Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 18:23:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 387 388 [389] 390 391 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719920 alkalommal)
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5820 Dátum: 2012. Február 04. - 16:17:31 »

Na én meg alkottam a héten.  Vigyorog
Hétfőn elmentem edzésre. pikk-pakk elrepült a másfél óra, de a végén az erősítés már nemigen ment.
Kedden felfedeztem magamon ismeretlen izomcsoportokat, onnan tudtam, hogy léteznek, hogy fájtak mint barom.   
Szerdára alábbhagyott, de akkor a hasizmom adta be az unalmast, a felállás a székről nem volt egyszerű, utána kellett két perc, mire ki tudtam egyenesedni. 
Tegnap estére rendbe is jöttem, és jött a következő edzés.
A hétfőivel ellentétben nem csak gyakoroltuk a rúgásokat, ütéseket, hanem zsákoltunk.
Ez nem a hagyományos zsákolást jelenti, hanem rugópárna, és az edzőtárs rúgja teljes izomból. Sípcsonttal, talppal, térddel.
Összeszedtem pár zúzódást, de már nincs izomlázam. Pedig negyven percen keresztül rugdostuk egymást felváltva.   
De baromi jól érzem magam, teljesen kikapcsol, és elfáraszt.   Vigyorog
Akkor mától egy laza kis hólapátolás meg se fog kottyanni.. Kacsint Mosolyog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5821 Dátum: 2012. Február 04. - 16:48:14 »

Akkor mától egy laza kis hólapátolás meg se fog kottyanni.. Kacsint Mosolyog
Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5822 Dátum: 2012. Február 04. - 18:08:56 »

Lapátolja az, aki szétszórta!   
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5823 Dátum: 2012. Február 04. - 18:21:34 »

Lapátolja az, aki szétszórta!   
Én is csak söpörtem.  Vigyorog

Te meg maradj bent a meleg szobában, és vigyázz a térdedre, és ápold magad egy kis törköllyel.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5824 Dátum: 2012. Február 04. - 18:28:01 »

Lapátolja az, aki szétszórta!   
Én is csak söpörtem.  Vigyorog

Te meg maradj bent a meleg szobában, és vigyázz a térdedre, és ápold magad egy kis törköllyel.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Na de reggel mi lesz? Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5825 Dátum: 2012. Február 04. - 18:41:33 »

Lapátolja az, aki szétszórta!   
Én is csak söpörtem.  Vigyorog

Te meg maradj bent a meleg szobában, és vigyázz a térdedre, és ápold magad egy kis törköllyel.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Na de reggel mi lesz? Vigyorog
Gyógypálinka a mai adagra, mi lenne.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5826 Dátum: 2012. Február 04. - 18:57:03 »

Na ma teszteltem a kocsi téli stabilitását. Megfelelő tapasztalattal, alázatos önmérséklettel, elengedve a mindenkinél okosabb, és ügyesebbeket, megérkeztünk Hajdúszoboszlóra. Ahogy elnézem, lehet, hogy tavaszig itt is maradunk. Mondanom sem kell, hogy nem találkoztam az autópályán szóró kocsival, pedig jó hosszan mentem rajta. Nincs az út mellett hófogó sáv sem, ami régen volt, és igy persze átfújta a szél a havat minden honnan, és havas, jeges, jégbordás volt felváltva az út. Brávó, emelték az árat, és nem kezelik, nem tisztitják, igaz, hogy az munka, és pénz lenne számukra, ami nem buli- nekik, de igy klassz. Muszáj volt eljönni, be volt fizetve, de akinek nem muszáj, maradjon otthon. Remélem jövő szombatra már járhatóak lesznek az utak. Szóval finom kormány, gáz-, és fékpedál kezeléssel célba értem, hál' Istennek, de piszkosul elfáradtam. Ja, és a látási viszonyok is pocsékok voltak, a hófúvások miatt. Jó szerencsét mindenkinek!
Út közben hivott a garázs, most bezzeg kellettem volna dolgozni.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5827 Dátum: 2012. Február 04. - 19:05:26 »

