Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 00:42:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 456 457 [458] 459 460 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 717212 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #6855 Dátum: 2013. Március 12. - 18:27:17 »

Ugye továbbra sincs politika!

ez nem politika csak ténymegállapítás

"3 év sikergazdasági tevékenysége is mutatja 2010 március.12 1CHF 182,230Ft 2013 március.12  1CHF 247,510Ft"

Én a mondat elejéből pedig azt állapítom meg, hogy ez politika. És politika továbbra sem engedélyezett itt a fórumon.
Naplózva
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #6856 Dátum: 2013. Március 12. - 21:45:51 »

Kicsit megszekáltam a céget, talán érdemes volna felvenni a kapcsolatot az illetékesnek.  Kacsint

2013. március 11.


Tárgy: Chevrolet / Lacetti klub együttműködés





Tisztelt Klub!

Megkeresésükre reagálva az alábbi feltételek mellett egy állandó 10%-os kedvezményt tudunk biztosítani a klub tagjai számára.

-   a klub vállalja a regisztrációval kapcsolatos adatkezelést
-   a regisztrált tagok kedvezmény felhasználásához kapcsolódó kártyák/regisztrációs kódok rendszerének kialakítását
-   egyedi akciók, kampányokban részvétel egyedi egyeztetés alapján.



Amennyiben kérdésük merülne fel az együttműködést illetően szívesen állok rendelkezésükre:


Szennovitz Kornél
szervízvezető
06202401515
sz.kornel@medic-car.hu
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #6857 Dátum: 2013. Március 13. - 07:49:24 »

Ugye továbbra sincs politika!

ez nem politika csak ténymegállapítás

"3 év sikergazdasági tevékenysége is mutatja 2010 március.12 1CHF 182,230Ft 2013 március.12  1CHF 247,510Ft"

Én a mondat elejéből pedig azt állapítom meg, hogy ez politika. És politika továbbra sem engedélyezett itt a fórumon.


Amúgy engem a hitelszempontból nem érint mivel nincs ,csak sajnos az egyéb gazdasági hatásait "élvezem".
Naplózva

70/4334431
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #6858 Dátum: 2013. Március 14. - 19:49:43 »

Kicsit megszekáltam a céget, talán érdemes volna felvenni a kapcsolatot az illetékesnek.  Kacsint

2013. március 11.


Tárgy: Chevrolet / Lacetti klub együttműködés





Tisztelt Klub!

Megkeresésükre reagálva az alábbi feltételek mellett egy állandó 10%-os kedvezményt tudunk biztosítani a klub tagjai számára.

-   a klub vállalja a regisztrációval kapcsolatos adatkezelést
-   a regisztrált tagok kedvezmény felhasználásához kapcsolódó kártyák/regisztrációs kódok rendszerének kialakítását
-   egyedi akciók, kampányokban részvétel egyedi egyeztetés alapján.



Amennyiben kérdésük merülne fel az együttműködést illetően szívesen állok rendelkezésükre:


Szennovitz Kornél
szervízvezető
06202401515
sz.kornel@medic-car.hu

OK, írok majd egy mailt.
Mondjuk nekünk ugye nincs kártyánk.
Se bármilyen más fizikai azonosítónk.
Meglátjuk mire jutunk így.
Naplózva
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #6859 Dátum: 2013. Március 14. - 20:50:46 »

Kicsit megszekáltam a céget, talán érdemes volna felvenni a kapcsolatot az illetékesnek.  Kacsint

2013. március 11.


Tárgy: Chevrolet / Lacetti klub együttműködés





Tisztelt Klub!

Megkeresésükre reagálva az alábbi feltételek mellett egy állandó 10%-os kedvezményt tudunk biztosítani a klub tagjai számára.

-   a klub vállalja a regisztrációval kapcsolatos adatkezelést
-   a regisztrált tagok kedvezmény felhasználásához kapcsolódó kártyák/regisztrációs kódok rendszerének kialakítását
-   egyedi akciók, kampányokban részvétel egyedi egyeztetés alapján.



Amennyiben kérdésük merülne fel az együttműködést illetően szívesen állok rendelkezésükre:


Szennovitz Kornél
szervízvezető
06202401515
sz.kornel@medic-car.hu

OK, írok majd egy mailt.
Mondjuk nekünk ugye nincs kártyánk.
Se bármilyen más fizikai azonosítónk.
Meglátjuk mire jutunk így.
Szerintem ez nem jelent problémát. Valamiféle "regisztrációs kódot" kitalálunk. Ugyan innentől már nem az én kompetenciám, de kérlek, hogy tájékoztassatok Ti is a dolgok állásáról. Igyekszem "nyomást gyakorolni"- lehetőségeimhez mérten -a mindenki számára elfogadható megoldás mielőbbi megszületése érdekében.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6860 Dátum: 2013. Március 17. - 18:05:19 »

