Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 10:25:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 469 470 [471] 472 473 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 716436 alkalommal)
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #7050 Dátum: 2013. Augusztus 17. - 16:07:03 »

Van foglalva jegy!  Mosolyog

Gondoltam megállnék valahol a Déli pályaudvarnál, aztán irány fel gyalog. A Mesterségek Ünnepét holnap "lerendezem" és az összes kézműves sajtot meg egyéb ehető dolgot végig fogom zabálni.  Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #7051 Dátum: 2013. Augusztus 18. - 11:35:36 »

Arra vigyázz, hogy a déli közvetlen környékén fizetős a parkolás (pl.: Krisztina krt, Nap hegy, Dózsa tér). Mondjuk az ünnep miatt lehet, hogy nem kell fizetni, de inkább nézz utána. Nehogy gond legyen.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #7052 Dátum: 2013. Augusztus 18. - 17:54:15 »

Na, üdv az autóstársaknak Mosolyog Szerencsésen hazaértünk Korfuról, ahol egy gyönyörű hetet töltöttünk Mosolyog Sikerült lebarnulni is... Legalább látják, hogy voltam valahol Mosolyog Lacsim hűségesen várt tegnap a parkolóban... Bár indulás előtti este megszívatott, és mérges voltam rá.... Lehet, hogy ő is jönni akart, de sajna a repcsire nem tudtam felrakni Mosolyog))
Anyámék utánam szóltak, hogy nem ég a bal hátsó féklámpám... Na mondom semmi gáz, barátnőméknél kicserélem... (gondoltam én) Két csavar kiszed, és ahogy itt a fórumon olvastam, bátor határozott mozdulattal kitépni... A 142-ik próbálkozás után, mikor a lámpa már maradandó sérülést okozott 4 ujjamban (mindegyiket elvágtam) Viki mondta, hogy inkább hagyjam, és kössem be a kezem. Pedig nem is voltam ám ideges akkor már... Igaz anyósjelölt nem mert kommunikálni akkor velem  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
 Inkább a héten rábízom a szervizre... birkózzanak ők vele Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #7053 Dátum: 2013. Augusztus 23. - 19:03:14 »

Nincs valakinek egy tetőboxa kölcsön egy hétre véletlenül?
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #7054 Dátum: 2013. Szeptember 03. - 12:58:08 »

Van rá lehetőség, hogy az első helyzetjelzők helyére led kerüljön szabályosan?
Naplózva
mandro
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


1.4 HB Elite


« Hozzászólás #7055 Dátum: 2013. Szeptember 03. - 13:57:39 »

Van rá lehetőség, hogy az első helyzetjelzők helyére led kerüljön szabályosan?

Ha nem a ma annyira divatos nappali menetfényre (DRL) gondoltál: a hatályos rendelkezések alapján jóváhagyási jellel (E1, E2 stb.) ellátott helyzetjelzőt be lehet szerelni utólag, ha rendelkezel róla műbizonylattal. A beszerelt izzó (elöl) csak fehér vagy sárga fényt bocsáthat ki, kéket vagy kékeset nem! Rengeteg olyan izzó kapható, aminek a színe látszólag megfelelő, de ha nem rendelkezik jóváhagyási jellel, az autó valószínűleg nem megy át a műszakin, illetve közúti ellenőrzéskor is büntethetnek érte.
Naplózva
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #7056 Dátum: 2013. Szeptember 04. - 09:02:06 »

Van rá lehetőség, hogy az első helyzetjelzők helyére led kerüljön szabályosan?

Ha nem a ma annyira divatos nappali menetfényre (DRL) gondoltál: a hatályos rendelkezések alapján jóváhagyási jellel (E1, E2 stb.) ellátott helyzetjelzőt be lehet szerelni utólag, ha rendelkezel róla műbizonylattal. A beszerelt izzó (elöl) csak fehér vagy sárga fényt bocsáthat ki, kéket vagy kékeset nem! Rengeteg olyan izzó kapható, aminek a színe látszólag megfelelő, de ha nem rendelkezik jóváhagyási jellel, az autó valószínűleg nem megy át a műszakin, illetve közúti ellenőrzéskor is büntethetnek érte.

