Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 00:43:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 454 455 [456] 457 458 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 717214 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #6825 Dátum: 2013. Március 07. - 16:51:59 »

OFF    Meggyilkolták a vállalkozásomat.A gyilkos neve:FI(tyi)SZ.Élt 24 évet.Ámen.   ON
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6826 Dátum: 2013. Március 07. - 17:04:38 »

OFF    Meggyilkolták a vállalkozásomat.A gyilkos neve:FI(tyi)SZ.Élt 24 évet.Ámen.   ON
Sajnálattal hallom, nekem az építőiparban is felére esett vissza a megrendeléseim és azok is általában egy-két-három napos melók.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6827 Dátum: 2013. Március 07. - 21:44:53 »

[quote author=ladigidy link=topic=300.msg72603#msg72603 date=1362419341
De szeptemberig bőven ráérek ám talizni! Örömmel látom, hogy 15.-én már öten vagyunk a vasutas, oldtimeres bemutatóra. Másokat is várunk, jelentkezzetek!
[/quote]Azon túl, hogy én is gratulálok (ismét), miért csak szeptemberig érsz rá? Utána mi lesz? 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6828 Dátum: 2013. Március 08. - 00:30:34 »

Számoljunk: 17.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6829 Dátum: 2013. Március 08. - 12:52:29 »

[quote author=ladigidy link=topic=300.msg72603#msg72603 date=1362419341
De szeptemberig bőven ráérek ám talizni! Örömmel látom, hogy 15.-én már öten vagyunk a vasutas, oldtimeres bemutatóra. Másokat is várunk, jelentkezzetek!
Azon túl, hogy én is gratulálok (ismét), miért csak szeptemberig érsz rá? Utána mi lesz? 
[/quote]
Hogy utána mi lesz? Hát be leszek fogva a kismamák, és a három unokám által megrendelt munkálatok teljesítésével- gondolom. De persze azért, ha lesz jó talis program, elszabadulhatok ám...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6830 Dátum: 2013. Március 08. - 13:13:06 »

OFF    Meggyilkolták a vállalkozásomat.A gyilkos neve:FI(tyi)SZ.Élt 24 évet.Ámen.   ON
ez most a végleges álláspont?
részvétem  Zavart
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Facsizma
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #6831 Dátum: 2013. Március 09. - 16:49:04 »

Sziasztok!
Sajnos még nem vagyok Lacetti tulajdonos, de nagyon szeretnék egyet. Igazából ezért is szeretnék tőletek tanácsot kérni, első autóm lenne és szeretnék tőletek tanácsot kérni mire figyeljek a vásárlásánál. 1.6-osban gondolkozunk a párommal bár 1.4-es is szóba jöhet. Volt alkalmam kipróbálni egy Lacsit és hát beleszerettünk, kényelmes és még sorolhatnám, de ti ezt úgyis tudjátok Mosolyog Szóval ha bármi tanáccsal tudnátok nekem segíteni nagyon megköszönném.
Szép napot nektek, és remélem hamarosan már Lacsi tulaj ként járhatok ide Mosolyog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #6832 Dátum: 2013. Március 09. - 18:00:30 »

Vettem bontott kartert. Tegnap elmostam. Mosolyog
Ilyen volt. Ilyen most. Mosolyog


Itt már egyszer áttöröltem.

Naplózva


LPG
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #6833 Dátum: 2013. Március 09. - 18:13:56 »

Sziasztok!
Sajnos még nem vagyok Lacetti tulajdonos, de nagyon szeretnék egyet. Igazából ezért is szeretnék tőletek tanácsot kérni, első autóm lenne és szeretnék tőletek tanácsot kérni mire figyeljek a vásárlásánál. 1.6-osban gondolkozunk a párommal bár 1.4-es is szóba jöhet. Volt alkalmam kipróbálni egy Lacsit és hát beleszerettünk, kényelmes és még sorolhatnám, de ti ezt úgyis tudjátok Mosolyog Szóval ha bármi tanáccsal tudnátok nekem segíteni nagyon megköszönném.
Szép napot nektek, és remélem hamarosan már Lacsi tulaj ként járhatok ide Mosolyog
Üdv a fórumon!
Én mindenképpen azt tanácsolnám, hogy ha már van kiszemelt "áldozat" tedd itt közzé, és több szem többet lát alapon tudunk segíteni.
Én 1.6-ra szavaznék, bár az 1.4 sem rossz. Városban talán az 1.4 jobb, bár ezt nem tudom.
Próbaúton érdemes kicsit megtaposni, hátha torpan, rángat, ez EGR vagy szelep lerakódás is lehet.
Mást én nem tudok, majd jönnek a hozzáértők, és ellátnak tanáccsal.

