Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 08:16:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 450 451 [452] 453 454 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 717430 alkalommal)
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6765 Dátum: 2013. Január 30. - 15:50:36 »

Kripic!
Hawer!
Jani!
Döme!
...,és még várom ide Diablot, Captaint, Cápát, Meatloafot, stb. Mert ők is ilyenek...
Vegyétek szigorúan összehúzott szemöldököm öldöklését, és hunyászkodjatok meg!
Feszegetitek a pofonládát, aminek nem jó a zára, így könnyen kinyílik...
Ezzel lassan befejezhetitek a nyulazást, most már jöhet ezentúl az, hogy egy igazi Cápa ütött el egy őzet, ami ugyancsak érdekes dolog, mert vagy a cápa jött ki a vízből, vagy az őz ment fürödni, vagy csak az egyik barátunk, Cápa járt rosszul egy öngyilkos őzzel, ami igencsak sajnálatos dolog, én egyet tudok érezni vele, nyúl óta.
Kívánom, hogy senkinek ne legyen ilyen, de semmilyen másfajta ütközése se, soha!
Amúgy meg mindig szépen újjá lett varázsolva a gépem, szeretem cserélgetni a köténylemezt, meg a hűtőket, ez a tervszerű folyamatos felújítás. Irigykedjetek csak!
Gidy most csak Tomy merészelt nyulazni! A többiek már nem mernek!!  Vigyorog Mosolyog
Persze, mert gyáva nyúlak vagyunk, nyúlszivű, nyúl Bélák. Kacsint Vigyorog Vigyorog
(Asszem kapok ezért Szombaton)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Január 30. - 15:53:16 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #6766 Dátum: 2013. Január 30. - 16:33:25 »

Kripic!
Hawer!
Jani!
Döme!
...,és még várom ide Diablot, Captaint, Cápát, Meatloafot, stb. Mert ők is ilyenek...
Vegyétek szigorúan összehúzott szemöldököm öldöklését, és hunyászkodjatok meg!
Feszegetitek a pofonládát, aminek nem jó a zára, így könnyen kinyílik...
Ezzel lassan befejezhetitek a nyulazást, most már jöhet ezentúl az, hogy egy igazi Cápa ütött el egy őzet, ami ugyancsak érdekes dolog, mert vagy a cápa jött ki a vízből, vagy az őz ment fürödni, vagy csak az egyik barátunk, Cápa járt rosszul egy öngyilkos őzzel, ami igencsak sajnálatos dolog, én egyet tudok érezni vele, nyúl óta.
Kívánom, hogy senkinek ne legyen ilyen, de semmilyen másfajta ütközése se, soha!
Amúgy meg mindig szépen újjá lett varázsolva a gépem, szeretem cserélgetni a köténylemezt, meg a hűtőket, ez a tervszerű folyamatos felújítás. Irigykedjetek csak!
Gidy most csak Tomy merészelt nyulazni! A többiek már nem mernek!!  Vigyorog Mosolyog
Persze, mert gyáva nyúlak vagyunk, nyúlszivű, nyúl Bélák. Kacsint Vigyorog Vigyorog
(Asszem kapok ezért Szombaton)
Én sem vagyok sokkal bátrabb, mint Ti. Ezért volt csak nyúlfarknyi a megjegyzésem.  Vigyorog
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6767 Dátum: 2013. Január 30. - 16:51:43 »

Kripic!
Hawer!
Jani!
Döme!
...,és még várom ide Diablot, Captaint, Cápát, Meatloafot, stb. Mert ők is ilyenek...
Vegyétek szigorúan összehúzott szemöldököm öldöklését, és hunyászkodjatok meg!
Feszegetitek a pofonládát, aminek nem jó a zára, így könnyen kinyílik...
Ezzel lassan befejezhetitek a nyulazást, most már jöhet ezentúl az, hogy egy igazi Cápa ütött el egy őzet, ami ugyancsak érdekes dolog, mert vagy a cápa jött ki a vízből, vagy az őz ment fürödni, vagy csak az egyik barátunk, Cápa járt rosszul egy öngyilkos őzzel, ami igencsak sajnálatos dolog, én egyet tudok érezni vele, nyúl óta.
Kívánom, hogy senkinek ne legyen ilyen, de semmilyen másfajta ütközése se, soha!
Amúgy meg mindig szépen újjá lett varázsolva a gépem, szeretem cserélgetni a köténylemezt, meg a hűtőket, ez a tervszerű folyamatos felújítás. Irigykedjetek csak!
Gidy most csak Tomy merészelt nyulazni! A többiek már nem mernek!!  Vigyorog Mosolyog
Persze, mert gyáva nyúlak vagyunk, nyúlszivű, nyúl Bélák. Kacsint Vigyorog Vigyorog
(Asszem kapok ezért Szombaton)
Én sem vagyok sokkal bátrabb, mint Ti. Ezért volt csak nyúlfarknyi a megjegyzésem.  Vigyorog
Oda se neki, majd együtt húzzunk nyúlcipőt Gidy haragja elöl. Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #6768 Dátum: 2013. Január 30. - 17:40:09 »

