Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 07:28:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 401 402 [403] 404 405 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719547 alkalommal)
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #6030 Dátum: 2012. Március 22. - 14:19:22 »

Sem elől, sem pedig hátul nem akadályozza a lökhárító, már vontattam és engem is vontattak (kötéllel) semmi probléma nem volt, nem ért bele. Majd ha megyek valahova kocsival aláfekszem és megnézem neked!
Naplózva

Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #6031 Dátum: 2012. Március 22. - 14:50:51 »

Sem elől, sem pedig hátul nem akadályozza a lökhárító, már vontattam és engem is vontattak (kötéllel) semmi probléma nem volt, nem ért bele. Majd ha megyek valahova kocsival aláfekszem és megnézem neked!

Köszi. Egy hagyományossal lenne jó összehasonlítani. Esetleg lefényképezhetnéd.
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #6032 Dátum: 2012. Március 26. - 15:31:15 »

Lefotóztam! Adsz egy mail címet, ahova küldhetem?!
Naplózva

Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #6033 Dátum: 2012. Március 26. - 17:13:54 »

Kéne egy kis segítség:

Át akartam cserélni a régi Lada Samaránkon a kerekeket, viszont nem tudtam, mivel mindkét keréken 1-1 kerékőr van, aminek sikeresen elhagytam a kulcsát...
Van valakinek valamilyen ötlete, hogy tudnám levarázsolni a kerék őröket róla? Vagy hol tudnék hozzá kulcsot venni? Mert nyilván ezt úgy találták ki, hogy mással ne lehessen leszedni.
Olyan faja, aminek a feje kerek, tehát semmilyen kulccsal nem tudok ráfogni, mert megcsúszik rajta és van a szélén szimmetrikusan két henger alakú bevágás a csavar fejébe kb. 3-4 mm mélyen és fél centi szélesen. Ebbe kellett beilleszteni azt a speciális kulcsot, aminek a másik végére egy krovakulcsot tudtam rögzíteni és így letekerni...

Valakinek valamilyen ötlet? Eléggé meg vagyok lőve...  He
Naplózva

Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6034 Dátum: 2012. Március 26. - 20:02:25 »

Nincs valami madár riasztó a parkoló kocsihoz? Tegnap gyönyörűen lemostam, megkapta a nyári papucsokat az alufelnikkel.... Ma jövök ki a cégtől, hát egy galamb, vagy valami más úgy lefosta a hátsó ablakot, hogy az lefolyt a lámpára, onnan a lökkösre. Szerintetek mennyire káromkodtam a parkolóban? Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #6035 Dátum: 2012. Március 27. - 06:48:06 »

Nincs valami madár riasztó a parkoló kocsihoz? Tegnap gyönyörűen lemostam, megkapta a nyári papucsokat az alufelnikkel.... Ma jövök ki a cégtől, hát egy galamb, vagy valami más úgy lefosta a hátsó ablakot, hogy az lefolyt a lámpára, onnan a lökkösre. Szerintetek mennyire káromkodtam a parkolóban? Mosolyog
Gondolom Madar_riasztóan káromkodtál Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6036 Dátum: 2012. Március 27. - 07:01:57 »

Nincs valami madár riasztó a parkoló kocsihoz? Tegnap gyönyörűen lemostam, megkapta a nyári papucsokat az alufelnikkel.... Ma jövök ki a cégtől, hát egy galamb, vagy valami más úgy lefosta a hátsó ablakot, hogy az lefolyt a lámpára, onnan a lökkösre. Szerintetek mennyire káromkodtam a parkolóban? Mosolyog
Gondolom Madar_riasztóan káromkodtál Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Újra, és újra beigazolódik Murphy törvénye, mosás után vagy esni fog, vagy madárkár keletkezik a kocsin, de tiszta nem maradhat egy teljes napig sem. Ezt mindenki tudja.

Na megyek Opelt vizsgáztatni. Jók legyetek távollétemben! Ne káromkodjatok! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #6037 Dátum: 2012. Március 27. - 08:14:32 »

Pittikéről tudni valamit? Rég járt errefelé...
Korábban Ő intézett nekem olajat, meg mindenféle szűrőket korrekt áron...
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6038 Dátum: 2012. Március 27. - 09:08:29 »

Pittikéről tudni valamit? Rég járt errefelé...
Korábban Ő intézett nekem olajat, meg mindenféle szűrőket korrekt áron...
telefonon el lehet érni
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #6039 Dátum: 2012. Március 27. - 16:37:16 »

Kéne egy kis segítség:

