Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 03:34:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 431 432 [433] 434 435 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 718426 alkalommal)
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6480 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 18:53:50 »

Mostmár igen...
http://www.vezess.hu/hirek/durvan_dragul_benzin/39160/
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6481 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 19:01:23 »

Régi autók szerelmeseinek!
Most 15.-én, szombaton a Tatai út 13. alatt lévő Közlekedési Múzeum raktárában lévő autókat meg lehet ingyen nézni 10-14 óra közt. Én megyek, mert ez régi vágyam volt, hogy oda is benézhessek, mert sokat hallottam róla. Aki jönne, jelentkezzen, és menjünk minél többen együtt, egy jó tali keretében!

Más: itt az Alföldön az LPG a falvakban 229 Ft/l, de Szegeden a MOL-nál 242 Ft/l volt ma. Találjátok ki, hol tankoltam?

A szélvédőmre egy kő verődött fel, most várom, hogy javítható-e, vagy csere lesz. Cascom van szerencsére. De a regis matricát hogyan kell intézni, esetleges csere esetén.
Jó lenne, de mivel én éjfélkor eérajtolok nach Hamburg, így ilyentájt készülődni fogok.

regisztrációs matrinya az okmányirodán igényelhető, megfelelő kemény valuta befizetése ellenében. valami igazolás kell, hogy a szélvédő csere miatt szükséges, vagy ilyesmi.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #6482 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 20:36:17 »

Régi autók szerelmeseinek!
Most 15.-én, szombaton a Tatai út 13. alatt lévő Közlekedési Múzeum raktárában lévő autókat meg lehet ingyen nézni 10-14 óra közt. Én megyek, mert ez régi vágyam volt, hogy oda is benézhessek, mert sokat hallottam róla. Aki jönne, jelentkezzen, és menjünk minél többen együtt, egy jó tali keretében!

Más: itt az Alföldön az LPG a falvakban 229 Ft/l, de Szegeden a MOL-nál 242 Ft/l volt ma. Találjátok ki, hol tankoltam?

A szélvédőmre egy kő verődött fel, most várom, hogy javítható-e, vagy csere lesz. Cascom van szerencsére. De a regis matricát hogyan kell intézni, esetleges csere esetén.
Jó lenne, de mivel én éjfélkor eérajtolok nach Hamburg, így ilyentájt készülődni fogok.

regisztrációs matrinya az okmányirodán igényelhető, megfelelő kemény valuta befizetése ellenében. valami igazolás kell, hogy a szélvédő csere miatt szükséges, vagy ilyesmi.
Így van, csak be kell vinni a régi matricát. Különben nem adnak újat és vehetsz másik rendszámot.
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6483 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 21:56:15 »

Régi autók szerelmeseinek!
Most 15.-én, szombaton a Tatai út 13. alatt lévő Közlekedési Múzeum raktárában lévő autókat meg lehet ingyen nézni 10-14 óra közt. Én megyek, mert ez régi vágyam volt, hogy oda is benézhessek, mert sokat hallottam róla. Aki jönne, jelentkezzen, és menjünk minél többen együtt, egy jó tali keretében!

Más: itt az Alföldön az LPG a falvakban 229 Ft/l, de Szegeden a MOL-nál 242 Ft/l volt ma. Találjátok ki, hol tankoltam?

A szélvédőmre egy kő verődött fel, most várom, hogy javítható-e, vagy csere lesz. Cascom van szerencsére. De a regis matricát hogyan kell intézni, esetleges csere esetén.
Jó lenne, de mivel én éjfélkor eérajtolok nach Hamburg, így ilyentájt készülődni fogok.

regisztrációs matrinya az okmányirodán igényelhető, megfelelő kemény valuta befizetése ellenében. valami igazolás kell, hogy a szélvédő csere miatt szükséges, vagy ilyesmi.
Így van, csak be kell vinni a régi matricát. Különben nem adnak újat és vehetsz másik rendszámot.
Hőlégfúvó. Macerás, de olcsó Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #6484 Dátum: 2012. Szeptember 11. - 11:12:12 »

Tegnap az olcsó kúton is rádobtak egy kicsit az árra, 225-ről 239-re.
Naplózva


LPG
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6485 Dátum: 2012. Szeptember 11. - 13:19:55 »

Tegnap az olcsó kúton is rádobtak egy kicsit az árra, 225-ről 239-re.
Az nem kicsi emelés a 14 ft.-
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6486 Dátum: 2012. Szeptember 11. - 16:49:51 »

Pestiek!

Sebike küld majd nekem egy csomagot. Gondoljátok végig, hátha kell valakinek, valami, én ma este elküldöm neki a rendelésem.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #6487 Dátum: 2012. Szeptember 11. - 20:05:30 »

Pestiek!

Sebike küld majd nekem egy csomagot. Gondoljátok végig, hátha kell valakinek, valami, én ma este elküldöm neki a rendelésem.

Mivel Pestieknek szól az üzenet, én már nem is kérek semmit... 
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6488 Dátum: 2012. Szeptember 11. - 20:08:23 »

Pestiek!

