Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 18:40:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 440 441 [442] 443 444 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 718025 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6615 Dátum: 2012. November 13. - 18:59:45 »

Hétvégén kipróbáltam sógorjelöltem Cruz kombi 2.0 LTZ csodáját. Nem szabadott volna beleülnöm! Nekem nagyon tetszik, most olyan vagyok mint egy kisgyerek, akinek elvették a nyalókáját Mosolyog
Hátra nem ültél be, ugye?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #6616 Dátum: 2012. November 13. - 19:48:55 »

Hétvégén kipróbáltam sógorjelöltem Cruz kombi 2.0 LTZ csodáját. Nem szabadott volna beleülnöm! Nekem nagyon tetszik, most olyan vagyok mint egy kisgyerek, akinek elvették a nyalókáját Mosolyog
Hátra nem ültél be, ugye?
Az csalódás lett volna? He
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6617 Dátum: 2012. November 13. - 20:08:07 »

Hétvégén kipróbáltam sógorjelöltem Cruz kombi 2.0 LTZ csodáját. Nem szabadott volna beleülnöm! Nekem nagyon tetszik, most olyan vagyok mint egy kisgyerek, akinek elvették a nyalókáját Mosolyog
Hátra nem ültél be, ugye?
Az csalódás lett volna? He

Hátra nem ültem be... Ránézésre nem volt kis hely. Meg általában ha kocsiban ülök, azt a kormánynál teszem Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6618 Dátum: 2012. November 13. - 20:45:29 »

Hétvégén kipróbáltam sógorjelöltem Cruz kombi 2.0 LTZ csodáját. Nem szabadott volna beleülnöm! Nekem nagyon tetszik, most olyan vagyok mint egy kisgyerek, akinek elvették a nyalókáját Mosolyog
Hátra nem ültél be, ugye?
Az csalódás lett volna? He

Kisebb a hely mindenfelé, mint a Lacettiben.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6619 Dátum: 2012. November 13. - 22:53:04 »

Hétvégén kipróbáltam sógorjelöltem Cruz kombi 2.0 LTZ csodáját. Nem szabadott volna beleülnöm! Nekem nagyon tetszik, most olyan vagyok mint egy kisgyerek, akinek elvették a nyalókáját Mosolyog
Hátra nem ültél be, ugye?
Az csalódás lett volna? He

Kisebb a hely mindenfelé, mint a Lacettiben.
Nem vagyok egy "méretes" termet, úgyhogy én nem vettem észre Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6620 Dátum: 2012. November 13. - 22:58:12 »

A múltkor ugye nem hittetek nekem, hogy az Auchon kúton valami nem kerek.

https://www.facebook.com/photo.php?v=462595060446501
Na vazeeg ez itt van 5 percre tölünk az asszony minden héten ott tankol..
Múltidőben?

Ezek után lehet.
http://divany.hu/shopaholic/2012/11/13/aramszunet_miatt_porgott_tul_a_benzinkut_szamlaloja/
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6621 Dátum: 2012. November 13. - 23:16:01 »

Azóta megkérdezik a kasszánál hányas kútnál és mennyiért tankoltál, eddig csak a kút száma kellett.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
holmis20
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Hozzászólás #6622 Dátum: 2012. November 14. - 08:47:10 »

Sziasztok!
Még új vagyok itt ezért nem biztos, hogy a megfelelő helyre írtam...
A Lacettimhez (2008.07. havi 5a.) vettem első ködlámpákat és egy új indexkart, melyen van első ködlámpa kapcsoló. Az indexkar beépítésében kérném a segítségetek, hogy az igényel-e szakértelmet, vagy kell-e olyan plusz info ami fontos lehet (pl ki kell-e iktatni a vezetőoldali légzsákot, stb, ilyesmire gondoltam)

Válaszotok előre is köszönöm!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6623 Dátum: 2012. November 14. - 12:07:10 »

Ja, igen. Áramszünet közben működik az elektromos szivattyú és a z elektromos szolenoidok, elektromos kijelző... Menjünk már. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #6624 Dátum: 2012. November 14. - 17:25:54 »

Ja, igen. Áramszünet közben működik az elektromos szivattyú és a z elektromos szolenoidok, elektromos kijelző... Menjünk már. 
Jó kifogás sosem rossz! Kacsint
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6625 Dátum: 2012. November 18. - 10:44:31 »

Nem tudjátok véletlenül, hogy honnan lehetne Cruzehoz jó minőségű ülés trikót beszerezni?
« Utoljára szerkesztve: 2012. November 19. - 18:22:34 írta Giovanni » Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6626 Dátum: 2012. November 20. - 20:29:59 »

Meghosszabbodott a műszakim 2 évvel. Azért nem minden probléma nélkül, mert miért ne a vizsgasor előtt égjen ki a fényszóró, meg a rendszámtábla világítás. Illetve közben kiderült, hogy a hosszbordás szíj a szakadás szélén, kicserélték, akkor látszott, hogy egy helyen már a szövet is látszott, meg is volt nyúlva. Most Bosch került bele, mert az volt kéznél. De, zöldkártya jó, fékek, lengéscsillapítók jók, rozsda nincs, olajfolyás nincs.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #6627 Dátum: 2012. November 21. - 20:37:15 »

