Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 08:26:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 471 472 [473] 474 475 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 716321 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7080 Dátum: 2013. Szeptember 26. - 17:34:39 »

Hootiéhoz még annyit: előbb rohad szét az autó, mint a mechanika megáll. Éviében 277.000 km-t mutat a számláló. És kb. másfék évig nem ment, mert rossz volt a spirál, lehet olyan 300e benne. Küszöb már volt cserélve.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
szaot
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 92


Lacetti 1.4 Star AC HB 2007


« Hozzászólás #7081 Dátum: 2013. Szeptember 26. - 22:55:52 »

Mivel 5 számjegyű a km számláló...

Ez komoly?  Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7082 Dátum: 2013. Szeptember 27. - 08:27:09 »

Mivel 5 számjegyű a km számláló...

Ez komoly?  Vigyorog
Mark 1 és 2 Stiftnél? Mechanikus és 5 számjegyű, komolyan. Teljesen a tulajon áll, hogy mennyi átfordulást vall be. ÉN bevallom a 300e-t, mert nincs veszíteni valóm rajta.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7083 Dátum: 2013. Szeptember 27. - 16:39:22 »

Köszi a tanácsokat, de ezekkel már tisztában voltam, mivel ismerem eléggé a típust, így a hibáit is. Néztünk már olyat is a jófogás.hu-n, ami törésmentesnek volt hírdetve, aztán mikor megnéztem, látszott, hogy az egész elejét úgy hegesztették hozzá, vadonatúj dobbelsők voltak rajta és csavarok is hiányoztak, a többi árulkodó nyomról már nem is beszélve. Tudom, hogy a küszöbök rozsdásodni szoktak, de olyat keresnénk, amit esetleg már szakszerűen megcsináltak, nem gányolva. Ezért is írtam ide, hátha valakinek van olyan ismerőse, barátja, aki eladná.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #7084 Dátum: 2013. Szeptember 27. - 17:23:55 »

Úgy látszik, hogy hiába kérünk rendszeresen 1-2 dolgot a fórum hangulatának és rendjének betartása miatt, ez néhány fórumtársnál pusztába kiáltott szó marad.

De ahogy azt már korábban mondtuk, ígértük ha kell, "erővel" teszünk rendet. Mert a türelem elfogyott.

Ezért, az Egyéb (elektromos) hibák topicban lezajlott "attack" eredménye:

- Szediati: 2 hét kitiltás a fórumról. Ok: fórumtárssal szembeni megengedhetetlen hangnem használata.
- Insider: 1 hét kitiltás a fórumról. Ok: moderátor kérésének figyelmen kívül hagyása.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7085 Dátum: 2013. Szeptember 27. - 19:17:40 »

Köszi a tanácsokat, de ezekkel már tisztában voltam, mivel ismerem eléggé a típust, így a hibáit is. Néztünk már olyat is a jófogás.hu-n, ami törésmentesnek volt hírdetve, aztán mikor megnéztem, látszott, hogy az egész elejét úgy hegesztették hozzá, vadonatúj dobbelsők voltak rajta és csavarok is hiányoztak, a többi árulkodó nyomról már nem is beszélve. Tudom, hogy a küszöbök rozsdásodni szoktak, de olyat keresnénk, amit esetleg már szakszerűen megcsináltak, nem gányolva. Ezért is írtam ide, hátha valakinek van olyan ismerőse, barátja, aki eladná.
Csak a szedán jó?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7086 Dátum: 2013. Szeptember 28. - 06:55:18 »

Köszi a tanácsokat, de ezekkel már tisztában voltam, mivel ismerem eléggé a típust, így a hibáit is. Néztünk már olyat is a jófogás.hu-n, ami törésmentesnek volt hírdetve, aztán mikor megnéztem, látszott, hogy az egész elejét úgy hegesztették hozzá, vadonatúj dobbelsők voltak rajta és csavarok is hiányoztak, a többi árulkodó nyomról már nem is beszélve. Tudom, hogy a küszöbök rozsdásodni szoktak, de olyat keresnénk, amit esetleg már szakszerűen megcsináltak, nem gányolva. Ezért is írtam ide, hátha valakinek van olyan ismerőse, barátja, aki eladná.
Csak a szedán jó?
Sajna igen, a csomagtartó miatt.
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #7087 Dátum: 2013. Szeptember 29. - 10:08:34 »

