Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 10:17:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 396 397 [398] 399 400 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719650 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5955 Dátum: 2012. Február 29. - 07:30:01 »

Olvasom a zenés topicot.....Őskekecek.....Ez mekkora! Lefordultam a székről!   Vahj....kire gondoltál Jopek barátom?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Az őskekec itt nem a kort jelenti, sokkal inkább a hajlamot a meddő vitára! Kacsint
Soha nem áll szándékomban senkit sem megbántani, remélem nem is történt meg! Ez zömmel egy baráti társaság....jó lenne, ha az is maradna! Az értelmetlen vita viszont nem dobja fel a hangulatot, meg nem is segít senki problémáján. Gondolom ezt mindenki belátja, aki régebben itt mozog.
A fórumban benne van egy csomó munkánk, időnk, mérgünk-örömünk + ki tudja mi még!? Természetesen ezt mindannyiunkra értem, mindenkire aki segíteni akar másoknak, és hajlandó megosztani a tapasztalatait + a tudását! Mosolyog
Szóval szerintem a barátin legyen inkább a hangsúly, a többi csak utána érdekes.

Cápa!
Gondolom emlékszel még, hogy annak idején ki akart uszonylevest készíteni olyan nagyon!? Vigyorog
Na, akkor jól van, mer' én inkább nem is gondoltam senkire! Nem is mernék! Vigyorog Vigyorog Vigyorog




Értem én, hogy mire gondolsz...az elején, a közepén és a végén is.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Csak ez a kifejezés annyira megtetszett és elképzeltem magam elé azt a pár arcot, hogy kikre is utalhattál....és mégjobban tetszett a kifejezés...! Vigyorog Vigyorog Amúgy én sem véltem semmi bántót ebben, amolyan kedveskedő szó, mert mindenki tudja, hogy aki ilyen itt az sem azért, hogy másokat bántson, hanem abszolút jószándékú, segítőkész, d emellette picit megszállott, bizonyos irányban elkötelezett igazi fanatikus hobbista. Én spec nem sértődnék meg ezen, ahogy az uszonylevesen sem...és talán még én is tudok kekec lenni, mert néha az is picit jóóóóó.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
És emellé még a nyulakat, meg a gázosabb klubtagokat is bírod?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #5956 Dátum: 2012. Február 29. - 08:15:24 »

Olvasom a zenés topicot.....Őskekecek.....Ez mekkora! Lefordultam a székről!   Vahj....kire gondoltál Jopek barátom?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Az őskekec itt nem a kort jelenti, sokkal inkább a hajlamot a meddő vitára! Kacsint
Soha nem áll szándékomban senkit sem megbántani, remélem nem is történt meg! Ez zömmel egy baráti társaság....jó lenne, ha az is maradna! Az értelmetlen vita viszont nem dobja fel a hangulatot, meg nem is segít senki problémáján. Gondolom ezt mindenki belátja, aki régebben itt mozog.
A fórumban benne van egy csomó munkánk, időnk, mérgünk-örömünk + ki tudja mi még!? Természetesen ezt mindannyiunkra értem, mindenkire aki segíteni akar másoknak, és hajlandó megosztani a tapasztalatait + a tudását! Mosolyog
Szóval szerintem a barátin legyen inkább a hangsúly, a többi csak utána érdekes.

Cápa!
Gondolom emlékszel még, hogy annak idején ki akart uszonylevest készíteni olyan nagyon!? Vigyorog
Na, akkor jól van, mer' én inkább nem is gondoltam senkire! Nem is mernék! Vigyorog Vigyorog Vigyorog




