Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 14:29:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 465 466 [467] 468 469 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 716728 alkalommal)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #6990 Dátum: 2013. Június 19. - 11:26:03 »

Oké srácok, a segítségeteket nagyon köszönöm!! Valamennyi verziót végigolvastam, megnéztem.
2 működőképes verzió számomra:
a "helyszínen" -LEMO Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.   Michael Rarej (SHELL benzinkút) A4 Nickelsdorf SÜD 2425 az utolsó métereken Ausztriában  Vigyorog
és a "mobilos" mert még van egy működőképes magyar kártyánk (mint kiderült).

Egyik biztosan menni fog  Vigyorog
Most már csak a munkáltatókon múlik, hogy mikor...
« Utoljára szerkesztve: 2013. Június 19. - 11:31:51 írta Komis » Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #6991 Dátum: 2013. Június 19. - 23:57:02 »

Ezt teszi a normális üzemanyag! Kacsint
Naplózva
Mosquetoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70

b2


« Hozzászólás #6992 Dátum: 2013. Június 21. - 21:12:30 »

Sziasztok.
Olyan kéréssel és egyben kérdéssel fordulnék hozzátok , hogy elég rég óta keresek munkát a szakmámban (fényező/Lakatos)
és ez idáig "itthon" sajnos kevés sikerrel.
Nem olyan rég kb 2 hete egy keddi estén Facebook-ozás közben rátaláltam egy szárnyas fejvadász nevű oldalra ami teli volt állás hirdetések-el , és elkezdtem olvasgatni , keresgélni.
Rátaláltam egy olyan hirdetésre , hogy Németországba keresnek fényezőt egy közvetítő cégen keresztül aminek a neve HR-Rent.
Elküldtem az önéletrajzom lesz ami lesz alapon , és ha válaszolnak ha nem 1 próbát megér , ami furcsa volt számomra hogy már másnap tehát szerdán kb. 10 óra körül fel is hívott egy számomra ismeretlen szám és érdeklődött hogy én küldtem e az önéletrajzot , és kérdezte hogy érdekelne-e engem a munka , és hogy körülbelül mennyire tudok németül .
Elkezdett németül kérdezgetni nagyjából válaszoltam is rá elmondta , hogy 1 szeri kiutat állja a közvetítő cég+szállást és elmondta nagy szavakkal hogy nagyjából mennyit tudnék keresni (hát nem keveset mondott , meg is lepődtem hogy alig volt szó róla hogy mennék e vagy sem , de közölte hogy mire számítsak.) meg annyi lenne . hogy legyen 1 autóm ugye amivel betudok majd járni dolgozni.
Nem mondtam neki semmi konkrétat abban maradtunk , hogy majd hívom hogy ha átgondoltam vállalom-e vagy sem.
Aztán pont a mai napon megint felhívott , gondolom előkerülhetett az önéletrajzom és megint kérdezte , hogy érdekel e a munka és megint csak mondtam neki mielőtt bármit mondok szeretnék beszélni családdal stb stb.
Na mármost abban kérném a segítségetek hogy nem e ismeri valaki ezt a közvetítő céget ? mennyire lehet ilyenekben bízni? sajnos nem tudom mitévő legyek , egyrészt csábító az egész de másrészről meg tartok tőle nagyon.


Bocsánat ha kicsit hosszú lett de bízom benne , hogy lesztek páran aki tud tanácsot adni , vagy esetleg információval szolgálni .

Üdv : Zoli
« Utoljára szerkesztve: 2013. Június 21. - 21:20:00 írta Mosquetoo » Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #6993 Dátum: 2013. Június 21. - 22:03:25 »

Szia! A cégbíróságon segítenek utánanézni a cégnek ingyen és bérmentve ( az NAV persze nem) és van netes kutakodási lehetőség is:
http://www.e-cegjegyzek.hu/index.html
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6994 Dátum: 2013. Június 22. - 09:18:15 »

én ahogy hallottam ismerősöktől eléggé felemásul sülnek el az ilyen közvetítő céges dolgok....az biztos, hogy a legjobb az, ha találsz egy közvetlen direkt céget
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #6995 Dátum: 2013. Június 22. - 19:35:32 »

Sziasztok.
Olyan kéréssel ...
Bocsánat ha kicsit hosszú lett de bízom benne , hogy lesztek páran aki tud tanácsot adni , vagy esetleg információval szolgálni .

