Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 14:30:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 444 445 [446] 447 448 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 717654 alkalommal)
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #6675 Dátum: 2012. December 14. - 15:12:30 »

"Támogatom!"
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #6676 Dátum: 2012. December 14. - 18:31:23 »

Maximálisan egyetértek! 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6677 Dátum: 2012. December 14. - 18:41:05 »

Ma egy kicsit pipa voltam. Nem vagyok egy nagy katalógus böngésző és akciókra pályázó vásárló... Sőt, tescot is csak inkább kívülről látok... De kinéztem egy fényképező gépet. Kollégámat kérdeztem, hogy a húga, aki fotós, mit szól hozzá, és nála megvehetem e kicsit olcsóbban. Kolléga nézi, mondja nekem, Te ez Tescoban akciós! (Nikon Coolpix L310) Na meló után ki, nincs.... Oké, már 1 hete volt akció, persze elfogyott...
Héten mondja, hogy bedobták a tescós újságot, és ugyanaz a készülék megint akciós... 14-én reggel 6 órától. Na Giovanni pajtás reggel 6-kor kelés, irány tesco meló előtt. Fényképezőgép nincs... Elővadászok egy embert... Pont osztálytáram dolgozott ma, kérdem hogy ez mikor lesz... nem tudják, nem volt rendelésben, nem jött!!!  He He He Ha nem az osztálytársam lett volna ott, akkor életemben először írtam volna a panaszkönyvbe, meg hívtam volna az ismerősöm a fogyasztóvédelemnél.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #6678 Dátum: 2012. December 14. - 19:08:16 »

Ma egy kicsit pipa voltam. Nem vagyok egy nagy katalógus böngésző és akciókra pályázó vásárló... Sőt, tescot is csak inkább kívülről látok... De kinéztem egy fényképező gépet. Kollégámat kérdeztem, hogy a húga, aki fotós, mit szól hozzá, és nála megvehetem e kicsit olcsóbban. Kolléga nézi, mondja nekem, Te ez Tescoban akciós! (Nikon Coolpix L310) Na meló után ki, nincs.... Oké, már 1 hete volt akció, persze elfogyott...
Héten mondja, hogy bedobták a tescós újságot, és ugyanaz a készülék megint akciós... 14-én reggel 6 órától. Na Giovanni pajtás reggel 6-kor kelés, irány tesco meló előtt. Fényképezőgép nincs... Elővadászok egy embert... Pont osztálytáram dolgozott ma, kérdem hogy ez mikor lesz... nem tudják, nem volt rendelésben, nem jött!!!  He He He Ha nem az osztálytársam lett volna ott, akkor életemben először írtam volna a panaszkönyvbe, meg hívtam volna az ismerősöm a fogyasztóvédelemnél.
Szerintem vegyél inkább Fuji s2980-at. Több teszt alapján inkább azt választottam én is és nem bántam meg. A Nikon ellen szól, hogy sötét környezetben sokkal zajosabb képet csinál.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6679 Dátum: 2012. December 14. - 19:15:11 »

Nem tudom, milyen a mostani fényképezők minősége amióta ezeket a márkákat is a nagy China-ban gyártják, de amikor én vettem anno Nikont, utána Canont (mindkettő japánban készült) akkor még az a mondás járta, hogy ha fényképező, akkor ...on-ra végződőt kell venni. Kacsint Vigyorog Én ezekkel meg voltam elégedve nagyon, pedig kis kompakt gépek voltak, ill a Canont a mai napig nyúzom 2008 óta. (Nikon Coolpix 5600 és Canon A710IS)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6680 Dátum: 2012. December 14. - 19:53:43 »

Nekem is Fuji van már 10 éve, és szebb képeket csinál, mint a legtöbb mai 10+X megapixeles csoda. Csak már vannak apróbb nyűgjei és már memóriakártyát sem igazán lehet hozzá kapni. Ezért gondoltam, hogy veszek egy nem túl drága, viszont normális gépet. De igazából nem is ez volt a problémám, hanem a multi Mosolyog Hogy becsábítják a halandót, aki megy a semmiért. Mondjuk egy faluból bebuszozik valaki nyitásra, amiért neki 4-kor kell felkelni, gyalogolni 1-2 kilométert a megállóig, elbuszozni (vonatozni) a városba, ott teszem azt átszállni egy járatra. Megérkezik, örül, izgatott, majd a dühtől felrobban...
Nekem csak ez a bajom... Pedig én 5 perc alatt ott vagyok kocsival. De ha ezt én csinálom meg, mint kiskereskedő, megfingatnak. Pont ilyenen vesztem össze a héten egy budapesti beszállítón. Alaplap garancia. Rajta ülnek 2 hónapja, mert ugye csak törekedni kell a garancia intézésére. De én ha csak törekedem, akkor az ügyfél 5 nap után elküld az anyámba, és többet nem jön be. Nagyker meg mit mond? Hát mutassam meg a jogszabályt az ügyfélnek... Lehet Budapesten ez megy, mert egy elvesztett ember helyett jön 2 új, de egy kisebb megyeszékhelyen, ahol van 10 számítástechnikai szaküzlet, ott ez nem megy...
Bocs ha kicsit kiakadtam, de így ünnepek előtt egyre több hülye jön be hozzánk is Mosolyog És ez megviseli az idegrendszeremet...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6681 Dátum: 2012. December 14. - 22:38:20 »

Értem én...direkt nem tértem ki arra a témára, mert már én is jártam így nem is egyszer, meg szerintem mindenki. Ez ilyen...sajnos. Kacsint
Amúgy a Facebook oldalamon lévő képek is ezzel a Canonnal készültek. Egynéhányról nem hitték el...:-) És amikor megemlítem, hogy a Nikonom még szebbeket csinált...igaz nem tudott ennyi mindent (színcsere, hosszú rekeszidő, meg "mittomén" miket)..... Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 14. - 23:35:54 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6682 Dátum: 2012. December 20. - 07:52:46 »

Neked van fészbúk profilod? 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #6683 Dátum: 2012. December 20. - 11:03:36 »

Neked van fészbúk profilod? 
Van neki, nekem is ismerősöm! Kacsint
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6684 Dátum: 2012. December 21. - 05:46:09 »

Neked van fészbúk profilod? 
Van neki, nekem is ismerősöm! Kacsint
Tényleg. És nekem is az: Szita a memóriám. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Arpi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64


« Hozzászólás #6685 Dátum: 2012. December 22. - 23:38:09 »

Kellemes Ualadnnepeket Kivanunk Nektek oroszbol!!! Kokai Csalad
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #6686 Dátum: 2012. December 23. - 12:30:42 »

Nektek is viszont!

És egyúttal minden KLUBTÁRSNAK és CSALÁDJÁNAK Boldog Ünnepeket kívánok!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6687 Dátum: 2012. December 24. - 04:13:03 »

Barátaim!

Legyen békés, áldott ünnepetek!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #6688 Dátum: 2012. December 24. - 10:49:03 »

Boldog karácsonyi ünnepeket kívánok minden cartársnak és kedves családjának !   
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #6689 Dátum: 2012. December 24. - 11:28:30 »

Békés Boldog Karácsonyt Kívánok Minden Kedves Klubtársnak és Családjának!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 444 445 [446] 447 448 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!