Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 05:13:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 452 453 [454] 455 456 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 717344 alkalommal)
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #6795 Dátum: 2013. Február 10. - 22:18:46 »

Hát, Barátaim, fel vagyok háborodva és még igen finoman fogalmaztam!!!!!!!!!  A történet röviden, mellőzve minden finomkodást, mert ezt már nem tudom "szőrmentén" kezelni és nem is akarom.
Drága, aranyos, kedves sógornőm (tényleg az) három napja nyűglődik gyomor bántalmakkal, minden kijön belőle, amit megeszik-megiszik. Kapott göcsoldót és valami másik vacakot, amitől kicsit rosszabbul lett. Na, az elmúlt éjszaka tetőzött a probléma, véres formában. Telefon ügyeletre, hogy baj van. Válasz: reggel vigyük le, majd kitalálják, hogy mi legyen. Telefont lerakva azonnal kocsiba rakta sógorom, levitte az ügyeletre és szó szerint rájuk rúgta az ajtót. Tudják, hogy infarktusa volt, műtötték is, ráadásul keményen cukorbeteg. Közölték, hogy ők nem tudnak semmit tenni, vigyék Balassagyarmatra !!!!!!!!!!!!!, mert az az ügyeletes kórház. Pomázról!!!!!!!!!. Nagy szerencsére az ORFI-ban befogadták és azonnal kezelésbe vették. Esélyes egy belső vérzés.
Becsülettel dolgozó Honfitársaim nevében VISSZAUTASÍTOM ÉS KIKÉREM MAGAMNAK, amit ebben az országban egyes emberek(?) megengednek maguknak!!! Hogy jönnek ahhoz, hogy emberek életével packázzanak! Hát ebben a szerencsétlen országban mindent meg lehet tenni? És még csodálkoztam azon, hogy egy tízperces reumatológiai vizsgálatra 3 hetet kéne várni, hiába mondtam, hogy nem kezelésre vagy műtétre jönnék, csupán vizsgálatra. Napi szinten hallani-olvasni ehhez hasonló vagy még durvább eseteket. Mit képzelnek magukról ezek az emberek, mennyit ér az esküjük?  Szidjuk az autószerelőt egy "benézett" gyújtótrafó hiba miatt???  Miről beszélünk??? Nagyon nagy bajok vannak és ez csak a "jéghegy csúcsa"!
Bocsánat a kifakadásért, amúgy eléggé béketűrő ember vagyok. Az én hátamon "fát lehet vágni", de most alaposan félrecsúszott a "fejsze"!

Sajnálom nagyon a sógornődet, remélem rendbe jön, vigyázzatok rá, a család a legfontosabb!
Most lehet meg fogtok rám haragudni. Amíg az ember nem szembesül vele, addig azt hiszi, hogy az egészségügyben minden hepi, de nem az. Nyílván az orvos sem volt toppon, nem védeni akarom, de...Az ügyelet hány orvossal működik? Van kinti- benti orvos? Van autója az ügyeletnek? Hány órától van ügyelet? 12 vagy 24 órás az ügyelet? Állandó orvosok vagy területi ellátási kötelezettséggel rendelkező orvosok vannak ügyeletbe? Mentők?
Én nagyon jól ismerem a másik oldalt is, feleségem háziorvos. Havi 7- 10 ügyelet 12 órás, saját rendelő+helyettesítés, 17 óráig kötelező készenlét, heti 80 óra munkaóra. 35 éves, saját rendelőjében lett rosszul a héten, vérnyomása kétszáz körül, szíve 130-al tekert, mellkasa szorult.... Egy órába tellett mire rendbe hozta magát, mert lássatok csodát van aki a lelkiismeretes orvosok közé tartozik. Leszállt a beteg vizsgálóról, majd folytatta a rendelést, mert a "megértő" betegek nem haza mentek, hanem vártak, kissé morogva, mi az, hogy nincs rendelés.
Sokan csak a még durvább eseteket olvassák, a másik oldalra már nem is kiváncsiak. Miért? Az orvos oldaláról miért nem kíváncsi senki a történtekre. Például környékünkön a mentőt egyesek arra használják, hogy taxizzanak. A gyógyszerét nem veszi be, inkább hívja az ügyeletet, adja be az. Miből?- a te saját adófizető pénzedből, mert az neki jár. Sorolhatnám az orvos oldaláról elszenvedett sérelmeket, de tudom nagyon jól mire eddig olvassátok, már kellőképpen fel vagytok háborodva. Ne tegyétek, nem az volt a szándékom, szeretném, ha a másik oldalt is megismernétek.
A betegútról nem az orvosok döntöttek, őket ezért nem kell hibáztatni. Az előjegyzésekről sem ők tehetnek, költségmegtakarítás miatt sok orvost elengedtek szinte minden kórházból.  Nálunk pl onkológián két orvos maradt! Sorolhatnám még, politika
Az biztos, hogy az orvos nem volt a helyzet magaslatán, annak ellenére, hogy én elfogultabb vagyok, én is rá vertem volna az ajtót. Szerelők között is van bamba, hozzá nem értő pénzt lehuzó farok, sajna az orvosok között is van nem törödöm fajta.
Bocs a hosszú írásért, csak azt mondom, néha hallgassátok meg az orvost is. 
Naplózva
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #6796 Dátum: 2013. Február 10. - 23:03:11 »

