Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 08:17:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 449 450 [451] 452 453 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 717433 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6750 Dátum: 2013. Január 27. - 14:56:35 »

Rég nem jelentkeztem, de csak azért, mert rengeteg a meló, aludni sincs időm. Viszont azt már most tudom, hogy a nyáron sem leszek otthon.
Épp ideje, hogy életjelet küldj! Ha már a regényírásra nincs időd.. Kacsint
Elég hosszú fuvar lesz, ha őszig nem jössz.. vagy közben azért lesz szünet?
Inséges időket élünk, nemcsak mi, hanem mások is. Szegény Kapitány fiamnak is spórolni kell az üzemanyaggal, ezért áttértek vitorlás üzemre, így persze sokkal hosszabb időt töltenek a nyílt vízen, lassabbak, de olcsóbb a szélenergia, mint az olajszármazék, így sajnos nem lesz itthon nyáron sem, nélkülöznünk kell- sajnos- őt. Azért azt tudniillik, hogy a vitorlást vezetni, jóval nehezebb, mint a dizelmotoros hajókat, viszont nem környezetszennyező, ami szép dolog. Jó szelet Kapitány!
Én meg sóvárgok mindig arra, hogy végre újra vitorlázhassak, még csak órákra is, ő meg hónapokig ezt teheti, és nem kell fizetnie érte, sőt, fizetik is. Hol itt az igazság?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6751 Dátum: 2013. Január 28. - 23:00:56 »

Sziasztok! Kis segítséget kérnék! Éjjel jöttem vissza szállásomra, de találkoztam egy őzzel. Az állat sorsáról nem tudok, szemtanu nem volt, fényképet nem csináltam, továbbgurultam az első benzinkútig. Ott felmértem a károkat, megigazítottam amit tudtam és folytattam az utam, mert az autó tele volt cuccal és hajnalra ki kellett érnem.
Cascom van! Mielőtt bejelenteném nekik tisztázni szeretnék pár dolgot.
Nem tudom, hogy a helyszínen volt-e vadveszély tábla. Ezt azért említem, mert hallottam olyan esetről, amikor kint volt a tábla és a biztosító ugyan fizetett cascora, de megtalálták az elhullott állatot és az autósnak meg fizetnie kellett az állat értékét, ami ötszöröse volt a kocsiban keletkezettnek.
Nem szeretnék így járni.
Szóval a nagy kérdés....bejelenthetem vadkárként, hogy nem volt helyszínelés, az őzzel nem tudom mi lett, nem készült fénykép, beragasztottam a lámpát, hogy ne follyon bele a víz, valamelyest rögzítettem a helyes irányba, hogy ne elém 2 méterre verjen, amennyire tudtam visszaigazítottam a törött lökhárítót, amiből nem tudtam első ijedtségemben kiszedni az összes szőrt, valamint a hűtőrácsot.
Másik lehetőség, hogy nem beszélek a vadról, hanem egyszerűen csak azt mondom, hogy megcsúsztam és az út menti jegesre fagyott hó törte össze a kocsit. Mennyi időn belül kell bejelentenem?
10%, 50000-es a cascom
Sérült elemek. Jobb első lámpa törött, füle is törött, kimozdult a helyéről, ez kuka. Lökhárító három helyen törött, elöl ahol érte az állatot tenyérnyin beszakadt, oldalt a sárvédőlemeznél elrepedt, valamint az alsó hűtőrács-osztásnál is elrepedt, az egész lefelé elmozdult. Ködlámpa mozog, nem törött, gondolom itt is egy tartófül bánta. Felső hűtőrács alsó füle a lökhárítóhoz is törött, gondolom ez is kuka. A jobb sárvédőlemez és motorháztető között kissé megnagyobbodott a rés, de a bal oldalon nem lett szűkebb, mint volt. Ez kb azt jelentheti gondolom, hogy a jobb sárvédőlemezem mozdulhatott el kissé. A lökös fényezésén kívül mást fényezett felületen nem látok sérülést, a lököstartót bontás után látni, hogy mekkora ütést kapott, a belső műszaki elemek (pl. hűtő, stb) épek, a lökös (és a lámpa) felfogták az ütést.
Mennyibe fájnak kb ezek az elemek?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #6752 Dátum: 2013. Január 29. - 15:11:13 »

Én kóbor kutyát mondanék Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6753 Dátum: 2013. Január 29. - 15:15:28 »