Tegnap szüreti mulatság volt Csolnokon.
Párom sütött főzött, én intéztem a gyerekeket, majd jól fel lettek öltöztetve sváb népviseletbe.
Zsófi a kultúrotthonban öltözött fel teljesen a rakott szoknyás népviseletbe.
Onnan kisbusszal felvittek minket a falu másik végébe, ahonnan a szüreti felvonulás indult.
Négy lovaskocsi, két kisteherautó zenészekkel, és négy különböző csoport hagyományos népviseletben, lovasok, és sok-sok ember.
Végigvonultunk a falun 4 megállóval ahol a gyerekek, a fiatalok, az ovisok, a német nemzetiségi kórus adott műsorokat.
Majd a végcél a pincesor volt, cc 5km.
Itt a fellépők kaptak enni inni, de útközben is minden megállónál volt pogácsa, bor, must, egyebek.
Itt mikor vége volt a felvonulás a pincéknél folytatódott a mulatozás.
Zsófi a barátnőjéék pincéjénél beette magát, haza sem kívánkozott jönni-
Kis firnyákos csibészek 100Ft-ért adták a zsíros deszkát, és 100Ft-ért 5db diót mely mellé egy pohár bor dukált.
Én is vettem pár diót.   Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hazavittük Bencét, majd én még visszasétáltam a pincesorra Zsófiért este 8 körül.
Nah innen volt nehéz elszabadulni, de nem is akartam annyira eljönni.

Tapasztalat.
Baromi fárasztó végigcaplatni hegyen-völgyön.
A többségében megkóstolt borok között volt minden. De sikerült belefutnom pár olyan vacak borba, ami emberiség elleni bűntett.
És vannak akik azt hiszik ennél jobb bor nincs.
Viszont lányom barátnőjének édesapja bora nagyon pazar. Nem szeretem a fehéret, de a száraz nagyon jó volt, és a félédes vörös pedig vetekedett az Egerszalókból hozottal.
Mindent összevetve jó kis muri volt tegnap, a gyerekek is élvezték, mind a fellépéseiket, mind pedig a lovaskocsikázást, felvonulást.   Kacsint Vigyorog
Naplózva

mandro
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


1.4 HB Elite


« Hozzászólás #7088 Dátum: 2013. Szeptember 29. - 22:28:55 »

Én ma Vörösváron kerülgettem az útba már félig belesajtolt lócitrom-kupacokat Vigyorog vagyis ott is sikeresen lezajlott a szüreti felvonulás tegnap Vigyorog Solymáron is most a hétvégén volt. A felvonulást idén kihagytam, de lesz helyette szüret jövő héten Mosolyog Remélem, hogy nem esik majd a nyakunkba az ég és nem fagyunk jégkockára! Vigyorog Mondjuk viszünk némi védőitalt, szóval nagy baj nem lehet Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7089 Dátum: 2013. Szeptember 30. - 07:55:38 »

Én ma Vörösváron kerülgettem az útba már félig belesajtolt lócitrom-kupacokat Vigyorog vagyis ott is sikeresen lezajlott a szüreti felvonulás tegnap Vigyorog Solymáron is most a hétvégén volt. A felvonulást idén kihagytam, de lesz helyette szüret jövő héten Mosolyog Remélem, hogy nem esik majd a nyakunkba az ég és nem fagyunk jégkockára! Vigyorog Mondjuk viszünk némi védőitalt, szóval nagy baj nem lehet Vigyorog
Pedig mindössze egy lovaskocsi furikázott - a másik traktormeghajtású volt. Ne panaszkodj, nekem a kapum előtt szoktat a sportoln a lovasok, szerinted hogyan fest az utca egy - egy szebb hétvége után? Nem haragszom rájuk, de kijönnek a közútra lovagolni. Engem ha sétáltat a kutya, feltakarítom a piszkát. Semmit nem kérek, csak csináljuk a dolgokat ugyanúgy.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mandro
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


