Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 12:17:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719704 alkalommal)
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5925 Dátum: 2012. Február 25. - 19:21:41 »



Amúgy meg én nem piszkáltam Aput, úgyhogy nekem vaddisznók jönnek és ma volt egy őz is.
A nagy vadak nem mi voltunk tutira  Kacsint Vigyorog
Ártatlan vagyok, kedves szomszéd.  Vigyorog
Kinek-kinek méret szerint, a buszosnak nyúl, a teherhajósnak nagyobb vad.. Kacsint Vigyorog
Akkor programozónak poratka?  Vigyorog
Az naagy vírust neki.. Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5926 Dátum: 2012. Február 25. - 19:34:33 »



Amúgy meg én nem piszkáltam Aput, úgyhogy nekem vaddisznók jönnek és ma volt egy őz is.
A nagy vadak nem mi voltunk tutira  Kacsint Vigyorog
Ártatlan vagyok, kedves szomszéd.  Vigyorog
Kinek-kinek méret szerint, a buszosnak nyúl, a teherhajósnak nagyobb vad.. Kacsint Vigyorog
Akkor programozónak poratka?  Vigyorog
Az naagy vírust neki.. Vigyorog
Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Még szerencse, hogy nem minden eszköz fertőzhető. Akkor ezt megúsztam.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5927 Dátum: 2012. Február 25. - 20:03:00 »



Amúgy meg én nem piszkáltam Aput, úgyhogy nekem vaddisznók jönnek és ma volt egy őz is.
A nagy vadak nem mi voltunk tutira  Kacsint Vigyorog
Ártatlan vagyok, kedves szomszéd.  Vigyorog
Kinek-kinek méret szerint, a buszosnak nyúl, a teherhajósnak nagyobb vad.. Kacsint Vigyorog
Akkor programozónak poratka?  Vigyorog
Az naagy vírust neki.. Vigyorog
Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Még szerencse, hogy nem minden eszköz fertőzhető. Akkor ezt megúsztam.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Meg azért köztünk legyen mondva te védve vagy.
Ki merne kekeckedni egy Yetivel?!  Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5928 Dátum: 2012. Február 25. - 21:07:45 »

PC Okosok! Van-e lehetőség privihez csatolmányt kapcsolni? Ha igen, azt hogyan kell megoldani? Nem én fogom csinálni, ezért lehet hozzáértőknek írni a lehetőséget, én úgysem érteném. Előre is köszi, fontos lenne.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #5929 Dátum: 2012. Február 25. - 21:47:27 »

Nem lenne egyszerűbb e-mailen keresztül csatolni inkább? Akinek küldeni szeretnél valamit, biztos van e-mail címe!
Nekem pedig egy olyan kérdésem lenne, hogy Hétfőn megy vizsgázni a Lacsim először, érdemes leszerelni a direktszűrőt és visszatenni a papírt, vagy vizsgánál ez tökmindegy?
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5930 Dátum: 2012. Február 25. - 22:56:20 »

Nem lenne egyszerűbb e-mailen keresztül csatolni inkább? Akinek küldeni szeretnél valamit, biztos van e-mail címe!
Nekem pedig egy olyan kérdésem lenne, hogy Hétfőn megy vizsgázni a Lacsim először, érdemes leszerelni a direktszűrőt és visszatenni a papírt, vagy vizsgánál ez tökmindegy?
A leveleket megoldottuk, valóban jó, ha e-mailben megy el.
Ami pedig a vizsgát illeti, légszűrő ügyhöz eddig ilyen szempontból nem volt kérdés, aki ebben profi, az R*R cartárs, de ő eltűnt a fórumról.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5931 Dátum: 2012. Február 26. - 11:41:57 »

Tegnap rászántam magam, kihasználva a jóidőt, és nekiálltam kicserélni a szelepfedél tömítést.
Viszont mikor már lebontottam mindent, megakadtam, mert nem akart lejönni a fedél.
Mivel én nem vagyok szerelő, bátorkodtam Tomy-t zaklatni, jól csinálok-e mindent.
Szerencsére  azért úgy bizonyult, nem vagyok teljesen kétbalkezes, és sikerült leszednem.
A Lanosé anno simán lejött, de ez becsületesen odatapadt.
Óvatosan megmozgatva viszont megindult.
Vis****akásnál a sarkokba raktam pár petty olajálló cuccot, biztos ami bizonytalan alapon.
Most megnéztem délelőtt mikor hazajöttünk, és már nem szivárog az olaj a gyertyánál.