Értem én, hogy mire gondolsz...az elején, a közepén és a végén is.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Csak ez a kifejezés annyira megtetszett és elképzeltem magam elé azt a pár arcot, hogy kikre is utalhattál....és mégjobban tetszett a kifejezés...! Vigyorog Vigyorog Amúgy én sem véltem semmi bántót ebben, amolyan kedveskedő szó, mert mindenki tudja, hogy aki ilyen itt az sem azért, hogy másokat bántson, hanem abszolút jószándékú, segítőkész, d emellette picit megszállott, bizonyos irányban elkötelezett igazi fanatikus hobbista. Én spec nem sértődnék meg ezen, ahogy az uszonylevesen sem...és talán még én is tudok kekec lenni, mert néha az is picit jóóóóó.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
És emellé még a nyulakat, meg a gázosabb klubtagokat is bírod?
Gidy apu eddig a fogadott fiának tartott, nem félsz attól, hogy kitagad?He  Vigyorog
Naplózva

95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #5957 Dátum: 2012. Február 29. - 08:26:08 »

http://sonline.hu/somogy/kozelet/bemozdult-a-traffipax-nem-hibazott-megis-gyorshajto-lett-429305
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5958 Dátum: 2012. Február 29. - 09:03:19 »

Olvasom a zenés topicot.....Őskekecek.....Ez mekkora! Lefordultam a székről!   Vahj....kire gondoltál Jopek barátom?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Az őskekec itt nem a kort jelenti, sokkal inkább a hajlamot a meddő vitára! Kacsint
Soha nem áll szándékomban senkit sem megbántani, remélem nem is történt meg! Ez zömmel egy baráti társaság....jó lenne, ha az is maradna! Az értelmetlen vita viszont nem dobja fel a hangulatot, meg nem is segít senki problémáján. Gondolom ezt mindenki belátja, aki régebben itt mozog.
A fórumban benne van egy csomó munkánk, időnk, mérgünk-örömünk + ki tudja mi még!? Természetesen ezt mindannyiunkra értem, mindenkire aki segíteni akar másoknak, és hajlandó megosztani a tapasztalatait + a tudását! Mosolyog
Szóval szerintem a barátin legyen inkább a hangsúly, a többi csak utána érdekes.

Cápa!
Gondolom emlékszel még, hogy annak idején ki akart uszonylevest készíteni olyan nagyon!? Vigyorog
Na, akkor jól van, mer' én inkább nem is gondoltam senkire! Nem is mernék! Vigyorog Vigyorog Vigyorog




Értem én, hogy mire gondolsz...az elején, a közepén és a végén is.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Csak ez a kifejezés annyira megtetszett és elképzeltem magam elé azt a pár arcot, hogy kikre is utalhattál....és mégjobban tetszett a kifejezés...! Vigyorog Vigyorog Amúgy én sem véltem semmi bántót ebben, amolyan kedveskedő szó, mert mindenki tudja, hogy aki ilyen itt az sem azért, hogy másokat bántson, hanem abszolút jószándékú, segítőkész, d emellette picit megszállott, bizonyos irányban elkötelezett igazi fanatikus hobbista. Én spec nem sértődnék meg ezen, ahogy az uszonylevesen sem...és talán még én is tudok kekec lenni, mert néha az is picit jóóóóó.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
És emellé még a nyulakat, meg a gázosabb klubtagokat is bírod?
Gidy apu eddig a fogadott fiának tartott, nem félsz attól, hogy kitagad?He  Vigyorog
Nem.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5959 Dátum: 2012. Március 01. - 11:41:43 »

Február utolsó két napján igazi nosztalgia járatot üzemeltettem, igaz főleg magamnak. Mindkétszer a 173E-n szolgáltattam, és megkaptam hozzá a régi buszomat, a legendás BPO-432-est. Jó volt újra találkoznunk, mert persze javítottam is rajta, mintha még az enyém lenne. 15 évet lehúztunk együtt, jóban- rosszban, de inkább jóban. Azóta rám is kattantak, mára, holnapra, és vasárnapra is kellek, de nagyon. Új BKV-s nevet adtam magamnak, Jolly Joker vagyok, igaz nem vagyok mindenhol, de helyette mindig bevethető. Szóval azért még jó az öreg a háznál. Az már más kérdés, hogy lehet, hogy megvonják tőlem is az utazási igazolványt, de talán, ha én vezetem a buszt, csak nem kérik az ellenőrök, hogy: jegyeket, bérleteket kérjük bemutatni, mert akkor kénytelen leszek bemutatni... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5960 Dátum: 2012. Március 02. - 18:19:34 »

