Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 00:25:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 482 483 [484] 485 486 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 715756 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #7245 Dátum: 2014. Március 10. - 22:53:18 »

Eredetileg a talis rovatba szántam, de ott az utóbbi időben nem érdekelt senkit, amire tettem javaslatot, így gondoltam, hátha átok ül a topicon, és, ha oda írok, az a többieknek láthatatlan, így csak feleslegesen strapálom ott magam. Szóval teszek egy trükköt veletek, és ide írok egy ötletet, hátha itt érdeklődést tapasztalok majd. Vagy mindennek én vagyok az elrontója, és nem a topic a hibás? Mos eldől.

Kőbányán szereztem egy jó lehetőséget focizásra, megfizethető áron. Műfüves kispályás focipálya, amin 2X5 fő áldozhatna a labdarúgás oltárán kifulladásig. Szerdán megyek a részleteket megbeszélni az igazgatóval. Telefonon már a lényeget kibeszéltük, és úgy néz ki a dolog, hogy nagyon kedvező lehetőségeket ajánlott. Úgy gondolom, hogy mindig előre megbeszélnénk egy időpontot, esetleg többet, aszerint, hogy ki, hogyan érne rá, mert nem lenne jó, ha kevesen, vagy sokan jönnénk össze adott időben. Ha több alkalmat előre megbeszélnénk, és kifizetnénk, akkor jelentős kedvezményt kapnánk, az amúgy is kedvező árból. Általában hétköznap 18 óra után, és hétvégeken lehetne játszani. Adott esetben villanyfénynél is, esti mérkőzést. Ez szabadtéri pálya, messze minden forgalomtól. Öltözőt is használhatnánk, ha szükségét éreznénk, de a vizesblokk még nem az igazi, de azt kisebb mosakodásra igénybe lehetne venni. Hálós kézilabda kapuk vannak, oldalon palánk, de van vonal is. Szóval klassz, tavaly adták át.
Esetleg beszállhatnánk egy májusi szülők bajnokságába is, ha lesz fix csapatunk.

Akit érdekelne a téma, jelezze, először csak felmérésre, hogy lássam az érdeklődést. Az esetleges jelentkezők létszámától függően vennénk ki 1, másfél, 2 órára a pályát, adott esetekben. Az adott időkben mindig fix létszámmal játszanánk, nem lehet majd csak úgy "beesni", de aki mégsem jönne el, pedig jelezte, azt sajnos későbbiekben mellőzni kényszerülünk. Vis major persze kivétel, de ez becsületbeli ügy legyen.

Ezt a bulit én találtam ki, én szervezem, én alkuszom meg az igazgatóval, ezért mivel én leszek a felelős mindenért, így fenntartom a jogot az esetleges szelektálásra, ha a szükség úgy hozná.

Mostantól várom a jelentkezéseket, vállalásokat.  Elárulom, hogy már vagyunk hatan...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #7246 Dátum: 2014. Március 11. - 08:52:45 »

7!
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7247 Dátum: 2014. Március 11. - 09:26:12 »

engem érdekelne a foci minden mennyiségben  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #7248 Dátum: 2014. Március 11. - 14:47:08 »

Focizni én is jönnék, kérdés mikor tudnánk összehozni, mert a 7köznapok nálam eléggé zsúfoltak.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #7249 Dátum: 2014. Március 12. - 12:10:31 »

Nos, lényegében megbeszéltem a bérlés főbb részleteit az igazgatóval. A jövő héten kötök velük egy szerződést, ha megkapom a támogatást a családtól, a barátoktól, és a klub sportolni vágyó tagjaitól. A lényeg, hogy amennyiben 10 alkalmat lekötök, akkor összesen 80 ezer Ft-ba kerülne a bérlés, függetlenül attól, hogy hétköznap, vagy hétvégén, esetleg villanyfénynél játszanánk, ami kedvező ajánlat, főleg, ha majd látjátok a pályát. Ha csak alkalmakként, hébe- hóba vennénk ki, akkor óránként 10 ezer Ft-ba kerülne a focizás. A 10 alkalom kijelölése tőlünk függ, a megkötés csak az, hogy szezon végéig vegyük igénybe. Ami a lényeg, hogy a pálya nagyságából adódóan az ideális létszám a 2x5 fő. Természetesen lehetünk páran többen, ez esetben lehetne cserélgetni egymást a pályán. Aki úgy érzi, hogy beszállna a focizásba, az jelezze nekem, és persze ez azt is jelenti, hogy a ráeső részt adja oda nekem, hogy be tudjam fizetni a bérleti díjat. Természetesen létszámfüggő az anyagi terhelés szétosztása, amit majd a kialakult létszám, és alkalmak alapján osztunk el. A focizások napját együtt fogjuk kijelölni, lehetőleg legalább 2, 3 alkalmat előre megbeszélve. Eddig nyolcan jeleztek érdeklődést, remélem néhánnyal még  bővülni fog, hogy mindig összejöjjön legalább 10 fő. Amint van létszám, rögtön kijelöljük az első napot, de talán a másodikat is. Hétköznap délután 6-tól lehet kezdeni legkorábban, de ez nem kötelező, csak lehetőség. Hétvégén inkább a szombatot javasolnám, ha ez volna a befutó inkább, mint a hétköznap. Végre egy jó mozgási lehetőség, éljünk vele!
Várom a jelentkezőket, és persze az anyagi hozzájárulásokat is. Ha van kérdés, kérés, írjatok, vagy hívjatok, egy héten belül le akarom zárni a témát. A focis napokat meg utána egyeztetjük majd le, lehetőleg a többség akaratát érvényesítve. Akkor hajrá foci!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7250 Dátum: 2014. Március 12. - 12:32:43 »