Na ma teszteltem a kocsi téli stabilitását. Megfelelő tapasztalattal, alázatos önmérséklettel, elengedve a mindenkinél okosabb, és ügyesebbeket, megérkeztünk Hajdúszoboszlóra. Ahogy elnézem, lehet, hogy tavaszig itt is maradunk. Mondanom sem kell, hogy nem találkoztam az autópályán szóró kocsival, pedig jó hosszan mentem rajta. Nincs az út mellett hófogó sáv sem, ami régen volt, és igy persze átfújta a szél a havat minden honnan, és havas, jeges, jégbordás volt felváltva az út. Brávó, emelték az árat, és nem kezelik, nem tisztitják, igaz, hogy az munka, és pénz lenne számukra, ami nem buli- nekik, de igy klassz. Muszáj volt eljönni, be volt fizetve, de akinek nem muszáj, maradjon otthon. Remélem jövő szombatra már járhatóak lesznek az utak. Szóval finom kormány, gáz-, és fékpedál kezeléssel célba értem, hál' Istennek, de piszkosul elfáradtam. Ja, és a látási viszonyok is pocsékok voltak, a hófúvások miatt. Jó szerencsét mindenkinek!
Út közben hivott a garázs, most bezzeg kellettem volna dolgozni.
Érezzétek jól magatokat, kell egy kis pihenés!  Kacsint
Örülök, hogy minden gond nélkül odaértetek,

Mi holnap kelünk útra, mint azt már mi beszéltük, Szentgotthárdra.
Még a reggeli hírektől teszem függővé merre megyünk, de remélem nem lesz semmi gond.
Ez is be van fizetve, és nem szeretném ha elúszna.
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5828 Dátum: 2012. Február 04. - 19:16:00 »

Yeti: "Érezzétek jól magatokat, kell egy kis pihenés!  Kacsint
Örülök, hogy minden gond nélkül odaértetek,

Mi holnap kelünk útra, mint azt már mi beszéltük, Szentgotthárdra.
Még a reggeli hírektől teszem függővé merre megyünk, de remélem nem lesz semmi gond.
Ez is be van fizetve, és nem szeretném ha elúszna."

Köszi, igyekszünk kihasználni a "szoba fogságot", no meg van wellness rész is- szerencsére. Ide is értünk, de tényleg nem volt semmi az út. Nagy koncentrációt igényelt, bevallom kifáradtam, és jó volt a parkolóban leállitani a gépet. Dupla telitankkal indultam, és még gázt rá is tankoltam Polgárnál. Errefelé 250 Ft/l a gáz általában, de Forensissel -10 Ft-tal olcsóbb literje. Azt hiszem, ilyen körülmények között nem rossz a 10 literes gázos fogyi.
Yeti! Nagyon vigyázz az úton, és jó szórakozást, és jó pihenést kivánok nektek. Ha módod lesz, jelezd az érkezésed, hogy megnyugodjunk.
Mindenkinek balesetmentes utat kivánok, ha menni kell!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5829 Dátum: 2012. Február 04. - 19:29:52 »

Yeti: "Érezzétek jól magatokat, kell egy kis pihenés!  Kacsint
Örülök, hogy minden gond nélkül odaértetek,

Mi holnap kelünk útra, mint azt már mi beszéltük, Szentgotthárdra.
Még a reggeli hírektől teszem függővé merre megyünk, de remélem nem lesz semmi gond.
Ez is be van fizetve, és nem szeretném ha elúszna."

Köszi, igyekszünk kihasználni a "szoba fogságot", no meg van wellness rész is- szerencsére. Ide is értünk, de tényleg nem volt semmi az út. Nagy koncentrációt igényelt, bevallom kifáradtam, és jó volt a parkolóban leállitani a gépet. Dupla telitankkal indultam, és még gázt rá is tankoltam Polgárnál. Errefelé 250 Ft/l a gáz általában, de Forensissel -10 Ft-tal olcsóbb literje. Azt hiszem, ilyen körülmények között nem rossz a 10 literes gázos fogyi.
Yeti! Nagyon vigyázz az úton, és jó szórakozást, és jó pihenést kivánok nektek. Ha módod lesz, jelezd az érkezésed, hogy megnyugodjunk.
Mindenkinek balesetmentes utat kivánok, ha menni kell!
Köszönöm, azaz köszönjük.
Én is dupla tankkal tervezek elindulni.
Valószínű nem leszek net közelben, mert pihenni megyek, de majd a kedves szomszédot megkérem telefonon, hogy jelezze itt a fórumon a velem történteket.
Remélem csak annyi lesz, hogy megérkeztünk, és minden rendben volt.  Kacsint
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5830 Dátum: 2012. Február 04. - 19:48:17 »

