Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 07:39:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 427 428 [429] 430 431 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 718617 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6420 Dátum: 2012. Augusztus 10. - 11:35:34 »

Sziasztok!
Szeretnék az autóba valami normális hangú kürtöt (dudát) tenni. Valakinek valami ötlete? Kerestem a neten olyan oldalt, ahol letölthető hanganyag is van az egyes kürtökről, de nem jártam sikerrel. Nem tudom jó helyre írtok-e, de nem találtam megfelelő topicot.
Előre is köszönöm......
ilyenen én is gondolkodom évek óta, bár elég ritkán használom a dudát, de az orlando gyárija az jó hangú, nem ilyen lepkefing, mint a lacsiban
Mennyi lenne beszerezni és kompatibilis-e a Lacettire is?!
ezt talán Sebike tudja megmondani
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6421 Dátum: 2012. Augusztus 11. - 21:49:53 »

Megjöttünk Észak Magyarország meglátogatásából, amit Ilussal, és az Akidobos családdal tettük meg. Sok kép készült, kedvcsinálónak majd remélem felteszi a zenész barátom, mert én még mindig PC- béna vagyok. Az útról majd írok egy kis beszámolót, előzetesként csak annyit, hogy nagyon jó volt a társaság, a program, és a látnivalók, no meg az étel, ital, szóval klassz volt minden. Majd még folytatjuk az ország bejárását, így senki sincs biztonságban, bármikor bekopoghatunk, bárkihez.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6422 Dátum: 2012. Augusztus 11. - 22:04:37 »

Megjöttünk Észak Magyarország meglátogatásából, amit Ilussal, és az Akidobos családdal tettük meg. Sok kép készült, kedvcsinálónak majd remélem felteszi a zenész barátom, mert én még mindig PC- béna vagyok. Az útról majd írok egy kis beszámolót, előzetesként csak annyit, hogy nagyon jó volt a társaság, a program, és a látnivalók, no meg az étel, ital, szóval klassz volt minden. Majd még folytatjuk az ország bejárását, így senki sincs biztonságban, bármikor bekopoghatunk, bárkihez.
Remek. Csabinak meg boldog szülinapot.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6423 Dátum: 2012. Augusztus 17. - 09:15:09 »

Írnék egy rövid beszámolót az erdélyi körutunkról Mosolyog
Kezdve azzal, hogy én még sosem jártam a mai Románia területén. Nyilván így busszal azért más, mint autóval. Nem beszélve az idegenvezetőről, aki a 'legnagyobb' székely-magyar jelenleg, nem beszélve a hatalmas lexikális tudásáról mind földrajzilag, mind történelmileg. Ezek után tényleg elgondolkodtató, hogy hogyan éri meg turistáskodni jobban, autóval vagy busszal/idegenvezetővel.......
A közlekedési morál az valóban érdekes odaát. Záróvonal, dupla záróvonal, sebesség határok, beláthatatlan útszakaszok, kanyarok.....ugyan már. Ha kell, ha nem, legtöbben előznek folyton, mint ha muszáj lenne. Persze ez lehet annak is az oka, hogy az autópálya hiánya miatt alakult ki, hiszen mégis csak haladni akar mindenki. Na de akkor is. Nem egyszer a szembe jövőnek kellett fékezni, hogy az előző beférjen még éppen hogy. Azt nem értettem, ha már előzési kényszer van, akkor miért nem lehet azt gyorsabban véghez vinni, mondjuk visszaváltással a nyomaték görbe hatásfokához mérten.....mert azért 5ösben 70től előzni igen izgalmas tud lenni. :S Azt is bátor dolognak tartottam, hogy településeken belül az 50es táblánál is 70-80-90-nel haladnak a népek, beleértve a buszokat is (mint a miénk pl).
Ami érdekes volt számomra, hogy sok falu, kis település teljesen meg maradt magyar ajkúnak, ez ugye főleg Székelyföldre igaz, mert ott a városok is meg maradtak magyarnak, míg a többi nagy ex-városunkba azért betelepítettek (Csaucseszku idején) elég sok románt a komplett családfájával egyetemben, így alakultak ki a csupán 8-20 %-os magyar ajkú kisebbségek. Szintén a diktátor idejében lett kényszerítve sok város a Romolusz és Rémusz emlékszobrokra (annak a tiszteletére, hogy az első világháború idején a magyar királyi hadsereget az olasz és román csapatok (mint szövetségeseink) hátba támadták és innentől lett a nagy román-olasz barátság/testvériség), amikhez tartozott egy történet is Mosolyog Volt egy testvére is Romolusznak és Rémusznak, őt Románusznak hívták, viszont az anyafarkas teje elapadt, így az apafarkas szoptatta Vigyorog XD A székely nép kiváltságos nép volt már ősidőktől fogva, rájuk más törvények vonatkoztak, ezt sok fejedelem és király próbálta megtörni igen nagy mészárlásokkal.....elég szomorú volt hallgatni a rengeteg órán át tartó előadást a tanár úrtól, persze néha megfűszerezve székelyes szófordulatokkal és viccekkel. Ami rendkívül tetszett mindenek felett az a Gyilkos tó és a Békás szoros területe, valamint ember feletti volt a csángók vidéke is, ahogy a meredek hegyoldalakon élnek/kaszálnak elvágva a külvilágtól. Volt számos felháborító dolog, hogy a román vezetés mennyire próbálja elnyomni, elfeledtetni, ignorálni a magyarságot. Az ezer éves határnál, a csángó vidéken amilyen állapotú a főút, az sem semmi.
Szóval nagy élmény volt az egész és furcsa volt átélni milyen magyarnak lenni egy 'idegen' országban.
Ja, arról nem is beszélve, hogy a mai román nyelv egy nagy kamu. Eleve albán leszármazott szláv nép, akik a hegyekben éltek. 1870ben Mária Terézia idején lettek taníttatva a papok, püspökök és ők találták ki, hogy megreformálják/meglatinosítják a román nyelvet. Ez szánalmasan undorító dolog, hogy érdekből és seggnyalásból nem vállalják/-ták fel a saját kultúrájukat, mondjuk ennek a népnek sosem volt...igénytelenek, mint az olaszok és a spanyolok... A legfontosabb dolog az, hogy a múlt és a természet szépségeit elhanyagolják, főleg ugye, hogy minden nagy értelmiségi ember akkori magyar volt, ez igen kellemetlen nekik :/
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #6424 Dátum: 2012. Augusztus 19. - 16:36:51 »

