Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 04:30:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 476 477 [478] 479 480 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 716091 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7155 Dátum: 2014. Január 09. - 23:18:02 »

Venni akartam ilyen gumit a lökösre, hogy eltakarjam a sérülést, amíg megjavíttatom, de 9 autósboltban voltam, és nincs. Plusz három alkatrészáruházban is , ott sincs.
Homasita!!!
Méterre adják a csíkot, van választék rendesen.
Én is ilyennel takartam el a radar beszerelés előtti kapuval történt incidens nyomait...
Ja, és ne javíttasd ki, takard le, nem fog veszteni a fényéből a paripád.
Ha kijavíttatod, tuti teszel rá megint egyet és vered a fejed a falba. 1-2 éves autón még csak-csak érdemes javíttatni, de 6 fölött??
Az lesz, ha eljutok oda. Tomy közben lecsiszolta a felrepedt festéket és tett rá bibitapaszt. Én meg majd jól eltakarom.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
szaot
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 92


Lacetti 1.4 Star AC HB 2007


« Hozzászólás #7156 Dátum: 2014. Január 10. - 00:09:46 »

Üdv Cartársak, segítségeteket szeretném kérni:
Ma egy kereszteződésben állva a kettővel mögöttem levő nekem tolta a mögöttem levőt. A vonóhorog szerencsére megmentett, első ránézésre csak a rendszámtábla nyomódott be, meg a lökhárítón van egy repedés (a másik kettőt tréler vitte el).
Javasolták, hogy nézessem meg a motort is, mert előfordulhat, hogy a hirtelen lökés ott is gondot okoz.
Szerintetek hol nézessem át, illetve hol javíttassam az autót, egy 'kvázi' ismerős szerelőnél, akinek viszont nincs Scan100-as műszere, vagy inkább szakszervizben? Illetve mire kell ilyenkor figyelni, mi sérülhet?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #7157 Dátum: 2014. Január 10. - 15:14:00 »

Hamar ledolgozták a hátrányt.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7158 Dátum: 2014. Január 10. - 15:37:16 »

Üdv Cartársak, segítségeteket szeretném kérni:
Ma egy kereszteződésben állva a kettővel mögöttem levő nekem tolta a mögöttem levőt. A vonóhorog szerencsére megmentett, első ránézésre csak a rendszámtábla nyomódott be, meg a lökhárítón van egy repedés (a másik kettőt tréler vitte el).
Javasolták, hogy nézessem meg a motort is, mert előfordulhat, hogy a hirtelen lökés ott is gondot okoz.
Szerintetek hol nézessem át, illetve hol javíttassam az autót, egy 'kvázi' ismerős szerelőnél, akinek viszont nincs Scan100-as műszere, vagy inkább szakszervizben? Illetve mire kell ilyenkor figyelni, mi sérülhet?

Hála az égnek, nem sokunknak lehet ilyen tapasztalat.  Nekem is még ifjúságom hajnaláról van, egy Temprát törtek totálkárosra alattam- hátulról. Ott konkrétan meggörbült a kasztni és a motor és a váltó elmozdult. Nem lehetett látni, a szervízben derült ki kárfelvétel közben. Nem igazán tudok mit mondani, szerintem emeltesd fel és nézesd meg futóművet, hátsó részt. Azt hiszem, elég sok mindent elbír a lökösünk, nehogy a repedés előtt legyen valami.Jó hír lehet, hogy a műanyag talán nem epedt meg, csak a festék.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7159 Dátum: 2014. Január 10. - 21:52:32 »

ennyit bőven kibír a motor és még a kipuffrendszer is  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #7160 Dátum: 2014. Január 10. - 23:25:50 »

Engem egyszer egy punto rottyantott meg hàtulról.A lacsin egy karc sem volt a fiatnak meg a két làmpàja a hütöje,a lökhàrítója,meg az elején úgy nagyjàból minden törött.Ez ugye nem anyag gyengeség? Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #7161 Dátum: 2014. Január 11. - 17:55:54 »

Amennyire pozitívnak értékeltem az elmúlt évemet, olyan problémásan indult az idei.

Bár lehet, hogy csak a hangulatom borongós a "szakítás" (taxi) miatt. (érdekes, hogy egyes szavak igazi jelentését csak akkor érti meg igazán az ember, amikor aktuálissá válik a számára. De akkor megdöbbentő, hogy mennyire odaillik. Mert akár hogyan nézem, most egy darabot szakítottam ki magamból).

Na, de visszatérve az elmúlt hét autós eseményeire.

Kedden reggel hív a párom (én már bent vagyok a meló helyen, mire Ő elindul), hogy beletört a kulcs a Nexia zárjába (nem az ajtóba, hanem az indítóba). Szerencsére a beletört darabot ki tudta piszkálni, de kell a tartalék kulcs, majd vigyem el neki. Persze ott volt a kérdés, hogy a zár sérült-e, lehet-e használni a másik kulccsal.
Szerencsénk volt vele, a tartalék kulcs indította a gépet. Hurrá.