Sebike küld majd nekem egy csomagot. Gondoljátok végig, hátha kell valakinek, valami, én ma este elküldöm neki a rendelésem.

Mivel Pestieknek szól az üzenet, én már nem is kérek semmit... 
Kérjél csak nyugodtan, de akkor gyorsan, mert most írtam Sebikének.  Kacsint Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6489 Dátum: 2012. Szeptember 11. - 20:22:57 »

Pestiek!

Sebike küld majd nekem egy csomagot. Gondoljátok végig, hátha kell valakinek, valami, én ma este elküldöm neki a rendelésem.
Helyesbítek.

Vörösváriak, pestiek, pest környékiek!

Sebike küld majd nekem egy csomagot. Gondoljátok végig, hátha kell valakinek, valami, én már elküldtem neki a rendelésemet. amnnyi a kérés, ne nekem írjatok, mert mindjárt elalszok. Csak írjátok meg neki, hogy küldje el nekem. Vagy még a héten megkapom és elosztom, vagy csak 24-e után, mert jövő héten nem tudom majd megoldani.

Előre is köszi.  Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 11. - 20:29:54 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6490 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 06:06:50 »

Pestiek!

Sebike küld majd nekem egy csomagot. Gondoljátok végig, hátha kell valakinek, valami, én ma este elküldöm neki a rendelésem.
Helyesbítek.

Vörösváriak, pestiek, pest környékiek!

Sebike küld majd nekem egy csomagot. Gondoljátok végig, hátha kell valakinek, valami, én már elküldtem neki a rendelésemet. amnnyi a kérés, ne nekem írjatok, mert mindjárt elalszok. Csak írjátok meg neki, hogy küldje el nekem. Vagy még a héten megkapom és elosztom, vagy csak 24-e után, mert jövő héten nem tudom majd megoldani.

Előre is köszi.  Kacsint
És egy kis ápdét: sebike holnap, vagy 24-én küldi a csomagot - ha valakinek kell még valami, egyeztessen vele.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6491 Dátum: 2012. Szeptember 13. - 09:01:37 »

Na hozzánk is ideért az emelés 7 ft.-al emelték a gáz literenkénti árát így most 239 ft.- de szerintem ez még nem a vége.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6492 Dátum: 2012. Szeptember 14. - 17:56:33 »

Szombati, és vasárnapi program ajánló:
1: Közlekedési Múzeum raktára ingyen megnézhető 10-14 óra között, a Tata út 13.-ban.
2: A Vasúttörténeti Parkban műsorok lesznek, nemzetközi gőzös bemutató, és verseny.
3: A Lurdy parkolóban autós bemutató. Veteránok, rallisok, egyediek, stb.
4: Találkozó valahol, és valamikor (?) a romániai klubtárssal, Stefannal.
5: Nemzeti Vágta a Városligetben, a Hősök terén.
Remélhetőleg itt- ott még összefutunk néhányan, és egyben talizás is lesz újra!
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 14. - 18:06:28 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6493 Dátum: 2012. Szeptember 14. - 19:39:08 »

Szombati, és vasárnapi program ajánló:
1: Közlekedési Múzeum raktára ingyen megnézhető 10-14 óra között, a Tata út 13.-ban.
2: A Vasúttörténeti Parkban műsorok lesznek, nemzetközi gőzös bemutató, és verseny.
3: A Lurdy parkolóban autós bemutató. Veteránok, rallisok, egyediek, stb.
4: Találkozó valahol, és valamikor (?) a romániai klubtárssal, Stefannal.
5: Nemzeti Vágta a Városligetben, a Hősök terén.
Remélhetőleg itt- ott még összefutunk néhányan, és egyben talizás is lesz újra!
Nekem mindegyik jó csak tudni kéne végre mikor és hol találkozzunk és mit csináljunk. Kacsint Mosolyog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6494 Dátum: 2012. Szeptember 15. - 08:40:33 »

Hawer! No meg a többiek!
A múzeum raktárába kb. egy óra múlva megyünk, Janival, LadLac mesterrel, ez fix. A többi még bizonytalan. Én hajlok még utána a Vasúttörténeti park meglátogatására, ahol klassz programok lesznek, és gyönyörű gőzösök, remélem valaki elcsábul velem oda is. Később esetleg jöhet szóba még a Lurdy is, ha belefér az időbe. De azt még senki sem fixálta le. Szóval én ezt teszem ma.
Gyere Hawer Te is, máris indulhatsz, nálunk találkozunk, úgyis útba is esik. Jössz?
Jani! LadLac! Ti is gyertek minél előbb ide hozzánk, és együtt megyünk tova. Más még? Lehet jelentkezni ám!

Lurdy leállítva, most szólt Weres, a srác ki tudja mikor jönne Bp.-re, még sehol sincs.

Vasúttörténeti Park még nyítva van 6-ig. Mehetnénk...
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 15. - 13:36:42 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 431 432 [433] 434 435 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!