Kedves cartársak! Csütörtöki nap folyamán Párommal ellátogattunk az öccséhez Ausztriába, Ramsauba. Az indulás reggele itt nyugaton hóval és erős széllel, illetve faggyal kezdődött. Oberwartnál felcuppantam az autópályára, ahol borzasztó állapotok vártak. Erős szél és hóátfúvás. Szerencsére a pályán nem igazán maradt meg, mert éjszaka már alásózták. 30-40km után aztán már kezdett kásásodni, és gyorsan csökkent a tempó 50-70km/h-ra. Ekkor a felhajtókon kettesével megjelentek a hókotrók, és pikk-pakk eltolták a felgyülemlett havat. Az út során több helyen is volt hasonló helyzet, de semmi akadály, nehézség nem lett belőle.
Ramsau síparadicsom, az utak szárazak, ill nedvesek. Vannak utak, amiket nem takarítanak, csak zúzalékkal szórnak, hogy szép maradjon a táj, harmonikus legyen a kép!!! Semmi fennakadás. Majd szállásadónk kérdi, hogy mi az a nagy káosz otthon. Csodálkozva néztünk rá, majd mutatta a híreket. Ő nem értette, hogy ez hogy alakulhatott ki. A TV-ben sorra nyomták az M1-en rekedt osztrák, német honfitársak telefonos interjújait, hogy mi a helyzet. A vacsoránál az osztrákok csodálkozva nézték a híreket, és hallottuk a kérdéseiket, amit itthon mások is feltettek több fórumon. Mi meg sem mertünk szólalni magyarul... Ma reggelinél szállásadónk kérdezte, hogy mi a véleményünk a kormányzásról ill a "mini diktátorról" (ő mondta). Inkább csak legyintettünk...
Tudom, hogy itt nincs helye a politikának, de ez úgy kiszakadt belőlem.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #6861 Dátum: 2013. Március 17. - 20:52:07 »

Kedves cartársak! Csütörtöki nap folyamán Párommal ellátogattunk az öccséhez Ausztriába, Ramsauba. Az indulás reggele itt nyugaton hóval és erős széllel, illetve faggyal kezdődött. Oberwartnál felcuppantam az autópályára, ahol borzasztó állapotok vártak. Erős szél és hóátfúvás. Szerencsére a pályán nem igazán maradt meg, mert éjszaka már alásózták. 30-40km után aztán már kezdett kásásodni, és gyorsan csökkent a tempó 50-70km/h-ra. Ekkor a felhajtókon kettesével megjelentek a hókotrók, és pikk-pakk eltolták a felgyülemlett havat. Az út során több helyen is volt hasonló helyzet, de semmi akadály, nehézség nem lett belőle.
Dettó! Nem értenek Minket, izé .. Napoleonékat ....
Furcsa mód, ha esik a hó itt Hans elindul a hókotrójával + az osztrák gazda is eltolja a saját placcát. Egyik se vár telefonra fentről.... 
« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 17. - 21:08:13 írta Komis » Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #6862 Dátum: 2013. Március 17. - 21:07:34 »

Sziasztok! SOS info...
Egyik forumon azt írták, hogy márciusi jogszabály: aki kint él,annak le kell adnia a személyigazolványát és lakcímkártyáját.
Sajnos a pontos szöveget nem tudom csatolni. Volt vmi új szabály vagy szabályváltozás márciusban a külföldi tartózkodás/munkavállalás témájában? Az otthoni honlapokon sehol nem láttam ilyen jellegű cikket.
Kösz
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #6863 Dátum: 2013. Március 17. - 21:57:45 »

Sziasztok! SOS info...
Egyik forumon azt írták, hogy márciusi jogszabály: aki kint él,annak le kell adnia a személyigazolványát és lakcímkártyáját.
Sajnos a pontos szöveget nem tudom csatolni. Volt vmi új szabály vagy szabályváltozás márciusban a külföldi tartózkodás/munkavállalás témájában? Az otthoni honlapokon sehol nem láttam ilyen jellegű cikket.
Kösz
Erről még nem hallottam,de szívesen lemondok eme papírok birtoklásáról.Majd kiderül...Nem nagyon figyelem az otthoni dolgokat.Ez nem érdektelenség részemről,csak nem akarom felidegesíteni magam.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 17. - 22:16:03 írta gabka » Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6864 Dátum: 2013. Március 17. - 23:17:15 »