Másnap reggel hasonló időpontban jön ismét a telefon, hogy leszakadt a Nexia kipufogója. Autó marad az útszélen, viszi az enyémet, majd este elmegyünk érte. Király.

Este megjön melóból, megyek le, beülök a lacsiba, elindulunk. Ahogy átváltana a gép gázra elkezd a gázos gomb villogni, sípolni, mintha üres lenne a tank (persze nem az, félig van). Király a négyzeten. Pénteken menne a kocsi vizsgára. Na mindegy, úgyis Tomyéknál vizsgázik Dunakeszin, majd egy picivel több meló lesz vele. Na de akkor is.

Na "persze" a vizsgán is volt meglepi, de azt majd a szervizes topikban. Legalább kell egy kicsit lapozgatni unalom ellen. Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7162 Dátum: 2014. Január 11. - 23:54:31 »

Amennyire pozitívnak értékeltem az elmúlt évemet, olyan problémásan indult az idei.

Bár lehet, hogy csak a hangulatom borongós a "szakítás" (taxi) miatt. (érdekes, hogy egyes szavak igazi jelentését csak akkor érti meg igazán az ember, amikor aktuálissá válik a számára. De akkor megdöbbentő, hogy mennyire odaillik. Mert akár hogyan nézem, most egy darabot szakítottam ki magamból).

Na, de visszatérve az elmúlt hét autós eseményeire.

Kedden reggel hív a párom (én már bent vagyok a meló helyen, mire Ő elindul), hogy beletört a kulcs a Nexia zárjába (nem az ajtóba, hanem az indítóba). Szerencsére a beletört darabot ki tudta piszkálni, de kell a tartalék kulcs, majd vigyem el neki. Persze ott volt a kérdés, hogy a zár sérült-e, lehet-e használni a másik kulccsal.
Szerencsénk volt vele, a tartalék kulcs indította a gépet. Hurrá.

Másnap reggel hasonló időpontban jön ismét a telefon, hogy leszakadt a Nexia kipufogója. Autó marad az útszélen, viszi az enyémet, majd este elmegyünk érte. Király.

Este megjön melóból, megyek le, beülök a lacsiba, elindulunk. Ahogy átváltana a gép gázra elkezd a gázos gomb villogni, sípolni, mintha üres lenne a tank (persze nem az, félig van). Király a négyzeten. Pénteken menne a kocsi vizsgára. Na mindegy, úgyis Tomyéknál vizsgázik Dunakeszin, majd egy picivel több meló lesz vele. Na de akkor is.

Na "persze" a vizsgán is volt meglepi, de azt majd a szervizes topikban. Legalább kell egy kicsit lapozgatni unalom ellen. Kacsint
Nyugi. Nem vagy egyedül Feleségem off techniáján egy 6 számjegyű szereléssel indulna az év, de lhalasztottam május végére. Vezérműtengely csere- bere. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #7163 Dátum: 2014. Január 12. - 00:05:20 »

Ettől tuti megnyugodott!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7164 Dátum: 2014. Január 12. - 00:08:48 »

Ettől tuti megnyugodott!  Kacsint Vigyorog
Remélem is, mert piszok drága nyugtató lesz.  Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #7165 Dátum: 2014. Január 23. - 19:14:39 »

Jan. 22-23-n a XIV-ker Amerikai úti klinika szemészeti osztályának "vendégszeretetét" élveztem egy kisebb műtét erejéig, 22-n reggel útban a kórházba minitaliztam hawer kollégával. 
Naplózva

hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #7166 Dátum: 2014. Január 23. - 19:47:04 »

Jan. 22-23-n a XIV-ker Amerikai úti klinika szemészeti osztályának "vendégszeretetét" élveztem egy kisebb műtét erejéig, 22-n reggel útban a kórházba minitaliztam hawer kollégával. 
Köszönöm a fuvart!  Kacsint Mosolyog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #7167 Dátum: 2014. Január 24. - 18:18:27 »

Tudomásom szerint a III Nubira belső tere nem olyan mint az Astra belseje, vagy tévedek?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/daewoo/nubira/daewoo_nubira_1.6_sx_lpg_benzin_legolcsobb_utazas-7558560
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #7168 Dátum: 2014. Január 24. - 19:59:23 »

Tudomásom szerint a III Nubira belső tere nem olyan mint az Astra belseje, vagy tévedek?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/daewoo/nubira/daewoo_nubira_1.6_sx_lpg_benzin_legolcsobb_utazas-7558560
És még drága is..
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7169 Dátum: 2014. Január 30. - 18:30:06 »

hova érdemes rakni a "baby on board" matricát? ablakra belülre vagy kívülre, esetleg lökhárítóra, csomagtartóra?
van 2 belső és 2 külső matricám
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 476 477 [478] 479 480 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!