Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 07:20:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 397 398 [399] 400 401 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719494 alkalommal)
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5970 Dátum: 2012. Március 07. - 07:35:15 »

Csak most vettem észre, hogy azt Yeti írta. Ezek direkt ugyan olyan autót vettek Vigyorog és még a profilképük is majdnem egyforma.
Így megy ez a megyében.
Nem vehetek másmilyen autót, csakis olyat, amilyen a szomszédban van.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #5971 Dátum: 2012. Március 07. - 08:57:07 »

Csak most vettem észre, hogy azt Yeti írta. Ezek direkt ugyan olyan autót vettek Vigyorog és még a profilképük is majdnem egyforma.
Így megy ez a megyében.
Nem vehetek másmilyen autót, csakis olyat, amilyen a szomszédban van.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Legalább más szögből lenne a fénykép. De nem, direkt össze akartok zavarni. Vigyorog
Naplózva


LPG
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5972 Dátum: 2012. Március 07. - 10:13:52 »

Csak most vettem észre, hogy azt Yeti írta. Ezek direkt ugyan olyan autót vettek Vigyorog és még a profilképük is majdnem egyforma.
Így megy ez a megyében.
Nem vehetek másmilyen autót, csakis olyat, amilyen a szomszédban van.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Legalább más szögből lenne a fénykép. De nem, direkt össze akartok zavarni. Vigyorog
Ezt a másik fórumon Viper jobban benyalta.
Hazahoztuk a kocsit, és másnap már avatart cseréltem, és mivel nem volt más, a kereskedő honlapjáról letöltöttem a képeket a kocsiról.
És felraktam egyet. És nézem, tök ugyan az, mint Bécié.  Vigyorog
Mondom  hagyom, nem vesződök vele.
Össze is zavartam a társaságot rendesen.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #5973 Dátum: 2012. Március 07. - 15:51:46 »

Csak most vettem észre, hogy azt Yeti írta. Ezek direkt ugyan olyan autót vettek Vigyorog és még a profilképük is majdnem egyforma.
Így megy ez a megyében.
Nem vehetek másmilyen autót, csakis olyat, amilyen a szomszédban van.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Legalább más szögből lenne a fénykép. De nem, direkt össze akartok zavarni. Vigyorog
Ezt a másik fórumon Viper jobban benyalta.
Hazahoztuk a kocsit, és másnap már avatart cseréltem, és mivel nem volt más, a kereskedő honlapjáról letöltöttem a képeket a kocsiról.
És felraktam egyet. És nézem, tök ugyan az, mint Bécié.  Vigyorog
Mondom  hagyom, nem vesződök vele.
Össze is zavartam a társaságot rendesen.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Miről van szó? lemaradtam valamiről? He Vigyorog
Amúgy meg persze, hogy ugyanolyan a kocsink, hiszen a legszebb is egyben (na meg ennek autó formája van Vigyorog)
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #5974 Dátum: 2012. Március 07. - 15:54:34 »

Ja, és azt tedd hozzá mindig, hogy általában egyedül mész, üres csomagtartóval, és kalapos nagypapa sebességgel, ami azért lényeges szempont. Mi meg általában többen utazunk, nehéz csomagokkal, és néha rálépünk a gázpedálra is. Ez van.
Én ezt úgy mondom, hogy környezettudatosan és előrelátóan vezetek Vigyorog Vigyorog
Minél kevesebb benzin fogy, annál kevesebb a feleslegesen kibocsátott CO2. Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5975 Dátum: 2012. Március 07. - 20:09:30 »

Hová fajul ez a világ, no meg a BKV? Nos november óta alig akadt munka, már- már azt hittem pótórákat kell vennem, mert kijövök a vezetésből. De azóta megváltozott minden. Február 28.-ika óta, most vasárnapig már 10 napra behívtak dolgozni, sőt törik magukat, mert, ha délelőttös vagyok, oda is adják a régi jól bevált, szeretett kocsimat is. De sokat voltam, leszek délutánban is, sőt kétszer már az éjszakai 907-est is nyomtam. Mégis jó az öreg a háznál? Lehet (?), hogy nem hiszitek el, és az meg valószínűbb, hogy dilisnek tartotok, de még mindig szeretek vezetni buszt is, Lacettit is, mindent, ha müxik, de utálom, ha bajuk van. No meg jól jön az a kis kiegészítés is pénzügyileg, főleg most, esküvő után, és előtt is- gondolhatjátok...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5976 Dátum: 2012. Március 07. - 20:17:18 »

