Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 16:29:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 463 464 [465] 466 467 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 716820 alkalommal)
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6960 Dátum: 2013. Május 11. - 10:28:09 »

sziasztok nekem van egy 2007-es dízel lacettim , sehol az országban nem találtam hozzá jobbos féltengely rudat se csészét , nagyon nagy szükségem lenne a segítségetekre mert nem tudok dolgozni a kocsival sajnos

Előre is köszönöm nektek
Ezt felesleges volt ennyi helyre beírni, keresd meg sebikét ha valaki ő tud segíteni.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #6961 Dátum: 2013. Május 11. - 11:11:44 »

sziasztok nekem van egy 2007-es dízel lacettim , sehol az országban nem találtam hozzá jobbos féltengely rudat se csészét , nagyon nagy szükségem lenne a segítségetekre mert nem tudok dolgozni a kocsival sajnos

Előre is köszönöm nektek
Ezt felesleges volt ennyi helyre beírni, keresd meg sebikét ha valaki ő tud segíteni.

A másik fórumon pont ilyen töröltem hozzászólást.
Naplózva

Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #6962 Dátum: 2013. Május 11. - 13:14:10 »

ISMÉTELTEN kérek mindenkit, hogy az "idézet" lehetőséget ne használja akkor, ha az aktuális legfrissebb hozzászólásra válaszol.

Fölöslegesen foglalja a megjelenítési helyet, rontja az olvashatóságot.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6963 Dátum: 2013. Május 12. - 19:02:35 »

Megjöttünk!
Csodálatos 10 napunk volt Franciaországban. Sok helyen jártunk, sok szépet, jót láttunk, épületeket, Oceánt, folyókat, klassz emberekkel barátkoztunk össze, és oda- vissza túléltük az első repülő utunkat. Néhány kisebb videó,  majdnem 1200 kép, és prospektus, könyv emlékeztet az elmúlt néhány napra. Akit érdekel, szívesen megmutatom ezeket. Az idővel is szerencsénk volt, mert esőben mindig autóban voltunk, máskor meg szép idő volt. A házigazdánk meg minden szokottól eltérő, de finom ételekkel kápráztatott el minket. Örök emlék, és barátság kezdete volt ez.

Aki bármilyen okból keresett eddig- hiába, mert nem voltam itthon, sőt telefonon sem elérhető, az mostantól megtalálhat újra, itt, telcsin, vagy személyesen.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #6964 Dátum: 2013. Május 13. - 05:36:39 »

Csodálatos +6fok van,a hegyeken lévő friss hóval párosítva.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6965 Dátum: 2013. Május 13. - 07:53:23 »

itt sincs sokkal melegebb, nyugi Vigyorog kb 10 fok óriási széllel
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #6966 Dátum: 2013. Május 13. - 08:34:29 »

Megjöttünk!
Csodálatos 10 napunk volt Franciaországban. Sok helyen jártunk, sok szépet, jót láttunk, épületeket, Oceánt, folyókat, klassz emberekkel barátkoztunk össze, és oda- vissza túléltük az első repülő utunkat. Néhány kisebb videó,  majdnem 1200 kép, és prospektus, könyv emlékeztet az elmúlt néhány napra. Akit érdekel, szívesen megmutatom ezeket. Az idővel is szerencsénk volt, mert esőben mindig autóban voltunk, máskor meg szép idő volt. A házigazdánk meg minden szokottól eltérő, de finom ételekkel kápráztatott el minket. Örök emlék, és barátság kezdete volt ez.

Aki bármilyen okból keresett eddig- hiába, mert nem voltam itthon, sőt telefonon sem elérhető, az mostantól megtalálhat újra, itt, telcsin, vagy személyesen.
Csigát ettetek? Mosolyog
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #6967 Dátum: 2013. Május 15. - 20:52:03 »

Megjöttünk!
Csodálatos 10 napunk volt Franciaországban. Sok helyen jártunk, sok szépet, jót láttunk, épületeket, Oceánt, folyókat, klassz emberekkel barátkoztunk össze, és oda- vissza túléltük az első repülő utunkat. Néhány kisebb videó,  majdnem 1200 kép, és prospektus, könyv emlékeztet az elmúlt néhány napra. Akit érdekel, szívesen megmutatom ezeket. Az idővel is szerencsénk volt, mert esőben mindig autóban voltunk, máskor meg szép idő volt. A házigazdánk meg minden szokottól eltérő, de finom ételekkel kápráztatott el minket. Örök emlék, és barátság kezdete volt ez.

