Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 10:07:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719583 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #6000 Dátum: 2012. Március 12. - 20:34:44 »

Hogy r....meg és .....kat, száradna le a ......
A t ügyintézőben is éhen halna az agyrák!
Remélem a perköltséget nem az adónkból fizetik, hanem levonják az ügyintézőtől.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6001 Dátum: 2012. Március 14. - 07:49:33 »

SOS! Figyelmet kérek. Mára virradóra a XI. ker. Karolina út 34. előtt járdán parkoló Honda Jazz típusú, KFC-488 rendszámú, világoskék autónkat ellopták. Aki bármilyen infót tud, kérem rögtön jelezze a rendőrségnek, illetve nekem. Ez a kocsi Nyeste Gábor nevén fut, aki Kata lányom vőlegénye. Természetesen a forgalmi nem volt benne. A rendőrség most van a helyszínen. Segítsetek, ha tudtok, nagyon kérjük!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6002 Dátum: 2012. Március 14. - 08:47:43 »

Potenciális lacsi vevő a láthatáron.... Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6003 Dátum: 2012. Március 14. - 10:55:08 »

Potenciális lacsi vevő a láthatáron.... Kacsint
Cápa! Ezt most nem kellett volna. Ilyenkor az ember nem igazán érti a humort, és, ha hallottad volna lányom zokogását, akkor biztosan nem engedted volna ezt most magadnak. Pár hónapja vették, nagyon megszerették, nagy segítség volt nekik, hogy ide- oda utazzanak a két család közt. Ez egy előlegezett nászajándék volt tulajdonképpen, és most jogosan siratják. Te meg humorizálsz, most oktalanul.
Ez mind az esküvőjük előtt két hónappal. Mélységesen szomorúak, és dühösek vagyunk. Követelem a büntetőjog drasztikus szigorítását.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 14. - 10:58:16 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #6004 Dátum: 2012. Március 14. - 11:22:46 »

Szia Gidy! nyitott szemmel járok majd!
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #6005 Dátum: 2012. Március 14. - 11:55:41 »

Szia Gidy! nyitott szemmel járok majd!
A nagyobb parkolókat és az eldugott garázs sorokat érdemes körbenézni, mert ha még nem szedték apró darabjaira a kocsit, valahol pihentetik egy-két hétig.
Naplózva

hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6006 Dátum: 2012. Március 14. - 13:33:56 »

Potenciális lacsi vevő a láthatáron.... Kacsint
Cápa! Ezt most nem kellett volna. Ilyenkor az ember nem igazán érti a humort, és, ha hallottad volna lányom zokogását, akkor biztosan nem engedted volna ezt most magadnak. Pár hónapja vették, nagyon megszerették, nagy segítség volt nekik, hogy ide- oda utazzanak a két család közt. Ez egy előlegezett nászajándék volt tulajdonképpen, és most jogosan siratják. Te meg humorizálsz, most oktalanul.
Ez mind az esküvőjük előtt két hónappal. Mélységesen szomorúak, és dühösek vagyunk. Követelem a büntetőjog drasztikus szigorítását.
Sajnos én is megtapasztaltam már ezt az érzést, nekünk a 2 éves Astránkat vitték el aranyvasárnap hajnalban Edina használta rendszresen, hetekig zokogott ő is utánna. Amit Yeti is írt érdemes a nagyobb lakótelepeken szétnézni szokták ott pihentetni, ha nem megrendelésre vitték el mert akkor már elpaszolták, én is jártam napokig annó a ltp-ket, de nem jártam sikkerrel, nektek hátha sikerül. Sok szerencsét és fel a fejjel!