Gidy! Tudod, hogy szól ennek a mondásnak a másik fele?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
"jó az öreg a háznál"
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5977 Dátum: 2012. Március 07. - 20:28:56 »

Gidy! Tudod, hogy szól ennek a mondásnak a másik fele?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
"jó az öreg a háznál"
Mi a másik fele? Ahogy ismerlek, Cápa, most egy pimaszság jöhet csak, de hadd jöjjön a másik fele, kibírom. De azt az egyet ne felejtsd el, hogy én legalább megéltem eddig 63 évet, sok jóban, kevés rosszban, így öregedtem meg. Te hogy vagy most? Majd később? Mire Te is eléred ezt? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5978 Dátum: 2012. Március 07. - 20:47:21 »

Gidy! Tudod, hogy szól ennek a mondásnak a másik fele?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
"jó az öreg a háznál"
Mi a másik fele? Ahogy ismerlek, Cápa, most egy pimaszság jöhet csak, de hadd jöjjön a másik fele, kibírom. De azt az egyet ne felejtsd el, hogy én legalább megéltem eddig 63 évet, sok jóban, kevés rosszban, így öregedtem meg. Te hogy vagy most? Majd később? Mire Te is eléred ezt? He Kacsint Vigyorog
Hihi....felénk így hangzik ez: "Jó az öreg a háznál, még ha egy csepp esze sincs!"  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog  Te dobtad fel a labdát a mondat elejével!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5979 Dátum: 2012. Március 07. - 20:53:59 »

Gidy! Tudod, hogy szól ennek a mondásnak a másik fele?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
"jó az öreg a háznál"
Mi a másik fele? Ahogy ismerlek, Cápa, most egy pimaszság jöhet csak, de hadd jöjjön a másik fele, kibírom. De azt az egyet ne felejtsd el, hogy én legalább megéltem eddig 63 évet, sok jóban, kevés rosszban, így öregedtem meg. Te hogy vagy most? Majd később? Mire Te is eléred ezt? He Kacsint Vigyorog
Hihi....felénk így hangzik ez: "Jó az öreg a háznál, még ha egy csepp esze sincs!"  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog  Te dobtad fel a labdát a mondat elejével!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Jól mondtad, felétek van ez így. Nálunk más a helyzet, itt szükség van az okos, tapasztalt, segítő öreg emberekre, mint rám is. Itt már elértem, hogy tisztelnek a munkámért, a megbízhatóságomért, hogy átadom a tudásom az ifjoncoknak, már akit ez érdekel, meghallgatják, sőt el is fogadják sokszor a véleményem, örülnek a tanácsaimnak, szóval itt valóban jó az öreg a háznál, ha az én vagyok persze. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #5980 Dátum: 2012. Március 08. - 09:39:22 »

Gidy! Tudod, hogy szól ennek a mondásnak a másik fele?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
"jó az öreg a háznál"
Mi a másik fele? Ahogy ismerlek, Cápa, most egy pimaszság jöhet csak, de hadd jöjjön a másik fele, kibírom. De azt az egyet ne felejtsd el, hogy én legalább megéltem eddig 63 évet, sok jóban, kevés rosszban, így öregedtem meg. Te hogy vagy most? Majd később? Mire Te is eléred ezt? He Kacsint Vigyorog
Hihi....felénk így hangzik ez: "Jó az öreg a háznál, még ha egy csepp esze sincs!"  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog  Te dobtad fel a labdát a mondat elejével!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog

szegény nagyanyám is midig ezt mondta...  Mosolyog
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #5981 Dátum: 2012. Március 08. - 15:25:59 »

