Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 20:32:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 437 438 [439] 440 441 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 718175 alkalommal)
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #6570 Dátum: 2012. Október 18. - 08:51:32 »


Még spórol...
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #6571 Dátum: 2012. Október 18. - 14:01:36 »

Még egy pici hiányzik.  Vigyorog
Naplózva


LPG
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6572 Dátum: 2012. Október 19. - 15:54:51 »

http://www.hir24.hu/belfold/2012/10/18/tilos-a-baby-on-board-matrica(1)/ 
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #6573 Dátum: 2012. Október 19. - 17:51:20 »

Van egy mozgássérült kollégám. Mozgássérülteknek járó állami támogatással (amennyivel persze drágább is volt az autója...) vett hitelre egy aut.sebváltós miautónkat. A kocsi hátsó ablakán csak középen lehet úgyahogy kilátni, mert KÖTELEZŐN "viselnie kell" a t..kömtudja  melyik minisztérium logóját és a hitelező Széchenyi Bank emblémáját kétoldalt, valamint fent ennek a remek lehetőségnek  Kacsint a honlapját (l. csatolt képet...)
Ha leveszi, akkor a finanszírozó, ha nem veszi le, akkor meg a yard q.rja meg...
Na ez aztán korrekt...
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6574 Dátum: 2012. Október 23. - 12:03:41 »

Van egy mozgássérült kollégám. Mozgássérülteknek járó állami támogatással (amennyivel persze drágább is volt az autója...) vett hitelre egy aut.sebváltós miautónkat. A kocsi hátsó ablakán csak középen lehet úgyahogy kilátni, mert KÖTELEZŐN "viselnie kell" a t..kömtudja  melyik minisztérium logóját és a hitelező Széchenyi Bank emblémáját kétoldalt, valamint fent ennek a remek lehetőségnek  Kacsint a honlapját (l. csatolt képet...)
Ha leveszi, akkor a finanszírozó, ha nem veszi le, akkor meg a yard q.rja meg...
Na ez aztán korrekt...
Nem értem... ha van mindkét oldalt tükör, a hátsó szélvédőt akár lemezzel is helyettesítheti, nem kell tudnia kilátni. Ez a cikk érdekes...én nem így tudtam.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Október 23. - 12:06:25 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6575 Dátum: 2012. Október 24. - 20:32:07 »

http://www.hirado.hu/Hirek/2012/10/24/13/Nagyot_esik_az_uzemanyagar.aspx
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #6576 Dátum: 2012. Október 25. - 11:22:34 »

Van egy mozgássérült kollégám. Mozgássérülteknek járó állami támogatással (amennyivel persze drágább is volt az autója...) vett hitelre egy aut.sebváltós miautónkat. A kocsi hátsó ablakán csak középen lehet úgyahogy kilátni, mert KÖTELEZŐN "viselnie kell" a t..kömtudja  melyik minisztérium logóját és a hitelező Széchenyi Bank emblémáját kétoldalt, valamint fent ennek a remek lehetőségnek  Kacsint a honlapját (l. csatolt képet...)
Ha leveszi, akkor a finanszírozó, ha nem veszi le, akkor meg a yard q.rja meg...
Na ez aztán korrekt...
Nem értem... ha van mindkét oldalt tükör, a hátsó szélvédőt akár lemezzel is helyettesítheti, nem kell tudnia kilátni. Ez a cikk érdekes...én nem így tudtam.
Messzemenően érdekes... Ausztriában a hátsó ablakra KI KELL tenni a parkolási engedélyt jelentő papírt, ami közel A4s méretű. Az nem zavar?
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6577 Dátum: 2012. Október 25. - 15:05:42 »

Van egy mozgássérült kollégám. Mozgássérülteknek járó állami támogatással (amennyivel persze drágább is volt az autója...) vett hitelre egy aut.sebváltós miautónkat. A kocsi hátsó ablakán csak középen lehet úgyahogy kilátni, mert KÖTELEZŐN "viselnie kell" a t..kömtudja  melyik minisztérium logóját és a hitelező Széchenyi Bank emblémáját kétoldalt, valamint fent ennek a remek lehetőségnek  Kacsint a honlapját (l. csatolt képet...)
Ha leveszi, akkor a finanszírozó, ha nem veszi le, akkor meg a yard q.rja meg...
Na ez aztán korrekt...
Nem értem... ha van mindkét oldalt tükör, a hátsó szélvédőt akár lemezzel is helyettesítheti, nem kell tudnia kilátni. Ez a cikk érdekes...én nem így tudtam.
Messzemenően érdekes... Ausztriában a hátsó ablakra KI KELL tenni a parkolási engedélyt jelentő papírt, ami közel A4s méretű. Az nem zavar?
Az más...az ausztria és te is látod, hogy ott felelősségteljes felnőttként kezelik az embert!  Kacsint Mosolyog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6578 Dátum: 2012. Október 25. - 22:28:56 »

Megjöttem Hamburgból. Egy hónapig leszek még itthon.  Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6579 Dátum: 2012. Október 26. - 09:24:56 »

Azért volt időm egy újabb történetre.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #6580 Dátum: 2012. Október 26. - 10:17:19 »

Azért volt időm egy újabb történetre.

Gondolom, ezt a történetet szívesen kihagytad volna... 
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6581 Dátum: 2012. Október 26. - 18:29:21 »

én már sok történettel le vagyok maradva  Zavart szégyen szemre.....
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6582 Dátum: 2012. Október 29. - 17:38:53 »

Ha hiszitek, ha nem, képzeljétek, újra olcsóbb lesz az üzemanyag, és nem is kevéssel, sőt, viszonylag jelentősen. Szóval a benzin literje 10 Ft-tal, míg a gázolaj 4 Ft-tal lesz olcsóbb, illetve kevésbé piszok drága, mint eddig. Remélem az LPG-t is hasonlóan leárazzák. Sőt a Tesconál kapni még 10Ft/l-es bónt a Shell kutakhoz bármely üzemanyaghoz, így akár 30Ft/l-rel is jobban lehet járni, mint egy hete. Hurrá!

Szeretek ilyeneket feltenni a fórumra! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6583 Dátum: 2012. Október 30. - 18:21:11 »

Ilyet láttatok már? 
http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_szemelygepkocsi/autovillamossagi_alkatresz/egyeb/moller_elektromos_12v_autoemelo_szett_auto_emelo_1663367900.html?bk_medium=selfpromo&bk_source=gravity_vatera&bk_campaign=gravity&bk_content=item_page&bk_referral=http%3A%2F%2Fwww.vatera.hu%2F&bk_term=moller%20elektromos%2012v%20autoemelo%20szett%20auto%20emelo
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6584 Dátum: 2012. November 05. - 14:37:16 »

Jó szerda következik ismét, és legyen ezentúl így folyamatosan. Szóval újra csökkentik az üzemanyagok árát, amit örömmel fogadunk. A benzin literje 8 Ft-tal, míg a gázolajé 2 Ft-tal lesz olcsóbb szerdától. Hurrá! De azért még nincs itt az autós Kánaán. De azért becsüljük meg azt, hogy lefelé is tudnak változtatni végre.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 437 438 [439] 440 441 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!