1.4 HB Elite


« Hozzászólás #7090 Dátum: 2013. Szeptember 30. - 08:37:29 »

Nem panaszkodok, csak nekem is valami hasonló jutott eszembe, hogy feltakaríthatnák, vagy ami Bécsben is működik, zsákot kötnek a farukra Mosolyog lehet, hogy csak egy kocsi furikázott, de akkor tett egy jó pár kört, az biztos Vigyorog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7091 Dátum: 2013. Szeptember 30. - 15:34:29 »

Ma voltunk VW-t tesztelni, pontosabban a párom kipróbálta a Beetle-t. Automata váltó, 1.4 160 lovas turbós, navi, első-hátsó radar, bőrülés meg miegymás, ja és persze kabrió. Szép autó, nem rossz, de kicsit drágállom érte a több mint 8 milliós árat.

Ui: A gyári navigáció viszont nagyon tetszett. Iszonyatosan pontos volt és a megengedett sebességet is tökéletesen mutatta. Nagyon jó térképeket használhat, mert pont miután elhagytuk a 70-es feloldó táblát, átváltott 90-re. Ez mondjuk nagyon szuper szerintem. Ráadásul egy háromjegyű közúton történt mindez.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 30. - 16:48:53 írta diablo77 » Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #7092 Dátum: 2013. Szeptember 30. - 18:38:53 »

Én ma Vörösváron kerülgettem az útba már félig belesajtolt lócitrom-kupacokat Vigyorog vagyis ott is sikeresen lezajlott a szüreti felvonulás tegnap Vigyorog Solymáron is most a hétvégén volt. A felvonulást idén kihagytam, de lesz helyette szüret jövő héten Mosolyog Remélem, hogy nem esik majd a nyakunkba az ég és nem fagyunk jégkockára! Vigyorog Mondjuk viszünk némi védőitalt, szóval nagy baj nem lehet Vigyorog
Pedig mindössze egy lovaskocsi furikázott - a másik traktormeghajtású volt. Ne panaszkodj, nekem a kapum előtt szoktat a sportoln a lovasok, szerinted hogyan fest az utca egy - egy szebb hétvége után? Nem haragszom rájuk, de kijönnek a közútra lovagolni. Engem ha sétáltat a kutya, feltakarítom a piszkát. Semmit nem kérek, csak csináljuk a dolgokat ugyanúgy.

Nálatok legalább "rendes" állatok járnak, de előttünk???...  Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7093 Dátum: 2013. Október 04. - 10:23:45 »

Én ma Vörösváron kerülgettem az útba már félig belesajtolt lócitrom-kupacokat Vigyorog vagyis ott is sikeresen lezajlott a szüreti felvonulás tegnap Vigyorog Solymáron is most a hétvégén volt. A felvonulást idén kihagytam, de lesz helyette szüret jövő héten Mosolyog Remélem, hogy nem esik majd a nyakunkba az ég és nem fagyunk jégkockára! Vigyorog Mondjuk viszünk némi védőitalt, szóval nagy baj nem lehet Vigyorog
Pedig mindössze egy lovaskocsi furikázott - a másik traktormeghajtású volt. Ne panaszkodj, nekem a kapum előtt szoktat a sportoln a lovasok, szerinted hogyan fest az utca egy - egy szebb hétvége után? Nem haragszom rájuk, de kijönnek a közútra lovagolni. Engem ha sétáltat a kutya, feltakarítom a piszkát. Semmit nem kérek, csak csináljuk a dolgokat ugyanúgy.

Nálatok legalább "rendes" állatok járnak, de előttünk???...  Kacsint
Szoktam elsétálni elöttetek, akkor rendesek az állatok.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7094 Dátum: 2013. Október 04. - 10:24:27 »

Kettő perce realizáltam, hogy már több, mint hat éve él a klub.  Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 471 472 [473] 474 475 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!