Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 07:28:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719548 alkalommal)
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #6015 Dátum: 2012. Március 15. - 07:48:09 »

Tegnap a fél éves téli gumiba kaptam egy szép nagy szöget.  :fejelfalnak:

Most agyalhatok hol találok holnap egy gumist, akivel vagy megjavíttatom, vagy veszek egy újat, vagy átdobatom a nyári garnitúrát.
Persze azok meg nincsenek felnin.

Ez annyira jókor jött.  :sir:
M3-ról a 4 és 15 ker lehajtónál van egy non stop gumis.Tuti nyitva van.
Köszi, ha minden kötél szakad, lehet felugrok pestre.
Naplózva

meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #6016 Dátum: 2012. Március 15. - 08:27:54 »

SOS! Figyelmet kérek. Mára virradóra a XI. ker. Karolina út 34. előtt járdán parkoló Honda Jazz típusú, KFC-488 rendszámú, világoskék autónkat ellopták. Aki bármilyen infót tud, kérem rögtön jelezze a rendőrségnek, illetve nekem. Ez a kocsi Nyeste Gábor nevén fut, aki Kata lányom vőlegénye. Természetesen a forgalmi nem volt benne. A rendőrség most van a helyszínen. Segítsetek, ha tudtok, nagyon kérjük!
Jaj szegények.Valszeg az már darabokban van.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #6017 Dátum: 2012. Március 15. - 13:36:54 »

Köszi az együttérzést, és a keresést jártatok közben, lessetek. A feltett képnél világosabb kék a kocsi, és mindkét oldalán van fekete gumicsík, és nincs első ködlámpája. Szegény Katám iszonyúan kikészült, amit itt biztosan mindenki mélységesen megért. Ha véletlenül mellénk áll a szerencse, akkor megünnepeljük természetesen. Azért az esküvő nem marad el. Én csak lidérc álmomban éltem meg, többször is, borzasztó volt, és rögtön ellenőriztem meglétét, és megnyugodtam, mert felébredtem, és volt autóm.

Kiraktam a facebookra is, hogy keressük!
Naplózva

kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #6018 Dátum: 2012. Március 15. - 19:04:33 »

Tegnap a fél éves téli gumiba kaptam egy szép nagy szöget.  :fejelfalnak:

Most agyalhatok hol találok holnap egy gumist, akivel vagy megjavíttatom, vagy veszek egy újat, vagy átdobatom a nyári garnitúrát.
Persze azok meg nincsenek felnin.

Ez annyira jókor jött.  :sir:
M3-ról a 4 és 15 ker lehajtónál van egy non stop gumis.Tuti nyitva van.
Köszi, ha minden kötél szakad, lehet felugrok pestre.
Ezt tudom ajánlani ez non-stop: http://www.bahubagumi.hu/index.html
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6019 Dátum: 2012. Március 15. - 20:37:29 »

Tegnap a fél éves téli gumiba kaptam egy szép nagy szöget.  :fejelfalnak:

Most agyalhatok hol találok holnap egy gumist, akivel vagy megjavíttatom, vagy veszek egy újat, vagy átdobatom a nyári garnitúrát.
Persze azok meg nincsenek felnin.

Ez annyira jókor jött.  :sir:
Tudom nem vígasztal, de amikor 2006-ban meglett a lacsi és jött a tél, én is vettem szép új UG7-es Good Year gumikat. Aztán megvolt vagy két hete, kb. 200 km volt a gumiban és egy üvegszilánkot ettem meg vele. Szép háromszög alakút... Elvittem a gumishoz, azt mondta, reménykedjünk, hogy be tudja dugózni...szerencsére sikerült neki...máig azt a garnitúrát használom, éppen ma cseréltem le nyáriakra. Szóval ne dobd ki rögtön, lehet meg tudják menteni és teljes értékű abroncs lesz!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6020 Dátum: 2012. Március 15. - 22:28:58 »

Köszi az együttérzést, és a keresést jártatok közben, lessetek. A feltett képnél világosabb kék a kocsi, és mindkét oldalán van fekete gumicsík, és nincs első ködlámpája. Szegény Katám iszonyúan kikészült, amit itt biztosan mindenki mélységesen megért. Ha véletlenül mellénk áll a szerencse, akkor megünnepeljük természetesen. Azért az esküvő nem marad el. Én csak lidérc álmomban éltem meg, többször is, borzasztó volt, és rögtön ellenőriztem meglétét, és megnyugodtam, mert felébredtem, és volt autóm.

