Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 05:30:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 406 407 [408] 409 410 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719422 alkalommal)
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #6105 Dátum: 2012. április 16. - 12:38:17 »

Olvasgassatok!
Gratula Barátom! Rendkívül olvasmányos írás. Persze, tudom, ez a Te "nyomorodból" származik. Az indíttatás okai miatt sajnálatom ugyanakkor, de mi szegényebbek lennénk egy újabb "rejtői" gyöngyszemmel. Valahol olvasható, letölthető időrendben a többi is? Néhányat sikerült elcsípnem, hát gyakran le kellett porolni magam (miután a röhögéstől kiestem a fotelból), de ezt szívesen "gyakorolnám"!  Vigyorog
Nekem megvan lementve 6-10-ig, + a mostani amit lehet 11-nek nevezni (már ha nem maradt ki nálam írás  )
Ha összeszedjük az összeset vagy Cap elküldi  Mosolyog és hozzájárul a dologhoz, akkor lehetne a weblapon nyitni az írásoknak egy szekciót.
Volt már néhányszor igény a "később érkezetek"-től, hogy bepótolják a mulasztásukat. Vigyorog
Meg aztán mi is újra olvashatnánk a kínai hajóépítés titkait. Kacsint

Mondjuka törzsasztalok hozzászólásaiban megvan mind, csak össze kell vadászni. Kényelmesebb lenne egy helyre összeszedni.
Talán emlékeztek még rá "öregek", hogy régebben akartunk adni Cap-nak egy topikot! Megkérdeztem, de el lettem "hajtva"! Kacsint  Vigyorog ( Cap nem akarta...)
Irgum-burgum, most milyen jó lenne az összeset egy helyen olvasni...!
http://shipengine.blog.hu/
Itt megtalálhatók az írása, Béla kaftán néven.  Kacsint
Remélem nem haragszik meg, amiért elárultam. He
Csaknem haragszik meg hiszen olvasasra irta Vigyorog Na de a ma delelottomet kitoltotte es meg majd maskor is jo lessz nemi unalmas orakra Vigyorog
Naplózva

Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #6106 Dátum: 2012. április 16. - 12:58:56 »

Villamos, vagy irányítástechnikai végzettségű embert keresünk tatabányára, Siemens PLC programozási ismerettel.
Siemens S5 jártasság előny.
Munkarend és bérezés megegyezés szerint.

Ha valaki tud valakit ajánlani, ne habozzon.

Érdeklődni nálam.
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6107 Dátum: 2012. április 16. - 19:09:26 »

Írjam a szerdát, vagy már felesleges? Úgyis minden héten emelik 4-5-6 Ft-tal a benzin árát. Ezentúl csak akkor írok erről, ha véletlenül nem emelnek, hanem csökkentenek majd. Nem sokszor kell majd pötyögnöm. Sajnos. Kacsint Ebben bezzeg rekorderek vagyunk. Még szerencse, hogy azért a gáz olcsóbb már több, mint 200 Ft-tal. Kacsint
Az idén ki fog gázosítani? He Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6108 Dátum: 2012. április 16. - 19:22:01 »

Az idén ki fog gázosítani? He Kacsint
Majd mi, a kedves vezetőket Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #6109 Dátum: 2012. április 16. - 19:23:57 »

Az idén ki fog gázosítani? He Kacsint
Majd mi, a kedves vezetőket Vigyorog
Nah ebbe beszállok.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #6110 Dátum: 2012. április 17. - 09:58:06 »

Az idén ki fog gázosítani? He Kacsint
Majd mi, a kedves vezetőket Vigyorog
Nah ebbe beszállok.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Baboooot küldök Nektek! Jó nagyot és öreget...
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #6111 Dátum: 2012. április 17. - 15:21:33 »

Az idén ki fog gázosítani? He Kacsint
Majd mi, a kedves vezetőket Vigyorog
Nah ebbe beszállok.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Baboooot küldök Nektek! Jó nagyot és öreget...
Én más gázra gondoltam Vigyorog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6112 Dátum: 2012. április 17. - 17:06:38 »

Az idén ki fog gázosítani? He Kacsint
Majd mi, a kedves vezetőket Vigyorog
Nah ebbe beszállok.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Baboooot küldök Nektek! Jó nagyot és öreget...
Én más gázra gondoltam Vigyorog
Én is Kacsint
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #6113 Dátum: 2012. április 17. - 20:50:54 »