Át akartam cserélni a régi Lada Samaránkon a kerekeket, viszont nem tudtam, mivel mindkét keréken 1-1 kerékőr van, aminek sikeresen elhagytam a kulcsát...
Van valakinek valamilyen ötlete, hogy tudnám levarázsolni a kerék őröket róla? Vagy hol tudnék hozzá kulcsot venni? Mert nyilván ezt úgy találták ki, hogy mással ne lehessen leszedni.
Olyan faja, aminek a feje kerek, tehát semmilyen kulccsal nem tudok ráfogni, mert megcsúszik rajta és van a szélén szimmetrikusan két henger alakú bevágás a csavar fejébe kb. 3-4 mm mélyen és fél centi szélesen. Ebbe kellett beilleszteni azt a speciális kulcsot, aminek a másik végére egy krovakulcsot tudtam rögzíteni és így letekerni...

Valakinek valamilyen ötlet? Eléggé meg vagyok lőve...  He
Ha tudsz szerezni egy másik kulcsot nem baj ha más a távolsága a rovátkának mert akkor az egyiket kireszeled belőle a másik is elég lesz a lazításhoz. A másik ötletem, hogy a nútba helyezve egy hidegvágó és talán kalapáccsal sikerül megindítani.
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #6040 Dátum: 2012. Március 27. - 16:44:17 »

Nincs valami madár riasztó a parkoló kocsihoz? Tegnap gyönyörűen lemostam, megkapta a nyári papucsokat az alufelnikkel.... Ma jövök ki a cégtől, hát egy galamb, vagy valami más úgy lefosta a hátsó ablakot, hogy az lefolyt a lámpára, onnan a lökkösre. Szerintetek mennyire káromkodtam a parkolóban? Mosolyog
Ezen már én is sokat gondolkodtam. Szerintem be kell fércelni az összes madár valagát. Vigyorog Ezek a kis piszkok, direkt még válogatnak is, a szép tisztát kell megcélozni és lerondítani. Sőt előtte még azt is megválogatják ,hogy mit egyenek, mert a sötét autóra világosat kell gyurmázni, de ha világos az autó, akkor előtte telefalja magát valami lila bogyóval, hogy rendesen lehessen látni. He
Naplózva
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #6041 Dátum: 2012. Március 27. - 18:35:55 »

Pittikéről tudni valamit? Rég járt errefelé...
Korábban Ő intézett nekem olajat, meg mindenféle szűrőket korrekt áron...
telefonon el lehet érni
Az nekem pont nincs meg... 
Az adatlapján lévő emil címe vajon él még?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #6042 Dátum: 2012. Március 27. - 18:47:02 »

Pittikéről tudni valamit? Rég járt errefelé...
Korábban Ő intézett nekem olajat, meg mindenféle szűrőket korrekt áron...
telefonon el lehet érni
Az nekem pont nincs meg... 
Az adatlapján lévő emil címe vajon él még?
http://www.olajport.hu/index2.php?pg=7
Naplózva


LPG
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #6043 Dátum: 2012. Március 27. - 19:15:46 »

Pittikéről tudni valamit? Rég járt errefelé...
Korábban Ő intézett nekem olajat, meg mindenféle szűrőket korrekt áron...
telefonon el lehet érni
Az nekem pont nincs meg... 
Az adatlapján lévő emil címe vajon él még?
http://www.olajport.hu/index2.php?pg=7
Tehát, ha jól következtetek: Pittike = olajport.
Köszi.
Gidynek is.  Mosolyog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6044 Dátum: 2012. Március 27. - 19:29:47 »

Nincs valami madár riasztó a parkoló kocsihoz? Tegnap gyönyörűen lemostam, megkapta a nyári papucsokat az alufelnikkel.... Ma jövök ki a cégtől, hát egy galamb, vagy valami más úgy lefosta a hátsó ablakot, hogy az lefolyt a lámpára, onnan a lökkösre. Szerintetek mennyire káromkodtam a parkolóban? Mosolyog
Ezen már én is sokat gondolkodtam. Szerintem be kell fércelni az összes madár valagát. Vigyorog Ezek a kis piszkok, direkt még válogatnak is, a szép tisztát kell megcélozni és lerondítani. Sőt előtte még azt is megválogatják ,hogy mit egyenek, mert a sötét autóra világosat kell gyurmázni, de ha világos az autó, akkor előtte telefalja magát valami lila bogyóval, hogy rendesen lehessen látni. He
Kedvenc játékom lett az Angry birds Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 401 402 [403] 404 405 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!