Lacetti klub fórum
2024. Október 04. - 08:24:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 373 374 [375] 376 377 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 720396 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #5610 Dátum: 2011. December 28. - 17:21:47 »

A (külföldi)kamionosok vesznek személyautó matricát. Kacsint
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5611 Dátum: 2011. December 28. - 17:28:30 »

A (külföldi)kamionosok vesznek személyautó matricát. Kacsint
Ha csak úgy nem! Ez már érthető, és jellemző, hogy ezt is mi fizetjük meg, mert töketlenek a hatóságok. Bezzeg nekem van, mert érzem, hogy nagyon- nagyon tele van már. Újra eszembe jut: tudtok egy lakatlan szigetet olcsón? De csak déli tengeren, mert vitorlázni akarok, nem megfagyni, és akkor nem fog érdekelni az üzemanyagok ára, széllel megyek majd körbe- körbe boldogan. Esetleg nem is lesz sokáig lakatlan?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #5612 Dátum: 2011. December 28. - 18:26:01 »

lett némi tapasztalatom a kézi váltós tempomattal. ugye fater orlandojában gyárilag benne van. van szerencsére okos computer és figyelgettem az aktuális fogyasztást tempomatos gyorsítással, és hát az közel sem padló, inkább felénél több. szóval a fogyasztás nem lesz több, hisz a gép tudatosabb a lábunknál vagy mi...Mosolyog igen nagy emelkedőn is csak 14 litert mutatott a normal 10 helyett, míg padlónál 30 is volt. én csak javasolni tudom, jópofa dolog. egyetlen hátránya van, hogy az ember nincs közvetlen kontakttal a pedálokhoz....
Érdeklődés szintjén: mekkora moci és mit fogyaszt? Tapasztalat érdekelne...
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5613 Dátum: 2011. December 29. - 00:05:30 »

lett némi tapasztalatom a kézi váltós tempomattal. ugye fater orlandojában gyárilag benne van. van szerencsére okos computer és figyelgettem az aktuális fogyasztást tempomatos gyorsítással, és hát az közel sem padló, inkább felénél több. szóval a fogyasztás nem lesz több, hisz a gép tudatosabb a lábunknál vagy mi...Mosolyog igen nagy emelkedőn is csak 14 litert mutatott a normal 10 helyett, míg padlónál 30 is volt. én csak javasolni tudom, jópofa dolog. egyetlen hátránya van, hogy az ember nincs közvetlen kontakttal a pedálokhoz....
Érdeklődés szintjén: mekkora moci és mit fogyaszt? Tapasztalat érdekelne...
1.8 szívó benzin 140 LE, az össz fogyi 8.8 eddig, város és autópálya 10-11 liter, országút 7 liter
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #5614 Dátum: 2011. December 29. - 09:11:01 »

A (külföldi)kamionosok vesznek személyautó matricát. Kacsint
Ha csak úgy nem! Ez már érthető, és jellemző, hogy ezt is mi fizetjük meg, mert töketlenek a hatóságok. Bezzeg nekem van, mert érzem, hogy nagyon- nagyon tele van már. Újra eszembe jut: tudtok egy lakatlan szigetet olcsón? De csak déli tengeren, mert vitorlázni akarok, nem megfagyni, és akkor nem fog érdekelni az üzemanyagok ára, széllel megyek majd körbe- körbe boldogan. Esetleg nem is lesz sokáig lakatlan?
Ez működik,én is csináltam,amikor megállítottak személyesen,nem adtam oda a forgalmit,csak megmondtam,hogy szerintem mi van beleírva.Kénytelenek voltak mindent elhinni.Gáz csak akkor van,ha rendőr is van velük.Ez hasonló a BKV ellenőrös sztorikhoz.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5615 Dátum: 2011. December 30. - 14:22:47 »

Ne feledjétek, új év, új ÁFA, így nem kell várni szerdáig az emeléssel.
Benzin +6 Ft/l, gázolaj +7 Ft/l lesz az új ár vasárnaptól. Aztán persze majd jönnek sorban a szerdák is, de utálom őket már, de nagyon. Tankoljatok, ha tudtok! Kacsint
Én megtettem, mindkét tartályt...

