Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 00:16:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 479 480 [481] 482 483 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 715703 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #7200 Dátum: 2014. Február 21. - 12:22:34 »

Ma egy kellemetlen dolog történt velem. Reggel gondoltam, hogy kipucolom a fülem. Ez nem sikerült tökéletesen, mivel sikerült egy kis dugót képeznem, és feltolni a dobhártyámig Másik fülemet befogva semmit nem hallottam. Délután 1 felé sikerült végre eljutnom a dokihoz, aki kapásból lecseszett Mosolyog Szóval mindenki felejtse el a fültisztítást! Semmivel sem szabad, se audit spray, semmi. A fül öntisztító! Szerencsére 2 perc alatt "beállította" a hallásomat Vigyorog
én ezt tudom már évek óta, nem is piszkálom a fülem, Nóri szerint ez hülyeség, ő bízik a piszkában  szerinte mindenki béna, akinek baja lesz ettől......meggyőzni nem tudom a makacs fajtáját.....
Persze, hiszen nő Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #7201 Dátum: 2014. Február 21. - 16:57:06 »

Üdv Mindenki,

Nem nagyon szoktam ide írogatni, de a délután annyira felszántott, hogy húúú, mint a bagoly...
Nos cukorbeteg vagyok. Ma délután volt találkozóm, a nyomorult kezelőorvosommal az SZTK-ban és mivel picit alacsonyabb volt a cukrom az elvártnál - ott a rendelőben mérve, rögtön azzal jött, hogy visszavonatja a jogsimat, azonnal ír a háziorvosnak meg "mittomén"!  Hogy az "ajtóBA SZorult" édes anyukájával szórakozzon ez a b...szatlan k...va! 

Tekintve, hogy a kocsit csoportokba szedve rakatom helyre Sebikével, ami akárhonnan is nézzük, ha mindent összeadunk, - szinte minden részen van/volt valami javítani való - elég tetemes pénzösszeg. Ez persze nem azt jelenti, hogy Sebike drágán dolgozna vagy drágán mérné a portékát (értsd: alkatrész)!!! Csak hát sok kicsi összeadva is sok!

Egyszóval, ha esetleg mégis elveszik a jogsimat figyeljétek a híreket, mert orvoshalál lesz!!! 

Ui.: soha nem okoztam még balesetet, viszont az én kocsimat már párszor letolatták, stb- stb... Ebből kifolyólag megint csak a kedves édes anyukájával szórakozzon ez a p...csa!!!! 

« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 21. - 16:59:03 írta kubu87 » Naplózva
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7202 Dátum: 2014. Február 21. - 20:47:06 »

Cartársak!

Emberek, munkanélküliség van? Egy nagy francot van! Csak lusta emberek vannak. Egy hónapja keresünk autószerelőt a Medic-Carba. A kutya nem jelentkezik. Mint említettem, nem "agysebészt" keresünk, hanem normális gondolkodású, szorgalmas, csapatjátékost. El kell jönni megnézni a körülményeket (nem egy putri!), erről jó néhány Cartárs is infót tud adni. Jó a csapat, korrekt a főnök, fizetés is elfogadható és a munka nem a "megszakadásról" szól, hanem a tisztességes hozzáállásról.

Tehát: továbbra is keresünk autószerelő kollégát! Érdeklődni nálam is lehet, amire van felhatalmazásom, válaszolok.
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #7203 Dátum: 2014. Február 22. - 17:29:18 »

Cartársak!

Emberek, munkanélküliség van? Egy nagy francot van! Csak lusta emberek vannak. Egy hónapja keresünk autószerelőt a Medic-Carba. A kutya nem jelentkezik. Mint említettem, nem "agysebészt" keresünk, hanem normális gondolkodású, szorgalmas, csapatjátékost. El kell jönni megnézni a körülményeket (nem egy putri!), erről jó néhány Cartárs is infót tud adni. Jó a csapat, korrekt a főnök, fizetés is elfogadható és a munka nem a "megszakadásról" szól, hanem a tisztességes hozzáállásról.

Tehát: továbbra is keresünk autószerelő kollégát! Érdeklődni nálam is lehet, amire van felhatalmazásom, válaszolok.

Vidéken így nálunk is már biztosan jelentkeztek volna, sőt 15-20-n sorban állnának az állásért!
Naplózva

Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #7204 Dátum: 2014. Február 22. - 17:48:26 »

Cartársak!

Emberek, munkanélküliség van? Egy nagy francot van! Csak lusta emberek vannak. Egy hónapja keresünk autószerelőt a Medic-Carba. A kutya nem jelentkezik. Mint említettem, nem "agysebészt" keresünk, hanem normális gondolkodású, szorgalmas, csapatjátékost. El kell jönni megnézni a körülményeket (nem egy putri!), erről jó néhány Cartárs is infót tud adni. Jó a csapat, korrekt a főnök, fizetés is elfogadható és a munka nem a "megszakadásról" szól, hanem a tisztességes hozzáállásról.