Olvasgassatok!
Gratula Barátom! Rendkívül olvasmányos írás. Persze, tudom, ez a Te "nyomorodból" származik. Az indíttatás okai miatt sajnálatom ugyanakkor, de mi szegényebbek lennénk egy újabb "rejtői" gyöngyszemmel. Valahol olvasható, letölthető időrendben a többi is? Néhányat sikerült elcsípnem, hát gyakran le kellett porolni magam (miután a röhögéstől kiestem a fotelból), de ezt szívesen "gyakorolnám"!  Vigyorog
Nekem megvan lementve 6-10-ig, + a mostani amit lehet 11-nek nevezni (már ha nem maradt ki nálam írás  )
Ha összeszedjük az összeset vagy Cap elküldi  Mosolyog és hozzájárul a dologhoz, akkor lehetne a weblapon nyitni az írásoknak egy szekciót.
Volt már néhányszor igény a "később érkezetek"-től, hogy bepótolják a mulasztásukat. Vigyorog
Meg aztán mi is újra olvashatnánk a kínai hajóépítés titkait. Kacsint

Mondjuka törzsasztalok hozzászólásaiban megvan mind, csak össze kell vadászni. Kényelmesebb lenne egy helyre összeszedni.
Talán emlékeztek még rá "öregek", hogy régebben akartunk adni Cap-nak egy topikot! Megkérdeztem, de el lettem "hajtva"! Kacsint  Vigyorog ( Cap nem akarta...)
Irgum-burgum, most milyen jó lenne az összeset egy helyen olvasni...!
Nem topicra gondoltam, hanem a weblapon létrehozott helyre. Mondjuk nincs lényegi különbség.
Mint ahogy abban sem, hogy ezt csak a mi kapitányuk beleegyezése alapján csinálom meg. Ha most sem akarja, akkor most sem lesz ilyen.
Hiába szeretné 1-2-sok ember.
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #6114 Dátum: 2012. április 18. - 11:12:16 »

Szevasztok,

Nagy hírek vannak. Pénteken bekerült a gépbe a gáz. Egy AC STAG 300 Premium képben, egy full tank gázzal 270e HUF értékben. A részleteket, meg a kérdéseimet majd az alternatívon.

Itt igazából a pesti kirándulásomról szeretnék részleteket. Szóval csütörtökön megérkeztem Pestre. Elvileg 9körül találkoztunk volna Gidyvel, de egy kellemes dugóban állás (Ürömtől tulajdonképpen a Hungária végéig) után, meg a nagynénéméknél való beszállásolódás után nagyjából délre be is futottam:)
Rögtön meg is kóstoltam a zöldbab levest meg a sertés pörit, mindkettő igen finom volt.
Megtekintettem az összes autót, amit Gidy felhalmozott, bár inkább csak ízelítő volt, azt hiszem, mert ha kipakoljuk akkor asszem estig nem is csináltunk volna mást Vigyorog
Ez után Gidyvel sétáltunk egy jó nagyot a környéken, Városliget, Hősök tere, és beugrottunk a Kisföldalatti Múzeumba, ahol igen részletes és érdekes előadást kaptunk, és minden kocsit apróra megvizsgáltunk. Majd sétálgattunk még egy keveset az Opera meg a Bazilika környékén. Ezt követően még vissza mentünk Gidyékhez és elemeztük, hogy egy autós túra során milyen bakikat lehet elkövetni Mosolyog.
Összefoglalva, bár (a Zsuzskának tett ígéretem alapján) nagyon sok helyre nem mentünk el (lsd. minden közlekedéssel kapcsolatos múzeum), de azért nagyon vidám órákat töltöttünk el. Köszi Gidy, és megyek/ünk még Pöstre. (Ja, fényképeket már letöltöttem, de még nem volt időm fel is tölteni Vigyorog)

