Lacetti klub fórum
2024. Október 04. - 12:27:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 369 370 [371] 372 373 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 720557 alkalommal)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #5550 Dátum: 2011. November 29. - 11:34:48 »

Viszont hétvégén megyek Debrecenbe, ott van egy helyen 194 Ft.- ért na ha ez igaz ez lesz a legolcsóbb ahol eddig tankoltam.
Ott tankoltam én is a Debreceni talin.
A bavásárló központ mellett van, elég érdekes volt megtalálni, de meglett.
Egy icipici magánkút, egy autószerelő műhely udvarán, egy mellékutcában.
Na akkor létezik, ez jó hír. Kacsint Mosolyog
Debrecenben a legolcsóbb valamiért.
Nyomatok a csomagtartóba is vagy 400 litert jó lesz az késöbbre is. Vigyorog
Na végre egy szempont, amiért a sedan jobb, mint a többi. HB-vel, és SW-vel nem menne! Csak ne hajtsd le az üléseket véletlenül se! Kacsint Vigyorog. Ja, és szokj le a cigiről! Kacsint
Na igen, csak még gondolkodnom kell, hogy fejtsem át a tartályba. Vigyorog
Nem gond, a folyadékra hat a gravitáció. Csak fúrj lyukat a tartály tetejére, és megoldódik a problémád. Majd ezek után a nickneved átírjuk MekMesternek, és viszünk virágot...Na, de hagyjuk a hülyeséget, mert még kipróbálja valaki. Kacsint Vigyorog
Most lettem kész. Működik!!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5551 Dátum: 2011. November 30. - 11:08:14 »

Pont egy évvel ezelőtt dolgoztam utoljára, mint főállású nyugdíjas, és ma nosztalgiázhattam, mert behívtak a gyors 7-esre, és mit kaptam hozzá, hogy még szebb napom legyen? Na mit? Hát a régi autómat, a BPO-432-est, amivel vagy 15 évig együtt dolgoztunk. Jó érzés volt újra a régi társsal. 3 kör volt a 7E-n, de jól esett, még mindig megy, pedig már nem én vigyázok rá, egy kicsit meg is látszik.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5552 Dátum: 2011. December 02. - 14:20:01 »

Ma reggel sikeresen bedokkoltam Kapitányt a hentesekhez.  Vigyorog
Bármennyire is fáradt voltam a kevés alvás ellenére, én baromira élveztem a társaságát, és nagyon örülhettem annak, hogy segíthettem neki.
Viszont nem maradtam vele végig ott, mert volt más dolgom is.

Mikor otthagytam, elmentem Gidy Apuhoz egy minitalira, ami szerintem nagyon jóra sikeredett.
Nagyon sok mindenről beszélgettünk, és tudtunk volna még órákon át, és megcsodálhattam a modell autó gyűjteményét, ami fergeteges!
Nagyon szépen köszönöm a kávét, nagyon jól esett, és a bár rövid, de tartalmas minitalit.

Üdv
Yeti
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #5553 Dátum: 2011. December 03. - 18:14:51 »

Most értem haza Kazincbarcikáról. Tegnap szépen esett a hó, legalábbis a város egyik felében. Ott még ma is gyönyörű havas volt a táj. Az M3 égig ködben, a 10-es út is, ráadásul Pilisvörösvártól meg zuhogott az eső.
Naplózva
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #5554 Dátum: 2011. December 03. - 18:39:59 »

Most értem haza Kazincbarcikáról. Tegnap szépen esett a hó, legalábbis a város egyik felében. Ott még ma is gyönyörű havas volt a táj. Az M3 égig ködben, a 10-es út is, ráadásul Pilisvörösvártól meg zuhogott az eső.
Igen, itt nálunk megszokott, hogy a vegyi gyár miatt gyakran kapunk ilyen mű havat a város egy-egy részén, attól függően merre viszi a gyár fölül a párát a szellő.
Egyébként ráérős napom volt, belefért volna egy minitali...
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #5555 Dátum: 2011. December 03. - 20:51:00 »

Most értem haza Kazincbarcikáról. Tegnap szépen esett a hó, legalábbis a város egyik felében. Ott még ma is gyönyörű havas volt a táj. Az M3 égig ködben, a 10-es út is, ráadásul Pilisvörösvártól meg zuhogott az eső.
Igen, itt nálunk megszokott, hogy a vegyi gyár miatt gyakran kapunk ilyen mű havat a város egy-egy részén, attól függően merre viszi a gyár fölül a párát a szellő.
Egyébként ráérős napom volt, belefért volna egy minitali...
Már amikor megtudtam, hogy mennem kell Kazincbarcikára, gondoltam rád, de elég sűrű volt a konferencia programja és még ráadásul az is csúszott, ahogy illik, így nem maradt semmi szabadidőm. Legközelebb ha megyek, ellógok egy-két előadást, annyit megér a tali.
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5556 Dátum: 2011. December 03. - 21:57:48 »