Tehát: továbbra is keresünk autószerelő kollégát! Érdeklődni nálam is lehet, amire van felhatalmazásom, válaszolok.

Vidéken így nálunk is már biztosan jelentkeztek volna, sőt 15-20-n sorban állnának az állásért!
Bp-i nő ismerősöm 100 nettóért nem hajlandó dolgozni menni, mert abból nem lehet megélni... Most erre mit lehet mondani?
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Arpi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64


« Hozzászólás #7205 Dátum: 2014. Február 22. - 20:30:29 »

Jo estet mindenkinek!
Ma rakerdeztem az asszonyra: A Gep jol megy?
Valasz: tokeletes.
Minden gond ami volt vele eltunt miota nem varosi auto.
Udv oroszbol Arpi
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #7206 Dátum: 2014. Február 23. - 17:23:09 »

Mindkettőben van igazság.
Naplózva
Hooti
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Hozzászólás #7207 Dátum: 2014. Február 23. - 21:38:21 »

Cartársak!

Emberek, munkanélküliség van? Egy nagy francot van! Csak lusta emberek vannak. Egy hónapja keresünk autószerelőt a Medic-Carba. A kutya nem jelentkezik. Mint említettem, nem "agysebészt" keresünk, hanem normális gondolkodású, szorgalmas, csapatjátékost. El kell jönni megnézni a körülményeket (nem egy putri!), erről jó néhány Cartárs is infót tud adni. Jó a csapat, korrekt a főnök, fizetés is elfogadható és a munka nem a "megszakadásról" szól, hanem a tisztességes hozzáállásról.

Tehát: továbbra is keresünk autószerelő kollégát! Érdeklődni nálam is lehet, amire van felhatalmazásom, válaszolok.

Vidéken így nálunk is már biztosan jelentkeztek volna, sőt 15-20-n sorban állnának az állásért!
Bp-i nő ismerősöm 100 nettóért nem hajlandó dolgozni menni, mert abból nem lehet megélni... Most erre mit lehet mondani?
Legjobban azt szeretem, mikor mondja, nem megyek én el 80-éert dolgozni, há a kajám elviszi a harmadát, meg ott a rezsi stb... Mé b+, ha otthon vagy nem eszel, nem fűtessz-világítassz stb?HeHe
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #7208 Dátum: 2014. Február 23. - 22:05:49 »

Cartársak!

Emberek, munkanélküliség van? Egy nagy francot van! Csak lusta emberek vannak. Egy hónapja keresünk autószerelőt a Medic-Carba. A kutya nem jelentkezik. Mint említettem, nem "agysebészt" keresünk, hanem normális gondolkodású, szorgalmas, csapatjátékost. El kell jönni megnézni a körülményeket (nem egy putri!), erről jó néhány Cartárs is infót tud adni. Jó a csapat, korrekt a főnök, fizetés is elfogadható és a munka nem a "megszakadásról" szól, hanem a tisztességes hozzáállásról.

Tehát: továbbra is keresünk autószerelő kollégát! Érdeklődni nálam is lehet, amire van felhatalmazásom, válaszolok.

Vidéken így nálunk is már biztosan jelentkeztek volna, sőt 15-20-n sorban állnának az állásért!
Bp-i nő ismerősöm 100 nettóért nem hajlandó dolgozni menni, mert abból nem lehet megélni... Most erre mit lehet mondani?
Miért most mennyiből él?
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #7209 Dátum: 2014. Február 24. - 18:29:02 »

Cartársak!

Emberek, munkanélküliség van? Egy nagy francot van! Csak lusta emberek vannak. Egy hónapja keresünk autószerelőt a Medic-Carba. A kutya nem jelentkezik. Mint említettem, nem "agysebészt" keresünk, hanem normális gondolkodású, szorgalmas, csapatjátékost. El kell jönni megnézni a körülményeket (nem egy putri!), erről jó néhány Cartárs is infót tud adni. Jó a csapat, korrekt a főnök, fizetés is elfogadható és a munka nem a "megszakadásról" szól, hanem a tisztességes hozzáállásról.

Tehát: továbbra is keresünk autószerelő kollégát! Érdeklődni nálam is lehet, amire van felhatalmazásom, válaszolok.

Vidéken így nálunk is már biztosan jelentkeztek volna, sőt 15-20-n sorban állnának az állásért!
Bp-i nő ismerősöm 100 nettóért nem hajlandó dolgozni menni, mert abból nem lehet megélni... Most erre mit lehet mondani?
Miért most mennyiből él?

