Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 03:48:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 405 406 [407] 408 409 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719369 alkalommal)
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #6090 Dátum: 2012. április 12. - 19:53:51 »

Undorító élősködő mihaszna az ilyen!!!
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6091 Dátum: 2012. április 12. - 20:29:56 »

örülök, hogy megúsztad főni
azért nem árt okosan bánni az ilyen patkányokkal, mert legtöbbnél ott figyel a zsebben a kés is.....
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #6092 Dátum: 2012. április 13. - 06:43:58 »

Igen, tudom.
Persze amilyen hülye vagyok csak utólag jutott eszembe, hogy nem igazán figyeltem a kezét.
Mondjuk nehéz is lett volna. A spanja nagyjából a hátam mögött állt, elég volt azt is szemmel tartani.

Múltkotjában betörőt fogtam a házunkban. Persze senki nem jött segíteni a lakók közül, hiába kiabáltam. Végül a helyi kukabúvár segített elfogni (!). Jó nagy darab ember volt, kellettünk ketten.
Na a lényeg az, hogy mikor kiértek a rendőrök és átvették a leszorított tagot az első kérdésük az volt hozzá: "vágó, szúró eszköz van-e nála?"
Akkor esett le, hogy mekkora baj is lehetett volna a dologból. Ez fel sem merült bennem.
Mindegy, legközelebb is elkapnám, nem tudok mást tenni.

Szintén megszokott dolog: ahogy megérkeztek a rendőrök mindenki előbújt a menedékéből. Szép nagy bámészkodó tömeg gyűlt össze. Bezzeg amíg segíteni kellett volna....
Bizony mi is tanulhatnánk egyes kisebbségi csoportoktól. Van amit emberibben (jól működő közösséghez méltón) csinálnak.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6093 Dátum: 2012. április 13. - 19:41:50 »

Ma péntek van, 13.-ika! Azt hiszem Gatsy barátomnak lesz néhány szava hozzá, hogy jogos-e ettől a naptól tartani. A tegnapi napunk jól sikerült, jó volt együtt, ma már külön volt, így nem tudtam rá vigyázni, és megtámadták a pech-manók. Majd mesél.

Nekem vegyes volt a mai nap. Jó volt Tomyval találkozni, hasznos volt autó ügyben, és persze még másról is jól elbeszélgettünk. De kivagyok tikkasztva, mert nejem befogott kerti munkára, és nemcsak a cigány nem bírja..., én sem. De alakult a kert, lehet majd talizni. Közben még Hawer is kilátogatott, mert irtani kéne a sok fát, ágat, mert nem győzzük a leveleket eltakarítani. Remélem jól megoldja, ebben is mester. A jövő hét meg végig buszozás. Vajh meddig bírom a hajszát? Újra fáradt vagyok. Ja, és még meg is fáztam, ami gyógyíthatatlan betegség, mint tudjuk. Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 13. - 19:49:25 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6094 Dátum: 2012. április 14. - 08:38:04 »

Program ajánló!

Ma, és holnap még megtekinthető a zuglói Cserepesházban a vasútmodell kiállítás, mint már előzőleg írtam erről. Nézzétek vissza, ha érdekel valakit. Rajtam kívül?

Tegnaptól a Közlekedési Múzeumban megnyílt, és július közepéig megtekinthető a "Titanic 100 éves" emlékkiállítás. Az biztos, hogy én megnézem, de lehet, hogy nem egyedül? Mindjárt belinkelem (!?) ide a hivatalos szöveget, ha sikerülne...(PC béna!)

Hát így sikerült...

A Titanic100 kiállításban eddig még sehol, soha ki nem állított eredeti tárgyak, dokumentumok (közel 130 darab) idézik fel a világ leghíresebb hajójának építését, első és egyben utolsó transzatlanti útját, a katasztrófát, és a mentést.

 

Sajtóközlemény                                                                                                                                           2012. április 13.

A legendás hajóóriást és az 1912. április 15-i katasztrófát idézi fel olyan eredeti tárgyakkal, amelyek eddig még soha nem kerültek – se itthon, se külföldön - a nagyközönség elé.

