Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 20:25:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 386 387 [388] 389 390 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719984 alkalommal)
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5805 Dátum: 2012. Február 03. - 10:07:42 »

csődbe ment a MALÉV :O
március végén repültünk volna velük Londonba, most rohangálhatunk, hogy visszakapjuk-e a jegyárakat
www.malev.hu
Állítólag a biztósítójuk visszafizeti ilyen esetben a már befizetett jegyárakat.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5806 Dátum: 2012. Február 03. - 10:17:46 »

csődbe ment a MALÉV :O
március végén repültünk volna velük Londonba, most rohangálhatunk, hogy visszakapjuk-e a jegyárakat
www.malev.hu
Weres! Most panaszkodsz, vagy dicsekszel? Még, hogy London! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5807 Dátum: 2012. Február 03. - 11:42:41 »

csődbe ment a MALÉV :O
március végén repültünk volna velük Londonba, most rohangálhatunk, hogy visszakapjuk-e a jegyárakat
www.malev.hu
Állítólag a biztósítójuk visszafizeti ilyen esetben a már befizetett jegyárakat.
http://www.origo.hu/gazdasag/20120203-a-malev-kartyaelfogado-bankja-fog-karteritest-fizetni.html
szerencsénk, hogy a menyasszonykám bankkártyával vette Mosolyog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5808 Dátum: 2012. Február 03. - 11:45:54 »


Weres! Most panaszkodsz, vagy dicsekszel? Még, hogy London! Kacsint Vigyorog
asszem pár évente nekem is kijár a pár napos vakáció....vagy nem :?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5809 Dátum: 2012. Február 03. - 13:45:45 »


Weres! Most panaszkodsz, vagy dicsekszel? Még, hogy London! Kacsint Vigyorog
asszem pár évente nekem is kijár a pár napos vakáció....vagy nem :?
Nekünk is kijár...akkor most minket is viszel?  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5810 Dátum: 2012. Február 03. - 14:54:08 »

csődbe ment a MALÉV :O
március végén repültünk volna velük Londonba, most rohangálhatunk, hogy visszakapjuk-e a jegyárakat
www.malev.hu
Állítólag a biztósítójuk visszafizeti ilyen esetben a már befizetett jegyárakat.
Neeem. A biztosító az gondoskodik az utazást már megkezdett utasokról. Aki március 1. után utaztak volna perelhetik a MALÉv tulajdonosát, aki, na ki? Az állam. Ennyi.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
NorciW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29



« Hozzászólás #5811 Dátum: 2012. Február 03. - 15:27:02 »

Hát igazából még csak nyilatkozatok vannak, meg találgatások, hivatalos állásfoglalás semmiről sincs Ez a bankkártyás dolog valószínű működni fog, de amíg nincs hivatalos közlemény róla, próbálkozni sem érdemes sztem semmivel...:S Elég ciki minden esetre, nálunk itt az utazási irodában káosz a köbön
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #5812 Dátum: 2012. Február 03. - 15:32:10 »

Megvolt a műszaki vizsga. A szervizes nagyon rá akart beszélni az előzetes vizsgára, én meg nagyon lebeszéltem róla, hogy nekem az nem kell. Nem is kellett, csont nélkül átment a vizsgán, bár megjegyezték, hogy eléggé rozsdás a hátsó kipufogó dob. Ezen nem csodálkozom a használat miatt. Így mindössze 16290Ft-ba került az egész.
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5813 Dátum: 2012. Február 03. - 18:49:19 »

Hát igazából még csak nyilatkozatok vannak, meg találgatások, hivatalos állásfoglalás semmiről sincs Ez a bankkártyás dolog valószínű működni fog, de amíg nincs hivatalos közlemény róla, próbálkozni sem érdemes sztem semmivel...:S Elég ciki minden esetre, nálunk itt az utazási irodában káosz a köbön
Most hallottam, hogy aki bankártyával fizetett az be kell menjen a bankjához és kb 40 nap múlva visszakaphatja a pénzét. He
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
NorciW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29