Azért az rendben volt, hogy ideértem, a nehézségek ellenére, de, és itt jön a DE: Kata kölcsönadta a notebookját, és ha hiszitek, ha nem, ezzel irok nektek wifivel, és ez már szerintem már igazi bravúr nálam. Szóval sikeres napunk lett végül is. Útközben még szamaritánusok is voltunk, Tiszaújvárosban meglátogattuk Ilus balesetet szenvedett kolléganőjét. Utána itt már kiéhezve kértünk egy kétszemélyes tálat, ami kifogott rajtunk, igy megoldódott a holnapi ebéd,vagy vacsora is. Óriási adagot kaptunk, és szenzációsan finom is volt. Igaz, csak mi voltunk vendégek. Az egész Hajdúszoboszló olyan, mint a dinoszaurusok- kihalt. Van mit kipihennem, hiszen az utolsó negyedévben14 napot dolgoztam. Ja, és járok tornára is, Ilus beutaltatott, vajh miért? He Kacsint Vigyorog. Na bye-bye!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #5831 Dátum: 2012. Február 05. - 09:07:57 »

1 hete azt hallom, hogy soha nem látott havazás jön. Tényleg soha nem látott, mert én tavaly január óta nem láttam havat. Itt a szánkópályát is hó-ágyúzzák, hogy a gyerekek szánkózhassanak.
Persze mindenhol azt olvasom, hogy hó alatt az ország. Itt süt a nap Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #5832 Dátum: 2012. Február 05. - 09:51:01 »

1 hete azt hallom, hogy soha nem látott havazás jön. Tényleg soha nem látott, mert én tavaly január óta nem láttam havat. Itt a szánkópályát is hó-ágyúzzák, hogy a gyerekek szánkózhassanak.
Persze mindenhol azt olvasom, hogy hó alatt az ország. Itt süt a nap Mosolyog
Nálunk most állt el a havazás,hál istenek annyi eset hogy a gyerkőcöt ki tudom vinni szánkózni.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #5833 Dátum: 2012. Február 05. - 10:46:54 »

Azért az rendben volt, hogy ideértem, a nehézségek ellenére, de, és itt jön a DE: Kata kölcsönadta a notebookját, és ha hiszitek, ha nem, ezzel irok nektek wifivel, és ez már szerintem már igazi bravúr nálam. Szóval sikeres napunk lett végül is. Útközben még szamaritánusok is voltunk, Tiszaújvárosban meglátogattuk Ilus balesetet szenvedett kolléganőjét. Utána itt már kiéhezve kértünk egy kétszemélyes tálat, ami kifogott rajtunk, igy megoldódott a holnapi ebéd,vagy vacsora is. Óriási adagot kaptunk, és szenzációsan finom is volt. Igaz, csak mi voltunk vendégek. Az egész Hajdúszoboszló olyan, mint a dinoszaurusok- kihalt. Van mit kipihennem, hiszen az utolsó negyedévben14 napot dolgoztam. Ja, és járok tornára is, Ilus beutaltatott, vajh miért? He Kacsint Vigyorog. Na bye-bye!
Jo pihenest es jo szorakozast Vigyorog
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5834 Dátum: 2012. Február 05. - 11:32:47 »

1 hete azt hallom, hogy soha nem látott havazás jön. Tényleg soha nem látott, mert én tavaly január óta nem láttam havat. Itt a szánkópályát is hó-ágyúzzák, hogy a gyerekek szánkózhassanak.
Persze mindenhol azt olvasom, hogy hó alatt az ország. Itt süt a nap Mosolyog
Chuck Norris Sopronban van. Ez most már biztos!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 387 388 [389] 390 391 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!