Esetleg mert a járdán parkolt nem a közterületesek vitték el??
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 14. - 13:46:37 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6007 Dátum: 2012. Március 14. - 14:05:32 »

részvétem Gidy, remélem megoldódik a dolog 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #6008 Dátum: 2012. Március 14. - 16:44:17 »

részvétem Gidy, remélem megoldódik a dolog 
Csak csatlakozni tudok. Nekem szerencsére nem lopták el az autómat,de olyan már előfordult, hogy azt hittem igen mert elfelejtettem, hogy nem a szokott helyre parkoltam és azt a megkönnyebbülést mikor megláttam, hogy mégis meg van, NA AZT AZ ÉRZÉST KÍVÁNOM KATÁÉKNAK IS!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6009 Dátum: 2012. Március 14. - 17:32:53 »

Potenciális lacsi vevő a láthatáron.... Kacsint
Cápa! Ezt most nem kellett volna. Ilyenkor az ember nem igazán érti a humort, és, ha hallottad volna lányom zokogását, akkor biztosan nem engedted volna ezt most magadnak. Pár hónapja vették, nagyon megszerették, nagy segítség volt nekik, hogy ide- oda utazzanak a két család közt. Ez egy előlegezett nászajándék volt tulajdonképpen, és most jogosan siratják. Te meg humorizálsz, most oktalanul.
Ez mind az esküvőjük előtt két hónappal. Mélységesen szomorúak, és dühösek vagyunk. Követelem a büntetőjog drasztikus szigorítását.
Bocsi, nem humornak szántam, de ha nem lesz meg és a családban már bevált a lacsi....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #6010 Dátum: 2012. Március 14. - 20:59:25 »

részvétem Gidy, remélem megoldódik a dolog 
Szintén részvét ismerem a helyzetet. A parkolóban járkálás nem nagy esély,sőt szinte semmi.Ha rendelésre vitték,ha bontásra minden alkatrésze nem fog kelleni ezért értékesítik.Neten kéne keresgélni,bontókban szétnézni esetleg hirdetést feladni keresel elejét vagy hátulját. Ha szerencséd van felhív neki van.
Naplózva

06 70/22 11 222
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6011 Dátum: 2012. Március 14. - 21:47:37 »

Köszi az együttérzést, és a keresést jártatok közben, lessetek. A feltett képnél világosabb kék a kocsi, és mindkét oldalán van fekete gumicsík, és nincs első ködlámpája. Szegény Katám iszonyúan kikészült, amit itt biztosan mindenki mélységesen megért. Ha véletlenül mellénk áll a szerencse, akkor megünnepeljük természetesen. Azért az esküvő nem marad el. Én csak lidérc álmomban éltem meg, többször is, borzasztó volt, és rögtön ellenőriztem meglétét, és megnyugodtam, mert felébredtem, és volt autóm.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 14. - 22:14:58 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #6012 Dátum: 2012. Március 14. - 22:05:44 »

SOS! Figyelmet kérek. Mára virradóra a XI. ker. Karolina út 34. előtt járdán parkoló Honda Jazz típusú, KFC-488 rendszámú, világoskék autónkat ellopták. Aki bármilyen infót tud, kérem rögtön jelezze a rendőrségnek, illetve nekem. Ez a kocsi Nyeste Gábor nevén fut, aki Kata lányom vőlegénye. Természetesen a forgalmi nem volt benne. A rendőrség most van a helyszínen. Segítsetek, ha tudtok, nagyon kérjük!
Nem tudok jobbat mondani, nagyon sajnálom
Legyen szerencsés a keresgélés.
Naplózva

Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #6013 Dátum: 2012. Március 15. - 07:12:26 »

Tegnap a fél éves téli gumiba kaptam egy szép nagy szöget.  :fejelfalnak:

Most agyalhatok hol találok holnap egy gumist, akivel vagy megjavíttatom, vagy veszek egy újat, vagy átdobatom a nyári garnitúrát.
Persze azok meg nincsenek felnin.

Ez annyira jókor jött.  :sir:
Naplózva

Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #6014 Dátum: 2012. Március 15. - 07:18:52 »

Tegnap a fél éves téli gumiba kaptam egy szép nagy szöget.  :fejelfalnak:

Most agyalhatok hol találok holnap egy gumist, akivel vagy megjavíttatom, vagy veszek egy újat, vagy átdobatom a nyári garnitúrát.
Persze azok meg nincsenek felnin.

Ez annyira jókor jött.  :sir:
M3-ról a 4 és 15 ker lehajtónál van egy non stop gumis.Tuti nyitva van.
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!