Üdv,
Yeti
Naplózva

hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6834 Dátum: 2013. Március 09. - 19:29:09 »

Vettem bontott kartert. Tegnap elmostam. Mosolyog
Ilyen volt. Ilyen most. Mosolyog


Itt már egyszer áttöröltem.


Van hozzá új olajleeresztő csavar is? Kacsint Mosolyog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #6835 Dátum: 2013. Március 09. - 19:38:58 »


Van hozzá új olajleeresztő csavar is? Kacsint Mosolyog
Van! Meg alátét is. Kacsint
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6836 Dátum: 2013. Március 09. - 21:37:31 »


Van hozzá új olajleeresztő csavar is? Kacsint Mosolyog
Van! Meg alátét is. Kacsint
Jani! Minek neked még egy karter? Tuningolsz?  Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6837 Dátum: 2013. Március 09. - 21:47:31 »

Sziasztok!
Sajnos még nem vagyok Lacetti tulajdonos, de nagyon szeretnék egyet. Igazából ezért is szeretnék tőletek tanácsot kérni, első autóm lenne és szeretnék tőletek tanácsot kérni mire figyeljek a vásárlásánál. 1.6-osban gondolkozunk a párommal bár 1.4-es is szóba jöhet. Volt alkalmam kipróbálni egy Lacsit és hát beleszerettünk, kényelmes és még sorolhatnám, de ti ezt úgyis tudjátok Mosolyog Szóval ha bármi tanáccsal tudnátok nekem segíteni nagyon megköszönném.
Szép napot nektek, és remélem hamarosan már Lacsi tulaj ként járhatok ide Mosolyog
Üdv a fórumon!
Én mindenképpen azt tanácsolnám, hogy ha már van kiszemelt "áldozat" tedd itt közzé, és több szem többet lát alapon tudunk segíteni.
Én 1.6-ra szavaznék, bár az 1.4 sem rossz. Városban talán az 1.4 jobb, bár ezt nem tudom.
Próbaúton érdemes kicsit megtaposni, hátha torpan, rángat, ez EGR vagy szelep lerakódás is lehet.
Mást én nem tudok, majd jönnek a hozzáértők, és ellátnak tanáccsal.

Üdv,
Yeti
Üdv! Mindenképpen tudni kellene, milyen körülmények között akarod üzemeltetni. Városban érdemesebb kicsi benzinesben gondolkodnod, viszont ha távolságokat mész, akkor minél nagyobb köbcenti, esetleg dízel. Rögtön itt az én példám. Amikor vettem az 1.4-es HB-t, utána még 6 évig mindennap bejártam vele melózni a nem egészen 3 km-re lévő melóhelyemre. (Nincs tömegközlekedés, kisváros) Akkor még az is fejtörést okozott, hogyan tudnám legalább heti egy alkalommal legalább felmelegíteni a vizet, pláne az olajat, főleg télen. Általában olajsáros (őszbarna hab a páralecsapódástól) volt a beöntősapkám. 8 hónapja viszont külföldön dolgozom, 2-3 hetente pörgetem autópályán, egy fordulóval majd egy ezrest tolok bele. Most nagyon jól jönne a minél nagyobb motor, sőt a mostani melóhelyemig majd 10 km az út a szállástól, lehet még a dízelt is megkockáztatnám!
Nézelődj, olvasgass itt, aztán ha van konkrét, fotózd le, írd le az adatokat és segítünk. Persze a személyes megtekintést, kipróbálást ez sem pótolja, de amennyi tapasztalat itt már összegyűlt a tulajok fejében, biztos lesz hasznos infó! Sok sikert!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #6838 Dátum: 2013. Március 09. - 22:34:38 »


Van hozzá új olajleeresztő csavar is? Kacsint Mosolyog
Van! Meg alátét is. Kacsint
Jani! Minek neked még egy karter? Tuningolsz?  Kacsint Vigyorog Vigyorog
Nem tuning, gyári állapot visszaállítás. Most csak a ragasztó tartja helyén a leeresztőcsavart, menet már nincs.
Naplózva