Ezt most nem részletezném, hogy mennyiből és miből Kacsint Maradjunk annyiban, hogy otthon masszíroz Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #7210 Dátum: 2014. Február 24. - 19:08:29 »

Sziasztok!
Ezen a linken https://www.facebook.com/photo.php?fbid=414258662010551&set=a.414257442010673.1073741838.376182109151540&type=1&theater kérem lájkolni a képet, ha ti is úgy érzitek, hogy a mi ikreink a legjobbak a jelmezversenyen! Úgy néz ki, hogy nagyon vezetünk, de messze még a szavazás vége... Mosolyog
Köszönöm!
Csaba

Ezt Csaba fiam tette fel, de messzemenően támogatom a kérését. Csak hát ő nem tud ide belépni, pedig tag, de elfelejtette a jelszavát. Én meg nem vagyok PC-guru, mint tudjátok, és a facebookról is ki vagyok tiltva, mondván, hogy az a fiataloké, én meg már... Kacsint

Még valamit:
Jó sok cartársnak írtam privit, egyénileg is, meg körlevelet is, akik egyszerűen nem válaszoltak rá, pedig azóta voltak itt a fórumon. Szerintem, pláne, ha segítséget kaptak, illik rá reagálni, engem így tanítottak, és gondolom ez volna helyes. Akinek nem inge...Többek közt ezért is érzem, hogy széthullik a fórum.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 25. - 11:31:43 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7211 Dátum: 2014. Február 25. - 01:50:03 »

Cartársak!

Emberek, munkanélküliség van? Egy nagy francot van! Csak lusta emberek vannak. Egy hónapja keresünk autószerelőt a Medic-Carba. A kutya nem jelentkezik. Mint említettem, nem "agysebészt" keresünk, hanem normális gondolkodású, szorgalmas, csapatjátékost. El kell jönni megnézni a körülményeket (nem egy putri!), erről jó néhány Cartárs is infót tud adni. Jó a csapat, korrekt a főnök, fizetés is elfogadható és a munka nem a "megszakadásról" szól, hanem a tisztességes hozzáállásról.

Tehát: továbbra is keresünk autószerelő kollégát! Érdeklődni nálam is lehet, amire van felhatalmazásom, válaszolok.

Vidéken így nálunk is már biztosan jelentkeztek volna, sőt 15-20-n sorban állnának az állásért!
Bp-i nő ismerősöm 100 nettóért nem hajlandó dolgozni menni, mert abból nem lehet megélni... Most erre mit lehet mondani?
Miért most mennyiből él?

Ezt most nem részletezném, hogy mennyiből és miből Kacsint Maradjunk annyiban, hogy otthon masszíroz Mosolyog
"Maszíroz". Felteszem happy end inclusive.  Kacsint

Most mit mondjak? Évi köztisztviselő nettó 98000 forintért (ennek is örülni kell). Milliós bírságokról dönt esetenként. Vivi az iskola elvégzése óta nem talál munkát, pénzügy és számviteli végzettséggel. Nem a fizetés a szempont, mert kopp-kopp, tartsa meg a pénzét; munka nincs. Alkalmi munkavállalói könyvvel éjszakánként pakol az Auchanban. Látom rajta, egyre stresszesebb miatta. Hetente két- három munkainterjúra megy el. Már Budaörsre is, ahová tőlünk átjárni dolgozni lehetetlen. Körbe kell utaznia miatta Budát.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #7212 Dátum: 2014. Február 25. - 05:46:45 »

Szokta még valaki közületek figyelemmel kísérni az üzemanyagár közzétevő honlapot?  Mostanában rá akartam nézni hátha találok valami támpontot, de a "hamarosan"  és a "nem közölte" kifejezéseken kívül bem sok mást lehet ott látni. Így lett egy újabb honlap, ami értelmét vesztette.
Az autóban rádiót hallgatva talán a hírekben hallottam, hogy (ha jól emlékszem) horvát o. ban, napi 3 alkalommal is lehet üzemanyagár változás, az szép lehet, ha tankolsz 409, mire bemész fizetni 416lesz litere pl.?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #7213 Dátum: 2014. Február 25. - 16:04:30 »

Sziasztok!
Ezen a linken https://www.facebook.com/photo.php?fbid=414258662010551&set=a.414257442010673.1073741838.376182109151540&type=1&theater kérem lájkolni a képet, ha ti is úgy érzitek, hogy a mi ikreink a legjobbak a jelmezversenyen! Úgy néz ki, hogy nagyon vezetünk, de messze még a szavazás vége... Mosolyog
Köszönöm!
Csaba

Ezt Csaba fiam tette fel, de messzemenően támogatom a kérését. Csak hát ő nem tud ide belépni, pedig tag, de elfelejtette a jelszavát. Én meg nem vagyok PC-guru, mint tudjátok, és a facebookról is ki vagyok tiltva, mondván, hogy az a fiataloké, én meg már... Kacsint

Még valamit:
Jó sok cartársnak írtam privit, egyénileg is, meg körlevelet is, akik egyszerűen nem válaszoltak rá, pedig azóta voltak itt a fórumon. Szerintem, pláne, ha segítséget kaptak, illik rá reagálni, engem így tanítottak, és gondolom ez volna helyes. Akinek nem inge...Többek közt ezért is érzem, hogy széthullik a fórum.


