Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 16:29:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 442 443 [444] 445 446 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 717783 alkalommal)
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #6645 Dátum: 2012. November 23. - 14:05:59 »

Én megmár 8 napja nem gyújtottam rá és nem is tervezem többé!!! Kacsint

Gratula! Kitartás!!!
Én is így voltam vele már 5 éve. Azóta sem gyújtottam rá!  Kacsint
Ügyes vagy! Kitartás! Csak keményen!  Vigyorog  Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6646 Dátum: 2012. November 23. - 15:06:05 »

Én megmár 8 napja nem gyújtottam rá és nem is tervezem többé!!! Kacsint

Gratula! Kitartás!!!
Én is így voltam vele már 5 éve. Azóta sem gyújtottam rá!  Kacsint
Ügyes vagy! Kitartás! Csak keményen!  Vigyorog  Kacsint
Hawer! Hurrá, és hurrá! Remélem Edina is csatlakozik ehhez a jó döntéshez. Ha sikerül leszoknod véglegesen, akkor megünnepeljük, úgy, hogy én meg inni fogok Veled, hogy röhöghessetek ki. Büszke vagyok Rád! Remélem más dohányosok is követik jó példádat, mint például Diablo, meg Csilla, meg még mások is...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6647 Dátum: 2012. November 23. - 15:21:19 »

Én megmár 8 napja nem gyújtottam rá és nem is tervezem többé!!! Kacsint

Gratula! Kitartás!!!
Én is így voltam vele már 5 éve. Azóta sem gyújtottam rá!  Kacsint
Ügyes vagy! Kitartás! Csak keményen!  Vigyorog  Kacsint
Hawer! Hurrá, és hurrá! Remélem Edina is csatlakozik ehhez a jó döntéshez. Ha sikerül leszoknod véglegesen, akkor megünnepeljük, úgy, hogy én meg inni fogok Veled, hogy röhöghessetek ki. Büszke vagyok Rád! Remélem más dohányosok is követik jó példádat, mint például Diablo, meg Csilla, meg még mások is...
Decemberben lesz a 20. házassági évfordulonk ünneplés akkor??
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6648 Dátum: 2012. November 23. - 15:42:09 »

Én megmár 8 napja nem gyújtottam rá és nem is tervezem többé!!! Kacsint

Gratula! Kitartás!!!
Én is így voltam vele már 5 éve. Azóta sem gyújtottam rá!  Kacsint
Ügyes vagy! Kitartás! Csak keményen!  Vigyorog  Kacsint
Hawer! Hurrá, és hurrá! Remélem Edina is csatlakozik ehhez a jó döntéshez. Ha sikerül leszoknod véglegesen, akkor megünnepeljük, úgy, hogy én meg inni fogok Veled, hogy röhöghessetek ki. Büszke vagyok Rád! Remélem más dohányosok is követik jó példádat, mint például Diablo, meg Csilla, meg még mások is...
Decemberben lesz a 20. házassági évfordulonk ünneplés akkor??
Akkor, ha már mindketten leszoktatok, és füstmentesen ünnepelhetünk, akkor szívesen koccinthatunk együtt a következő 20 évekre. Ja, és a fiadat is beszervezheted a leszokók jeles klubjába. Bónusként...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6649 Dátum: 2012. November 23. - 15:53:21 »

Én megmár 8 napja nem gyújtottam rá és nem is tervezem többé!!! Kacsint

Gratula! Kitartás!!!
Én is így voltam vele már 5 éve. Azóta sem gyújtottam rá!  Kacsint
Ügyes vagy! Kitartás! Csak keményen!  Vigyorog  Kacsint
Hawer! Hurrá, és hurrá! Remélem Edina is csatlakozik ehhez a jó döntéshez. Ha sikerül leszoknod véglegesen, akkor megünnepeljük, úgy, hogy én meg inni fogok Veled, hogy röhöghessetek ki. Büszke vagyok Rád! Remélem más dohányosok is követik jó példádat, mint például Diablo, meg Csilla, meg még mások is...
Decemberben lesz a 20. házassági évfordulonk ünneplés akkor??
Akkor, ha már mindketten leszoktatok, és füstmentesen ünnepelhetünk, akkor szívesen koccinthatunk együtt a következő 20 évekre. Ja, és a fiadat is beszervezheted a leszokók jeles klubjába. Bónusként...
Ez egyenlöre csak az én akcióm nekem könnyen megy letettem és kész, egyszer már 12 évre leszoktam most négy év dohányzás után újra letettem, de több visszaszokást nem tervezek.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6650 Dátum: 2012. November 25. - 14:38:41 »

Akidobos! Mostnemtom! Jopek! CDX! (Papy!) (Hawer!), (Kripic!) (Baroti!) (Diablo!) Küldtem nektek privit, várom válaszotokat!
A zárójelesek reagáltak...