LPG
Facsizma
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #6839 Dátum: 2013. Március 09. - 22:43:51 »

Sziasztok!
Sajnos még nem vagyok Lacetti tulajdonos, de nagyon szeretnék egyet. Igazából ezért is szeretnék tőletek tanácsot kérni, első autóm lenne és szeretnék tőletek tanácsot kérni mire figyeljek a vásárlásánál. 1.6-osban gondolkozunk a párommal bár 1.4-es is szóba jöhet. Volt alkalmam kipróbálni egy Lacsit és hát beleszerettünk, kényelmes és még sorolhatnám, de ti ezt úgyis tudjátok Mosolyog Szóval ha bármi tanáccsal tudnátok nekem segíteni nagyon megköszönném.
Szép napot nektek, és remélem hamarosan már Lacsi tulaj ként járhatok ide Mosolyog
Üdv a fórumon!
Én mindenképpen azt tanácsolnám, hogy ha már van kiszemelt "áldozat" tedd itt közzé, és több szem többet lát alapon tudunk segíteni.
Én 1.6-ra szavaznék, bár az 1.4 sem rossz. Városban talán az 1.4 jobb, bár ezt nem tudom.
Próbaúton érdemes kicsit megtaposni, hátha torpan, rángat, ez EGR vagy szelep lerakódás is lehet.
Mást én nem tudok, majd jönnek a hozzáértők, és ellátnak tanáccsal.

Üdv,
Yeti
Üdv! Mindenképpen tudni kellene, milyen körülmények között akarod üzemeltetni. Városban érdemesebb kicsi benzinesben gondolkodnod, viszont ha távolságokat mész, akkor minél nagyobb köbcenti, esetleg dízel. Rögtön itt az én példám. Amikor vettem az 1.4-es HB-t, utána még 6 évig mindennap bejártam vele melózni a nem egészen 3 km-re lévő melóhelyemre. (Nincs tömegközlekedés, kisváros) Akkor még az is fejtörést okozott, hogyan tudnám legalább heti egy alkalommal legalább felmelegíteni a vizet, pláne az olajat, főleg télen. Általában olajsáros (őszbarna hab a páralecsapódástól) volt a beöntősapkám. 8 hónapja viszont külföldön dolgozom, 2-3 hetente pörgetem autópályán, egy fordulóval majd egy ezrest tolok bele. Most nagyon jól jönne a minél nagyobb motor, sőt a mostani melóhelyemig majd 10 km az út a szállástól, lehet még a dízelt is megkockáztatnám!
Nézelődj, olvasgass itt, aztán ha van konkrét, fotózd le, írd le az adatokat és segítünk. Persze a személyes megtekintést, kipróbálást ez sem pótolja, de amennyi tapasztalat itt már összegyűlt a tulajok fejében, biztos lesz hasznos infó! Sok sikert!

Üdv.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_1.6_16v_platinum_serulesmentes-6652685
http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_1.6_16v_elite_acc-6622821
http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_1.4_16v_star_ac_klima-6626751
http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_1.4_16v_star_ac-6445721
http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_1.4_16v_star_ac_toresmentes_kamatmentes_hitel-6659280
Jelenleg ezek lennének a kiszemelt áldozatok. Főleg munkába járásra használnám, tehát napi max 8km lenne. Persze emellett lennének hosszabb távok is de az is kb 40-50km-es távok lennének és az sem heti rendszerességgel. Eleinte kicsit megrémülten láttam sok oldalon hogy a fogyasztása sok, persze tudom ez függ a láb méretétől is. Igazából már rengeteg más márka is szóba jött pl : Opel, Suzuki, Renault, de valahogy mégis a Lacetti lett a Number 1 Mosolyog Sajnos a keret az 900.000 mindennel együtt, de szerintem ilyen árkategóriában is lehet egész sőt nagyon jó állapotban kapni. Valamiért nagyon 1.6-os-ban gondolkodunk, bár olyan nagy különbség nem lehet az 1.4 és 1.6 között, de ha tévedek javítsatok ki. Szóval minden vélemény tapasztalat érdekel. Előre is köszi Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 454 455 [456] 457 458 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!