No, ránk virradott a péntek, már alig vártam, hogy kezembe kapjam a gépet. De addig még egy pár órának el kellett telni. Uh, gondoltam beugrom pár helyre, a belváros környékén. No amint megyek befele, a Deákon lestoppol a kaller, hogy álljunk már félre. Hát néztem boci szemekkel, hogy mi a szitu, mert mivel láttam, hogy mindenhol ellenőriznak, meg sem próbáltam bliccelni. Meg nem is az én stílusom.
Aztmondja az uriember, hogy kétszer érvényesítettem a jegyem. Na, akkor jött a facepalm  Zavart Korábban a buszon azzal a jóféle elektronyos érvényesítővel randevúztam, ami nem lyukaszt, csak nyomtat. No ezt is alig láthatóan tette meg, uh. nem vettem észre, hogy a Határ úton olyan jegyet tuszkolok befele, ami már egyszrer kezelve lett.
Próbáltam elmagyarázni a szitut, de sajnos nem sikerült kimagyaráznom magam, uh. 8000Ft helyszíni bírsággal távoztam. Megpróbáltam kibulizni, hogy szerzek egy bérletet, de sajnos nem jött be, uh. kénytelen voltam perkálni. Persze az Akácfa utcában csak a pénzbeszedőkkel lehet kommunikálni, de majd levélben még futok egy kört.
Node menjünk tovább. Elindultam a Gyömrői út irányába, mert a nagy intézkedés közben lassan 3 óra körül volt már az idő, gondoltam lassan szólni fognak. Nagyjából a Boschnál jártam, amikor csörgött is a telóm, hogy mehetek.
Mikor odaértem, a kocsit akkor vitték el egy próba körre, uh. már örömködtem. Korai volt... Vigyorog
A műhely vezető, már mondta is, hogy üljek be, elmagyarázzák, mit mikor hogy.
Kolléga mutatja, hogy gázt ad, 1500nál LPG bekap., kikapcs, megint gáz, LPGbe, majd kellemetlen csipogás. Mi f*sz? VOlt már egy rossz érzésem...
Á, csak egy stekker. Hát még sem, tegyük vissza a számítógépre. Nem nyit az egyik gázszelep. Ki kell venni, valszeg megszorul. Laza 1 és 1/2 óra plusz szerelés.
Na mondom, akkor közben papírozzunk, pénzezzünk, hogy teljen addig is az idő. Telt is, ui. amikor elő vettem a kártyám, közölték, hogy hát az nem lesz tuti. De hát mondom volt e-mail, ott a terminál, mi a gáz?
Hát nem működik, mett kér vmi kódot. Mondom neki, hát az k. nem jó, mert nálam meg KP nyista, meg hát pénteken 1/2 5kor nem nagyon vannak bankok. Na, el kezd telefonálni.
10 perc K&H központ majd újabb 5 perc ügyeleti szám hívgálása után sikerült és befogadták a pénzem:)

A gázszelep tényleg megszorult, uh. cserélték egy az egyben. Este 8ra már Győrben is voltam.
Itthon még bejött egy sárga lámpa, de még nem volt időm kiolvastatni, de valszeg beállítási probléma. Majd ha többet tudok, megírom.

Hát "röviden" ennyi. A végén már én is röhögtem a dolgon, de az közepénél inkább összegörnyedve ültem egy fotelbanm és próbáltam férfiasan nem ríni:D
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #6115 Dátum: 2012. április 18. - 12:01:52 »

Ezek szerint nem Medicarnál volták, hanem a Free Forcenál?  He
Naplózva


LPG
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #6116 Dátum: 2012. április 18. - 12:12:45 »

Ezek szerint nem Medicarnál volták, hanem a Free Forcenál?  He
Pontosan.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #6117 Dátum: 2012. április 18. - 13:05:15 »

Én is!  Vigyorog De semmi könyörület, csak szenvedjenek!!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6118 Dátum: 2012. április 19. - 16:18:44 »

Program ajánlat:
"Oldtimer Sokadalom" 2012. április 28., szombat, 10-15 óráig.
Cím: Premier Outlets Center, Biatorbágy, Budaörsi út 4. (M1, 16 km, Budapark kijárat)
Veterán autók, motorok találkozója.
A belépés: INGYENES!
http://www.oldtimerexpo.hu/oldtimer_sokadalom/index.html

Egy másik lehetőség:

http://www.oldtimerexpo.hu/oldtimer_expo/index.html
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 19. - 16:21:42 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #6119 Dátum: 2012. április 19. - 17:12:40 »

Szombaton nem érek rá. Így  az első kiesik. A másik tervbe van véve vasárnapra.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 406 407 [408] 409 410 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!