A mai 7 Ft-os benzináremelés után péntekem is emelnek 3 Ft-ot.
Ezentúl hetente kétszer is lehet árváltozás.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6769 Dátum: 2013. Január 30. - 19:21:00 »

A mai 7 Ft-os benzináremelés után péntekem is emelnek 3 Ft-ot.
Ezentúl hetente kétszer is lehet árváltozás.
Ez "jó" hír, így legalább tudjuk, hogy megérte, hogy beszereltettük a gázszettet, ami mégis csak valamivel olcsóbb üzemelést ad, igaz, a megtérülés lassúbb lesz. Persze az autózás még inkább egyre luxusabb dolog lesz- sajnos, ez jutott nekünk...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6770 Dátum: 2013. Január 30. - 23:52:46 »

Kripic!
Hawer!
Jani!
Döme!
...,és még várom ide Diablot, Captaint, Cápát, Meatloafot, stb. Mert ők is ilyenek...
Vegyétek szigorúan összehúzott szemöldököm öldöklését, és hunyászkodjatok meg!
Feszegetitek a pofonládát, aminek nem jó a zára, így könnyen kinyílik...
Ezzel lassan befejezhetitek a nyulazást, most már jöhet ezentúl az, hogy egy igazi Cápa ütött el egy őzet, ami ugyancsak érdekes dolog, mert vagy a cápa jött ki a vízből, vagy az őz ment fürödni, vagy csak az egyik barátunk, Cápa járt rosszul egy öngyilkos őzzel, ami igencsak sajnálatos dolog, én egyet tudok érezni vele, nyúl óta.
Kívánom, hogy senkinek ne legyen ilyen, de semmilyen másfajta ütközése se, soha!
Amúgy meg mindig szépen újjá lett varázsolva a gépem, szeretem cserélgetni a köténylemezt, meg a hűtőket, ez a tervszerű folyamatos felújítás. Irigykedjetek csak!
Gidy most csak Tomy merészelt nyulazni! A többiek már nem mernek!!  Vigyorog Mosolyog
Én már sorstárs lettem, azért sem merek....meg aztán én már nagyobb tételben játszom, holmi nyulakkal nem kezdek, rögtön nagyvadra megyek!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6771 Dátum: 2013. Január 31. - 00:40:38 »

Apu, én most mélyen megbántódtam. Hát nyúltam én egy szót is?    Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Kripic!
Hawer!
Jani!
Döme!
Tomy!
...,és még várom ide Diablot, Captaint, Cápát, Meatloafot, stb. Mert ők is ilyenek...
Vegyétek szigorúan összehúzott szemöldököm öldöklését, és hunyászkodjatok meg!
Feszegetitek a pofonládát, aminek nem jó a zára, így könnyen kinyílik...
Ezzel lassan befejezhetitek a nyulazást, most már jöhet ezentúl az, hogy egy igazi Cápa ütött el egy őzet, ami ugyancsak érdekes dolog, mert vagy a cápa jött ki a vízből, vagy az őz ment fürödni, vagy csak az egyik barátunk, Cápa járt rosszul egy öngyilkos őzzel, ami igencsak sajnálatos dolog, én egyet tudok érezni vele, nyúl óta.
Kívánom, hogy senkinek ne legyen ilyen, de semmilyen másfajta ütközése se, soha!
Amúgy meg mindig szépen újjá lett varázsolva a gépem, szeretem cserélgetni a köténylemezt, meg a hűtőket, ez a tervszerű folyamatos felújítás. Irigykedjetek csak!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6772 Dátum: 2013. Január 31. - 00:44:09 »