« Hozzászólás #5814 Dátum: 2012. Február 03. - 19:43:42 »

Hát igazából még csak nyilatkozatok vannak, meg találgatások, hivatalos állásfoglalás semmiről sincs Ez a bankkártyás dolog valószínű működni fog, de amíg nincs hivatalos közlemény róla, próbálkozni sem érdemes sztem semmivel...:S Elég ciki minden esetre, nálunk itt az utazási irodában káosz a köbön
Most hallottam, hogy aki bankártyával fizetett az be kell menjen a bankjához és kb 40 nap múlva visszakaphatja a pénzét. He
Igen, az Indexen és az Origón is ez volt, meg is fogom próbálni hétfőn, de mostanában elég sokat jártam bankba más ügyben, és a tapasztalat az, hogy amíg egy helyzet nem teljesen tisztázott, csak bénázni fognak (érthető módon) az ügyintézők, mert nincs nekik sem utasításuk, hogy miként kell eljárni. Persze meg kell próbálni, de nagyon káosz van ezügyben.
Naplózva
NorciW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29



« Hozzászólás #5815 Dátum: 2012. Február 03. - 21:32:10 »

Hát igazából még csak nyilatkozatok vannak, meg találgatások, hivatalos állásfoglalás semmiről sincs Ez a bankkártyás dolog valószínű működni fog, de amíg nincs hivatalos közlemény róla, próbálkozni sem érdemes sztem semmivel...:S Elég ciki minden esetre, nálunk itt az utazási irodában káosz a köbön
Most hallottam, hogy aki bankártyával fizetett az be kell menjen a bankjához és kb 40 nap múlva visszakaphatja a pénzét. He
Igen, az Indexen és az Origón is ez volt, meg is fogom próbálni hétfőn, de mostanában elég sokat jártam bankba más ügyben, és a tapasztalat az, hogy amíg egy helyzet nem teljesen tisztázott, csak bénázni fognak (érthető módon) az ügyintézők, mert nincs nekik sem utasításuk, hogy miként kell eljárni. Persze meg kell próbálni, de nagyon káosz van ezügyben.
[/quote
Most lett hivatalos: http://www.malev.hu/
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5816 Dátum: 2012. Február 04. - 15:27:54 »

Na én meg alkottam a héten.  Vigyorog
Hétfőn elmentem edzésre. pikk-pakk elrepült a másfél óra, de a végén az erősítés már nemigen ment.
Kedden felfedeztem magamon ismeretlen izomcsoportokat, onnan tudtam, hogy léteznek, hogy fájtak mint barom.   
Szerdára alábbhagyott, de akkor a hasizmom adta be az unalmast, a felállás a székről nem volt egyszerű, utána kellett két perc, mire ki tudtam egyenesedni. 
Tegnap estére rendbe is jöttem, és jött a következő edzés.
A hétfőivel ellentétben nem csak gyakoroltuk a rúgásokat, ütéseket, hanem zsákoltunk.
Ez nem a hagyományos zsákolást jelenti, hanem rugópárna, és az edzőtárs rúgja teljes izomból. Sípcsonttal, talppal, térddel.
Összeszedtem pár zúzódást, de már nincs izomlázam. Pedig negyven percen keresztül rugdostuk egymást felváltva.   
De baromi jól érzem magam, teljesen kikapcsol, és elfáraszt.   Vigyorog
Naplózva

Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #5817 Dátum: 2012. Február 04. - 15:33:36 »