Én kóbor kutyát mondanék Kacsint
Ez sem rossz ötlet, de az biztos, hogy igazi vad nem lehetett! Kacsint Vigyorog
Cápa! Privi ment!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #6754 Dátum: 2013. Január 29. - 15:29:21 »

Vagy legyen inkább nyúl! Az ám az igazi vadállat...MosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyog
(Bocs Apu... Kacsint
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #6755 Dátum: 2013. Január 29. - 15:33:46 »

Vagy legyen inkább nyúl! Az ám az igazi vadállat...MosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyog
(Bocs Apu... Kacsint
Te sem vagy egy nyúlbéla! Vigyorog
Naplózva


LPG
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #6756 Dátum: 2013. Január 29. - 15:36:43 »

Csak a gép előtt vagyok ilyen bátor, ha egyszer Gidy szeme elé kerülök, majd meglátjátok, hogy futni is tudok! MosolyogMosolyogMosolyog
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #6757 Dátum: 2013. Január 29. - 15:42:51 »

Csak a gép előtt vagyok ilyen bátor, ha egyszer Gidy szeme elé kerülök, majd meglátjátok, hogy futni is tudok! MosolyogMosolyogMosolyog
...mint a nyúl?
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6758 Dátum: 2013. Január 29. - 16:16:59 »

Csak a gép előtt vagyok ilyen bátor, ha egyszer Gidy szeme elé kerülök, majd meglátjátok, hogy futni is tudok! MosolyogMosolyogMosolyog
Felvenéd a nyúlcippőt mi?... Vigyorog Vigyorog Vigyorog ,de a nagy nyúlvadász ellen nyúlfarknyi esélyed se lenne mert ő nem egy gyáva nyúl.  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #6759 Dátum: 2013. Január 29. - 19:28:32 »

Sziasztok! Kis segítséget kérnék! Éjjel jöttem vissza szállásomra, de találkoztam egy őzzel. Az állat sorsáról nem tudok, szemtanu nem volt, fényképet nem csináltam, továbbgurultam az első benzinkútig. Ott felmértem a károkat, megigazítottam amit tudtam és folytattam az utam, mert az autó tele volt cuccal és hajnalra ki kellett érnem.
Cascom van! Mielőtt bejelenteném nekik tisztázni szeretnék pár dolgot.
Nem tudom, hogy a helyszínen volt-e vadveszély tábla. Ezt azért említem, mert hallottam olyan esetről, amikor kint volt a tábla és a biztosító ugyan fizetett cascora, de megtalálták az elhullott állatot és az autósnak meg fizetnie kellett az állat értékét, ami ötszöröse volt a kocsiban keletkezettnek.
Nem szeretnék így járni.

Mo vagy A a tetthely?
Sajnos ez valóban így van otthon. De ha utólag jelented, akkor senki nem azonosítja, hogy az volt-e... nincs CSI helyszínelés az ügyben. Sajnos a biztosítós oldaláról nem tudok mit mondani, de a kollégámat a saját cégünk kárpótolta (picit), mert szolgálati út volt.
A helyszínen kellett volna bevárni a rendőröket, de a pusztában öltönyben -4ben ezt nem tettük, inkább a közeli város rendőrörsére mentünk.
Rendesek voltak, de előre mondták pénzt/kárpótlást senkitől nem várjon....
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6760 Dátum: 2013. Január 29. - 21:00:39 »

Kripic!
Hawer!
Jani!
Döme!
Tomy!
...,és még várom ide Diablot, Captaint, Cápát, Meatloafot, stb. Mert ők is ilyenek...
Vegyétek szigorúan összehúzott szemöldököm öldöklését, és hunyászkodjatok meg!
Feszegetitek a pofonládát, aminek nem jó a zára, így könnyen kinyílik...
Ezzel lassan befejezhetitek a nyulazást, most már jöhet ezentúl az, hogy egy igazi Cápa ütött el egy őzet, ami ugyancsak érdekes dolog, mert vagy a cápa jött ki a vízből, vagy az őz ment fürödni, vagy csak az egyik barátunk, Cápa járt rosszul egy öngyilkos őzzel, ami igencsak sajnálatos dolog, én egyet tudok érezni vele, nyúl óta.
Kívánom, hogy senkinek ne legyen ilyen, de semmilyen másfajta ütközése se, soha!
Amúgy meg mindig szépen újjá lett varázsolva a gépem, szeretem cserélgetni a köténylemezt, meg a hűtőket, ez a tervszerű folyamatos felújítás. Irigykedjetek csak!
« Utoljára szerkesztve: 2013. Január 30. - 21:18:24 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #6761 Dátum: 2013. Január 29. - 21:20:52 »