Engem is érdekelne a foci, csak ugye Júniusig nem leszek otthon. Amúgy mit takar a szezon?

És Kőbányán helyileg hol?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #7251 Dátum: 2014. Március 12. - 12:56:18 »

Mondjuk a 10000 az kicsit húzós óránként. Felénk 6-8500 ig terjednek a pályabérlések. A Pilisszentiváni pályára 6000/óra, Piliscsabán a sportcentrumban az egyetemnél télen, fűtött sátorban 8000/óra.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #7252 Dátum: 2014. Március 12. - 13:12:41 »

Mondjuk a 10000 az kicsit húzós óránként. Felénk 6-8500 ig terjednek a pályabérlések. A Pilisszentiváni pályára 6000/óra, Piliscsabán a sportcentrumban az egyetemnél télen, fűtött sátorban 8000/óra.
Természetesen vidéken olcsóbbak az árak. De 9-10 ember nem fog leautózni, mert akkor máris drágább, mint itt helyben. Egyébként 10 ezer akkor, ha alkalmakként kérjük, de, ha lekötünk 10-et, akkor 8 ezer, és mehet a foci este villanyfénynél is ennyiért. De nem kötelező a palacsintaevés, akinek megfelel jöjjön, akinek drága, vagy messze van, maradjon otthon. Felnőtt emberek vagyunk, válasszuk ki a nekünk megfelelő legjobbat. Mi itt fogunk játszani, nekünk ez olcsóbb, mint learaszolni a 10-esen, égetni az üzemanyagot, hogy "spóroljunk". Leírtam a lehetőségeket, akit érdekel jöjjön, akit nem, ne szólja le, csináljon mást, vagy adjon igazi jó alternatívát, vagyis közelebbit, jobbat, olcsóbbat. Én ezt tudtam kijárni, ennek a lebonyolítását vállalom, ha nem lesz rá elég jelentkező, akkor nem fogunk együtt focizni, ki fogom bírni. Én legalább próbálkozom életet lehelni a klubba, bár nem tudom érdemes-e, de sajnos ilyen vagyok. Az eddigi közös dolgok 90%-át én szerveztem, ha nem tetszik, bárkinek itt a lehetősége többet, jobban csinálni. Ennyi.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #7253 Dátum: 2014. Március 12. - 13:29:36 »

Én is benne vagyok
Csak sokat kell sétálnom a pályáig
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #7254 Dátum: 2014. Március 12. - 13:30:54 »

Amúgy meg 10-12 főnél eloszlik a 10ezer forint, persze 200ft is pénz...
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7255 Dátum: 2014. Március 12. - 16:23:44 »

Az ár teljesen jó sztem  Kacsint Lehet én is tudnék még embert hozni....az biztos, hogy nekem a keddek és péntekek nem jók!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7256 Dátum: 2014. Március 12. - 16:37:59 »

Én is benne vagyok
Csak sokat kell sétálnom a pályáig
Sétálnod?  He He He He He He
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #7257 Dátum: 2014. Március 13. - 07:32:30 »

Én is benne vagyok
Csak sokat kell sétálnom a pályáig
Sétálnod?  He He He He He He

Jaja, olyan messze van, hogy nem érdemes beindítani a kocsit
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #7258 Dátum: 2014. Március 13. - 09:59:18 »

Én nem merem rendszeresen ígérni magam, de szeretnék menni alkalomadtán.
Jelenleg is "járok" focizni hetente a haverokkal, de pl. ma is ki kell hagynom , mert egyéb dolgaim vannak...
Naplózva
Jamon Serrano
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135



« Hozzászólás #7259 Dátum: 2014. Március 13. - 10:00:49 »

Én is benne vagyok
Csak sokat kell sétálnom a pályáig
Sétálnod?  He He He He He He

Jaja, olyan messze van, hogy nem érdemes beindítani a kocsit

Én is a közelben lakom, de focizni nem igazán tudok. Izgatottan várom a fejleményeket, ha más nem szurkolni lehet lenézek :-D
Naplózva

Nubira3 - 1.6 - SX - Sedan - Zavoli LPG
Oldalak: 1 ... 482 483 [484] 485 486 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!