Rég nem jelentkeztem, de csak azért, mert rengeteg a meló, aludni sincs időm. Viszont azt már most tudom, hogy a nyáron sem leszek otthon.
Épp ideje, hogy életjelet küldj! Ha már a regényírásra nincs időd.. Kacsint
Elég hosszú fuvar lesz, ha őszig nem jössz.. vagy közben azért lesz szünet?
Inséges időket élünk, nemcsak mi, hanem mások is. Szegény Kapitány fiamnak is spórolni kell az üzemanyaggal, ezért áttértek vitorlás üzemre, így persze sokkal hosszabb időt töltenek a nyílt vízen, lassabbak, de olcsóbb a szélenergia, mint az olajszármazék, így sajnos nem lesz itthon nyáron sem, nélkülöznünk kell- sajnos- őt. Azért azt tudniillik, hogy a vitorlást vezetni, jóval nehezebb, mint a dizelmotoros hajókat, viszont nem környezetszennyező, ami szép dolog. Jó szelet Kapitány!
Én meg sóvárgok mindig arra, hogy végre újra vitorlázhassak, még csak órákra is, ő meg hónapokig ezt teheti, és nem kell fizetnie érte, sőt, fizetik is. Hol itt az igazság?
Hát, egyrészt nem nehezebb, hanem más. Egy B35-el egyszerűbben kikötsz, mint a mostani vasammal.  Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6773 Dátum: 2013. Január 31. - 00:47:31 »

Rég nem jelentkeztem, de csak azért, mert rengeteg a meló, aludni sincs időm. Viszont azt már most tudom, hogy a nyáron sem leszek otthon.
Épp ideje, hogy életjelet küldj! Ha már a regényírásra nincs időd.. Kacsint
Elég hosszú fuvar lesz, ha őszig nem jössz.. vagy közben azért lesz szünet?
De március 28-án jár le a kinevezésem, és 55 nap szabim lesz. Janur 1-től ugyanis ennyit tdok összegyűjteni.

A legújabb történet pedig csatolva.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #6774 Dátum: 2013. Január 31. - 14:11:29 »

Róluk van valakinek már tapasztalata?

https://www.granitbank.hu/
Nekem most ajánlotta egy cimbi. Ő augusztus óta ott van.
Elég jókat mondott róluk.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6775 Dátum: 2013. Január 31. - 19:21:30 »

ma vègre jó idö volt ès lemoshattam a lacsit :-D
olyan szèpen csillog most ;-)
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #6776 Dátum: 2013. Január 31. - 20:02:43 »

ma vègre jó idö volt ès lemoshattam a lacsit :-D
olyan szèpen csillog most ;-)

Előbb szólsz meglátogattalak volna, enyémre is ráférne egy mosás. Mosolyog
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6777 Dátum: 2013. Február 01. - 07:28:28 »

ma vègre jó idö volt ès lemoshattam a lacsit :-D
olyan szèpen csillog most ;-)

Előbb szólsz meglátogattalak volna, enyémre is ráférne egy mosás. Mosolyog
okés, ha gondolod beugorhatsz ma Mosolyog remélem plusz 5 fok lesz minimum, különben ráfagy a kezem a kocsidra Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6778 Dátum: 2013. Február 05. - 11:44:17 »

Hátha......
Könyvelőt keresek Keszthely és környékén aki megcsinálná adóbevallásomat (fél év itthoni majd fél év ausztriai alkalmazotti jogviszony), valamint jártas az osztrák adójogban úgymint adóbevallás (Lohnsteuer), adóvisszatérítés (Gutschrift) családi pótlék ügyintézés (Familienbeihilfe), kettős háztartásvezetés és hazautazás(Kosten für doppelte Haushaltsführung und Familienheimfahrten) és vállalná a havi pár számlával járó könyvelést.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #6779 Dátum: 2013. Február 05. - 22:12:48 »

Most megy egy Segal film a TV-ben... Az egyik pasas készített egy fegyvert gyújtógyertyából meg hamisított alkatrészekből és lelőtt vele egy franciát, de nem halt meg mert időben lecserélték rajta az olajat..
Tök jó. Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 450 451 [452] 453 454 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!