Mégegyszer nagyon szépen köszönöm a telefonos segítséget!  Kacsint
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5932 Dátum: 2012. Február 26. - 11:55:41 »

Budán a XI-ik kerületben a Karolina úton, felújított házban, bútorozott garzonlakás kiadó, esetleg eladó. Magasföldszinten, szoba, konyha, fürdőszoba, utcáról külön bejárattal, kevés lépcsővel, jól felszerelt berendezéssel, D-Ny tájolással, jó közlekedéssel, 38nm-es. Nem dohányzó lakás! Megbeszélés szerinti árért. Akit érdekelne, keressen engem priviben, vagy telefonon.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #5933 Dátum: 2012. Február 26. - 11:59:53 »

Tegnap rászántam magam, kihasználva a jóidőt, és nekiálltam kicserélni a szelepfedél tömítést.
Viszont mikor már lebontottam mindent, megakadtam, mert nem akart lejönni a fedél.
Mivel én nem vagyok szerelő, bátorkodtam Tomy-t zaklatni, jól csinálok-e mindent.
Szerencsére  azért úgy bizonyult, nem vagyok teljesen kétbalkezes, és sikerült leszednem.
A Lanosé anno simán lejött, de ez becsületesen odatapadt.
Óvatosan megmozgatva viszont megindult.
Vis****akásnál a sarkokba raktam pár petty olajálló cuccot, biztos ami bizonytalan alapon.
Most megnéztem délelőtt mikor hazajöttünk, és már nem szivárog az olaj a gyertyánál.

Mégegyszer nagyon szépen köszönöm a telefonos segítséget!  Kacsint
Igazán nincs mit, ment volna ez nélkülem is. Bátran "zaklassatok", ha tudok segítek, ha nem azt is megmondom.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5934 Dátum: 2012. Február 26. - 12:47:45 »



Amúgy meg én nem piszkáltam Aput, úgyhogy nekem vaddisznók jönnek és ma volt egy őz is.
A nagy vadak nem mi voltunk tutira  Kacsint Vigyorog
Ártatlan vagyok, kedves szomszéd.  Vigyorog
Pont te, mint ártatlan.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Apropó, reptéri fuvr, hogy még több jelentkező legyen?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #5935 Dátum: 2012. Február 26. - 13:21:00 »

Hazaértem a "továbbképzésről" a kolléganőmmel. Az idő tényleg jó volt, a szél kicsit fújt, de a nap tegnap szépen sütött. A balatoni fürdőzést nem próbáltuk, helyette a pezsgőfürdőt és a szaunát vettük igénybe. A partnál még eléggé fagyos volt a Balaton, így még úgysem láttam soha. A nyúlról jut eszembe, visszafelé a csákvári úton egy autós elütött egyet nemsokkal előttem, így a Lacsi megmenekült Mosolyog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #5936 Dátum: 2012. Február 26. - 18:04:45 »

Szegény amerikaiak, ha lesz időm majd sajnálom őket.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5937 Dátum: 2012. Február 26. - 18:05:27 »

Hazaértem a "továbbképzésről" a kolléganőmmel. Az idő tényleg jó volt, a szél kicsit fújt, de a nap tegnap szépen sütött. A balatoni fürdőzést nem próbáltuk, helyette a pezsgőfürdőt és a szaunát vettük igénybe. A partnál még eléggé fagyos volt a Balaton, így még úgysem láttam soha. A nyúlról jut eszembe, visszafelé a csákvári úton egy autós elütött egyet nemsokkal előttem, így a Lacsi megmenekült Mosolyog
Remélem jól éreztétek magatokat, és sokat tanultatok, ezért van a továbbképzés.
Bezzeg előttem nem ment felvezető kocsi, így nekem maradt a fenébe is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5938 Dátum: 2012. Február 26. - 18:10:19 »



Amúgy meg én nem piszkáltam Aput, úgyhogy nekem vaddisznók jönnek és ma volt egy őz is.
A nagy vadak nem mi voltunk tutira  Kacsint Vigyorog
Ártatlan vagyok, kedves szomszéd.  Vigyorog
Pont te, mint ártatlan.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Apropó, reptéri fuvr, hogy még több jelentkező legyen?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szorgos hangyaként idomítom a biteket sajnos, így nem tudok neked felajánlást tenni.
Pedig tuti móka lenne.  Vigyorog
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5939 Dátum: 2012. Február 26. - 18:11:26 »

Ja, és főleg miattuk ilyen drága, nemcsak ott, hanem itt is. Ha nem háborúznának állandóan talán nem menne fel mindig az olajnak ára, és békén hagynák a világot. Azt kívánom nekik, hogy annyiba kerüljön náluk is, mint nálunk, de a jövedelmek arányában persze.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!