Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 14:20:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719763 alkalommal)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #5895 Dátum: 2012. Február 22. - 23:31:11 »

Cartársak, ismét egy fuvarra lenne szükségem. Jövő hét szerdán Ferihegyre, 10:30-ra kellen kivinni engem és két bőröndömet, bucsupuszit adni. ilyesmik.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Az üzemanyagot természetesen állom (ez egy álom).  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
stipi-stop  Vigyorog
Ha már Weres stipi- stopizott, nekem már csak a búcsúpuszi maradt, de azt állom, de nem egy álom- gondolom. Ha út közben felvesztek, Weresnek könyvet, fiamnak búcsú puszit adok, és kikísérlek a reptérre, ha akarod, hogy még egy kicsit dumálhassunk.

Weres! Amúgy meg mi a tízmilliós nap, idén először, és lesz még három? Lemaradtam valamiről? Ne hagyj hülyén meghalni, kérlek, avass be a titokba!

Gidy, mielőtt hülyén halnál meg... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
http://gyogyitoharcos.hu/?modul=oldal&tartalom=1076230
 
Jajj Istenem!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Hát, attól lesztek hülyék, ha ezt elolvassátok! El se kell hinni!!!
Az ostoba meg a rusnya pofáját is odabiggyeszti a kezdőlapra!

Na! Bocs, hogy így köszönök be hosszú idő után, de módfelett zaklatottá tett! Mosolyog

Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #5896 Dátum: 2012. Február 23. - 06:31:32 »

Cartársak, ismét egy fuvarra lenne szükségem. Jövő hét szerdán Ferihegyre, 10:30-ra kellen kivinni engem és két bőröndömet, bucsupuszit adni. ilyesmik.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Az üzemanyagot természetesen állom (ez egy álom).  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
stipi-stop  Vigyorog
Ha már Weres stipi- stopizott, nekem már csak a búcsúpuszi maradt, de azt állom, de nem egy álom- gondolom. Ha út közben felvesztek, Weresnek könyvet, fiamnak búcsú puszit adok, és kikísérlek a reptérre, ha akarod, hogy még egy kicsit dumálhassunk.

Weres! Amúgy meg mi a tízmilliós nap, idén először, és lesz még három? Lemaradtam valamiről? Ne hagyj hülyén meghalni, kérlek, avass be a titokba!

Gidy, mielőtt hülyén halnál meg... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
http://gyogyitoharcos.hu/?modul=oldal&tartalom=1076230
 
Jajj Istenem!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Hát, attól lesztek hülyék, ha ezt elolvassátok! El se kell hinni!!!
Az ostoba meg a rusnya pofáját is odabiggyeszti a kezdőlapra!

Na! Bocs, hogy így köszönök be hosszú idő után, de módfelett zaklatottá tett! Mosolyog

Szerintem te nem hiszel ebben... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #5897 Dátum: 2012. Február 23. - 11:00:58 »

Holnap viszem Zsoltiékhoz (CarServices, aki esetleg nem találná ki)  kocsimat, mert lassan lejár a műszaki. Remélem nem sokat kell bütykölni, bár tegnapelőtt kiégett a jobb első tompított izzóm, amit max. 2 hónapja cseréltem ki. Mondjuk ez legyen a legnagyobb baj...
Kedves földim, mégis mikor...?
Merthogy én meg reggel megyek a remélhetőleg levizsgáztatott gépsárkányért..., aztán hátha..., merthát olyan, de olyan messze lakunk egymástól...MosolyogMosolyogMosolyogMosolyog
(Ha reggel, akár el is vihetnél...MosolyogMosolyog )

Óóó, hát mér' nem csörögtél rám? 8-ra mentem és örömmel elvittelek volna. Nagyon későn írtál, nem olvasok otthon fórumot ilyenkor! 
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #5898 Dátum: 2012. Február 23. - 13:12:19 »

Cartársak, ismét egy fuvarra lenne szükségem. Jövő hét szerdán Ferihegyre, 10:30-ra kellen kivinni engem és két bőröndömet, bucsupuszit adni. ilyesmik.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Az üzemanyagot természetesen állom (ez egy álom).  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
stipi-stop  Vigyorog

Ha már Weres stipi- stopizott, nekem már csak a búcsúpuszi maradt, de azt állom, de nem egy álom- gondolom. Ha út közben felvesztek, Weresnek könyvet, fiamnak búcsú puszit adok, és kikísérlek a reptérre, ha akarod, hogy még egy kicsit dumálhassunk.

