Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 18:22:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 388 389 [390] 391 392 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719916 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #5835 Dátum: 2012. Február 05. - 13:46:14 »

1 hete azt hallom, hogy soha nem látott havazás jön. Tényleg soha nem látott, mert én tavaly január óta nem láttam havat. Itt a szánkópályát is hó-ágyúzzák, hogy a gyerekek szánkózhassanak.
Persze mindenhol azt olvasom, hogy hó alatt az ország. Itt süt a nap Mosolyog
Chuck Norris Sopronban van. Ez most már biztos!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Vagy Szombathelyen Mosolyog
Mondjuk mikor katona voltam, az ország már részéről érkező bakák mindig csodálkoztak, hogy sosem olyan idő volt itt, mint amit hétvégén a TV-ben hallottak Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5836 Dátum: 2012. Február 05. - 14:37:11 »

Ja, és járok tornára is, Ilus beutaltatott, vajh miért? He Kacsint Vigyorog. Na bye-bye!
hihi  Vigyorog biztos szeretne még 1 utódot  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5837 Dátum: 2012. Február 05. - 16:23:54 »

Ja, és járok tornára is, Ilus beutaltatott, vajh miért? He Kacsint Vigyorog. Na bye-bye!
hihi  Vigyorog biztos szeretne még 1 utódot  Vigyorog
Bevallom igen, de már csak unokát, de akkor már nem is egyet, hanem többet, mindegyik gyerekemtől, és párjáiktól. Mi már kinőttünk ebből a lehetőségből, korunk miatt, most jöjjön el az ifjúság ideje ez ügyben. Egy éven belül azért már született, és fog születni "klubos" gyerek hál' Istennek, lesz utánpótlás.

Amúgy ma kis hős voltam. Szaunázás után kimentem a szabadba, és hóval bedörzsöltem magam, majd uccu vissza a tus alá, először hideg vizzel, majd emberibbel, utána meg bele a thermál gyógyvizbe. Egy ifjabb igazi hős, bele is feküdt a hóba, de mire én is megtettem volna, ő már felment a szobába, igy nem törtem magam az utánzással. Majd holnap...Amúgy itt elállt a havazás, remélem hazafelé "fekete" utakon mehetek majd, és nem fehéren, vagyis havason,jegesen. Jó itt-
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5838 Dátum: 2012. Február 06. - 12:17:31 »

Gidy, eléggé rákezdett a havazás országos szinten. vigyázzatok nagyon!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #5839 Dátum: 2012. Február 06. - 13:24:07 »

Gidy, eléggé rákezdett a havazás országos szinten. vigyázzatok nagyon!
Akkor én még mindig nem ebben az országban élek Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5840 Dátum: 2012. Február 06. - 14:00:56 »

Gidy, eléggé rákezdett a havazás országos szinten. vigyázzatok nagyon!
Akkor én még mindig nem ebben az országban élek Mosolyog
De, csak nálatok majd Márciusban esik a hó. Kacsint Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5841 Dátum: 2012. Február 06. - 14:40:19 »

Gidy, eléggé rákezdett a havazás országos szinten. vigyázzatok nagyon!
Akkor én még mindig nem ebben az országban élek Mosolyog
Frászt. Csak Csákk Norrisz arra túrázik.  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #5842 Dátum: 2012. Február 06. - 15:10:38 »

Múlt héten kedden rám csörgött Gidy, hogy merre járok, mit csinálok, mert már jó rég nem jártam erre.
Mondtam is neki, hogy hát pont most adtam el a Lacsit. Tényleg, előtte 5 perccel írtuk alá a szerződést, még meleg volt a pénz a zsebemben.

Szóval eladtam, de nem ezért nem jártam erre, egyszerűen csak elfogyott az időm, uh. vissza kellett fognom az internetet.
Azóta a pénz jelentős részét el is költöttük. Vettünk egy 1998-as Dodge Caravan. 3,3-as V6-os motorral. Mielőtt bárki fellázadni, tudom mennyit eszik!:) Gázosítva lesz.

Az eladásnak nagy tanulsága is van. Az hogy egy autónak látszatra nincs gondja, még nem jelenti, hogy teljesen egészséges. A típushibák között nem szerepel, de a vevőm rutinosan rögtön erre indult el (nem rosszindulatból, az végsőárat nem befolyásolta jelentősen). A hiba: az olajpumpa ereszti az olajat nagy fordulatszámnál. Nem tudom vkinél jött-e már ez elő, de érdemes megvizsgálni.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #5843 Dátum: 2012. Február 06. - 15:24:16 »

Most lehet, hogy hülyeséget mondok, de szerintem az olajpumpa a motoros belül van. Kívülről nem látni belőle semmit.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5844 Dátum: 2012. Február 06. - 21:31:04 »

Gidy, eléggé rákezdett a havazás országos szinten. vigyázzatok nagyon!
Kedves vagy Ákos barátom, hogy aggódsz az öregért. Csak szombaton jövünk haza, addigra még talán le is takarithatják az utakat, ha eláll végre a havazás. Jó lenne, mert az odaút elég kemény próba volt, de jók voltunk ketten a Lacettivel. Azért, ha majd újból a a garázsban lesz, akkor mondható majd el, hogy minden okés volt. Most 3 fajta kezelést kapunk: iszap, tangentor, és gyógymasszázs a menű, no meg a thermálviz, szóval, ha hazamegyek, ne az öreget keressétek, hanem inkább a középkorút. Jók legyetek mindnyájan, és nagyon vigyázzatok magatokra, egymásra, és a kocsikra is természetesen! Uff! Pötyögtem.