A kiállítótérben a Titanic sétafedélzetének egy részlete elevenedik meg a Stern Stúdió és a Mid Atlantic Films jóvoltából, akik a Magyarországon forgatott „Titanic” című televíziós sorozat díszleteit és kellékeit kölcsönözték a kiállításhoz. A „fedélzeten” kapott helyet a Titanic-on is használt mentőcsónak (replika), amelyekkel a túlélőket mentették.

A „fedélzetet” végigjárva találkozhatnak a látogatók azokkal a tárgyakkal, amelyek a Titanicra, a testvérhajóira (Olympic, Britannic), valamint a mentésben résztvevő hajókra, elsősorban természetesen a túlélőket a fedélzetére vevő Carpathia gőzösre emlékeznek.

A kiállításban a Titanicról származó tárgyak mellett olyanok is láthatók, amelyek a Titanic részére készültek, de a hajóba nem építették be. A ma 4 és fél kilométerrel az Atlanti óceán felszíne alatt lévő hajóroncs eredeti pompáját azok a tárgyak szemléltetik, amelyek testvérhajójáról, a Titanic-kal szinte teljesen megegyező Oyimpic-ról származnak.

A kiállítás külön érdekessége, hogy a kiállított eredeti dokumentumok, használati tárgyak a Titanic több híres, vagy egyszerű 3. osztályon utazó személy életét is felelevenítik.

Külön vitrin foglalkozik Dr. Lengyel Árpáddal, azzal a magyar orvossal, aki a Carpathia hajóorvosaként a túlélők ellátását irányította.

A kiállítás kitér a Titanic körüli legendákra, felfedi, hogy mi a valóság azokból az állításokból, történetekből, legendákból, amelyek a száz év alatt a katasztrófáról nyilvánosságra kerültek.

Az 1912-es katasztrófa a zeneszerzőket, írókat, filmrendezőket is megihlette, a hajó kultusza a mai napig töretlen. E kultusz egyes elemeit is a látogatók elé tárja a kiállítás.

 

A kiállítás 2012. július közepéig látható a Közlekedési Múzeumban.

A kiállítás 2012. július közepéig látható a Közlekedési Múzeumban (XIV. kerület, Városligeti krt. 11.)

 

További információ a sajtó részére:

Domonkos Csaba

Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum

kommunikációs referens

06-70-320-9251
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 14. - 08:42:32 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6095 Dátum: 2012. április 14. - 10:36:23 »

Olvasgassatok!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #6096 Dátum: 2012. április 14. - 12:55:36 »

Olvasgassatok!
Gratula Barátom! Rendkívül olvasmányos írás. Persze, tudom, ez a Te "nyomorodból" származik. Az indíttatás okai miatt sajnálatom ugyanakkor, de mi szegényebbek lennénk egy újabb "rejtői" gyöngyszemmel. Valahol olvasható, letölthető időrendben a többi is? Néhányat sikerült elcsípnem, hát gyakran le kellett porolni magam (miután a röhögéstől kiestem a fotelból), de ezt szívesen "gyakorolnám"!  Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #6097 Dátum: 2012. április 15. - 06:50:32 »

Olvasgassatok!
Gratula Barátom! Rendkívül olvasmányos írás. Persze, tudom, ez a Te "nyomorodból" származik. Az indíttatás okai miatt sajnálatom ugyanakkor, de mi szegényebbek lennénk egy újabb "rejtői" gyöngyszemmel. Valahol olvasható, letölthető időrendben a többi is? Néhányat sikerült elcsípnem, hát gyakran le kellett porolni magam (miután a röhögéstől kiestem a fotelból), de ezt szívesen "gyakorolnám"!  Vigyorog
Nekem megvan lementve 6-10-ig, + a mostani amit lehet 11-nek nevezni (már ha nem maradt ki nálam írás  )
Ha összeszedjük az összeset vagy Cap elküldi  Mosolyog és hozzájárul a dologhoz, akkor lehetne a weblapon nyitni az írásoknak egy szekciót.
Volt már néhányszor igény a "később érkezetek"-től, hogy bepótolják a mulasztásukat. Vigyorog
Meg aztán mi is újra olvashatnánk a kínai hajóépítés titkait. Kacsint

Mondjuka törzsasztalok hozzászólásaiban megvan mind, csak össze kell vadászni. Kényelmesebb lenne egy helyre összeszedni.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6098 Dátum: 2012. április 15. - 07:34:52 »