1000!  Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 03. - 20:03:58 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #5961 Dátum: 2012. Március 02. - 18:55:00 »

1000!  (bocs Gidy ennyire tellett)  Kacsint Vigyorog
Gratula! Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #5962 Dátum: 2012. Március 02. - 20:11:34 »

1000!  (bocs Gidy ennyire tellett)  Kacsint Vigyorog
Gratula! Mosolyog
eMber!  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5963 Dátum: 2012. Március 03. - 19:25:42 »

Mosolyog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5964 Dátum: 2012. Március 05. - 13:31:20 »

Nos egy rejtélyes szerda következik. A benzin ára emelkedik 5 Ft-tal literenként, míg a gázolaj ára csökken 4 Ft-tal literenként. Most nem fűztek hozzá magyarázatot, pedig érdekes lett volna. A benzin számolásánál gyengült a forint, és emelkedett az olajár, a gázolaj számításakor meg megfordult a folyamat úgy látszik. Miért nem együtt számolták a gázolajjal? Nem csodálom, hogy most mélyen kussoltak, nem hivatkoztak semmire sem, igaz, így nehéz is lett volna. Esetleg egy női választ adtak volna, amit ugyebár mindenki ismer már untig, hogy: "csak".
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #5965 Dátum: 2012. Március 05. - 14:24:24 »

Nos egy rejtélyes szerda következik. A benzin ára emelkedik 5 Ft-tal literenként, míg a gázolaj ára csökken 4 Ft-tal literenként. Most nem fűztek hozzá magyarázatot, pedig érdekes lett volna. A benzin számolásánál gyengült a forint, és emelkedett az olajár, a gázolaj számításakor meg megfordult a folyamat úgy látszik. Miért nem együtt számolták a gázolajjal? Nem csodálom, hogy most mélyen kussoltak, nem hivatkoztak semmire sem, igaz, így nehéz is lett volna. Esetleg egy női választ adtak volna, amit ugyebár mindenki ismer már untig, hogy: "csak".
Én is arra tippelek, hogy csak. Igazából a molos indokokat már meg sem hallgatom. Inkább vmi független(nek tűnő) forrást próbálok keresni...
Naplózva
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #5966 Dátum: 2012. Március 06. - 18:36:21 »

Sziasztok! nem tudom hogy itt kell e ilyet kérdezni de olyan kérdésem lenne, hogy az első ablakokra heko vagy inkább szatuna légterelőt vegyek? akik használnak ilyet melyik vált be?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #5967 Dátum: 2012. Március 06. - 18:43:04 »

Sziasztok! nem tudom hogy itt kell e ilyet kérdezni de olyan kérdésem lenne, hogy az első ablakokra heko vagy inkább szatuna légterelőt vegyek? akik használnak ilyet melyik vált be?
Nekem egyik sincs, de szerintem a szatunás jobb. Ha vennék, csak is olyat.
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5968 Dátum: 2012. Március 06. - 22:31:35 »

Sziasztok! nem tudom hogy itt kell e ilyet kérdezni de olyan kérdésem lenne, hogy az első ablakokra heko vagy inkább szatuna légterelőt vegyek? akik használnak ilyet melyik vált be?
Nekem egyik sincs, de szerintem a szatunás jobb. Ha vennék, csak is olyat.
Szatuna! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5969 Dátum: 2012. Március 07. - 07:33:54 »

Diablo!
...Jani meg jó fej, helyettem is rád szólt, bezzeg Yeti...

Az első állításoddal azért vitába szállnék.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
A második, meg mi van velem? Bezzeg..      Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 396 397 [398] 399 400 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!