Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 10:21:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 395 396 [397] 398 399 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719674 alkalommal)
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #5940 Dátum: 2012. Február 26. - 18:15:20 »

Ja, és főleg miattuk ilyen drága, nemcsak ott, hanem itt is. Ha nem háborúznának állandóan talán nem menne fel mindig az olajnak ára, és békén hagynák a világot. Azt kívánom nekik, hogy annyiba kerüljön náluk is, mint nálunk, de a jövedelmek arányában persze.
Na, akkor az ilyen hírek hallatán szokták emelni az üzemanyagárát itthon....
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5941 Dátum: 2012. Február 26. - 19:28:21 »

Cartársak!
Nem kötelező, de jó, ha mindenki a profiljában megjeleníti a lakóhelyét, így adott esetben jobban tudunk segíteni, mint már többször volt róla szó.
Sokan megadták itt az elérhetőségüket e-mail formájában, de mint kiderült, sokszor már nem aktuális a cím, ezért jó volna, ha ezt szükség esetén mindenki frissítené, mert privátban levelezni lehet, de csatolmányt küldeni nem, pedig azt is kell néha.
Természetesen nem kötelező ez senkinek sem, de rossz adat ne legyen soha. Uff!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #5942 Dátum: 2012. Február 26. - 19:30:37 »

Cartársak!
Nem kötelező, de jó, ha mindenki a profiljában megjeleníti a lakóhelyét, így adott esetben jobban tudunk segíteni, mint már többször volt róla szó.
Sokan megadták itt az elérhetőségüket e-mail formájában, de mint kiderült, sokszor már nem aktuális a cím, ezért jó volna, ha ezt szükség esetén mindenki frissítené, mert privátban levelezni lehet, de csatolmányt küldeni nem, pedig azt is kell néha.
Természetesen nem kötelező ez senkinek sem, de rossz adat ne legyen soha. Uff!
A Próféta szólt belőled!
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #5943 Dátum: 2012. Február 26. - 20:16:07 »

Ja, és főleg miattuk ilyen drága, nemcsak ott, hanem itt is. Ha nem háborúznának állandóan talán nem menne fel mindig az olajnak ára, és békén hagynák a világot. Azt kívánom nekik, hogy annyiba kerüljön náluk is, mint nálunk, de a jövedelmek arányában persze.
Hát ez így azért elég sarkos! A benzin és az LPG jövedéki adója 0.183 dollár/gallon, a gázolajé pedig 0.243 dollár/gallon odaát. Azért ezzel az adóterheléssel szerintem mi is kiegyeznénk. És akkor még nem beszéltünk az Áfa-ról. Kacsint
Én inkább magunknak kívánnám azt, hogy csak egyszer az életben...próbából (by Hofi), mi is annyit keressünk mint az ottani autószerelő, nyomdász, buszvezető, meg úgy általában a jómunkásemberek !
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #5944 Dátum: 2012. Február 26. - 20:50:14 »



Amúgy meg én nem piszkáltam Aput, úgyhogy nekem vaddisznók jönnek és ma volt egy őz is.
A nagy vadak nem mi voltunk tutira  Kacsint Vigyorog
Ártatlan vagyok, kedves szomszéd.  Vigyorog
Pont te, mint ártatlan.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Apropó, reptéri fuvr, hogy még több jelentkező legyen?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nahh, már menni köll?
Futómű rendben? Mosolyog Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5945 Dátum: 2012. Február 26. - 20:59:23 »



Amúgy meg én nem piszkáltam Aput, úgyhogy nekem vaddisznók jönnek és ma volt egy őz is.
A nagy vadak nem mi voltunk tutira  Kacsint Vigyorog
Ártatlan vagyok, kedves szomszéd.  Vigyorog
Pont te, mint ártatlan.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Apropó, reptéri fuvr, hogy még több jelentkező legyen?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nahh, már menni köll?
Futómű rendben? Mosolyog Kacsint
Igen.
Nem teljesen.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5946 Dátum: 2012. Február 27. - 16:35:38 »

Irigy Kutyákat Megszégyenítő Társaság!
Íme, hogy más is lehetőséghez jusson, ne csak mindig én...