Na én meg alkottam a héten.  Vigyorog
Hétfőn elmentem edzésre. pikk-pakk elrepült a másfél óra, de a végén az erősítés már nemigen ment.
Kedden felfedeztem magamon ismeretlen izomcsoportokat, onnan tudtam, hogy léteznek, hogy fájtak mint barom.   
Szerdára alábbhagyott, de akkor a hasizmom adta be az unalmast, a felállás a székről nem volt egyszerű, utána kellett két perc, mire ki tudtam egyenesedni. 
Tegnap estére rendbe is jöttem, és jött a következő edzés.
A hétfőivel ellentétben nem csak gyakoroltuk a rúgásokat, ütéseket, hanem zsákoltunk.
Ez nem a hagyományos zsákolást jelenti, hanem rugópárna, és az edzőtárs rúgja teljes izomból. Sípcsonttal, talppal, térddel.
Összeszedtem pár zúzódást, de már nincs izomlázam. Pedig negyven percen keresztül rugdostuk egymást felváltva.   
De baromi jól érzem magam, teljesen kikapcsol, és elfáraszt.   Vigyorog
Milyen edzés?
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5818 Dátum: 2012. Február 04. - 15:38:09 »

Na én meg alkottam a héten.  Vigyorog
Hétfőn elmentem edzésre. pikk-pakk elrepült a másfél óra, de a végén az erősítés már nemigen ment.
Kedden felfedeztem magamon ismeretlen izomcsoportokat, onnan tudtam, hogy léteznek, hogy fájtak mint barom.   
Szerdára alábbhagyott, de akkor a hasizmom adta be az unalmast, a felállás a székről nem volt egyszerű, utána kellett két perc, mire ki tudtam egyenesedni. 
Tegnap estére rendbe is jöttem, és jött a következő edzés.
A hétfőivel ellentétben nem csak gyakoroltuk a rúgásokat, ütéseket, hanem zsákoltunk.
Ez nem a hagyományos zsákolást jelenti, hanem rugópárna, és az edzőtárs rúgja teljes izomból. Sípcsonttal, talppal, térddel.
Összeszedtem pár zúzódást, de már nincs izomlázam. Pedig negyven percen keresztül rugdostuk egymást felváltva.   
De baromi jól érzem magam, teljesen kikapcsol, és elfáraszt.   Vigyorog
Milyen edzés?
Kempo.  Azon belül is a fighting kempo. http://fighting-kempo.com/
Gyerekek (Zsófi 6, Bence 9) már fél éve nyomják, és én is vérszemet kaptam.
Mondjuk 20 év kihagyás után van mit tanulnom megint, de a második edzésre már elkezdtek visszajönni a technikai fortélyok.  Kacsint
Naplózva

Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #5819 Dátum: 2012. Február 04. - 15:49:24 »

Na én meg alkottam a héten.  Vigyorog
Hétfőn elmentem edzésre. pikk-pakk elrepült a másfél óra, de a végén az erősítés már nemigen ment.
Kedden felfedeztem magamon ismeretlen izomcsoportokat, onnan tudtam, hogy léteznek, hogy fájtak mint barom.   
Szerdára alábbhagyott, de akkor a hasizmom adta be az unalmast, a felállás a székről nem volt egyszerű, utána kellett két perc, mire ki tudtam egyenesedni. 
Tegnap estére rendbe is jöttem, és jött a következő edzés.
A hétfőivel ellentétben nem csak gyakoroltuk a rúgásokat, ütéseket, hanem zsákoltunk.
Ez nem a hagyományos zsákolást jelenti, hanem rugópárna, és az edzőtárs rúgja teljes izomból. Sípcsonttal, talppal, térddel.
Összeszedtem pár zúzódást, de már nincs izomlázam. Pedig negyven percen keresztül rugdostuk egymást felváltva.   
De baromi jól érzem magam, teljesen kikapcsol, és elfáraszt.   Vigyorog
Milyen edzés?
Kempo.  Azon belül is a fighting kempo. http://fighting-kempo.com/
Gyerekek (Zsófi 6, Bence 9) már fél éve nyomják, és én is vérszemet kaptam.
Mondjuk 20 év kihagyás után van mit tanulnom megint, de a második edzésre már elkezdtek visszajönni a technikai fortélyok.  Kacsint
Rokonlélek  Vigyorog
http://www.youtube.com/watch?v=NueJw-MQNAI
Sajna 2007ben a költözés miatt hagytam ott. De látom nem felejtettek el...  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Oldalak: 1 ... 386 387 [388] 389 390 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!