Olvasgassatok!
Gratula Barátom! Rendkívül olvasmányos írás. Persze, tudom, ez a Te "nyomorodból" származik. Az indíttatás okai miatt sajnálatom ugyanakkor, de mi szegényebbek lennénk egy újabb "rejtői" gyöngyszemmel. Valahol olvasható, letölthető időrendben a többi is? Néhányat sikerült elcsípnem, hát gyakran le kellett porolni magam (miután a röhögéstől kiestem a fotelból), de ezt szívesen "gyakorolnám"!  Vigyorog
Nekem megvan lementve 6-10-ig, + a mostani amit lehet 11-nek nevezni (már ha nem maradt ki nálam írás  )
Ha összeszedjük az összeset vagy Cap elküldi  Mosolyog és hozzájárul a dologhoz, akkor lehetne a weblapon nyitni az írásoknak egy szekciót.
Volt már néhányszor igény a "később érkezetek"-től, hogy bepótolják a mulasztásukat. Vigyorog
Meg aztán mi is újra olvashatnánk a kínai hajóépítés titkait. Kacsint

Mondjuka törzsasztalok hozzászólásaiban megvan mind, csak össze kell vadászni. Kényelmesebb lenne egy helyre összeszedni.
Azt hiszem, hogy ez a megoldás igazán a közkivánaknak megfelelne. Akkor hajrá, kérjük meg az engedélyt, és legyen egy külön topic erre, hogy vissza- vissza olvashassuk jó Kapitányunk írásait, és jó kedvre derüljünk szellemességén. Biztos, hogy a legsikeresebb topicok egyike lesz, ha nem az első. Főni, kérünk csináld meg!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #6099 Dátum: 2012. április 15. - 08:01:52 »

Olvasgassatok!
Gratula Barátom! Rendkívül olvasmányos írás. Persze, tudom, ez a Te "nyomorodból" származik. Az indíttatás okai miatt sajnálatom ugyanakkor, de mi szegényebbek lennénk egy újabb "rejtői" gyöngyszemmel. Valahol olvasható, letölthető időrendben a többi is? Néhányat sikerült elcsípnem, hát gyakran le kellett porolni magam (miután a röhögéstől kiestem a fotelból), de ezt szívesen "gyakorolnám"!  Vigyorog
Nekem megvan lementve 6-10-ig, + a mostani amit lehet 11-nek nevezni (már ha nem maradt ki nálam írás  )
Ha összeszedjük az összeset vagy Cap elküldi  Mosolyog és hozzájárul a dologhoz, akkor lehetne a weblapon nyitni az írásoknak egy szekciót.
Volt már néhányszor igény a "később érkezetek"-től, hogy bepótolják a mulasztásukat. Vigyorog
Meg aztán mi is újra olvashatnánk a kínai hajóépítés titkait. Kacsint

Mondjuka törzsasztalok hozzászólásaiban megvan mind, csak össze kell vadászni. Kényelmesebb lenne egy helyre összeszedni.
Azt hiszem, hogy ez a megoldás igazán a közkivánaknak megfelelne. Akkor hajrá, kérjük meg az engedélyt, és legyen egy külön topic erre, hogy vissza- vissza olvashassuk jó Kapitányunk írásait, és jó kedvre derüljünk szellemességén. Biztos, hogy a legsikeresebb topicok egyike lesz, ha nem az első. Főni, kérünk csináld meg!
Igenigen!!!  Mosolyog
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #6100 Dátum: 2012. április 15. - 09:11:54 »

Olvasgassatok!
Gratula Barátom! Rendkívül olvasmányos írás. Persze, tudom, ez a Te "nyomorodból" származik. Az indíttatás okai miatt sajnálatom ugyanakkor, de mi szegényebbek lennénk egy újabb "rejtői" gyöngyszemmel. Valahol olvasható, letölthető időrendben a többi is? Néhányat sikerült elcsípnem, hát gyakran le kellett porolni magam (miután a röhögéstől kiestem a fotelból), de ezt szívesen "gyakorolnám"!  Vigyorog
Nekem megvan lementve 6-10-ig, + a mostani amit lehet 11-nek nevezni (már ha nem maradt ki nálam írás  )
Ha összeszedjük az összeset vagy Cap elküldi  Mosolyog és hozzájárul a dologhoz, akkor lehetne a weblapon nyitni az írásoknak egy szekciót.
Volt már néhányszor igény a "később érkezetek"-től, hogy bepótolják a mulasztásukat. Vigyorog
Meg aztán mi is újra olvashatnánk a kínai hajóépítés titkait. Kacsint

