Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 18:29:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 487 488 [489] 490 491 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 715379 alkalommal)
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #7320 Dátum: 2014. Március 31. - 07:43:13 »

Kedves klubtársak! Túl vagyok életem egyik nagy döntésén Mosolyog Összebútoroztam párommal Mosolyog 4 napos költözés, bútor cipeléssel, szereléssel, szolgáltatók vadászásával. Legnagyobb probléma a függöny kérdés volt Mosolyog Nekem persze teljesen megfelelt a főbérlő által ott hagyott függöny. Páromnak, de leginkább "leendő" Mosolyog anyósomnak a fő gondja ez volt Mosolyog Milyet, hova, mekkorát, legyen e sötétítő, ne legyen, ráncos legyen, földig érő, takarja e valami, vagy sem.... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ De már túl vagyok ezen is. Tegnap (gondoltam) össze rakom a bútorokat, mivel mozdulni nem lehetett tőlük. De ismét jött "anyósom" és borította a napi programot. Már látom "szörnyű" sorsom, és kezdem érteni az olyan vicceket, hogy a jó pálinka olyan, mint az anyós halál... kivülröl megkönnyezed, de belül k**va jól esik Kacsint Vigyorog
Velkám in dö klább. Fogadd őszinte részvétem gratulációmat.
Arról még nem hallottál, ogy úgy válaszd meg a lakhelyedet, hogy az anyósod ne tudjon akármikor átmenni? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szerencsére 25 km elválaszt bennünket Mosolyog Se túl közel, se túl messzi Mosolyog
Az azért jó, mert akkor nem is alszik ott!  Vigyorog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #7321 Dátum: 2014. Március 31. - 11:17:41 »

Kedves klubtársak! Túl vagyok életem egyik nagy döntésén Mosolyog Összebútoroztam párommal Mosolyog 4 napos költözés, bútor cipeléssel, szereléssel, szolgáltatók vadászásával. Legnagyobb probléma a függöny kérdés volt Mosolyog Nekem persze teljesen megfelelt a főbérlő által ott hagyott függöny. Páromnak, de leginkább "leendő" Mosolyog anyósomnak a fő gondja ez volt Mosolyog Milyet, hova, mekkorát, legyen e sötétítő, ne legyen, ráncos legyen, földig érő, takarja e valami, vagy sem.... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ De már túl vagyok ezen is. Tegnap (gondoltam) össze rakom a bútorokat, mivel mozdulni nem lehetett tőlük. De ismét jött "anyósom" és borította a napi programot. Már látom "szörnyű" sorsom, és kezdem érteni az olyan vicceket, hogy a jó pálinka olyan, mint az anyós halál... kivülröl megkönnyezed, de belül k**va jól esik Kacsint Vigyorog
Velkám in dö klább. Fogadd őszinte részvétem gratulációmat.
Arról még nem hallottál, ogy úgy válaszd meg a lakhelyedet, hogy az anyósod ne tudjon akármikor átmenni? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szerencsére 25 km elválaszt bennünket Mosolyog Se túl közel, se túl messzi Mosolyog
Az azért jó, mert akkor nem is alszik ott!  Vigyorog
Azt azért nem kéne Mosolyog Amúgy apósom mesélte, hogy egyszer annyit várt tá a bolt előtt itt Szombathelyen, hogy ő beült a kocsiba és haza ment.... Egy hétig nem szólt hozzá az asszony  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #7322 Dátum: 2014. Március 31. - 19:35:23 »

Chevrolet Versenycsapat dzseki akár 1Ft-ért
Nem az enyém.
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #7323 Dátum: 2014. Március 31. - 19:37:07 »

...még!!   Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #7324 Dátum: 2014. Március 31. - 19:38:18 »

M-es gyerekméret Vigyorog
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7325 Dátum: 2014. április 01. - 14:52:11 »

Nekem jó lenne. Ha megveszed, én szívesen hordom majd  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
mandro
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


1.4 HB Elite


« Hozzászólás #7326 Dátum: 2014. április 01. - 15:22:45 »

