Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 11:24:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 424 425 [426] 427 428 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 718742 alkalommal)
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6375 Dátum: 2012. Július 27. - 20:28:59 »

Két napja nagy a csend a fórumon....,vagy csak nálam nem jelennek meg az új hozzászólások? Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6376 Dátum: 2012. Július 27. - 20:33:59 »

Két napja nagy a csend a fórumon....,vagy csak nálam nem jelennek meg az új hozzászólások? Vigyorog
Ebben az esetben nálam sem... Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #6377 Dátum: 2012. Július 29. - 09:34:51 »

Két napja nagy a csend a fórumon....,vagy csak nálam nem jelennek meg az új hozzászólások? Vigyorog
Ebben az esetben nálam sem... Kacsint
Nyaralunk...MosolyogMosolyogMosolyog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6378 Dátum: 2012. Július 29. - 10:17:28 »

Két napja nagy a csend a fórumon....,vagy csak nálam nem jelennek meg az új hozzászólások? Vigyorog
Ebben az esetben nálam sem... Kacsint
Nyaralunk...MosolyogMosolyogMosolyog
Én szombaton megyek egy hétre Zamárdiba a Sirályba Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6379 Dátum: 2012. Július 29. - 20:05:44 »

Két napja nagy a csend a fórumon....,vagy csak nálam nem jelennek meg az új hozzászólások? Vigyorog
Ebben az esetben nálam sem... Kacsint
Nyaralunk...MosolyogMosolyogMosolyog
Nem igazán értem ezt a szót... 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6380 Dátum: 2012. Július 30. - 14:03:43 »

http://www.hir24.hu/gazdasag/2012/07/30/megint-dragul-az-uzemanyag/
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6381 Dátum: 2012. Július 30. - 16:35:11 »


Pár órával később cáfolták, és megírták, hogy nem változik a héten az üzemanyagok ára. Téves info volt, ezúttal szerencsére. Ugyanott visszakoztak a hírrel!

De disznóság, mert az elemzők 5-6 Ft-os csökkenést mondtak a hétre, amit nem úgy értettem, hogy ahhoz képest, hogy nem emelik megint...

Az Alföldön egyébként az autógáz 223, és 236 Ft/l között volt a hétvégén.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Július 30. - 16:39:07 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #6382 Dátum: 2012. Július 30. - 18:15:29 »

A következő kérdésben lenne szükségem némi tanácsra: nem bízva állam bácsiban, maradtam magánnyugdíj tag. Sajnos azonban a pénztár megszűnteti működését, így át kell lépnem egy másikba. A neten mindenfélét olvasni a pénztárakról, de nem tudom kinek higgyek. Szóval akinek van tuti tippje, hogy melyik a legmegbízhatóbb és jó hozamot garantáló, ossza meg velem.
Köszi
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6383 Dátum: 2012. Augusztus 03. - 19:47:16 »

Béci!

Defekt. Egy szög van a gumiban, minimum 60-nak nézem. A futófelület belső szélében van benne, tövig. Egy kis darabot is kikapott a fej a futófelületből, ahogy belemarjult.

Reggel a gumisnál kezdek, most a mankókerék van fent.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6384 Dátum: 2012. Augusztus 03. - 21:22:46 »

Amúgy felírom magamat, mert rosszalkodtam.

Ma hazafelé jöttem Esztergomból, családdal, strandolás után. A Pázmándiumnál megfogott lámpa, tudni kell, hogy innen emelkedőnek fel megy két sáv, én a külsőben álltam. A belsőben beállt mellém egy II-es Swift Sport, ami Magdolnavölgy óta próbálkozott elmenni mellettem, sikertelenül, pedig a lámpa előtt lett volna lehetősége. Kettőnk között meg előre gurult egy túramoci.

A Swiftes ifjonc imponálni akart a mellette ülő bigének és pörgette a motort, majd a zöldre kilőtt. Én meg mentem vele, emelkedőnek fel, tartva a sebességét - a defektgyanús gumival. 4000 fölé nem pörgettem a motort, mert ment a légkondi. A motoros 20 méterre előttünk. Az emelkedő tetején a srác már nézegetett át, hogy mi van, én meg elvettem a gázt, had menjen. Vörösváron a lámpánál megint egymás kerültünk. Mutatja a srác, hogy húzza már le az Évi az ablakot. Mikor megtörtént, átszól:

- Hát, a kombi az nem versenyautó, nem bírta a tempót.- és vigyorog.

Én is elmosolyodtam:

- Á, én nem bírtam a tempót. Nem akartam kinyírni a defektes jobb hátsómat, meg ijesztgetni a másik négy embert, aki a kocsiban ül, no meg 4000- es fordulat felett a légkondi is kevésbé hatékony. A technika amúgy megfejtette volna.

Ezzel otthagytam a tátott szájú srácot. Ádám megjegyzése a hátam mögül:

- Most jól beégetted a csaja előtt.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog


Ja, a felírás: mert defektes kerékkel, 3 gyerekkel a hátam mögött csináltam
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6385 Dátum: 2012. Augusztus 03. - 21:36:18 »

Amúgy felírom magamat, mert rosszalkodtam.