Hová fajul ez a világ, no meg a BKV? Nos november óta alig akadt munka, már- már azt hittem pótórákat kell vennem, mert kijövök a vezetésből. De azóta megváltozott minden. Február 28.-ika óta, most vasárnapig már 10 napra behívtak dolgozni, sőt törik magukat, mert, ha délelőttös vagyok, oda is adják a régi jól bevált, szeretett kocsimat is. De sokat voltam, leszek délutánban is, sőt kétszer már az éjszakai 907-est is nyomtam. Mégis jó az öreg a háznál? Lehet (?), hogy nem hiszitek el, és az meg valószínűbb, hogy dilisnek tartotok, de még mindig szeretek vezetni buszt is, Lacettit is, mindent, ha müxik, de utálom, ha bajuk van. No meg jól jön az a kis kiegészítés is pénzügyileg, főleg most, esküvő után, és előtt is- gondolhatjátok...
Az nem lehet,hogy azt az öreg ótvaros buszt nem hajlandó vezetni már senki csak te mert olyan rossz állapotban van?! He Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #5982 Dátum: 2012. Március 08. - 15:57:34 »

Hová fajul ez a világ, no meg a BKV? Nos november óta alig akadt munka, már- már azt hittem pótórákat kell vennem, mert kijövök a vezetésből. De azóta megváltozott minden. Február 28.-ika óta, most vasárnapig már 10 napra behívtak dolgozni, sőt törik magukat, mert, ha délelőttös vagyok, oda is adják a régi jól bevált, szeretett kocsimat is. De sokat voltam, leszek délutánban is, sőt kétszer már az éjszakai 907-est is nyomtam. Mégis jó az öreg a háznál? Lehet (?), hogy nem hiszitek el, és az meg valószínűbb, hogy dilisnek tartotok, de még mindig szeretek vezetni buszt is, Lacettit is, mindent, ha müxik, de utálom, ha bajuk van. No meg jól jön az a kis kiegészítés is pénzügyileg, főleg most, esküvő után, és előtt is- gondolhatjátok...
Az nem lehet,hogy azt az öreg ótvaros buszt nem hajlandó vezetni már senki csak te mert olyan rossz állapotban van?! He Vigyorog
Na meg a másik az, hogy rendben van az hogy vezeted, de fizetni is fognak érte? He
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #5983 Dátum: 2012. Március 08. - 20:06:30 »

Hová fajul ez a világ, no meg a BKV? Nos november óta alig akadt munka, már- már azt hittem pótórákat kell vennem, mert kijövök a vezetésből. De azóta megváltozott minden. Február 28.-ika óta, most vasárnapig már 10 napra behívtak dolgozni, sőt törik magukat, mert, ha délelőttös vagyok, oda is adják a régi jól bevált, szeretett kocsimat is. De sokat voltam, leszek délutánban is, sőt kétszer már az éjszakai 907-est is nyomtam. Mégis jó az öreg a háznál? Lehet (?), hogy nem hiszitek el, és az meg valószínűbb, hogy dilisnek tartotok, de még mindig szeretek vezetni buszt is, Lacettit is, mindent, ha müxik, de utálom, ha bajuk van. No meg jól jön az a kis kiegészítés is pénzügyileg, főleg most, esküvő után, és előtt is- gondolhatjátok...
Az nem lehet,hogy azt az öreg ótvaros buszt nem hajlandó vezetni már senki csak te mert olyan rossz állapotban van?! He Vigyorog
Na meg a másik az, hogy rendben van az hogy vezeted, de fizetni is fognak érte? He
Csak ha túléli vele a napot. Mosolyog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #5984 Dátum: 2012. Március 09. - 08:32:46 »

Ez milyen érdekes!Ezt az autót kb 2 éve néztem meg azóta is ott áll mindig látom,sőt már ki is tárgyaltuk itt a fórumon.Akkoriban 2,6MFt ért hirdették 27EKm-el.Ellenben most! Mosolyog
http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_2.0._16v_tcdi_elite-5590888
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 397 398 [399] 400 401 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!