Más: láttam a bajnok bélsár rágcsálót, ha értitek mire gondolok.
Mercedes ML terepjáró, és hogy olcsóbb legyen, természetesen SK rendszámmal. Nos, a bal tükre valamikor letört, biztos spórolt a parkoló hellyel, és hogy mégis lásson, derék dolog, vett rá az első kis autósboltban egy kis Trabant- szerű tükröt, amit 2 db. lemezcsavarral fel is erősített, megfosztva egy szerelőt a munkája jussától, nem is beszélve a Mercit gyártó cégről, és a forgalmazóról. Így is lehet valaki puritán...
« Utoljára szerkesztve: 2011. December 30. - 21:47:50 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5616 Dátum: 2011. December 31. - 09:19:51 »

Békés, boldog, sikerekben gazdag új évet kívánok!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5617 Dátum: 2011. December 31. - 16:06:08 »

Aztán csak óvatosan az ivászattal, ne legyen gond, és persze ne feledjétek a poszt-alkoholos állapotot sem, ha majd újra vezetni mertek. Vigyázzatok a kezetekre, meg a jó hírnevetekre is, hogy holnap ne kelljen bujkálni az ismerősök, rokonok elől. Én nem megyek sehová, mert utálom a Szilveszter, a kötelező jópofaságot, a részegeket, és a hangzavart. De aki mulatni megy, annak jó szórakozást kívánok.

Más: vigyázzatok a kocsikra is, mert jönnek az emeletekről a lángoló, kidobott fenyőfák, a betiltott petárdák, és persze a bolond tűzijátékok is. Ha lehet védett helyre dugjátok el a gépsárkányokat a biztonság kedvéért. Ők is éljék túl, ne csak mi.

Akik meg szolidan búcsúztatják az évet, azokkal még találkozhatunk itt, a fórumon a barátok közt ma még, és persze holnap is, az új évben. Talán nem leszek egyedül.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
bzs198
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117


1.4 SE (full gyári) csak nagy zene:)


« Hozzászólás #5618 Dátum: 2011. December 31. - 16:34:55 »

Minden kedves márkatársnak Boldog Új Évet Kívánok innen Stuttgart mellől!!!!!!!!!!!
Naplózva
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #5619 Dátum: 2011. December 31. - 17:09:48 »

Aztán csak óvatosan az ivászattal, ne legyen gond, és persze ne feledjétek a poszt-alkoholos állapotot sem, ha majd újra vezetni mertek. Vigyázzatok a kezetekre, meg a jó hírnevetekre is, hogy holnap ne kelljen bujkálni az ismerősök, rokonok elől. Én nem megyek sehová, mert utálom a Szilveszter, a kötelező jópofaságot, a részegeket, és a hangzavart. De aki mulatni megy, annak jó szórakozást kívánok.

Más: vigyázzatok a kocsikra is, mert jönnek az emeletekről a lángoló, kidobott fenyőfák, a betiltott petárdák, és persze a bolond tűzijátékok is. Ha lehet védett helyre dugjátok el a gépsárkányokat a biztonság kedvéért. Ők is éljék túl, ne csak mi.

Akik meg szolidan búcsúztatják az évet, azokkal még találkozhatunk itt, a fórumon a barátok közt ma még, és persze holnap is, az új évben. Talán nem leszek egyedül.
Csatlakozom Gidyhez és teljesen egyetértek vele. Bár én iszogatok szép csendesen itthon, ha elájulok, legalább jó helyen vagyok.
Minden "Cartársnak" boldog, eredményekben gazdag új évet kívánok, mely teljen egészségben!
Amúgy én is lesem a fórumot, amíg képes vagyok olvasni.  Kacsint
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5620 Dátum: 2011. December 31. - 20:27:13 »

Aztán csak óvatosan az ivászattal, ne legyen gond, és persze ne feledjétek a poszt-alkoholos állapotot sem, ha majd újra vezetni mertek. Vigyázzatok a kezetekre, meg a jó hírnevetekre is, hogy holnap ne kelljen bujkálni az ismerősök, rokonok elől. Én nem megyek sehová, mert utálom a Szilveszter, a kötelező jópofaságot, a részegeket, és a hangzavart. De aki mulatni megy, annak jó szórakozást kívánok.

Más: vigyázzatok a kocsikra is, mert jönnek az emeletekről a lángoló, kidobott fenyőfák, a betiltott petárdák, és persze a bolond tűzijátékok is. Ha lehet védett helyre dugjátok el a gépsárkányokat a biztonság kedvéért. Ők is éljék túl, ne csak mi.