Sziasztok! SOS info...
Egyik forumon azt írták, hogy márciusi jogszabály: aki kint él,annak le kell adnia a személyigazolványát és lakcímkártyáját.
Sajnos a pontos szöveget nem tudom csatolni. Volt vmi új szabály vagy szabályváltozás márciusban a külföldi tartózkodás/munkavállalás témájában? Az otthoni honlapokon sehol nem láttam ilyen jellegű cikket.
Kösz
Nem mindegy, milyen minőségben él kint. Én még mindig Nebenwohnsitz-en vagyok, otthon van a Hauptwohnsitz-em, most csináltattam meg az Anmeldebescheinigung-omat, amit kér a rendőr, nem elég a lakcímbejelentő.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #6865 Dátum: 2013. Március 19. - 00:11:17 »

Sziasztok! SOS info...
Egyik forumon azt írták, hogy márciusi jogszabály: aki kint él,annak le kell adnia a személyigazolványát és lakcímkártyáját.
Sajnos a pontos szöveget nem tudom csatolni. Volt vmi új szabály vagy szabályváltozás márciusban a külföldi tartózkodás/munkavállalás témájában? Az otthoni honlapokon sehol nem láttam ilyen jellegű cikket.
Kösz
Nem mindegy, milyen minőségben él kint. Én még mindig Nebenwohnsitz-en vagyok, otthon  a Hauptwohnsitz-em, most csináltattam meg az Anmeldebescheinigung-omat, amit kér a rendőr, nem elég a lakcímbejelentő.
Azért mert külföldön élsz,dolgozol attól még magyar állampolgár vagy.Ezt valamivel igazolnod is kell.A lakcímkártyán szereplő adatok megfeleljenek a valóságnak és ezt ellenőrzik is majd,ez előfordulhat.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #6866 Dátum: 2013. Március 19. - 18:04:05 »

Sziasztok! SOS info...
Egyik forumon azt írták, hogy márciusi jogszabály: aki kint él,annak le kell adnia a személyigazolványát és lakcímkártyáját.
Sajnos a pontos szöveget nem tudom csatolni. Volt vmi új szabály vagy szabályváltozás márciusban a külföldi tartózkodás/munkavállalás témájában? Az otthoni honlapokon sehol nem láttam ilyen jellegű cikket.
Kösz
Nem mindegy, milyen minőségben él kint. Én még mindig Nebenwohnsitz-en vagyok, otthon  a Hauptwohnsitz-em, most csináltattam meg az Anmeldebescheinigung-omat, amit kér a rendőr, nem elég a lakcímbejelentő.
Azért mert külföldön élsz,dolgozol attól még magyar állampolgár vagy.Ezt valamivel igazolnod is kell.A lakcímkártyán szereplő adatok megfeleljenek a valóságnak és ezt ellenőrzik is majd,ez előfordulhat.
Én is arra gondolok, h pl. kitelepülés esetén van ez. De az okoz magyar jogalkotó mit vesz annak....
Amúgy személyi egyben útlevél, ha bevonja mivel igazolom magam? Útlevelet kellene kérnem, de attól a státuszom nem változik.
Remélem ez kacsa vagy félreértés.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #6867 Dátum: 2013. Március 21. - 20:30:40 »

Kicsit megszekáltam a céget, talán érdemes volna felvenni a kapcsolatot az illetékesnek.  Kacsint

2013. március 11.


Tárgy: Chevrolet / Lacetti klub együttműködés





Tisztelt Klub!

Megkeresésükre reagálva az alábbi feltételek mellett egy állandó 10%-os kedvezményt tudunk biztosítani a klub tagjai számára.

-   a klub vállalja a regisztrációval kapcsolatos adatkezelést
-   a regisztrált tagok kedvezmény felhasználásához kapcsolódó kártyák/regisztrációs kódok rendszerének kialakítását
-   egyedi akciók, kampányokban részvétel egyedi egyeztetés alapján.



Amennyiben kérdésük merülne fel az együttműködést illetően szívesen állok rendelkezésükre:


Szennovitz Kornél
szervízvezető
06202401515
sz.kornel@medic-car.hu

Érdeklődöm, hogy történt e valamiféle előrelépés az ügyben, vagy sem?  He
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #6868 Dátum: 2013. Március 23. - 09:08:31 »

......
Én személyesen ismerem sebikét,......
Nem mellékesen, én láttam már, amikor ingyen, bérmentve odaállt és javított, alkatrészt szerzett, egyebek. Egész pontosan ott álltam mellette.
......
Te voltál nála a lacsival vagy ő ment ki a hajódra javítani ?  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #6869 Dátum: 2013. Március 23. - 09:20:30 »

......
Én személyesen ismerem sebikét,......
Nem mellékesen, én láttam már, amikor ingyen, bérmentve odaállt és javított, alkatrészt szerzett, egyebek. Egész pontosan ott álltam mellette.
......
Te voltál nála a lacsival vagy ő ment ki a hajódra javítani ?  Vigyorog
Volt olyan találkozó ahol mindegyikük ott volt és szerencsére nem a Lacsit kellett javítani!  Kacsint  Vigyorog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 456 457 [458] 459 460 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!