Ja, és Jani nem irt hülyeséget, mert belül van a motoron az olajpumpa. Amit Gatsy irt, az lehet, hogy azt jelentette, hogy nagy fordulaton kopás miatt gyengébben dolgozik, vagy, vagy megetették...
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 06. - 21:33:56 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #5845 Dátum: 2012. Február 07. - 12:54:13 »

Jelentem Csák Norrisz, tetvére és féltestvére kíséretében (Csák Berri, Nemcsák Károly) elhagyták Szombathelyt. Már itt is hordja a havat Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #5846 Dátum: 2012. Február 07. - 18:59:09 »

Gidy, eléggé rákezdett a havazás országos szinten. vigyázzatok nagyon!
Kedves vagy Ákos barátom, hogy aggódsz az öregért. Csak szombaton jövünk haza, addigra még talán le is takarithatják az utakat, ha eláll végre a havazás. Jó lenne, mert az odaút elég kemény próba volt, de jók voltunk ketten a Lacettivel. Azért, ha majd újból a a garázsban lesz, akkor mondható majd el, hogy minden okés volt. Most 3 fajta kezelést kapunk: iszap, tangentor, és gyógymasszázs a menű, no meg a thermálviz, szóval, ha hazamegyek, ne az öreget keressétek, hanem inkább a középkorút. Jók legyetek mindnyájan, és nagyon vigyázzatok magatokra, egymásra, és a kocsikra is természetesen! Uff! Pötyögtem.

Ja, és Jani nem irt hülyeséget, mert belül van a motoron az olajpumpa. Amit Gatsy irt, az lehet, hogy azt jelentette, hogy nagy fordulaton kopás miatt gyengébben dolgozik, vagy, vagy megetették...
Siess haza, vasárnap BÖRZE!!!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5847 Dátum: 2012. Február 07. - 20:33:04 »

Gidy, eléggé rákezdett a havazás országos szinten. vigyázzatok nagyon!
Kedves vagy Ákos barátom, hogy aggódsz az öregért. Csak szombaton jövünk haza, addigra még talán le is takarithatják az utakat, ha eláll végre a havazás. Jó lenne, mert az odaút elég kemény próba volt, de jók voltunk ketten a Lacettivel. Azért, ha majd újból a a garázsban lesz, akkor mondható majd el, hogy minden okés volt. Most 3 fajta kezelést kapunk: iszap, tangentor, és gyógymasszázs a menű, no meg a thermálviz, szóval, ha hazamegyek, ne az öreget keressétek, hanem inkább a középkorút. Jók legyetek mindnyájan, és nagyon vigyázzatok magatokra, egymásra, és a kocsikra is természetesen! Uff! Pötyögtem.

Ja, és Jani nem irt hülyeséget, mert belül van a motoron az olajpumpa. Amit Gatsy irt, az lehet, hogy azt jelentette, hogy nagy fordulaton kopás miatt gyengébben dolgozik, vagy, vagy megetették...
Siess haza, vasárnap BÖRZE!!!
Szombaton kell megérkeznünk, ha az utak is ezt akarják. Este telefon? Vagy privi? Megpróbálok kisérőd lenni, üres zsebbel...

Négy hely van parkolásra, ahol tető is van, majdnem garázs. Mit gondoltok Lacetti bejutott a négy közé? Sejthetitek, hogy hazautazásig csak gyalogolunk. Amúgy meg jó hely ez a Hajdúszoboszló, erről irok még a talis topicban, mindjárt, hátha...
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 07. - 20:39:02 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5848 Dátum: 2012. Február 09. - 18:47:25 »

Höjjj! 5000. De csak mert Apu szólt.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5849 Dátum: 2012. Február 09. - 19:44:01 »

Höjjj! 5000. De csak mert Apu szólt.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Na akkor most már aktuális a congratulation CAPTAIN Bélának, aki túl van az 5000-en, már mint hozzászólásban. Ráadásul ebben bent vannak az irodalmi Nobel dijra előjegyzett irások is, mint a "Kiküldött", meg a "Barbaság" történetei is. Olvassák el a gyerkőcök is, hamarosan érettségi tétel lesz, és büszkén mondhatják majd a nebulók, hogy hát apáink ismerték személyesen is a nagy művészt. Aki eddig nem olvasta, és igazi klubtag akar lenni, annak ezek kötelező olvasmányok. Ez nem vicc! (De!) De azért tényleg érdemes elolvasni őket, ha igazán jól akartok szórakozni a Kapitány Úr hajós történetein.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 388 389 [390] 391 392 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!