Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 01:26:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 432 433 [434] 435 436 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 718339 alkalommal)
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6495 Dátum: 2012. Szeptember 15. - 10:52:22 »

Hawer! No meg a többiek!
A múzeum raktárába kb. egy óra múlva megyünk, Janival, LadLac mesterrel, ez fix. A többi még bizonytalan. Én hajlok még utána a Vasúttörténeti park meglátogatására, ahol klassz programok lesznek, és gyönyörű gőzösök, remélem valaki elcsábul velem oda is. Később esetleg jöhet szóba még a Lurdy is, ha belefér az időbe. De azt még senki sem fixálta le. Szóval én ezt teszem ma.
Gyere Hawer Te is, máris indulhatsz, nálunk találkozunk, úgyis útba is esik. Jössz?
JaniŰ! LadLac! Ti is gyertek minél előbb ide hozzánk, és együtt megyünk tova. Más még? Lehet jelentkezni ám!
Most olvasom így erről lemaradtam ma.
Mondjuk megvan a számom szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 15. - 11:06:02 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6496 Dátum: 2012. Szeptember 15. - 13:24:29 »

Hawer! No meg a többiek!
A múzeum raktárába kb. egy óra múlva megyünk, Janival, LadLac mesterrel, ez fix. A többi még bizonytalan. Én hajlok még utána a Vasúttörténeti park meglátogatására, ahol klassz programok lesznek, és gyönyörű gőzösök, remélem valaki elcsábul velem oda is. Később esetleg jöhet szóba még a Lurdy is, ha belefér az időbe. De azt még senki sem fixálta le. Szóval én ezt teszem ma.
Gyere Hawer Te is, máris indulhatsz, nálunk találkozunk, úgyis útba is esik. Jössz?
JaniŰ! LadLac! Ti is gyertek minél előbb ide hozzánk, és együtt megyünk tova. Más még? Lehet jelentkezni ám!
Most olvasom így erről lemaradtam ma.
Mondjuk megvan a számom szerintem.
Hát ez az, nem olvastad, pedig itt láttalak akkor még. Most újabb mentegetődző privit is írtam, olvasd el! Sajnálom. Esetleg Vasúttörténeti Park még belefér...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6497 Dátum: 2012. Szeptember 15. - 17:40:19 »

Na ma igazán tartalmas napom volt. Először Jani, és LadLac társaságával megnéztük a Közlekedési Múzeum amúgy zárt raktárát, ahol sok klassz régi autócsodát láthattunk. Remélem majd Jani feltesz képeket, hogy ti is lássátok, mit mulasztottatok.
Na, és ez vonatkozik továbbá, ha majd Hawer is felteszi a képeket, amiket fotózott a Vasúttörténeti Parkban, ahol jártunk délután, a nagy gőzös bemutatón. Ezt is kár volt kihagynotok, mert normál esetben, csak nézelődni lehet, de ma, és HOLNAP is működnek a mozdonyok, van minivasút is, lehet vele utazni, van terepasztal, hajtányozás, és persze gőzmozdonyon való utazás is. Ajánlom mindenkinek, persze a gyerekeknek is. Mozdonyok, kocsik, munkagépek, sok látványosság volt, és sok kocsiba be is lehetett menni, megcsodálni, a régi igényes luxust, és normál kocsikat is.
Én szóltam, de csak hárman vették az adást- sajnos.

Más: nem nagy a túljelentkezés a 29.-ikei talira. Legyen-e egyáltalán, vagy nem? Legyen csak sima sétálgatós, beszélgetős, kajálós, foci nélkül? Az is valami...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6498 Dátum: 2012. Szeptember 17. - 12:43:41 »

Manapság ez a jó hír, hogy ugyananyiért tankolhatunk mint az elöző héten hurrá....

http://www.vezess.hu/hirek/csokken_benzin_ara/39298/
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #6499 Dátum: 2012. Szeptember 17. - 13:14:09 »

