed! Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7340 Dátum: 2014. április 06. - 17:54:12 »

Nemsokkal az amerikai forgalmazás elkezdése után már láttam egyet Esztergomban amerikai rendszámmal a Teslából. Hiába na, ez a környék mindig ráharap az újdonságokra. Vagy sok a nagyon gazdag?
Naplózva
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #7341 Dátum: 2014. április 08. - 15:47:54 »

Érdekes itt Hannoverbe még egyetlen Lacettit sem láttam... Vajon miért?! Mosolyog
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7342 Dátum: 2014. április 08. - 22:48:53 »

Germániában nem is nagyon fogsz  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #7343 Dátum: 2014. április 09. - 14:33:55 »

Osztrákiában láttam párat (,
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7344 Dátum: 2014. április 09. - 15:44:09 »

Egy kéréssel fordulnék azokhoz, akiknek van Facebook regisztrációjuk. Iskolánk tanulói résztvettek egy rajzversenyen, ahol is weblapot lehet nyerni az intézmény számára. (csak zárójelben, a weblap kötelező lenne minden iskola számára, de pénzt nem adnak hozzá). Szóval webtapasz cég hírdette ezt meg, elvileg a facebook.com/webtapasz címen megtalálhatók. Rengeteg kép van, de leírnám azoknak a nevét, akikre esetleg szavazhatna, az aki tud és van rá egy kis ideje:
Binder Lili Luca, Dajka Vivien, Deli Alexandra, Ecsek Flóra Rebeka, Fehér Fanni Szeréne, Kajó Krisztián Barnabás, Kiss Natália, Putnoki László, Quintz Dominik, Varga Vanda

Elvileg 3-6 albumokban vannak a képek.

Előre is köszönöm az iskolánk nevében. Mosolyog

SEGÉDLET:

Na meg ezt is kaptam, hátha így könnyebb.

"A képeket Pinterestre töltöttük fel, a Webtapasz felületét ezen a linken lehet megközelíteni:
http://www.pinterest.com/webtapasz/
 
A képeket 9 mappára szedtük, mappánként legfeljebb 100 képpel, hogy könnyebben áttekinthető legyen a közel 1000 pályamunka. A mappák neve „Beküldött rajzok” és egy szám.
 
A Facebook oldalunkon található egy kisebb segédlet arról, hogy miként lehet kedvelni a Pinterest felületre feltöltött képeket – itt megismételjük mindazt, ami ott olvasható, hogy a lehető legtöbb forrásból értesülhessenek róla az ismerősök. Mindezt pedig az egyik pályázó szavaival írjuk, hogy biztosan érthető legyen!
 
Ha megnyitjátok a linket, előbb a "Csatlakozz a Pinteresthez" majd a "Regisztráció a Facebookkal" lehetőséggel a leggyorsabb és legkényelmesebb a megoldás. Miután rámentetek, a Facebook közli Veletek, hogy a Pinterest alkalmazás megkapja az ismerős listádat stb. stb. (halkan megjegyzem ezt bárki bárhol bármikor megkaphatja:) ). Alul rámész hogy "Rendben", mivel ez nem jelenti azt, hogy közzé is tesz a nevedben akármit is. A következő ablakban viszont pontosan ezt a kérdést teszi fel neked, amit könnyűszerrel kiiktathatsz, pusztán bal alulra kell tekintened és az "Ismerősök" kis legördíthető fülnél át kell állítanod a "Csak én" lehetőségre. Ez azt fogja eredményezni, hogy az ég világon semmit nem fogsz sem te, sem ismerőseid látni ebből az alkalmazásból a Facebook idővonaladon . Ezután kattintasz újfent a "Rendben" gombra és voilá!
Üdvözlünk a Pinteresten. Itt egy rövid ismertető bemutatja mivel mit tudsz kezdeni. Pár kattintás után, már jöhet is a következő lépés, ami a Facebookon megadott email címünkre küldött megerősítő email elfogadása lesz. Az email-ben találunk egy pirossal kiemelt részt "Email cím megerősítése" felirattal, mivel annyi a teendő, hogy rákattintunk. Ezzel meg is erősítettük kilétünket a Pinterest szemében (hurrá!). A Pinterest oldalán bal felül a keresőben megkeressük a "Webtapasz Stúdió"-t, a feltöltött képei között a "Beküldött rajzok" valahányadik mappát, itt pedig bármelyik képre kattintva bal oldalt fenn ott lesz a "Like" gombunk.
Van még lehetőség a Webtapasz mappa követésére is, hogy egy helyen lássuk a lájkolt képeinket. A mappa alatt a "Követés" gombra megyünk, majd megnyitjuk a mappát, megkeressük a képet, amit lájkolni akarunk, rámegyünk a "Pin it" gombra, létrehozunk egy új albumot az alapján, amit egyértelműen felkínál nekünk lehetőségként.
Innentől kezdve a Webtapasz mappájában bármely kép jobb felső sarkában egy kis szívecske ikon lesz, amivel hozzá tudjuk adni az általunk létrehozott saját mappához.
 
Ezúton is köszönjük lelkes pályázónknak, hiszen mi tagadás, mi sem tudtuk volna mindezt jobban leírni, megfogalmazni! Éppen ezért készítettünk egy ábrát segédletnek, amit itt lehet megtekinteni: http://www.pinterest.com/pin/462463455458169567/
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 09. - 16:13:18 írta diablo77 » Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #7345 Dátum: 2014. április 09. - 19:07:22 »

Itt sem szeretlek igazgató úr.  Vigyorog
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7346 Dátum: 2014. április 09. - 20:10:33 »

Köszi Kacsint Vigyorog
Múlt héten egyébként háromszor jártam Csolnokon, persze délelőtt, de majd remélem egyszer összefutunk, ha már ilyen közel lakunk egymáshoz Vigyorog
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #7347 Dátum: 2014. április 09. - 20:14:09 »

Köszi Kacsint Vigyorog
Múlt héten egyébként háromszor jártam Csolnokon, persze délelőtt, de majd remélem egyszer összefutunk, ha már ilyen közel lakunk egymáshoz Vigyorog
Tényleg összehozhatnánk már valamit, mert szégyen, hogy a Debreceniekkel többször találkozok mint veled, pedig pár km-re lakunk egymástól.  Vigyorog
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #7348 Dátum: 2014. április 09. - 22:34:55 »

Osztrákiában láttam párat (,
Osztrákban van rendes márkaképviselet is úgy, mint nálunk. Igaz nem annyira gyakori, mint otthon, de azért van. Taxi is. Cruze is. Más Checrolet emblémás márkák is...matiz, stb.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7349 Dátum: 2014. április 10. - 12:21:40 »

Osztrákiában láttam párat (,
ott én is, egyet még pár éve Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 488 489 [490] 491 492 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!