Ma hazafelé jöttem Esztergomból, családdal, strandolás után. A Pázmándiumnál megfogott lámpa, tudni kell, hogy innen emelkedőnek fel megy két sáv, én a külsőben álltam. A belsőben beállt mellém egy II-es Swift Sport, ami Magdolnavölgy óta próbálkozott elmenni mellettem, sikertelenül, pedig a lámpa előtt lett volna lehetősége. Kettőnk között meg előre gurult egy túramoci.

A Swiftes ifjonc imponálni akart a mellette ülő bigének és pörgette a motort, majd a zöldre kilőtt. Én meg mentem vele, emelkedőnek fel, tartva a sebességét - a defektgyanús gumival. 4000 fölé nem pörgettem a motort, mert ment a légkondi. A motoros 20 méterre előttünk. Az emelkedő tetején a srác már nézegetett át, hogy mi van, én meg elvettem a gázt, had menjen. Vörösváron a lámpánál megint egymás kerültünk. Mutatja a srác, hogy húzza már le az Évi az ablakot. Mikor megtörtént, átszól:

- Hát, a kombi az nem versenyautó, nem bírta a tempót.- és vigyorog.

Én is elmosolyodtam:

- Á, én nem bírtam a tempót. Nem akartam kinyírni a defektes jobb hátsómat, meg ijesztgetni a másik négy embert, aki a kocsiban ül, no meg 4000- es fordulat felett a légkondi is kevésbé hatékony. A technika amúgy megfejtette volna.

Ezzel otthagytam a tátott szájú srácot. Ádám megjegyzése a hátam mögül:

- Most jól beégetted a csaja előtt.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog


Ja, a felírás: mert defektes kerékkel, 3 gyerekkel a hátam mögött csináltam
De azért megérte Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6386 Dátum: 2012. Augusztus 03. - 22:02:25 »

Amúgy felírom magamat, mert rosszalkodtam.

Ma hazafelé jöttem Esztergomból, családdal, strandolás után. A Pázmándiumnál megfogott lámpa, tudni kell, hogy innen emelkedőnek fel megy két sáv, én a külsőben álltam. A belsőben beállt mellém egy II-es Swift Sport, ami Magdolnavölgy óta próbálkozott elmenni mellettem, sikertelenül, pedig a lámpa előtt lett volna lehetősége. Kettőnk között meg előre gurult egy túramoci.

A Swiftes ifjonc imponálni akart a mellette ülő bigének és pörgette a motort, majd a zöldre kilőtt. Én meg mentem vele, emelkedőnek fel, tartva a sebességét - a defektgyanús gumival. 4000 fölé nem pörgettem a motort, mert ment a légkondi. A motoros 20 méterre előttünk. Az emelkedő tetején a srác már nézegetett át, hogy mi van, én meg elvettem a gázt, had menjen. Vörösváron a lámpánál megint egymás kerültünk. Mutatja a srác, hogy húzza már le az Évi az ablakot. Mikor megtörtént, átszól:

- Hát, a kombi az nem versenyautó, nem bírta a tempót.- és vigyorog.

Én is elmosolyodtam:

- Á, én nem bírtam a tempót. Nem akartam kinyírni a defektes jobb hátsómat, meg ijesztgetni a másik négy embert, aki a kocsiban ül, no meg 4000- es fordulat felett a légkondi is kevésbé hatékony. A technika amúgy megfejtette volna.

Ezzel otthagytam a tátott szájú srácot. Ádám megjegyzése a hátam mögül:

- Most jól beégetted a csaja előtt.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog


Ja, a felírás: mert defektes kerékkel, 3 gyerekkel a hátam mögött csináltam
De azért megérte Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hat évben egyszer én is megléphetem, és nem kell tisztes családapunak lennem.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Amúgy a fordulat nem ment 4000 fölé, mert ahhoz még mindig nincs merszem. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6387 Dátum: 2012. Augusztus 03. - 22:49:37 »

.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 07. - 12:12:24 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6388 Dátum: 2012. Augusztus 03. - 22:50:05 »

ezaz Kapitány! büszke vagyok rád Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #6389 Dátum: 2012. Augusztus 04. - 06:28:36 »

Ma én is fel lettem írva
Jöttünk hazafelé a 4esen és Pilisnél ugye 2X2 sáv van. Kimentem a külsőbe hogy elsurranjak a mazsolák mellett. Éppen váltott zöldre a lámpa, látom a belső sávban az tdi oktávia erőlködik és odalép neki. Poénből én is tartottam a tempóját. Csak Nórinak nem tetszett....nem értette gyereküléssel mit csinál az ember. Aztán besoroltam mögé és nekem esett asszon, hogy miért kényszerítettem erre a másik autóst :O, kicsit felment a pumpa, hogy engem tol le azért, amit más saját döntése alapján tesz gyerekkel a hátsó ülésen. Utána meg le lettem kb szánalmas gyerekesezve, na azóta nem szóltunk egymáshoz. Éljenek a tehergép nők! Az a lényeg, hogy 'lehet jót tenni nekik', juhéj :S persze tudom türelem és stb, de nem csináltam ilyet mostanság, aszittem belefér ennyi, na de úgy is mindig talál valami problémát, szóval mindegy.........
uff
Ha lesz alkalmad ezt csináld meg Nórival. Minimum 1 hétig nem fog hozzád szólni. Vigyorog
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 424 425 [426] 427 428 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!