Weres! Amúgy meg mi a tízmilliós nap, idén először, és lesz még három? Lemaradtam valamiről? Ne hagyj hülyén meghalni, kérlek, avass be a titokba!

Gidy, mielőtt hülyén halnál meg... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
http://gyogyitoharcos.hu/?modul=oldal&tartalom=1076230
 
Jajj Istenem!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Hát, attól lesztek hülyék, ha ezt elolvassátok! El se kell hinni!!!
Az ostoba meg a rusnya pofáját is odabiggyeszti a kezdőlapra!

Na! Bocs, hogy így köszönök be hosszú idő után, de módfelett zaklatottá tett! Mosolyog


Csatlakozom, bár nem a budhizmussal vannak problémáim, csak a lapot gyártó uriemberrel, bár nem ismerem
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5899 Dátum: 2012. Február 23. - 14:11:20 »

Cartársak, ismét egy fuvarra lenne szükségem. Jövő hét szerdán Ferihegyre, 10:30-ra kellen kivinni engem és két bőröndömet, bucsupuszit adni. ilyesmik.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Az üzemanyagot természetesen állom (ez egy álom).  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
stipi-stop  Vigyorog
Ha már Weres stipi- stopizott, nekem már csak a búcsúpuszi maradt, de azt állom, de nem egy álom- gondolom. Ha út közben felvesztek, Weresnek könyvet, fiamnak búcsú puszit adok, és kikísérlek a reptérre, ha akarod, hogy még egy kicsit dumálhassunk.

Weres! Amúgy meg mi a tízmilliós nap, idén először, és lesz még három? Lemaradtam valamiről? Ne hagyj hülyén meghalni, kérlek, avass be a titokba!
nekem közel van a reptér. nem mennék vissza utána a városba, de Krisz is felajánlotta magát a versenygépével. lehet ő lesz a nyerő  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #5900 Dátum: 2012. Február 23. - 19:08:17 »

Gidyt megírigyelve holnaptól Siófokon wellnessezek három napig. Remélem jó idő lesz hozzá. Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5901 Dátum: 2012. Február 23. - 19:13:07 »

Gidyt megírigyelve holnaptól Siófokon wellnessezek három napig. Remélem jó idő lesz hozzá. Vigyorog
Az idő jó lesz, de a víz még kissé jeges.... 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5902 Dátum: 2012. Február 23. - 19:14:15 »

Gidyt megírigyelve holnaptól Siófokon wellnessezek három napig. Remélem jó idő lesz hozzá. Vigyorog
Plusz 15-20 fokot ígértek, tehát megfagyni nem fogsz, fogtok. Amúgy meg a wellness dolog mindig házon belül van, így ki sem kell mozdulni, ha rossz az idő. Jó szórakozást, és tanulást, mert ugye továbbképzésre kell menned. Kacsint Vigyorog
Vigyázz a rendőrökkel, vezess óvatosan! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #5903 Dátum: 2012. Február 23. - 20:42:14 »

Gidyt megírigyelve holnaptól Siófokon wellnessezek három napig. Remélem jó idő lesz hozzá. Vigyorog
Plusz 15-20 fokot ígértek, tehát megfagyni nem fogsz, fogtok. Amúgy meg a wellness dolog mindig házon belül van, így ki sem kell mozdulni, ha rossz az idő. Jó szórakozást, és tanulást, mert ugye továbbképzésre kell menned. Kacsint Vigyorog
Vigyázz a rendőrökkel, vezess óvatosan! Kacsint Vigyorog
Ismerjük az ilyen továbbképzéseket. Vigyorog Kolléganővel mész?
Naplózva


