Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 20:35:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 485 486 [487] 488 489 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 715535 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #7290 Dátum: 2014. Március 25. - 19:45:20 »

Köszönöm mindenkinek a jóindulatú hozzászólását, hogy ne jöjjön össze ez a lerendezett focizás sem, mert rémisztgetitek az autósokat. Semmivel nem veszélyesebb hely, mint bármi más, sőt azon a részen kamerák vannak, és főleg kisebb- nagyobb cégek, mint a polgármesteri hivatal, vagy a különleges nyomda, stb.
Weres egyből betojt, és nem akar jönni. Brávó fiúk! Amúgy meg van rá lehetőség, hogy a Csabánál a zárt udvarban parkoljon mindenki, aki retteg, hogy pont az ő kocsijára vetnek szemet. Van a környéken sokkal értékesebb autó is, nem pont öreg Lacettikre vadásznak. A kocsiban meg SEHOL SEM SZABAD LÁTHATÓ HELYEN HAGYNI BÁRMIT IS! Nem Kőbányán, hanem sehol a VILÁGON! Ha nem lesz emiatt foci, akkor bizonyára azért kifizetitek a bérleti díjat, nem én bukom el az egészet mások hülyesége, és be****isága miatt. Nagyon dühös lettem, és már mindent bánok, hogy hülye módon előre akarom vinni a klub- életet. Nem kéne, már látom. Ha nem jön el mindenki, aki megígérte, akkor a továbbiakban felejtsetek el, feladom a sziszifuszi küzdelmet. Maradjatok a lustaság posványában. Most pedig várom azonnal, hogy ki mondja le, és, hogy ki jönne mégis focizni Kőbányára, a rettegett városrészbe, mert otthonuk környékén soha nem volt semmi zűr sem. Uff!

Pont 10-en voltunk, sőt vártunk még két embert, de az egyik nem tudott jönni, a másik meg Weres barátja lett volna, ha volna nem volna. De Weres félti a old timer autóját, ezért lemondta a focit, így 9-en maradtunk. Remélem Döme érti a viccet, és nem tojik be, mint Weres, és eljön, ez esetben kéne még egy nem rettegő, focizni szerető ember, hogy 5-5-en lehessünk, mint ahogy volt is megegyezés eddig...
Esetleg valaki? Még nem késő, holnapig lehet gondolkodni, és jelentkezni, hátha összejön.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 25. - 20:11:52 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #7291 Dátum: 2014. Március 25. - 20:37:57 »

Ha ilyenek az állapotok Lóbányán, akkor én lemondanám a focit köszönettel!
Jó sportolást nektek!
Köszönöm a lehetőséget!
Ne legyél be****va. Erzsébet rosszabb hely. Kacsint azt mégis ott laksz.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7292 Dátum: 2014. Március 26. - 04:56:11 »

Ha ilyenek az állapotok Lóbányán, akkor én lemondanám a focit köszönettel!
Jó sportolást nektek!
Köszönöm a lehetőséget!
Hát komolyan mondom, Ákos, vazze. Kőbánya semmivel sem rosszabb, mint Erzsébet, sőt. Bár már 10 éve nem lakom ott, az unokatestvérem két sarokra lakik a templomtól, szerintem egy utcára Csabiéktól. Én simán ott hagyom az utcán az autót. Benne nem hagyok semmit. De ugyanúgy parkolom le a Mammutnál, a Rózsadombon, de még otthon, a sarki bolt előtt is. Semmi nincs előhagyva benne. De ha félsz autóval menni, menjél villamossal (bár ott most azt hiszem pótló buszok járnak). Akkor még sörölhetsz is utána.

Valjad csak be, berezeltél, hogy Apuék lenyomnak, mint a gombot fociban.  Mosolyog Mosolyog Mosolyog Mosolyog Mosolyog Nem szégyen az. Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #7293 Dátum: 2014. Március 26. - 07:00:14 »

Ezzel az erővel senki ne menjen sehova sem kocsival, mert bárhol feltörhetik és el is lophatják... ekkora hűhót csinálni egy focizásból. 
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #7294 Dátum: 2014. Március 26. - 07:21:35 »

Ha ilyenek az állapotok Lóbányán, akkor én lemondanám a focit köszönettel!
Jó sportolást nektek!
Köszönöm a lehetőséget!
Az ilyen hozzászólásokat helyezzem át az "autós humor" topicba?
Mert ugye ezt nem gondolja senki komolyan!!!!!!!!!!!!!!!!
(vagy csak egy jó kifogás)
A biztonságról meg annyit, hogy 2 sarokkal odébb van a X. ker. rendőrkapitányság, kb. 5 percenként megy el a környéken egy csíkos, fényhidas járőrkocsi. Bidám-bidám-ok nemigen vannak a környéken, azonnal lekapcsolnák őket.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #7295 Dátum: 2014. Március 26. - 07:26:37 »

Ha ilyenek az állapotok Lóbányán, akkor én lemondanám a focit köszönettel!
Jó sportolást nektek!
Köszönöm a lehetőséget!
Ne legyél be****va. Erzsébet rosszabb hely. Kacsint azt mégis ott laksz.