Tudsz ilyen ledet, ami tényleg fehér vagy inkább a sárgás, hogy színben ne legyen eltérő (vagy ne nagyon) a normál izzótól?
Lényeg, hogy a már fekete "porladó" foglalat ne kapja tovább azt a hőt amit a normál helyzetjelző izzó kibocsájt, nem muszáj led előre, csak ne égjen ki az izzó és ne porlassza el a foglalatot.
Vagyis más megoldás is érdekel.
Naplózva
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #7057 Dátum: 2013. Szeptember 04. - 09:11:57 »

5W-os helyett rakj bele sima 3W-os pilácsot, ugyan olyan jól megteszi, és a színnel se lesz gond!
Naplózva
mandro
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


1.4 HB Elite


« Hozzászólás #7058 Dátum: 2013. Szeptember 04. - 14:41:28 »

Tudsz ilyen ledet, ami tényleg fehér vagy inkább a sárgás...

Fejből nem tudok. Esetleg keress olyan boltot, ahol ki tudod próbálni.
Naplózva
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #7059 Dátum: 2013. Szeptember 04. - 15:44:21 »

Tudsz ilyen ledet, ami tényleg fehér vagy inkább a sárgás...

Fejből nem tudok. Esetleg keress olyan boltot, ahol ki tudod próbálni.
Megnézem, de ahogy látom, a 3W lesz a leggyorsabb és legolcsóbb megoldás, bár az csak lassítja a foglalat "nyíródását".
Naplózva
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #7060 Dátum: 2013. Szeptember 04. - 19:15:14 »

Egy 3W-os izzó azért fajlagosan jóval kevesebb hőt generál, mint egy 5W-os, szerintem nem fog gondot okozni. Én előre és hátra rendszámvilágításnak is 3W-osokat raktam be jó múltkor.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #7061 Dátum: 2013. Szeptember 06. - 12:38:43 »

Én meg jó sok éve így használom a kocsit. Javasoltam is elég sokszor ezt a megoldást. LED - jópár fajtát kipróbáltam - soha nem bírta hosszú távon. A 3 W-os izzószálassal nincs gond.

Folytatni meg a megfelelő topicban lehet. Kacsint
Naplózva
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #7062 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 07:58:14 »

Lassan letisztíthatom a szánkót mert leesett az első friss hó a környező hegyeken.Hamarosan itt a völgyekben is lesz. Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #7063 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 23:11:51 »

Ma reggelre idén másodszorra lopták le a króm szelepsapkáimat.  Hogy törne el a keze annak, aki ilyet tesz. Nem is értem a dolgot, ugyan mit kezd ilyen szelepsapkákkal, amin Chevy jel van?  Meguntam, felraktam műanyagot.
Én elejét vettem ennek a dolognak...rejtett szelepek vannak a felniben. Se sapka, se kiálló szelep. Leengedni sem lehet, csak a maga adapterével. Ráadásul mutatós is! :-)) Már pár éve ez van...,még nem mondtam? Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #7064 Dátum: 2013. Szeptember 12. - 01:19:50 »

Ma reggelre idén másodszorra lopták le a króm szelepsapkáimat.  Hogy törne el a keze annak, aki ilyet tesz. Nem is értem a dolgot, ugyan mit kezd ilyen szelepsapkákkal, amin Chevy jel van?  Meguntam, felraktam műanyagot.
Én elejét vettem ennek a dolognak...rejtett szelepek vannak a felniben. Se sapka, se kiálló szelep. Leengedni sem lehet, csak a maga adapterével. Ráadásul mutatós is! :-)) Már pár éve ez van...,még nem mondtam? Kacsint Vigyorog
Anno még én szállítottam neked.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 469 470 [471] 472 473 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!