Most beszéltem Stocz Főnivel telefonon. Örömmel jelentem, hogy él, csak hát rengeteget dolgozik, építik be a futár készüléket a villamosokba. Neki kell kitalálnia a technológiát is hozzá, mert több típusú villamos szaladgál a budapesti síneken. Ő most BKV villamos ágazatának pótolhatatlan embere, napi 16 órában. Ezért nem jelentkezik, nem tud reagálni dolgokra, és reméli, hogy azért még működik a fórum. Üdvözli a csapatot, felhatalmazott rá, hogy ezt mind közöljem veletek. Esetleges probléma esetén türelmet kér, nagy baj esetén telefonon elérhető, akár általam is.

Hamarosan itt a tavasz...
Aki úgy érzi, hogy szívesen felújítaná a talizás (beszélgetős, kirándulós, főzőcskézős, javítgatós talikat), az bátran jelentkezzen nálam, vagy LadLac mesternél, mert ezentúl meghívásos alapon szervezkedünk csak, nem égetjük magunkat felesleges próbálkozásokkal. Mindenki előtt itt a lehetőség, ha élni akar vele. A többieket meg nem fárasztjuk az ötleteinkkel, megleszünk így is jó páran szerencsére. Talis Klub? Kacsint Vigyorog

Emlékeztető, hogy milyenek is voltunk a régi szép időkben:

http://www.lacettiklub.hu/images/rsgallery/original/csoportk_p_jav_tott.jpg
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 25. - 16:10:27 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #7214 Dátum: 2014. Február 25. - 17:39:36 »

Sziasztok!
Ezen a linken https://www.facebook.com/photo.php?fbid=414258662010551&set=a.414257442010673.1073741838.376182109151540&type=1&theater kérem lájkolni a képet, ha ti is úgy érzitek, hogy a mi ikreink a legjobbak a jelmezversenyen! Úgy néz ki, hogy nagyon vezetünk, de messze még a szavazás vége... Mosolyog
Köszönöm!
Csaba

Ezt Csaba fiam tette fel, de messzemenően támogatom a kérését. Csak hát ő nem tud ide belépni, pedig tag, de elfelejtette a jelszavát. Én meg nem vagyok PC-guru, mint tudjátok, és a facebookról is ki vagyok tiltva, mondván, hogy az a fiataloké, én meg már... Kacsint

Még valamit:
Jó sok cartársnak írtam privit, egyénileg is, meg körlevelet is, akik egyszerűen nem válaszoltak rá, pedig azóta voltak itt a fórumon. Szerintem, pláne, ha segítséget kaptak, illik rá reagálni, engem így tanítottak, és gondolom ez volna helyes. Akinek nem inge...Többek közt ezért is érzem, hogy széthullik a fórum.


Most beszéltem Stocz Főnivel telefonon. Örömmel jelentem, hogy él, csak hát rengeteget dolgozik, építik be a futár készüléket a villamosokba. Neki kell kitalálnia a technológiát is hozzá, mert több típusú villamos szaladgál a budapesti síneken. Ő most BKV villamos ágazatának pótolhatatlan embere, napi 16 órában. Ezért nem jelentkezik, nem tud reagálni dolgokra, és reméli, hogy azért még működik a fórum. Üdvözli a csapatot, felhatalmazott rá, hogy ezt mind közöljem veletek. Esetleges probléma esetén türelmet kér, nagy baj esetén telefonon elérhető, akár általam is.

Hamarosan itt a tavasz...
Aki úgy érzi, hogy szívesen felújítaná a talizás (beszélgetős, kirándulós, főzőcskézős, javítgatós talikat), az bátran jelentkezzen nálam, vagy LadLac mesternél, mert ezentúl meghívásos alapon szervezkedünk csak, nem égetjük magunkat felesleges próbálkozásokkal. Mindenki előtt itt a lehetőség, ha élni akar vele. A többieket meg nem fárasztjuk az ötleteinkkel, megleszünk így is jó páran szerencsére. Talis Klub? Kacsint Vigyorog

Emlékeztető, hogy milyenek is voltunk a régi szép időkben:

http://www.lacettiklub.hu/images/rsgallery/original/csoportk_p_jav_tott.jpg
Na ez se egy friss kép.... Mosolyog
Lájk ment a babákra.  Kacsint
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Oldalak: 1 ... 479 480 [481] 482 483 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!