Jesszus pepi, Erzsébet? Hallottam valakinek ott karcolták meg a kocsiját, azóta az egész kerületet elkerülöm messziről...
Bezzeg a Havanna, na ott aztán nyitva lehet hagyni is a kocsikat nyugodtan!!! (legalább nem cseszik szét a zárat, ha ki akarják nyitni...)
Na és persze az legalább fényévekre van Erzsébettől...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #7296 Dátum: 2014. Március 26. - 07:27:18 »

Ezzel az erővel senki ne menjen sehova sem kocsival, mert bárhol feltörhetik és el is lophatják... ekkora hűhót csinálni egy focizásból. 

Köszönöm, igen, ez a legtömörebb igazság!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #7297 Dátum: 2014. Március 26. - 07:51:11 »

Úgy döntöttem, hogy a továbbiakban nálam lehet regisztrálni (priviben!) azoknak, akik valóban szeretnének focizni, esetleg kirándulni, és a továbbiakban a fórumot nem használom magam égetésére. Így privi körlevelekben szervezek meghívásos focikat, talikat, remélem lesz mindkettőre jelentkező. Csak olyanok jelentkezzenek, akik valóban el- eljönnének, és nem az utolsó pillanatban hülye kifogásokkal cserben hagynak engem, és a megbízható társaimat. Természetesen az időpontok kiválasztását közösen fogjuk megbeszélni, hogy lehetőleg minél többnek megfeleljen. A kirándulós talik nyilván szombaton lennéne, de a focizás hétköznapokon inkább a munkák utáni órákban, de persze nem kizárt a hétvégi sem, ha nagy igény merülne fel.
Szóval lehet regisztrálni, kérdéseket feltenni nekem írt priviben, illetve persze telefonon is elérhető vagyok. Akik nem tudják számomat, kérjék priviben. Nos, a részemről ennyi. Este "csakazértis" focizunk, ha 9-en is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #7298 Dátum: 2014. Március 26. - 08:44:22 »

Ha ilyenek az állapotok Lóbányán, akkor én lemondanám a focit köszönettel!
Jó sportolást nektek!
Köszönöm a lehetőséget!

Naneeeee... ezt tényleg nem gondolhatod komolyan. Lesz megoldás biztosan, gyere csak!
Naplózva
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #7299 Dátum: 2014. Március 26. - 08:59:27 »

Sziasztok! Senki ne haragudjon, én csak poénból írtam a dolgokat... a pályától kb 30méterre lakom jól ismerem a környéket! Úgy gondolom nem ezen fog múlni hogy összejöjjön a foci! Sajnos 3napig nem vagyok otthon, de legközelebb 5-6 autóval be lehet hozzánk állni a zárt udvarba!
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7300 Dátum: 2014. Március 26. - 09:01:10 »

Ugyanolyan komolyan írtam, mint az előttem felszólalók. Nyugodj meg Gidy  Kacsint

Amúgy meg a kőbányai gettóban nőttem fel, úgyhogy ismerem Lóbányát  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #7301 Dátum: 2014. Március 26. - 09:07:02 »

Sziasztok! Senki ne haragudjon, én csak poénból írtam a dolgokat... a pályától kb 30méterre lakom jól ismerem a környéket! Úgy gondolom nem ezen fog múlni hogy összejöjjön a foci! Sajnos 3napig nem vagyok otthon, de legközelebb 5-6 autóval be lehet hozzánk állni a zárt udvarba!

Azt hittem Te is jössz!
Na nem baj, majd legközelebb...
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #7302 Dátum: 2014. Március 26. - 09:07:48 »

Ugyanolyan komolyan írtam, mint az előttem felszólalók. Nyugodj meg Gidy  Kacsint

Amúgy meg a kőbányai gettóban nőttem fel, úgyhogy ismerem Lóbányát  Kacsint

Ahhoz képest eléggé fel lett fújva a dolog... 
Máskor egy szmájlit nyomj mögé legalább! Kacsint
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7303 Dátum: 2014. Március 26. - 09:15:04 »

Így hatásosabb volt    Zavart Puszi
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #7304 Dátum: 2014. Március 26. - 09:40:43 »

Na, akkor oké végre!  Kacsint Vigyorog
Háromnegyed 7-kor a suli bejáratánál, vagy fél 7-kor a Csabáéknál találkozunk.
Öltöző van, de nem zárható, a táskát magunkkal érdemes vinni a cuccokkal.
A pénzt én szedem össze, én vagyok az összekötő a sulival, én szerződtem le velük.
A következő foci időpontot közösen megbeszéljük, hogy lehetőleg mindenki jöhessen, aki szeretne.
Labdát próbálok vinni, de más is hozzon a biztonság kedvéért, és majd választunk.
Lehet hozni nézőket is, mert a TV ezt most nem közvetíti. Vigyorog Nézőknek ingyenes ezért a belépő. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 485 486 [487] 488 489 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!