Mondjuka törzsasztalok hozzászólásaiban megvan mind, csak össze kell vadászni. Kényelmesebb lenne egy helyre összeszedni.
Talán emlékeztek még rá "öregek", hogy régebben akartunk adni Cap-nak egy topikot! Megkérdeztem, de el lettem "hajtva"! Kacsint  Vigyorog ( Cap nem akarta...)
Irgum-burgum, most milyen jó lenne az összeset egy helyen olvasni...!
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6101 Dátum: 2012. április 15. - 10:11:46 »

Itt is van egy pár szösszenet:

http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=300.msg40047#msg40047
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=235.msg25668#msg25668
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=235.msg25633#msg25633
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=235.msg25601#msg25601
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=235.msg25792#msg25792
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=235.msg25850#msg25850
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=235.msg26557#msg26557
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=235.msg26279#msg26279
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=235.msg26664#msg26664
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=235.msg26732#msg26732
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=235.msg26723#msg26723
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=235.msg27148#msg27148
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=235.msg27302#msg27302
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=235.msg27711#msg27711
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #6102 Dátum: 2012. április 15. - 13:17:28 »

Lomtalanítás. Kisebbség -opel agilába- akar betenni, egy kb 180*80*2szintes gyerekágyat szintenként összeszereve.
Érdeklődve nézem, az eredményről tudósítok később...  Vigyorog

Jelentem elvitték!! Vigyorog Csak annyira lógott ki, mint a hátsó ajtó kinyilt.
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 15. - 13:33:45 írta Komis » Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #6103 Dátum: 2012. április 15. - 17:04:32 »

Olvasgassatok!
Gratula Barátom! Rendkívül olvasmányos írás. Persze, tudom, ez a Te "nyomorodból" származik. Az indíttatás okai miatt sajnálatom ugyanakkor, de mi szegényebbek lennénk egy újabb "rejtői" gyöngyszemmel. Valahol olvasható, letölthető időrendben a többi is? Néhányat sikerült elcsípnem, hát gyakran le kellett porolni magam (miután a röhögéstől kiestem a fotelból), de ezt szívesen "gyakorolnám"!  Vigyorog
Nekem megvan lementve 6-10-ig, + a mostani amit lehet 11-nek nevezni (már ha nem maradt ki nálam írás  )
Ha összeszedjük az összeset vagy Cap elküldi  Mosolyog és hozzájárul a dologhoz, akkor lehetne a weblapon nyitni az írásoknak egy szekciót.
Volt már néhányszor igény a "később érkezetek"-től, hogy bepótolják a mulasztásukat. Vigyorog
Meg aztán mi is újra olvashatnánk a kínai hajóépítés titkait. Kacsint

Mondjuka törzsasztalok hozzászólásaiban megvan mind, csak össze kell vadászni. Kényelmesebb lenne egy helyre összeszedni.
Talán emlékeztek még rá "öregek", hogy régebben akartunk adni Cap-nak egy topikot! Megkérdeztem, de el lettem "hajtva"! Kacsint  Vigyorog ( Cap nem akarta...)
Irgum-burgum, most milyen jó lenne az összeset egy helyen olvasni...!
http://shipengine.blog.hu/
Itt megtalálhatók az írása, Béla kaftán néven.  Kacsint
Remélem nem haragszik meg, amiért elárultam. He
Naplózva


LPG
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #6104 Dátum: 2012. április 16. - 11:31:21 »

Program ajánló!

Ma, és holnap még megtekinthető a zuglói Cserepesházban a vasútmodell kiállítás, mint már előzőleg írtam erről. Nézzétek vissza, ha érdekel valakit. Rajtam kívül?


Voltunk megnézni, esős program gyanánt hirtelen felindulásból, vendégeinkkel. Tetszett, bár a Lego-részt hiányoltam.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 405 406 [407] 408 409 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!