Értem én, hogy mit mondasz, de jelen esetben nem igazán van helye a "szerecsenmosdatásnak". A stílus és a hozzáállás eleve nem volt az elvárható szint közelébe sem. Ráadásként nem ez volt az első eset. De nem akarok lavinát indítani, csak annyit várok el a másik féltől, amennyit tőlem is elvárnak.
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6797 Dátum: 2013. Február 12. - 16:24:01 »

Nem csak én várom már a tél végét hanem a lacsi is, kezd szétesni darabonként  Kacsint Vigyorog tegnap a hátsó embléma plexije esett ki a helyéről, ma meg a légszűrőház egyik csavarja szakadt el mert berohadt, remélem megáll a folyamat.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #6798 Dátum: 2013. Február 12. - 18:44:44 »

Nem csak én várom már a tél végét hanem a lacsi is, kezd szétesni darabonként  Kacsint Vigyorog tegnap a hátsó embléma plexije esett ki a helyéről, ma meg a légszűrőház egyik csavarja szakadt el mert berohadt, remélem megáll a folyamat.
Én is nagyon várom már! Én már megszoktam, ha valami elromlik, másik kettő követi, háromig meg sem áll. Pénteken cserélik a toronyszilenteket. Ez egy. Reggeli indításnál a motortérből nyikorgó-nyöszörgő hang hallható. Én szerintem valaminek a csapágya lehet, esetleg vezető görgő vagy mit tudom én. Remélem nem lesz drága mulatság. Ez kettő. A harmadik remélem nem jön, vagy nem lesz komoly zsebbe nyúlós.
Hol tavasz???
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6799 Dátum: 2013. Február 12. - 18:49:29 »

Nem csak én várom már a tél végét hanem a lacsi is, kezd szétesni darabonként  Kacsint Vigyorog tegnap a hátsó embléma plexije esett ki a helyéről, ma meg a légszűrőház egyik csavarja szakadt el mert berohadt, remélem megáll a folyamat.
Én is nagyon várom már! Én már megszoktam, ha valami elromlik, másik kettő követi, háromig meg sem áll. Pénteken cserélik a toronyszilenteket. Ez egy. Reggeli indításnál a motortérből nyikorgó-nyöszörgő hang hallható. Én szerintem valaminek a csapágya lehet, esetleg vezető görgő vagy mit tudom én. Remélem nem lesz drága mulatság. Ez kettő. A harmadik remélem nem jön, vagy nem lesz komoly zsebbe nyúlós.
Hol tavasz???
Ahogy nézzem kb két hét és jön a felmelegedés, talán a tavasz is.. Mosolyog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6800 Dátum: 2013. Február 13. - 10:49:14 »

http://totalcar.hu/magazin/velemeny/2013/02/13/turbot_a_botmixerre_is/

Azt hiszem ez egy érdekes cikk. Sajnos nem feltétlenül a szakemberek hozzák meg a szabványokat, szabályzókat, törvényeket az EU-ban, ez most jól érzékelhető. Tipikus dolog, nem tudja a bal kéz, mit csinál a jobb. Környezetvédelem, de egyben súlyos szennyeződés is. Hülye egy világban élünk...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #6801 Dátum: 2013. Február 19. - 17:57:38 »

Valaki hallott már a CNV Kereskedelmi és Szolgáltató KFT-ről? Ma hívtak telefonon, de nem vettem észre. Vajon kik lehetnek? Csak azt találtam róluk, hgy gépjármű-kereskedelemmel és javítással foglalkoznak.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6802 Dátum: 2013. Február 21. - 23:05:35 »

Mivel nem emlékszem, hogy elküldtem volna, itt a 16. és 17 rész. Nem egy Californication, de szódával talán elmegy.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6803 Dátum: 2013. Február 24. - 08:17:43 »

Mivel nem emlékszem, hogy elküldtem volna, itt a 16. és 17 rész. Nem egy Californication, de szódával talán elmegy.
Nekem nincs meg a "Barbaságom története 15. doc". Szeretném pótolni, hol találhatnám meg, vagy kérem újra feltenni, ha lehet. Köszönöm előre is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6804 Dátum: 2013. Március 02. - 20:24:16 »