Viszont hétvégén megyek Debrecenbe, ott van egy helyen 194 Ft.- ért na ha ez igaz ez lesz a legolcsóbb ahol eddig tankoltam.
Ott tankoltam én is a Debreceni talin.
A bavásárló központ mellett van, elég érdekes volt megtalálni, de meglett.
Egy icipici magánkút, egy autószerelő műhely udvarán, egy mellékutcában.
Na meg is találtam egész könnyen, de valaki szólhatott, hogy jövök ma tankolni mert felvíték 203,9-re az árat. Vigyorog Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5557 Dátum: 2011. December 04. - 12:33:01 »

Ma reggel sikeresen bedokkoltam Kapitányt a hentesekhez.  Vigyorog
Bármennyire is fáradt voltam a kevés alvás ellenére, én baromira élveztem a társaságát, és nagyon örülhettem annak, hogy segíthettem neki.
Viszont nem maradtam vele végig ott, mert volt más dolgom is.

Mikor otthagytam, elmentem Gidy Apuhoz egy minitalira, ami szerintem nagyon jóra sikeredett.
Nagyon sok mindenről beszélgettünk, és tudtunk volna még órákon át, és megcsodálhattam a modell autó gyűjteményét, ami fergeteges!
Nagyon szépen köszönöm a kávét, nagyon jól esett, és a bár rövid, de tartalmas minitalit.

Üdv
Yeti
Köszönöm a fuvart. Korán elmentél, dokibá a bátyámnak nézett  folyóson és be akart hívni, hogy segíts nekem. Egyébként elsőnek lettem behívva. Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #5558 Dátum: 2011. December 04. - 12:40:16 »

Tegnap rövid de tartalmas műszakom volt 06.00-kor kezdtem és 06.33kor már végeztem is  .Sajnos az időjárás az életemre tört de kicseleztem,szóval targoncával ki kellet mennem az épület oldalán lévő beton rampára ami kifele lejt és a széle jeges volt a köd és a 0fok miatt ennek következtében a targonca megforgott és leborult a 130cm-es rampáról az oldalára,képet majd holnap szerzek a katasztrófa turistáktól első kárfelmérés megtörtént 2db keret tartó gumi bak szakadt el "csak" a gép beindult működött így talán megúszóm anyagilag.Ilyen fajta gépről
van szó: http://targokft.hu/html/galeria.html?id=30
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5559 Dátum: 2011. December 04. - 13:20:20 »

Tegnap rövid de tartalmas műszakom volt 06.00-kor kezdtem és 06.33kor már végeztem is  .Sajnos az időjárás az életemre tört de kicseleztem,szóval targoncával ki kellet mennem az épület oldalán lévő beton rampára ami kifele lejt és a széle jeges volt a köd és a 0fok miatt ennek következtében a targonca megforgott és leborult a 130cm-es rampáról az oldalára,képet majd holnap szerzek a katasztrófa turistáktól első kárfelmérés megtörtént 2db keret tartó gumi bak szakadt el "csak" a gép beindult működött így talán megúszóm anyagilag.Ilyen fajta gépről
van szó: http://targokft.hu/html/galeria.html?id=30
1 tonnás Linde? aranyos kis gép, bár nekem kissé szokatlan a kezelőszervek elrendezése. Örülj, hogy sérülés nélkül megúsztad, könnyen lehetett volna tragádia, hamar alá lehet szorulni! Én 3 tonnás Still-lel dolgozom, aminek az önsúlya 5050kg.  Kacsint Bár rámpa nincs, de nem árt az óvatosság, mert egy oszlopnak koccanva akár az épületet is döntheti. Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5560 Dátum: 2011. December 04. - 13:39:00 »

Tegnap rövid de tartalmas műszakom volt 06.00-kor kezdtem és 06.33kor már végeztem is  .Sajnos az időjárás az életemre tört de kicseleztem,szóval targoncával ki kellet mennem az épület oldalán lévő beton rampára ami kifele lejt és a széle jeges volt a köd és a 0fok miatt ennek következtében a targonca megforgott és leborult a 130cm-es rampáról az oldalára,képet majd holnap szerzek a katasztrófa turistáktól első kárfelmérés megtörtént 2db keret tartó gumi bak szakadt el "csak" a gép beindult működött így talán megúszóm anyagilag.Ilyen fajta gépről
van szó: http://targokft.hu/html/galeria.html?id=30
Ughhh.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #5561 Dátum: 2011. December 04. - 15:42:20 »