LPG
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #5904 Dátum: 2012. Február 23. - 23:58:07 »

Gidyt megírigyelve holnaptól Siófokon wellnessezek három napig. Remélem jó idő lesz hozzá. Vigyorog

Megint nyaral? Még ilyenkor is???
Aztanyugdíjasbuszsofőrhétszentségit!  Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5905 Dátum: 2012. Február 24. - 00:17:51 »

Gidyt megírigyelve holnaptól Siófokon wellnessezek három napig. Remélem jó idő lesz hozzá. Vigyorog
Már a lacsit sem bírja el a jég...kerülj! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #5906 Dátum: 2012. Február 24. - 08:44:39 »

Mi is voltunk most először négyesben, Tengelicen. Eldugott kis hely, családias hangulat. Nagyon jól érezték magukat a kölykök. Na jó, mi is.  Mosolyog
Ha valakit érdekel: Hotel Orchidea.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5907 Dátum: 2012. Február 24. - 14:19:15 »

Gidyt megírigyelve holnaptól Siófokon wellnessezek három napig. Remélem jó idő lesz hozzá. Vigyorog

Megint nyaral? Még ilyenkor is???
Aztanyugdíjasbuszsofőrhétszentségit!  Vigyorog
Na idesüssetek irigy kutyák megszégyenítői. Aki priviben megadja telefonszámát, és kéri, hogy továbbítsam ezt, az majd fog kapni nagy kedvezményes wellness lehetőségeket, 2, vagy 3 éjszakásat, félpanziós ellátással. Hévíz, Mezőkövesd, Visegrád, Agárd, Hajdúszoboszló, Cegléd, Gyula, stb, stb. Házaspárok, és családok mehetnek, és kedvezmény fejében egy másfél órás előadást kell meghallgatni, minden kötelezettség nélkül. Akit érdekel, írjon nevet, és telefont. Az egész évben van lehetőség ezekre, sőt, van, hogy többször is. Mindenkire ráfér egy kis kikapcsolódás, egy kis édes- kettesben eltöltött házassági felfrissítő. Nos, érdekel?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #5908 Dátum: 2012. Február 24. - 14:30:57 »

Gidyt megírigyelve holnaptól Siófokon wellnessezek három napig. Remélem jó idő lesz hozzá. Vigyorog

Megint nyaral? Még ilyenkor is???
Aztanyugdíjasbuszsofőrhétszentségit!  Vigyorog
Na idesüssetek irigy kutyák megszégyenítői. Aki priviben megadja telefonszámát, és kéri, hogy továbbítsam ezt, az majd fog kapni nagy kedvezményes wellness lehetőségeket, 2, vagy 3 éjszakásat, félpanziós ellátással. Hévíz, Mezőkövesd, Visegrád, Agárd, Hajdúszoboszló, Cegléd, Gyula, stb, stb. Házaspárok, és családok mehetnek, és kedvezmény fejében egy másfél órás előadást kell meghallgatni, minden kötelezettség nélkül. Akit érdekel, írjon nevet, és telefont. Az egész évben van lehetőség ezekre, sőt, van, hogy többször is. Mindenkire ráfér egy kis kikapcsolódás, egy kis édes- kettesben eltöltött házassági felfrissítő. Nos, érdekel?

Persze, jöhet! Írásos anyag nincsen?
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5909 Dátum: 2012. Február 24. - 14:43:30 »

Bármennyire is Tabu téma a fórumon, Isten nem ver bottal, nem lehet büntetlenül piszkálni senkit.
Nemrég piszkáltuk, és gonoszkodtunk Gidy Apuval, hát jönnek a szemöldökráncolgatás eredményei.
Az történik ugyanis, hogy a napokban egyre több vadnyúl kíván a Lacsival közelebbi kapcsolatot létesíteni, lehetetlen helyzetekben, ahol már menekülésre nincs mód.
Eddig sikeresen vettem az akadályokat, de ezek a fránya nyulak csak támadnak.
Gidy, ebben ugye te ártatlan vagy?  Vigyorog
Vagy ezek csak simán a húsvétra készülnek?  Vigyorog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!