Mivel nem emlékszem, hogy elküldtem volna, itt a 16. és 17 rész. Nem egy Californication, de szódával talán elmegy.
Nekem nincs meg a "Barbaságom története 15. doc". Szeretném pótolni, hol találhatnám meg, vagy kérem újra feltenni, ha lehet. Köszönöm előre is.
Tessék.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6805 Dátum: 2013. Március 03. - 22:09:15 »

Barátaim a klubban 2013.-ban!
Örömhírt osztok meg veletek, a születésnapomra nagypapa leszek!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Kata, és persze Gábor szeptemberre szülők lesznek, kisbabájuk lesz!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Klári, és Csaba szintén szülők lesznek, szintén szeptemberben, de ők ikreket várnak!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mi meg így Ilussal végre nagyszülők leszünk, amit már nagyon vártunk, és mindjárt hárommal kezdjük az újfajta életet!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szóval mindenki nagyon boldog! Örüljetek ti is velünk! Jó év lesz ez a 2013.-ik, igaz kedves Nórci, és Ákos? Esetleg más is tesz bejelentést? Szaporodik a klub utánpótlás!
Ez persze a család autós dolgát is megváltoztatja hamarosan, de a Lacetti marad.
Keresünk egy jó egyterűt, legalább 6, de inkább 7 személyest, használtat.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 03. - 22:16:41 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6806 Dátum: 2013. Március 03. - 22:21:38 »

Barátaim a klubban 2013.-ban!
Örömhírt osztok meg veletek, a születésnapomra nagypapa leszek!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Kata, és persze Gábor szeptemberre szülők lesznek, kisbabájuk lesz!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Klári, és Csaba szintén szülők lesznek, szintén szeptemberben, de ők ikreket várnak!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mi meg így Ilussal végre nagyszülők leszünk, amit már nagyon vártunk, és mindjárt hárommal kezdjük az újfajta életet!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szóval mindenki nagyon boldog! Örüljetek ti is velünk! Jó év lesz ez a 2013.-ik, igaz kedves Nórci, és Ákos? Esetleg más is tesz bejelentést? Szaporodik a klub utánpótlás!
Ez persze a család autós dolgát is megváltoztatja hamarosan, de a Lacetti marad.
Keresünk egy jó egyterűt, legalább 6, de inkább 7 személyest, használtat.
Gratulálok! Sok örömet az új jövevényekben, egészséget, kitartást!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #6807 Dátum: 2013. Március 04. - 06:56:54 »

Barátaim a klubban 2013.-ban!
Örömhírt osztok meg veletek, a születésnapomra nagypapa leszek!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Kata, és persze Gábor szeptemberre szülők lesznek, kisbabájuk lesz!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Klári, és Csaba szintén szülők lesznek, szintén szeptemberben, de ők ikreket várnak!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mi meg így Ilussal végre nagyszülők leszünk, amit már nagyon vártunk, és mindjárt hárommal kezdjük az újfajta életet!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szóval mindenki nagyon boldog! Örüljetek ti is velünk! Jó év lesz ez a 2013.-ik, igaz kedves Nórci, és Ákos? Esetleg más is tesz bejelentést? Szaporodik a klub utánpótlás!
Ez persze a család autós dolgát is megváltoztatja hamarosan, de a Lacetti marad.
Keresünk egy jó egyterűt, legalább 6, de inkább 7 személyest, használtat.
Gratulálok! Sok örömet az új jövevényekben, egészséget, kitartást!
Ehhez, csak gratulálni lehet. Hiszen három a magyar igazság Vigyorog
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6808 Dátum: 2013. Március 04. - 08:29:51 »

Barátaim a klubban 2013.-ban!
Örömhírt osztok meg veletek, a születésnapomra nagypapa leszek!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Kata, és persze Gábor szeptemberre szülők lesznek, kisbabájuk lesz!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Klári, és Csaba szintén szülők lesznek, szintén szeptemberben, de ők ikreket várnak!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mi meg így Ilussal végre nagyszülők leszünk, amit már nagyon vártunk, és mindjárt hárommal kezdjük az újfajta életet!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szóval mindenki nagyon boldog! Örüljetek ti is velünk! Jó év lesz ez a 2013.-ik, igaz kedves Nórci, és Ákos? Esetleg más is tesz bejelentést? Szaporodik a klub utánpótlás!
Ez persze a család autós dolgát is megváltoztatja hamarosan, de a Lacetti marad.
Keresünk egy jó egyterűt, legalább 6, de inkább 7 személyest, használtat.
Gratulálok! Sok örömet az új jövevényekben, egészséget, kitartást!
Ehhez, csak gratulálni lehet. Hiszen három a magyar igazság Vigyorog
Szívből gratulálok, jó egézséget kívánok az unokázáshoz!
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #6809 Dátum: 2013. Március 04. - 11:13:25 »

Gratula Gida Barát!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 452 453 [454] 455 456 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!