Üdv : Zoli

Lényegében az osztrák és német piacon jól működő lizingelt munkaerőnek egy magyar klónja. A pécsi irodánál voltam érdeklődni még tavaly. Nem jutottam velük tovább, mint Te, mert ismerősön keresztül sikerült kijönni. A pasi német állampolgár és a nyelvet rögtön teszteli. Ha ütöd a szintet, akkor máris piacképes vagy neki....
Ők szóba álltak velem és működőképes koncepciót ajánlottak. Leveszik a magukét számításom szerint kb.20%-ot, de semmi másra nincs gondod.
+ Megoldják a munkaszerződésed és a szállást. Van biztonsági átfedés pénzügyekben, ha pereskedni kell.
- Te csak egy leszel a sok közül, tehát csodát ne várj. Amit kapsz, azért meg fogsz dolgozni és nem nyaralni fogsz.
Summa: ha nincs ismerős és a külföldi piacon se lesz segítség, akkor KEZDETNEK jók. De ne kösd le magad hosszú időre. Ha már kint vagy és lesz tapasztalatod, akkor ott saját szakálladra tudsz majd állást váltani.
Egyéb kérdés?
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6996 Dátum: 2013. Június 22. - 20:31:27 »

én ahogy hallottam ismerősöktől eléggé felemásul sülnek el az ilyen közvetítő céges dolgok....az biztos, hogy a legjobb az, ha találsz egy közvetlen direkt céget
Ez azért nem olyan egyszerű. Amíg nincs állásod, nem kapsz szállást. Amíg nincs bejelentett lakcímed, addig nem kapsz állást. Erre a 22-es csapdájára jó a lízingcég, aki biztosítja a szállást, a munkát némi haszon fejébe, amit a Te béredből csíp le.  Kacsint Mosolyog Ha jól dolgozol, néhány hónap múlva saját lábadra állhatsz. Vagy átvesz a cég, vagy már Te keresel magadnak másik állást és otthagyhatod a lízingcéget...ha szerencséd van, még a szálláson is maradhatsz, ha a bérbeadóddal megegyezel. Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6997 Dátum: 2013. Június 24. - 09:32:00 »

Tiéd a babér. barátom!
Éljen a barátság!  Kacsint
Köszönöm, hogy ilyen jó vagy hozzám  Puszi
De tudom, jövök 1 nedűvel  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #6998 Dátum: 2013. Június 29. - 22:04:55 »

Tudatom a Tisztelt Cartársakkal, hogy az elkövetkező két hétben csak privát telefonomon leszek elérhető, internetes felületeken nem, vagy csak esetlegesen (gondolom többek legnagyobb örömére). Igyekszem hasznosan eltölteni éves (megérdemelt???) szabadságomat. Mivel borult az eredeti terv, különböző-kicsit sem kellemes-okok folytán, azért ha tudok, segítek. Ez idő alatt értelem szerűen munkahelyemen sem leszek elérhető (könnyen lehet, hogy utána sem), ergo az  autó bejelentések ügyében sem leszek képben.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6999 Dátum: 2013. Június 29. - 22:09:21 »

Jó pihenést nektek Tomy!  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7000 Dátum: 2013. Június 29. - 22:10:41 »

Jó pihenést nektek Tomy!  Kacsint
Köszi, de legkevésbé a pihenésé lesz a főszerep.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7001 Dátum: 2013. Június 29. - 22:12:35 »

Ó 
akkor bocsi  Zavart
ez esetben minden jót kívánok! 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #7002 Dátum: 2013. Június 29. - 22:14:24 »

Ó 
akkor bocsi  Zavart
ez esetben minden jót kívánok! 
Semmi gond! Azért köszi!
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #7003 Dátum: 2013. Június 30. - 08:01:26 »

Jó pihenést nektek Tomy!  Kacsint
Köszi, de legkevésbé a pihenésé lesz a főszerep.
Azért pihenjél is.  Kacsint
Naplózva

Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #7004 Dátum: 2013. Július 16. - 20:00:22 »

Sziasztok!
Végre gép közelbe kerültem...
Autópályamatrica a hegyeshalmi (volt) határállomáson kapható kb. 6-8 db trafikban  Vigyorog

Egy kérdés az osztrák kontingenshez: az IGL100 elektronikus táblát mi oldja fel??

üdv
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Oldalak: 1 ... 465 466 [467] 468 469 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!