Más:
Jövő vasárnap már atvent lesz. Felkészülés karácsonyra. Ez egy lehetőség, hogy örömet szerezzünk szeretteinknek. Arra gondoltam, hogy, ha van zseniális ötleteitek ajándékozási ügyben, asszonynak, férjnek, fiúnak, lánynak, esetleg unokáknak, gyermekeink párjainak, hát osszátok meg velünk, hátha kapunk jó ötleteket egymástól. Ha volnának.

Más:
Jön a karácsonyi nagy bevásárlások ideje, mindenki csak autóval fog tudni menni, idegesek lesznek az emberek, türelmetlenek, és agresszívek lesznek még jobban, mint eddig is voltak. Szóval vigyázzatok magatokra, családjaitokra, autótokra, és persze a holmijaitokra is, mert a zsiványok ideje most jön el, hogy megszerezzék dolgaitokat.
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 01. - 21:29:36 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6651 Dátum: 2012. November 25. - 22:58:06 »


Más:
Jön a karácsonyi nagy bevásárlások ideje, mindenki csak autóval fog tudni menni, idegesek lesznek az emberek, türelmetlenek, és agresszívek lesznek még jobban, mint eddig is voltak
Á,engem ez nem zavar...  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6652 Dátum: 2012. November 30. - 18:10:31 »

Megnéztem a galériában a régi talis képeket. Hát mit mondjak, jó volt visszagondolni azokra a klassz időkre, amikor együtt voltunk. Sajnos ellangyult a társaság erre az évre. Remélem jövőre újra lehet majd sok képet fotózni a jobbnál jobb talikon. Kedvcsinálónak nem árt visszatekinteni ezekre a napokra, és újra belelkesülni arra, hogy összejöjjön a csapat személyesen is, nem csak itt a fórumon. Eltűnt cartársak is talán visszatérnek közénk, mert hiányoznak a csapatból. Neveket hadd ne mondjak...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6653 Dátum: 2012. December 02. - 19:06:41 »

Stocz Főni! Mindenki nevében köszönöm a karácsonyi megújult fórumot. Nagyon szép, és hangulatos. Talán az eltűntek is visszatérnek közénk, mert még csalogató is. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #6654 Dátum: 2012. December 03. - 19:37:47 »

Ma láttam egy társunkat piros kombi Lacetti L-es rendszámmal 8-9 -es számokkal, már nem emlékszem Mosolyog
Hősök terénél ment el mellettem és az Ajtósi Dürerre kanyarodott, hölgy vezette. Mosolyog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #6655 Dátum: 2012. December 04. - 09:55:45 »

Ma láttam egy társunkat piros kombi Lacetti L-es rendszámmal 8-9 -es számokkal, már nem emlékszem Mosolyog
Hősök terénél ment el mellettem és az Ajtósi Dürerre kanyarodott, hölgy vezette. Mosolyog

Zoltán?  He Vigyorog
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6656 Dátum: 2012. December 04. - 09:59:51 »

Ma láttam egy társunkat piros kombi Lacetti L-es rendszámmal 8-9 -es számokkal, már nem emlékszem Mosolyog
Hősök terénél ment el mellettem és az Ajtósi Dürerre kanyarodott, hölgy vezette. Mosolyog

Zoltán?  He Vigyorog
Elképzelhető...
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&page=inline&catid=352&id=2054&limit=1&limitstart=5
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #6657 Dátum: 2012. December 04. - 21:41:08 »

Ma láttam egy társunkat piros kombi Lacetti L-es rendszámmal 8-9 -es számokkal, már nem emlékszem Mosolyog
Hősök terénél ment el mellettem és az Ajtósi Dürerre kanyarodott, hölgy vezette. Mosolyog

Zoltán?  He Vigyorog
Elképzelhető...
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&page=inline&catid=352&id=2054&limit=1&limitstart=5
Igen ő volt az Mosolyog Nem hölgy sofőr ? Vigyorog Akkor nagyon benéztem valamit sötét volt
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6658 Dátum: 2012. December 05. - 10:00:28 »

Van átadó Shell kuponom, ami 7.-ig (péntekig) jó, és minusz 10 Ft/l az üzemanyag ára ezzel.
Ha valakit érdekel, és jelentkezik, eljön érte, szívesen átadom, előre egyeztetett időben. Aki kapja, marja! (Esetleg délután a 95-ös buszon elérhető leszek...) Remélem nem fog kárba veszni, talán van majdnem üres tankú cartárs...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6659 Dátum: 2012. December 05. - 10:01:25 »

Van átadó Shell kuponom, ami 7.-ig (péntekig) jó, és minusz 10 Ft/l az üzemanyag ára ezzel.
Ha valakit érdekel, és jelentkezik, eljön érte, szívesen átadom, előre egyeztetett időben. Aki kapja, marja! (Esetleg délután a 95-ös buszon elérhető leszek...) Remélem nem fog kárba veszni, talán van majdnem üres tankú cartárs...
nekem elég üres, de sellnél nem merek tankolni  Zavart
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 442 443 [444] 445 446 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!