Egy kis "szösszenet", amivel fárasztanálak titeket.
 Nagy nap közeledik, Robi fiam "szalagavató bálja" lesz. Piszokul rohan az idő. Nem is olyan régen még pelenkáztam, oviba vittem, stb......  Most meg már 19 éves nagy ló. Már majdnem felnőtt ember.  Az én szememben még mindig gyerek. Szóval megy a készülődés -öltöny, ing, nyakkendő, cipő. Na, ez utóbbi késztetett némi emlékezésre. Hogyan is kell kinézni egy cipőnek?  Az mindegy, hogy új vagy már viselt(es), annak ragyogni kell! Mondom én, aki nem kevés gyakorlatot szerzett ezen a téren. Napi szinten én voltam az ügyeletes cipőpucolója Édesapám tiszti cipőjének.  Hálás dolog volt, mert borjúbox bőrből készült, csodálatosan ki lehetett fényesíteni, hasonlatos volt ama bizonyos Salamon igen sokat emlegetett szerszámához. Ma is szívesen megtenném. Tudni illik, boldogult Édesapám hivatásos katona volt, amit én nem szégyenlek, mert az "átkosban" is ember tudott maradni, szerették is a "kiskatonái".  Nos , a cipő. Hát előkerestem azt a bizonyos lábbelit, és nekifogtam suvickolni. Néhány perc alatt végezve, Fiam csak lesett az eredményt látva. Az idejét sem tudom, hogy mikor pucoltam cipőt ilyen nagy elánnal, boldogsággal. Rohan az idő mocskosul, meg kell ragadni a pillanatokat, mert elvesznek a múltba nyomtalanul.
Hát ennyi, kicsit szentimentális, de igaz.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6628 Dátum: 2012. November 21. - 21:34:51 »

Egy kis "szösszenet", amivel fárasztanálak titeket.
 Nagy nap közeledik, Robi fiam "szalagavató bálja" lesz. Piszokul rohan az idő. Nem is olyan régen még pelenkáztam, oviba vittem, stb......  Most meg már 19 éves nagy ló. Már majdnem felnőtt ember.  Az én szememben még mindig gyerek. Szóval megy a készülődés -öltöny, ing, nyakkendő, cipő. Na, ez utóbbi késztetett némi emlékezésre. Hogyan is kell kinézni egy cipőnek?  Az mindegy, hogy új vagy már viselt(es), annak ragyogni kell! Mondom én, aki nem kevés gyakorlatot szerzett ezen a téren. Napi szinten én voltam az ügyeletes cipőpucolója Édesapám tiszti cipőjének.  Hálás dolog volt, mert borjúbox bőrből készült, csodálatosan ki lehetett fényesíteni, hasonlatos volt ama bizonyos Salamon igen sokat emlegetett szerszámához. Ma is szívesen megtenném. Tudni illik, boldogult Édesapám hivatásos katona volt, amit én nem szégyenlek, mert az "átkosban" is ember tudott maradni, szerették is a "kiskatonái".  Nos , a cipő. Hát előkerestem azt a bizonyos lábbelit, és nekifogtam suvickolni. Néhány perc alatt végezve, Fiam csak lesett az eredményt látva. Az idejét sem tudom, hogy mikor pucoltam cipőt ilyen nagy elánnal, boldogsággal. Rohan az idő mocskosul, meg kell ragadni a pillanatokat, mert elvesznek a múltba nyomtalanul.
Hát ennyi, kicsit szentimentális, de igaz.
Hja, ne is mondjad! Amikor nevelt lánom szalagavatója volt... Én hajón voltam, de nem bánom, annyira öregnek éreztem volna magam... Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6629 Dátum: 2012. November 21. - 21:41:54 »

Egy kis "szösszenet", amivel fárasztanálak titeket.
 Nagy nap közeledik, Robi fiam "szalagavató bálja" lesz. Piszokul rohan az idő. Nem is olyan régen még pelenkáztam, oviba vittem, stb......  Most meg már 19 éves nagy ló. Már majdnem felnőtt ember.  Az én szememben még mindig gyerek. Szóval megy a készülődés -öltöny, ing, nyakkendő, cipő. Na, ez utóbbi késztetett némi emlékezésre. Hogyan is kell kinézni egy cipőnek?  Az mindegy, hogy új vagy már viselt(es), annak ragyogni kell! Mondom én, aki nem kevés gyakorlatot szerzett ezen a téren. Napi szinten én voltam az ügyeletes cipőpucolója Édesapám tiszti cipőjének.  Hálás dolog volt, mert borjúbox bőrből készült, csodálatosan ki lehetett fényesíteni, hasonlatos volt ama bizonyos Salamon igen sokat emlegetett szerszámához. Ma is szívesen megtenném. Tudni illik, boldogult Édesapám hivatásos katona volt, amit én nem szégyenlek, mert az "átkosban" is ember tudott maradni, szerették is a "kiskatonái".  Nos , a cipő. Hát előkerestem azt a bizonyos lábbelit, és nekifogtam suvickolni. Néhány perc alatt végezve, Fiam csak lesett az eredményt látva. Az idejét sem tudom, hogy mikor pucoltam cipőt ilyen nagy elánnal, boldogsággal. Rohan az idő mocskosul, meg kell ragadni a pillanatokat, mert elvesznek a múltba nyomtalanul.
Hát ennyi, kicsit szentimentális, de igaz.
Hja, ne is mondjad! Amikor nevelt lánom szalagavatója volt... Én hajón voltam, de nem bánom, annyira öregnek éreztem volna magam... Vigyorog
Az én fiamnak tavaly volt a szalagavatója kicsit nekem is elszorult a torkom pláne, hogy egy ideje fel is kell, hogy nézzek rá.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Oldalak: 1 ... 440 441 [442] 443 444 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!