Kripic!
Hawer!
Jani!
Döme!
...,és még várom ide Diablot, Captaint, Cápát, Meatloafot, stb. Mert ők is ilyenek...
Vegyétek szigorúan összehúzott szemöldököm öldöklését, és hunyászkodjatok meg!
Feszegetitek a pofonládát, aminek nem jó a zára, így könnyen kinyílik...
Ezzel lassan befejezhetitek a nyulazást, most már jöhet ezentúl az, hogy egy igazi Cápa ütött el egy őzet, ami ugyancsak érdekes dolog, mert vagy a cápa jött ki a vízből, vagy az őz ment fürödni, vagy csak az egyik barátunk, Cápa járt rosszul egy öngyilkos őzzel, ami igencsak sajnálatos dolog, én egyet tudok érezni vele, nyúl óta.
Kívánom, hogy senkinek ne legyen ilyen, de semmilyen másfajta ütközése se, soha!
Amúgy meg mindig szépen újjá lett varázsolva a gépem, szeretem cserélgetni a köténylemezt, meg a hűtőket, ez a tervszerű folyamatos felújítás. Irigykedjetek csak!
És az időnkénti potya nyúlpaprikásról nem is beszélve!  Vigyorog                                      Bocsi!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6762 Dátum: 2013. Január 29. - 22:11:22 »

Én kóbor kutyát mondanék Kacsint
És ha azt mondom, hogy olyan gyorsan történt, hogy nem ismertem fel, milyen állat volt? Nem kell minden sofőrnek biológusnak lennie! :-) Azt olvasgatom a neten, hogy casconál sima ügy a vadkár. Lehetett az vad kutya is éppen....állat volt és kész, nagyon nem akarok hazudni.:-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #6763 Dátum: 2013. Január 30. - 08:22:33 »

Kripic!
Hawer!
Jani!
Döme!
...,és még várom ide Diablot, Captaint, Cápát, Meatloafot, stb. Mert ők is ilyenek...
Vegyétek szigorúan összehúzott szemöldököm öldöklését, és hunyászkodjatok meg!
Feszegetitek a pofonládát, aminek nem jó a zára, így könnyen kinyílik...
Ezzel lassan befejezhetitek a nyulazást, most már jöhet ezentúl az, hogy egy igazi Cápa ütött el egy őzet, ami ugyancsak érdekes dolog, mert vagy a cápa jött ki a vízből, vagy az őz ment fürödni, vagy csak az egyik barátunk, Cápa járt rosszul egy öngyilkos őzzel, ami igencsak sajnálatos dolog, én egyet tudok érezni vele, nyúl óta.
Kívánom, hogy senkinek ne legyen ilyen, de semmilyen másfajta ütközése se, soha!
Amúgy meg mindig szépen újjá lett varázsolva a gépem, szeretem cserélgetni a köténylemezt, meg a hűtőket, ez a tervszerű folyamatos felújítás. Irigykedjetek csak!
Kikérem magamnak.Nem vagyok én (nyúl)szőrszálhasogató! Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #6764 Dátum: 2013. Január 30. - 15:26:21 »

Kripic!
Hawer!
Jani!
Döme!
...,és még várom ide Diablot, Captaint, Cápát, Meatloafot, stb. Mert ők is ilyenek...
Vegyétek szigorúan összehúzott szemöldököm öldöklését, és hunyászkodjatok meg!
Feszegetitek a pofonládát, aminek nem jó a zára, így könnyen kinyílik...
Ezzel lassan befejezhetitek a nyulazást, most már jöhet ezentúl az, hogy egy igazi Cápa ütött el egy őzet, ami ugyancsak érdekes dolog, mert vagy a cápa jött ki a vízből, vagy az őz ment fürödni, vagy csak az egyik barátunk, Cápa járt rosszul egy öngyilkos őzzel, ami igencsak sajnálatos dolog, én egyet tudok érezni vele, nyúl óta.
Kívánom, hogy senkinek ne legyen ilyen, de semmilyen másfajta ütközése se, soha!
Amúgy meg mindig szépen újjá lett varázsolva a gépem, szeretem cserélgetni a köténylemezt, meg a hűtőket, ez a tervszerű folyamatos felújítás. Irigykedjetek csak!
Gidy most csak Tomy merészelt nyulazni! A többiek már nem mernek!!  Vigyorog Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 449 450 [451] 452 453 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!