Az MTI értesülései alapján az összes Magyarországon futó Chevrolet Lacetti tulajdonosának hamarosan visszahívásról szóló levelet fognak kipostázni. A visszahívás oka, hogy kiderült, a járművek gyári kürtje olyan hangfrekvencián szólal meg, amely számos vadon élő állat számára hívójelzésként hat, ezért hangjelzés használata esetén a vadgázolás veszélye jelentősen megnő.
A Nemzetközi Vadvédő Szervezet szóvivője, James Deer elképesztőnek nevezte, hogy a probléma egészen idáig nem derült ki, miközben ezek a járművek már hosszú ideje jelen vannak a világ számos országában. A hibára nemzetközi statisztikák analízise hívta fel a figyelmet: kiderült, hogy az elmúlt években ezen járművekkel jelentősen nagyobb százalékban történt vadgázolás, mint bármely más márkájú vagy típusú személyautóval. A nemzetközi állatvédő egyesületek nyomásának engedve a Chevrolet bejelentette, hogy az összes Lacettit visszahívja, és a kürtöket saját költségén a WWF által bevizsgált termékekre cseréli. Az autógyártó a kellemetlenségek miatt a tulajdonosok elnézését kéri, az esetleges sokkhatások kezelésére pedig a Pfizer cég Xanax nevű nyugtatótablettáját javasolja, esetleg vérnyomáscsökkentő gyógyszerekkel kombinálva. A cég magyarországi marketingigazgatója reményét fejezte ki, hogy a probléma ellenére minden Lacetti-használó továbbra is a cég elkötelezett híve lesz, és az esetlegesen felmerülő további műszaki problémák esetén a lacettiklub.hu fórum felkeresését ajánlja, különös tekintettel a fórum vidám közösségére.
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 01. - 15:40:44 írta mandro » Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #7327 Dátum: 2014. április 01. - 15:37:13 »

Már majdnem elhittem...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #7328 Dátum: 2014. április 01. - 17:07:52 »

Hát amilyen kürt van a lacsikban, ha azt bárki is meghalja annak gratulálok.
Én már nem is merem használni többször kinevettek a hangja miatt... Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
szaot
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 92


Lacetti 1.4 Star AC HB 2007


« Hozzászólás #7329 Dátum: 2014. április 01. - 21:25:27 »

"James Deer" nevét olvasva kezdtem gyanút fogni Vigyorog.
Egyébként tervezem, hogy a motorháztetőhöz közelebb helyezem a kürtöt, a nevetséges hang megszüntetése és a nagyobb hangerő reményében. Habár szinte mindegy, mert amennyire el van cseszve a kürtgomb elhelyezése, szinte mindegy is, hogy a kürt hogyan szól(na, ha szituációban az ember időben megtalálná a gombot).
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #7330 Dátum: 2014. április 01. - 23:51:06 »

Hát igen...olyan nyúlcsalogató a hangja!!!!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7331 Dátum: 2014. április 02. - 17:54:05 »

Hát igen...olyan nyúlcsalogató a hangja!!!!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hűha, közeledik a húsvét, ugye? Vigyorog Vigyorog Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7332 Dátum: 2014. április 02. - 18:20:29 »

Hát igen...olyan nyúlcsalogató a hangja!!!!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hűha, közeledik a húsvét, ugye? Vigyorog Vigyorog Kacsint
Cápát ismerve egészen biztos, hogy sok mindenre gondolt. A húsvétra nem.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7333 Dátum: 2014. április 02. - 18:52:24 »

Hát igen...olyan nyúlcsalogató a hangja!!!!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hűha, közeledik a húsvét, ugye? Vigyorog Vigyorog Kacsint
Cápát ismerve egészen biztos, hogy sok mindenre gondolt. A húsvétra nem.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #7334 Dátum: 2014. április 02. - 23:10:53 »

Én mindig azt mondom, "rossz az, aki rosszra gondol"!
Persze előtte nem árt tisztázni, mi a rossz? :-))))))))))))
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 487 488 [489] 490 491 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!