Na ma igazán tartalmas napom volt. Először Jani, és LadLac társaságával megnéztük a Közlekedési Múzeum amúgy zárt raktárát, ahol sok klassz régi autócsodát láthattunk. Remélem majd Jani feltesz képeket, hogy ti is lássátok, mit mulasztottatok.
Na, és ez vonatkozik továbbá, ha majd Hawer is felteszi a képeket, amiket fotózott a Vasúttörténeti Parkban, ahol jártunk délután, a nagy gőzös bemutatón. Ezt is kár volt kihagynotok, mert normál esetben, csak nézelődni lehet, de ma, és HOLNAP is működnek a mozdonyok, van minivasút is, lehet vele utazni, van terepasztal, hajtányozás, és persze gőzmozdonyon való utazás is. Ajánlom mindenkinek, persze a gyerekeknek is. Mozdonyok, kocsik, munkagépek, sok látványosság volt, és sok kocsiba be is lehetett menni, megcsodálni, a régi igényes luxust, és normál kocsikat is.
Én szóltam, de csak hárman vették az adást- sajnos.

Más: nem nagy a túljelentkezés a 29.-ikei talira. Legyen-e egyáltalán, vagy nem? Legyen csak sima sétálgatós, beszélgetős, kajálós, foci nélkül? Az is valami...

Nálunk is rezeg a léc a hétvégével kapcsolatban.
Esélyes egy vidéki rokonlátogatás, úgyhogy nem biztos, hogy részt veszünk. Majd még írok!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6500 Dátum: 2012. Szeptember 17. - 20:58:39 »

Ma gurult előttem egy görög Merci Hamburgban. Rendszáma: KNP 9900.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6501 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 18:55:12 »

Ez itt most a reklám helye!

Az elmúlt hétvégén egy kő felcsapódott, és szép kis lyukféleséget ütött a szélvédőn. Cascos ugyan a kocsi, de hát ki tudja hogyan is müxik az avultatás, az önrész, stb. A lényeg, hogy elvittem a Váci útra a Soós autóüvegeshez, megmutatni. Pont a tulajjal találkoztam először, aki rögvest neki is állt megjavítani, mert a többiek éppen kpl ablakokat cseréltek 3 autón. Lebeszélt a cseréről, mert meg tudja javítani (3500 Ft-ért), és, így egy esetleges későbbi cserénél nem bukom el a költségek térítését, mondván, hogy arra az üvegre már felvettem a javítási, vagy cserére a pénzt. Így ezt elfogadva, egy óra alatt szépen megcsinálta a kőfelverődést. A cseréket is meglestem, szépen dolgoznak az emberek, üvegkár esetén javaslom őket felkeresni.
www.autouvegsoos.hu   autouvegsoos@szelvedos.hu
Bp. IV. Váci út 85-87. Tel: 06-1-370-83-85, mobil: 06-30-94-00-211

A másik hely, amit ajánlom, saját tapasztalatból szintén:
Daewoo, Hyundai, Chevrolet bontott, utángyártott, és új alkatrészek beszerzési helye.
Bp. XVII. Zrínyi út vége, az Ecser táblánál rögtön jobbra.
Tel: 06-29- 336-336, mobil: 06-20-91-34-978

Mindkét helyen voltam egy héten belül, teljes megelégedésemmel! Ajánlom őket.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6502 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 20:47:59 »

Olyan kérdésem lenne, hogy:

Megyünk nászútra hétfőn, ami 2380 km lesz, plusz helyi autókázások kb plusz pár száz km. Most jutott eszembe, hogy az első gumijaim jobban meg vannak kopva kb 2 mm-rel, mint a hátsók......és lehet jó ötletnek tűnne megfordítani őket, ekkora út előtt     2 hét alatt fogok annyit belerakni, mint amúgy pár hónap alatt 
A legszebb az egészben, hogy végig  1 autópálya visz majd  odafelé  Vigyorog Mosolyog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6503 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 21:54:27 »

Olyan kérdésem lenne, hogy:

Megyünk nászútra hétfőn, ami 2380 km lesz, plusz helyi autókázások kb plusz pár száz km. Most jutott eszembe, hogy az első gumijaim jobban meg vannak kopva kb 2 mm-rel, mint a hátsók......és lehet jó ötletnek tűnne megfordítani őket, ekkora út előtt     2 hét alatt fogok annyit belerakni, mint amúgy pár hónap alatt 
A legszebb az egészben, hogy végig  1 autópálya visz majd  odafelé  Vigyorog Mosolyog

