Lacetti klub fórum
2024. Október 04. - 00:24:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 720116 alkalommal)
Arpi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64


« Hozzászólás #5730 Dátum: 2012. Január 22. - 22:09:03 »

Igen oroszban rakjak osze oket.Az orosz forum szerint pont a ladabol kell atteni a termosztatot(92 c) es kipufogoban levo szondat.Akkor olyan 12 liter korul eszik,lehet megprobalom elrontani ugy sem lehet.
Naplózva
Arpi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64


« Hozzászólás #5731 Dátum: 2012. Január 22. - 22:12:24 »

Ja es egr lezaras.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5732 Dátum: 2012. Január 23. - 09:14:18 »

Igen oroszban rakjak osze oket.Az orosz forum szerint pont a ladabol kell atteni a termosztatot(92 c) es kipufogoban levo szondat.Akkor olyan 12 liter korul eszik,lehet megprobalom elrontani ugy sem lehet.
Rossz helyen van ez a téma. Majd a modik átteszik a megfelelő helyre, remélem. Szóval a termosztát dolog nem hülye ötlet, mert valószínűleg túl van hűtve a rendszer, és így lett ilyen horror a fogyasztás. Minusz 20-25-30 fokban nyilván egy hazánkba még jó termosztát ott messze nem lesz jó. Ez jobban koptatja a motort, és jelentős túlfogyasztást okoz. Próbáld meg okvetlenül! Majd számolj be az eredményről! Hajrá!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5733 Dátum: 2012. Január 23. - 14:17:07 »

Ma reggel sikeresen átestem a műszaki vízsgán a Medic-carnál, hála isten semmi gond nem volt, csak az akksira mondták, hogy lassan csereéret lesz a terhelővillás vizsgálat szerint így hatévesen nem is csodálkozom rajta.
A megbeszélt ídőpontban el is kezdték majd egy és negyed óra múltán átadták 24110 ft.- ellenében.
Kicsit féltem, hogy forgalmit is cserélnek mível nekem csak a megjegyzéseknél szerepel a gázüzem nem a főoldalon, az adatoknál de nem volt gond nem cserélték.
Az örömbe egy kis üröm is keveredett, mert a jópofa szerelők játéka gyanánt az egyik jólképzett szerelő kb: 5 méterről egy tekercs szigetelőszalaggal szépen telibe dobta az autóm első lökösét.
Én mível az üvegen túl ültem kb: 15 méterre az esetől persze mindent remekül láttam, de erőtvéve magamon nem reagáltam feltünöen semmit.
A vizsga végén a vizsgáztató kijött hozzám ellnézést kért és megkért, hogy fáradjak be és vizsgáljam meg az autómat az esetleges sérüléseket keresve, mível semmi sérülés nem volt rajta így elfogadtam a szabadkozását, majd a fizetéskor a munkafelvevő is bocsánatot kért a kollega viselkedése miatt én azért halkan megjegyeztem, hogy örülök, hogy nem a 2 kilós kalapács volt a kezében.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Január 23. - 14:19:23 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5734 Dátum: 2012. Január 23. - 14:44:50 »

Szombaton kissé spontán módon, de megkértem a Nóri kezét  Vigyorog még idén lesz esküvő, ha minden jól megy  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5735 Dátum: 2012. Január 23. - 14:55:41 »

Szombaton kissé spontán módon, de megkértem a Nóri kezét  Vigyorog még idén lesz esküvő, ha minden jól megy  Kacsint
Spontán módon?  Na! Valld be, hogy valami disznóságot csináltál és előre menekültél a problémából!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mellesleg gratula!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5736 Dátum: 2012. Január 23. - 15:04:14 »

Szombaton kissé spontán módon, de megkértem a Nóri kezét  Vigyorog még idén lesz esküvő, ha minden jól megy  Kacsint
Spontán módon?  Na! Valld be, hogy valami disznóságot csináltál és előre menekültél a problémából!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mellesleg gratula!  Kacsint
Hajdúszobolón, a gyógyfürdőben elég spontán, nem?  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5737 Dátum: 2012. Január 23. - 16:41:47 »

Szombaton kissé spontán módon, de megkértem a Nóri kezét  Vigyorog még idén lesz esküvő, ha minden jól megy  Kacsint
Gratula Papa!
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5738 Dátum: 2012. Január 23. - 17:24:47 »

Szombaton kissé spontán módon, de megkértem a Nóri kezét  Vigyorog még idén lesz esküvő, ha minden jól megy  Kacsint
Huha! Erre még nem számítottam, csak titkon drukkoltam. Gratulálok mindkettőtöknek, és remélem ott lehetek az esküvőn, hogy lássam, és halljam élesben a nagy nap nagy szólását, vagyis mindkét részről az "IGENT". Mindkettőtöknek örök boldogságot kívánok igaz szeretettel! A részleteket várom, várjuk türelmetlenül.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Január 23. - 22:44:21 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5739 Dátum: 2012. Január 23. - 17:50:03 »

Szombaton kissé spontán módon, de megkértem a Nóri kezét  Vigyorog még idén lesz esküvő, ha minden jól megy  Kacsint
Hurrá!
Nagyon sok boldogságot kívánunk nektek!
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5740 Dátum: 2012. Január 23. - 18:23:45 »

Szombaton kissé spontán módon, de megkértem a Nóri kezét  Vigyorog még idén lesz esküvő, ha minden jól megy  Kacsint
Huha! Erre még nem számítottam, csak titkon drukkoltam. Gratulálok mindkettőtöknek, és remélem ott lehetett az esküvőn, hogy lássam, és halljam élesben a nagy nap nagy szólását, vagyis mindkét részről az "IGENT". Mindkettőtöknek örök boldogságot kívánok igaz szeretettel! A részleteket várom, várjuk türelmetlenül.
Ki lehetett ott az esküvőn? Mikor volt? Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5741 Dátum: 2012. Január 23. - 18:25:48 »

Köszönjük szépen mindenkinek!  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
NorciW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29



« Hozzászólás #5742 Dátum: 2012. Január 23. - 18:30:00 »

Köszönjük szépen  Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #5743 Dátum: 2012. Január 23. - 19:46:06 »

Köszönjük szépen  Vigyorog
Gratulálok nektek! Bár nem értem, hogy tudtál igent mondani. Vigyorog
Naplózva


LPG
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #5744 Dátum: 2012. Január 23. - 20:09:25 »

Köszönjük szépen  Vigyorog
Gratulálok nektek! Bár nem értem, hogy tudtál igent mondani. Vigyorog
Gratulálunk  Kacsint.

Jani szerintem víz volt a fülében és félre hallotta "hozzám jössz=hoznál sört"  Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!