Aki bármilyen okból keresett eddig- hiába, mert nem voltam itthon, sőt telefonon sem elérhető, az mostantól megtalálhat újra, itt, telcsin, vagy személyesen.
Csigát ettetek? Mosolyog
ááááá dehogy! Mire lehajolt, huss elfutottak...  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6968 Dátum: 2013. Május 16. - 18:56:08 »

Veterán autó-melegek!
Jegyezzétek be a naptáratokba:

http://www.vezess.hu/hirek/veteran_autoritkasagok_budapesten/44015/

Ez egyben egy nagy talis lehetőség is lehetne...

Egyben üzenet mindenkinek, hogy csigát nem ettem! De más tengeri dolgokat igen, azok jók voltak. (Halak, kagylók, rákok mind- mind finomak, csiga, és polip meg nagyon nem az esetem ételként)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 16. - 18:59:15 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6969 Dátum: 2013. Május 18. - 15:45:13 »

De jót bringáztam, csal az s fránya szembe szél...

http://www.sports-tracker.com/#/workout/BoroczZoltan/frp56gbutna0uonu
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6970 Dátum: 2013. Május 18. - 20:37:48 »

De jót bringáztam, csal az s fránya szembe szél...

http://www.sports-tracker.com/#/workout/BoroczZoltan/frp56gbutna0uonu
Szegény Gio, kifogta a körszelet. Kacsint Vigyorog Ez igazán nagy pech, hiszen 4 irányban is kellet hajtani. Vagy lehet, hogy olyan gyorsan ment a mi bringásunk, hogy a menetszelet érezte szembe szélnek? Régen bírtam a bringázást, Balcsira is azzal mente, sőt körbe is tekertem, most viszont 1 km sprint is halálomat okozná biztosan, pedig kéne bringázni, mert kellene a mozgás. Marad a ping- pong, meg évi két foci, és utána szenvedés.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6971 Dátum: 2013. Május 18. - 22:02:49 »

De jót bringáztam, csal az s fránya szembe szél...

http://www.sports-tracker.com/#/workout/BoroczZoltan/frp56gbutna0uonu
Szegény Gio, kifogta a körszelet. Kacsint Vigyorog Ez igazán nagy pech, hiszen 4 irányban is kellet hajtani. Vagy lehet, hogy olyan gyorsan ment a mi bringásunk, hogy a menetszelet érezte szembe szélnek? Régen bírtam a bringázást, Balcsira is azzal mente, sőt körbe is tekertem, most viszont 1 km sprint is halálomat okozná biztosan, pedig kéne bringázni, mert kellene a mozgás. Marad a ping- pong, meg évi két foci, és utána szenvedés.
Nem tudom, hogy voltál e itt katona Mosolyog Alpokaljának van egy olyan sajátossága, hogy nem tudod megmondani, hogy honnan fúj a szél. Anno az ország más végéből itt szolgálatot teljesítő katonatársaim mondták, hogy sosem az az időjárás van itt, amit hallottak, vagy láttak a TV-ben Mosolyog És az a k**va szél is mindig fúj Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6972 Dátum: 2013. Május 19. - 17:15:48 »

Kiküldött tudósítónk jelenti az Arab- öbölből:

Sok az amerikai verekedős hajó, és még kellemetlenebbül viselkednek, mint odahaza. Fázni nem fázunk, sőt. Pedig még most tavaszias az idő, alig van 34- 36 fok. Csak sajnos a légkondink eléggé kehes, enyhén szólva.

Alvással semmi gond, nincs rá idő. Csak Jebel Ali (Emirátusok) és Bandar Abbas (Irán) között járkálunk, egyenlőre egyik helyet sem zártam a szívembe, sejthetően nem is fogom. Főleg az iráni arabokat, akik perzsák ugye, de az egyiptomiak által tökélyre fejlesztett baksis módszer legnagyobb követői.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6973 Dátum: 2013. Május 19. - 18:44:39 »

Sok az amerikai verekedős hajó, és még kellemetlenebbül viselkednek, mint odahaza.
az meg micsoda?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6974 Dátum: 2013. Május 20. - 09:15:08 »

Sok az amerikai verekedős hajó, és még kellemetlenebbül viselkednek, mint odahaza.
az meg micsoda?
Hadihajó.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 463 464 [465] 466 467 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!