Akik meg szolidan búcsúztatják az évet, azokkal még találkozhatunk itt, a fórumon a barátok közt ma még, és persze holnap is, az új évben. Talán nem leszek egyedül.
Csatlakozom Gidyhez és teljesen egyetértek vele. Bár én iszogatok szép csendesen itthon, ha elájulok, legalább jó helyen vagyok.
Minden "Cartársnak" boldog, eredményekben gazdag új évet kívánok, mely teljen egészségben!
Amúgy én is lesem a fórumot, amíg képes vagyok olvasni.  Kacsint
Egyetértek, és én is míg józan vagyok itt leszek, meg holnap is, ha magamhoz térek.
Bár tanulás van, nem bulizás, max a PS2-t pofozzuk a csemetékkel.  Vigyorog
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5621 Dátum: 2011. December 31. - 22:35:29 »

22:50-kor végre lesz egy jó film a TV-ben: M.A.S.H. Szuper szereplőkkel (PL.: Donald Sutherland), ez egy háborús film ugyan, de annak a kifigurázása, roppant szellemesen. Én már láttam, és újra megnézem, mert remek. Oscart is kapott anno.
Az adó csatorna: Filmmúzeum és 22:50 a kezdés. Nézzétek, ezt nem bánjátok meg!
« Utoljára szerkesztve: 2011. December 31. - 22:39:12 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5622 Dátum: 2011. December 31. - 22:50:36 »

22:50-kor végre lesz egy jó film a TV-ben: M.A.S.H. Szuper szereplőkkel (PL.: Donald Sutherland), ez egy háborús film ugyan, de annak a kifigurázása, roppant szellemesen. Én már láttam, és újra megnézem, mert remek. Oscart is kapott anno.
Az adó csatorna: Filmmúzeum és 22:50 a kezdés. Nézzétek, ezt nem bánjátok meg!
Már kapcsolom is!
De jó, hogy olvasom a fórumot!  Vigyorog
Naplózva

Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5623 Dátum: 2012. Január 01. - 09:42:43 »

22:50-kor végre lesz egy jó film a TV-ben: M.A.S.H. Szuper szereplőkkel (PL.: Donald Sutherland), ez egy háborús film ugyan, de annak a kifigurázása, roppant szellemesen. Én már láttam, és újra megnézem, mert remek. Oscart is kapott anno.
Az adó csatorna: Filmmúzeum és 22:50 a kezdés. Nézzétek, ezt nem bánjátok meg!
Már kapcsolom is!
De jó, hogy olvasom a fórumot!  Vigyorog
Jó kis film volt.  Vigyorog
Utána meg jól megnéztem a Duna TV-n a Macskajajt, vagy századszor. Az de beteg egy film.  Vigyorog
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5624 Dátum: 2012. Január 01. - 11:34:34 »

22:50-kor végre lesz egy jó film a TV-ben: M.A.S.H. Szuper szereplőkkel (PL.: Donald Sutherland), ez egy háborús film ugyan, de annak a kifigurázása, roppant szellemesen. Én már láttam, és újra megnézem, mert remek. Oscart is kapott anno.
Az adó csatorna: Filmmúzeum és 22:50 a kezdés. Nézzétek, ezt nem bánjátok meg!
Már kapcsolom is!
De jó, hogy olvasom a fórumot!  Vigyorog
Jó kis film volt.  Vigyorog
Utána meg jól megnéztem a Duna TV-n a Macskajajt, vagy századszor. Az de beteg egy film.  Vigyorog
A M.A.S.H.-nak volt még folytatásos sorozata, igaz más szereplőkkel (Allen Aida?), a Radar ugyan az volt, de az is nagyon jó volt, remélem megismétlik majd azt is.
A Macskajaj filmet mindenkinek látnia kéne, most, hogy írtad, újból megnézem DVD-n. Nem semmi népségről szól...Vannak még jó filmek, amin lehet kacarászni.
Ajánlom még a "22-es csapdáját" is, de azt olvasni is kell, bár érteni kell a speciális humorát, mert aki azt nem veszi, megörül, és félredobja a könyvet örökre. Csoda, hogy meg tudták filmesíteni, és szerintem jól sikerült. Joseph Heller műve alapján.

Ja, és remélem mindenki túlélte a Szilvesztert, és lassan felébred, és elkezdhetjük az új évet itt is a fórumon, és a klubban.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Január 01. - 11:36:10 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 373 374 [375] 376 377 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!