Akit érdekel wellness akció, 2, vagy 3 éjszakás, annak itt egy telefonszám, amin lehet jelentkezni, ajánlatokat kérni. +36-20-311-5332. Ez az ügyintéző privát száma, ezt adta meg, hogy keresse, akit érdekel. Lehet rám hivatkozni, de nem érdekes.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5947 Dátum: 2012. Február 27. - 20:03:06 »

Olvasom a zenés topicot.....Őskekecek.....Ez mekkora! Lefordultam a székről!   Vahj....kire gondoltál Jopek barátom?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5948 Dátum: 2012. Február 28. - 13:50:54 »

Kap, mi lesz a holnapi fuvarral?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5949 Dátum: 2012. Február 28. - 16:41:58 »

Stocz Főninek is jár egy nagy brávó, mert ő is elérte a 3000.-ik hozzászólását. Sok jót kaptunk tőle, igazán mindent nagyon köszönünk. Ha ő nem lett volna, nem lenne- hát rossz rá gondolni, hogy mi lenne velünk nélküle.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #5950 Dátum: 2012. Február 28. - 17:17:24 »

Olvasom a zenés topicot.....Őskekecek.....Ez mekkora! Lefordultam a székről!   Vahj....kire gondoltál Jopek barátom?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Az őskekec itt nem a kort jelenti, sokkal inkább a hajlamot a meddő vitára! Kacsint
Soha nem áll szándékomban senkit sem megbántani, remélem nem is történt meg! Ez zömmel egy baráti társaság....jó lenne, ha az is maradna! Az értelmetlen vita viszont nem dobja fel a hangulatot, meg nem is segít senki problémáján. Gondolom ezt mindenki belátja, aki régebben itt mozog.
A fórumban benne van egy csomó munkánk, időnk, mérgünk-örömünk + ki tudja mi még!? Természetesen ezt mindannyiunkra értem, mindenkire aki segíteni akar másoknak, és hajlandó megosztani a tapasztalatait + a tudását! Mosolyog
Szóval szerintem a barátin legyen inkább a hangsúly, a többi csak utána érdekes.

Cápa!
Gondolom emlékszel még, hogy annak idején ki akart uszonylevest készíteni olyan nagyon!? Vigyorog
Na, akkor jól van, mer' én inkább nem is gondoltam senkire! Nem is mernék! Vigyorog Vigyorog Vigyorog



Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5951 Dátum: 2012. Február 28. - 17:32:48 »

Kap, mi lesz a holnapi fuvarral?
Most értem haza, a számod meg nincs benne az új telefonoba. Hívtalak és jól eltársalogtam az üzenetrögzítővel. Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5952 Dátum: 2012. Február 28. - 19:56:23 »

Kap, mi lesz a holnapi fuvarral?
Most értem haza, a számod meg nincs benne az új telefonoba. Hívtalak és jól eltársalogtam az üzenetrögzítővel. Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
bocsi! először úton voltam, aztán meg a vőféllyel tárgyaltunk éppen  Zavart
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5953 Dátum: 2012. Február 28. - 20:20:50 »

Kap, mi lesz a holnapi fuvarral?
Most értem haza, a számod meg nincs benne az új telefonoba. Hívtalak és jól eltársalogtam az üzenetrögzítővel. Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
bocsi! először úton voltam, aztán meg a vőféllyel tárgyaltunk éppen  Zavart
A vőféllyel? Velem ugyan nem...  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5954 Dátum: 2012. Február 29. - 00:04:05 »

Olvasom a zenés topicot.....Őskekecek.....Ez mekkora! Lefordultam a székről!   Vahj....kire gondoltál Jopek barátom?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Az őskekec itt nem a kort jelenti, sokkal inkább a hajlamot a meddő vitára! Kacsint
Soha nem áll szándékomban senkit sem megbántani, remélem nem is történt meg! Ez zömmel egy baráti társaság....jó lenne, ha az is maradna! Az értelmetlen vita viszont nem dobja fel a hangulatot, meg nem is segít senki problémáján. Gondolom ezt mindenki belátja, aki régebben itt mozog.
A fórumban benne van egy csomó munkánk, időnk, mérgünk-örömünk + ki tudja mi még!? Természetesen ezt mindannyiunkra értem, mindenkire aki segíteni akar másoknak, és hajlandó megosztani a tapasztalatait + a tudását! Mosolyog
Szóval szerintem a barátin legyen inkább a hangsúly, a többi csak utána érdekes.

Cápa!
Gondolom emlékszel még, hogy annak idején ki akart uszonylevest készíteni olyan nagyon!? Vigyorog
Na, akkor jól van, mer' én inkább nem is gondoltam senkire! Nem is mernék! Vigyorog Vigyorog Vigyorog




Értem én, hogy mire gondolsz...az elején, a közepén és a végén is.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Csak ez a kifejezés annyira megtetszett és elképzeltem magam elé azt a pár arcot, hogy kikre is utalhattál....és mégjobban tetszett a kifejezés...! Vigyorog Vigyorog Amúgy én sem véltem semmi bántót ebben, amolyan kedveskedő szó, mert mindenki tudja, hogy aki ilyen itt az sem azért, hogy másokat bántson, hanem abszolút jószándékú, segítőkész, d emellette picit megszállott, bizonyos irányban elkötelezett igazi fanatikus hobbista. Én spec nem sértődnék meg ezen, ahogy az uszonylevesen sem...és talán még én is tudok kekec lenni, mert néha az is picit jóóóóó.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 395 396 [397] 398 399 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!