Elnézést kérek mindenkitől aki sms-t kapót ma tőlem  Zavart nem volt szándékos.
(159db sms-t küldőt el a telefonom önkényesen  )
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6425 Dátum: 2012. Augusztus 19. - 23:21:32 »

Elnézést kérek mindenkitől aki sms-t kapót ma tőlem  Zavart nem volt szándékos.
(159db sms-t küldőt el a telefonom önkényesen  )
Na az pénzbe se lehetett kevés..
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6426 Dátum: 2012. Augusztus 21. - 14:27:34 »

Szerdától +8, és +6! Na mit gondoltak, mi is lehet ez? A nyertes ma megtankolhat!

Ja nem szerdától, az ünnepre való "tekintettel", "csak" csütörtöktől lesz emelés!
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 22. - 07:58:23 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #6427 Dátum: 2012. Augusztus 21. - 15:51:07 »

Szerdától +8, és +6! Na mit gondoltak, mi is lehet ez? A nyertes ma megtankolhat!
Hazafelé meg is teszem a Forensis-mmel!
Naplózva

WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6428 Dátum: 2012. Augusztus 21. - 20:58:45 »

Sajnos priviben nem tudok csatolmányt illeszteni, így ezúton juttatnám el, akinek még nem tudtam eljuttatni a templomi meghívónkat 
Gidy, Hawer, Ladlac, Stocz, Diablo, Kripic és Meatloaf! Illetve aki erre jár és vidéki!  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6429 Dátum: 2012. Augusztus 21. - 21:02:26 »

Sajnos priviben nem tudok csatolmányt illeszteni, így ezúton juttatnám el, akinek még nem tudtam eljuttatni a templomi meghívónkat 
Gidy, Hawer, Ladlac, Stocz, Diablo, Kripic és Meatloaf! Illetve aki erre jár és vidéki!  Kacsint
Én innen a nyugat kapujából gratulálok a nagy eseményhez! Jól meggondoltad? Kacsint Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #6430 Dátum: 2012. Augusztus 21. - 21:11:29 »

Sajnos priviben nem tudok csatolmányt illeszteni, így ezúton juttatnám el, akinek még nem tudtam eljuttatni a templomi meghívónkat 
Gidy, Hawer, Ladlac, Stocz, Diablo, Kripic és Meatloaf! Illetve aki erre jár és vidéki!  Kacsint
Én innen a nyugat kapujából gratulálok a nagy eseményhez! Jól meggondoltad? Kacsint Vigyorog
Én is GRATULÁLOK!!! Minden szépet és jót kívánok a közös életetekhez!!!  Mosolyog
Naplózva
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #6431 Dátum: 2012. Augusztus 22. - 05:56:16 »

Sajnos priviben nem tudok csatolmányt illeszteni, így ezúton juttatnám el, akinek még nem tudtam eljuttatni a templomi meghívónkat 
Gidy, Hawer, Ladlac, Stocz, Diablo, Kripic és Meatloaf! Illetve aki erre jár és vidéki!  Kacsint
Én innen a nyugat kapujából gratulálok a nagy eseményhez! Jól meggondoltad? Kacsint Vigyorog
Én innen a "vad"keletről gratulálok a nagy eseményhez! Szaporodjatok, sokasodjatok!  Kacsint Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6432 Dátum: 2012. Augusztus 22. - 06:35:57 »

Sajnos priviben nem tudok csatolmányt illeszteni, így ezúton juttatnám el, akinek még nem tudtam eljuttatni a templomi meghívónkat 
Gidy, Hawer, Ladlac, Stocz, Diablo, Kripic és Meatloaf! Illetve aki erre jár és vidéki!  Kacsint
Ha tudok, ott leszek, de per pillanat olyan állapotban vagyok, hogy szétköhögném- szipog nám a szertartást. 

Persze foghatnám a meghatottságra is....  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6433 Dátum: 2012. Augusztus 22. - 15:49:58 »

köszi srácok!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6434 Dátum: 2012. Augusztus 22. - 19:45:53 »

köszi srácok!  Vigyorog
Izé... Valami lájtos, szolid legénybúcsú? Az nem lesz?    Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 427 428 [429] 430 431 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!