Kiraktam a facebookra is, hogy keressük!
Sebijoe! Köszönöm. Mindent megpróbálunk, hátha...De jó is lenne.
Keresik a taxisok, rendőrök, kollégák is. De az igazi az lenne, ha volna valakinek maffiás kapcsolata, és vissza kérné, teli tankkal, mert úgy illik. Van valakinek ilyen kapcsolata? Nem kell beismerni, csak intézze, és hálásak leszünk érte.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 15. - 22:32:07 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6021 Dátum: 2012. Március 16. - 12:16:44 »

Mindent megpróbálunk, hátha...De jó is lenne.
Keresik a taxisok, rendőrök, kollégák is. De az igazi az lenne, ha volna valakinek maffiás kapcsolata, és vissza kérné, teli tankkal, mert úgy illik. Van valakinek ilyen kapcsolata? Nem kell beismerni, csak intézze, és hálásak leszünk érte.
nekem egyszer volt szerencsém ilyen emberhez. elég ijesztő volt. anyum vett tőle lakást (volt neki vagy 20, befektetésnek). beállított az x6ossal pár éve. ilyen nagy félbrazil kanyi gyerek, kopasz, kemény, primkó, de korrekt és határozott. ő mesélte, hogy pár hetesen elvitték az x6ost.....dobott egy telefont, hátha, egyből meg lett. nem tudták, hogy övé a kocsi  Mosolyog . kérdezte 'mivel vittétek el?' , a válasz 'laptoppal' .....
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #6022 Dátum: 2012. Március 16. - 15:09:11 »

Janinak köszönöm a telefonos segítséget  Kacsint Mosolyog

A mai napon a termosztát házam eltörött és a termosztát elveszett valahol  ,vettem kétkomponensű ragasztót ami elvileg 200 fokot kibír remélem sikerül a ragasztás és a holnapi napot kibírja hétfőn meg majd szerzek egyet valahonnan.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #6023 Dátum: 2012. Március 17. - 10:04:24 »

Janinak köszönöm a telefonos segítséget  Kacsint Mosolyog

A mai napon a termosztát házam eltörött és a termosztát elveszett valahol  ,vettem kétkomponensű ragasztót ami elvileg 200 fokot kibír remélem sikerül a ragasztás és a holnapi napot kibírja hétfőn meg majd szerzek egyet valahonnan.
Jelentem a ragasztás sikeres volt  Mosolyog így ott fogunk tudni lenni a talin  Vigyorog.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6024 Dátum: 2012. Március 17. - 10:16:23 »

Janinak köszönöm a telefonos segítséget  Kacsint Mosolyog

A mai napon a termosztát házam eltörött és a termosztát elveszett valahol  ,vettem kétkomponensű ragasztót ami elvileg 200 fokot kibír remélem sikerül a ragasztás és a holnapi napot kibírja hétfőn meg majd szerzek egyet valahonnan.
Jelentem a ragasztás sikeres volt  Mosolyog így ott fogunk tudni lenni a talin  Vigyorog.
Na még jó hogy ott... Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #6025 Dátum: 2012. Március 17. - 10:23:36 »

Janinak köszönöm a telefonos segítséget  Kacsint Mosolyog

A mai napon a termosztát házam eltörött és a termosztát elveszett valahol  ,vettem kétkomponensű ragasztót ami elvileg 200 fokot kibír remélem sikerül a ragasztás és a holnapi napot kibírja hétfőn meg majd szerzek egyet valahonnan.
Jelentem a ragasztás sikeres volt  Mosolyog így ott fogunk tudni lenni a talin  Vigyorog.
Na még jó hogy ott... Vigyorog
Csak a tényeket közlöm: 3FEKETE Sedan és 2 kombi/Bordó,és ezüst/  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6026 Dátum: 2012. Március 17. - 10:42:30 »

Janinak köszönöm a telefonos segítséget  Kacsint Mosolyog

A mai napon a termosztát házam eltörött és a termosztát elveszett valahol  ,vettem kétkomponensű ragasztót ami elvileg 200 fokot kibír remélem sikerül a ragasztás és a holnapi napot kibírja hétfőn meg majd szerzek egyet valahonnan.
Jelentem a ragasztás sikeres volt  Mosolyog így ott fogunk tudni lenni a talin  Vigyorog.
Na még jó hogy ott... Vigyorog
Csak a tényeket közlöm: 3FEKETE Sedan és 2 kombi/Bordó,és ezüst/  Vigyorog Vigyorog
Egy ezüst HB-t kifelejtettél, mert P. Péterék is jönnek. Egy kék kombit meg a gazdája képviseli, mert a gép igazoltan van távol. Hamarosan találkozunk!
Nem is beszélve egy örült motorosról, aki szintén egy fehér kombi képvisel.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6027 Dátum: 2012. Március 18. - 20:57:08 »

Üdvözlök mindenkit, haza értem Mosolyog

Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6028 Dátum: 2012. Március 19. - 13:46:51 »

A szokásos emelés: http://www.vezess.hu/hirek/tovabb_emelkedik_uzemanyagok_ara/35975/ 
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #6029 Dátum: 2012. Március 21. - 08:31:17 »

Nem találok ennél megfelelőbb topicot erre, így itt teszem fel a kérdést:

WTTC tulajok!
Az első-hátsó lökhárítótoldattól hogyan lehet megoldani autótok vontatását/illetve az azzal történő vontatást? Mert az én lökhárítóm alja pontosan a vonószem felett végződik. Nálatok? Át van hidalva ez a probléma?

Sebike, lehet, hogy Te is tudsz nekem válaszolni, ne habozz!  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!