Tegnap rövid de tartalmas műszakom volt 06.00-kor kezdtem és 06.33kor már végeztem is  .Sajnos az időjárás az életemre tört de kicseleztem,szóval targoncával ki kellet mennem az épület oldalán lévő beton rampára ami kifele lejt és a széle jeges volt a köd és a 0fok miatt ennek következtében a targonca megforgott és leborult a 130cm-es rampáról az oldalára,képet majd holnap szerzek a katasztrófa turistáktól első kárfelmérés megtörtént 2db keret tartó gumi bak szakadt el "csak" a gép beindult működött így talán megúszóm anyagilag.Ilyen fajta gépről
van szó: http://targokft.hu/html/galeria.html?id=30
Gratulálok hogy szerencsésen megúsztad!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5562 Dátum: 2011. December 04. - 19:25:47 »

Utcánkban a múlt héten egyik éjszaka (!!  tudja valaki, miért kell ezt éjjel 2-kor tenni a belvárosban hétköznap?) felszereltek a köztéri világító kandeláberekre amolyan karácsonyi díszként hullócsillag-forma világítótesteket. (Bár szerintem elég giccsesek, de legalább van valami karácsonyi hangulat.)
Ma délelőtt végigjárták az oszlopokat az E-on "szakemberei" és bekötötték őket. (Vezeték behúz fentről lefelé, alul a kis ajtó mögött beköt)
A hozzánk legközelebb eső 4 kandeláber eredményességi mutatója így estére kelve a következő:
1. kandeláber: lámpatest világít, csillagdísz nem  Vigyorog
2. kandeláber: lámpatest nem világít, csillagdísz igen  Vigyorog
3. kandeláber: sem lámpatest nem világít, sem a csillagdísz  Vigyorog
4. kandeláber: mindkettő világít  Mosolyog
Ahogy végignézek a központ felé, a többi kandelábernek is hasonló a statisztikája... Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Legalább jó kedvre derítettek..... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #5563 Dátum: 2011. December 04. - 19:52:29 »

Utcánkban a múlt héten egyik éjszaka (!!  tudja valaki, miért kell ezt éjjel 2-kor tenni a belvárosban hétköznap?) felszereltek a köztéri világító kandeláberekre amolyan karácsonyi díszként hullócsillag-forma világítótesteket. (Bár szerintem elég giccsesek, de legalább van valami karácsonyi hangulat.)
Ma délelőtt végigjárták az oszlopokat az E-on "szakemberei" és bekötötték őket. (Vezeték behúz fentről lefelé, alul a kis ajtó mögött beköt)
A hozzánk legközelebb eső 4 kandeláber eredményességi mutatója így estére kelve a következő:
1. kandeláber: lámpatest világít, csillagdísz nem  Vigyorog
2. kandeláber: lámpatest nem világít, csillagdísz igen  Vigyorog
3. kandeláber: sem lámpatest nem világít, sem a csillagdísz  Vigyorog
4. kandeláber: mindkettő világít  Mosolyog
Ahogy végignézek a központ felé, a többi kandelábernek is hasonló a statisztikája... Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Legalább jó kedvre derítettek..... Vigyorog
Ez az adventi hangulat  Vigyorog majd jövő héten már három fog világítani a négyből.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #5564 Dátum: 2011. December 04. - 21:26:33 »

Utcánkban a múlt héten egyik éjszaka (!!  tudja valaki, miért kell ezt éjjel 2-kor tenni a belvárosban hétköznap?) felszereltek a köztéri világító kandeláberekre amolyan karácsonyi díszként hullócsillag-forma világítótesteket. (Bár szerintem elég giccsesek, de legalább van valami karácsonyi hangulat.)
Ma délelőtt végigjárták az oszlopokat az E-on "szakemberei" és bekötötték őket. (Vezeték behúz fentről lefelé, alul a kis ajtó mögött beköt)
A hozzánk legközelebb eső 4 kandeláber eredményességi mutatója így estére kelve a következő:
1. kandeláber: lámpatest világít, csillagdísz nem  Vigyorog
2. kandeláber: lámpatest nem világít, csillagdísz igen  Vigyorog
3. kandeláber: sem lámpatest nem világít, sem a csillagdísz  Vigyorog
4. kandeláber: mindkettő világít  Mosolyog
Ahogy végignézek a központ felé, a többi kandelábernek is hasonló a statisztikája... Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Legalább jó kedvre derítettek..... Vigyorog
Ez direkt ilyen. Próbáld ki, hogy gyorsan mész a kocsival, akkor olyan mintha mozogna csillag. Vigyorog
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 369 370 [371] 372 373 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!