Szép táv. Spanyolország? Rakd előre a hátsó gumikat. Te nem szoktad amúgy évente megcserélni őket?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #6504 Dátum: 2012. Szeptember 20. - 16:22:29 »

Olyan kérdésem lenne, hogy:

Megyünk nászútra hétfőn, ami 2380 km lesz, plusz helyi autókázások kb plusz pár száz km. Most jutott eszembe, hogy az első gumijaim jobban meg vannak kopva kb 2 mm-rel, mint a hátsók......és lehet jó ötletnek tűnne megfordítani őket, ekkora út előtt     2 hét alatt fogok annyit belerakni, mint amúgy pár hónap alatt 
A legszebb az egészben, hogy végig  1 autópálya visz majd  odafelé  Vigyorog Mosolyog

Megcserélheted ,bár szerintem autópályán kopik a legkevésbé a gumi ha csak nem kell intenzíven fékezned!
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6505 Dátum: 2012. Szeptember 21. - 09:29:06 »

olasz, észak-olasz terület lesz és egy kis osztrák rész. csak a biztonság kedvéért gondoltam, eddig nem cseréltem évente, mert a gumis szerint az elején nincs értelme, csak ha már látható kopás van. a pár (3) gyorsulás verseny Kaposon viszont lenyalta picit az elsőket  Zavart
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6506 Dátum: 2012. Szeptember 23. - 17:05:10 »

Megjöttünk, éjfélkor. No sárgaság, viszont sikerült 17 liter 91-es benzint tankolni a németeknél. Viszont, ezzel a benyával és 150-es tempóval is jó fogyit produkált az autó. Majd megírom a szaktopikban.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6507 Dátum: 2012. Szeptember 25. - 09:07:10 »

Rendhagyó szerda következik! Végre csökken az üzemanyagok ára, jó lenne, ha persze ez új tendenciát is jelentene egyből. (Álmodik a nyomor?!).
Szóval szerdától a benzin -10 Ft/l, míg a gázolaj -6 Ft/l lesz kevésbé piszok drága. Az LPG-ről szokás szerint nem szólnak, ki tudja miért. De vigasztalásnak elmondom, hogy Tomy61 is beszerelte a gázszettet, ami azért jelent valamit. Lassan lehetne egy új topic is, az LPG-s, mert már vagyunk jó páran, akik használjuk.Tehát kérjünk egy új topicot gázosok? Vagy elég az "alternativ"?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6508 Dátum: 2012. Szeptember 25. - 11:24:47 »

Itt is megkérdezem:

Mi a véleményetek a Bécs- Linz- Regensburg- Nürnberg- Kassel- Hannover- Hamburg útvonalról? Igaz kb 170 km-el hosszabb, mint Prága felé, de a szlovák és cseh pálya egy része még mindig nagyon rossz. Viszont nem tudom, az én 130- as tempómmal mennyire stresszes ez az útvonal. Sokak szerint ott vagy megye 150- el, vagy beszorulok a 90- el döcögő kamionok közé.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #6509 Dátum: 2012. Szeptember 25. - 19:38:20 »

Itt is megkérdezem:

Mi a véleményetek a Bécs- Linz- Regensburg- Nürnberg- Kassel- Hannover- Hamburg útvonalról? Igaz kb 170 km-el hosszabb, mint Prága felé, de a szlovák és cseh pálya egy része még mindig nagyon rossz. Viszont nem tudom, az én 130- as tempómmal mennyire stresszes ez az útvonal. Sokak szerint ott vagy megye 150- el, vagy beszorulok a 90- el döcögő kamionok közé.
Nem hinném.
A németeknél is drága a benzin, már ők is kisebb téglát raknak a pedálra.  Vigyorog

130 kényelmes utazótempó ott is. Ha gondolod megkérdem neked a kollégákat, tegnap mentek ki Nürnbergbe, merre van terelés, korlátozás.

Mis is 130-al poroszkáltunk többségében, 150-nél már gyorsnak tűntünk ott is.

Én tuti az Osztrák-Német vonalat választanám.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 432 433 [434] 435 436 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!