Lacetti klub fórum
2024. Október 04. - 18:26:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 364 365 [366] 367 368 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 720816 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5475 Dátum: 2011. November 16. - 20:20:09 »

Szeretem én Zsoltiékat (leonel, CarService), de mostanában gyakran kell beszélem vele és ez nem jelent sok jót. Ugyanis kizárólag "hivatalos" ügyekben keresem, pl. amikor rossz az autó.

Pénteken a vadiúj termosztátommal beálltam az udvarba, nyugovóra tértem, majd másnap jött a feketeleves. Indítózok, köszörülök, köszörülök, köszörülök...... és nem indul az autó. Vasárnap ugyanezt eljátszottam.

Hétfőn telefon, leonel kollégái át, autót megnéz, műhelybe vontat. Megint. Lassan kiábrándulok a típusból, nem sok hiányzik hozzá.
11 évesen eladott Corsámról elmondhattam, hogy sosem hagyott cserben, pedig annyi idősen vettem, mint most a Nubira. Róla már nem állíthatom ugyanezt, péntek óta. 

Még várom a diagnózist, ugyanis most nem kell sürgősen a verda, és vannak fontosabbb melóik.

Besz@rt az AC pumpa... 
részvétem 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5476 Dátum: 2011. November 17. - 19:29:25 »

Döntöttem! Vegyes üzemű lesz az autóm hamarosan. Remélem kihasználom majd. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5477 Dátum: 2011. November 17. - 19:50:25 »

Döntöttem! Vegyes üzemű lesz az autóm hamarosan. Remélem kihasználom majd. Kacsint
Gratulálok, remélem atyáink nem nyúlnak bele az árakba így továbbra is megéri majd nekünk. Kacsint Mosolyog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #5478 Dátum: 2011. November 17. - 20:07:12 »

Egy kis segítség kellene.Van egy off fiat punto II. autó,ami sztem hibásan piros matricás.Szeretném felülvizsgáltatni,hogy kék legyen.Mi ennek az útja-módja?
Ha jól emlékszem NKH-nál kell igazolást kérni 2000 körüli összegért majd utána bemenni az okmányirodába és átiratni a forgalmit 6ezer pénzért.

Javítás: A Chevyklub fórumán pontosan le van írva: be kell menni a Mozaik utcai állomásra, 2700 forint a matrica és az igazolás a környezetvédelmi besorolásról, majd ezzel elmenni az okmányirodába és ingyen cserélik a forgalmit
Így történt:a mozaik utcában 2700 ft ért átmatricázták és adtak egy igazolást amivel az okmányirodába 600 ft-ért forgalmit cserélnek.Érdekes hogy semmit nem is néztek,csak az volt a lényeg,hogy az autó gyártási éve 2000 utáni.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #5479 Dátum: 2011. November 17. - 21:26:08 »

Döntöttem! Vegyes üzemű lesz az autóm hamarosan. Remélem kihasználom majd. Kacsint
Gratulálok, remélem atyáink nem nyúlnak bele az árakba így továbbra is megéri majd nekünk. Kacsint Mosolyog
Újabb vegyes üzemű SW lesz a csapatban! Lassan lemaradok He
Naplózva
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #5480 Dátum: 2011. November 19. - 12:02:30 »

Döntöttem! Vegyes üzemű lesz az autóm hamarosan. Remélem kihasználom majd. Kacsint
Gratulálok, remélem atyáink nem nyúlnak bele az árakba így továbbra is megéri majd nekünk. Kacsint Mosolyog
Újabb vegyes üzemű SW lesz a csapatban! Lassan lemaradok He
Csak egy kis helyesbítés: nem vegyes üzemű, hanem kettős üzemű.
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5481 Dátum: 2011. November 19. - 12:03:58 »

Döntöttem! Vegyes üzemű lesz az autóm hamarosan. Remélem kihasználom majd. Kacsint
Gratulálok, remélem atyáink nem nyúlnak bele az árakba így továbbra is megéri majd nekünk. Kacsint Mosolyog
Újabb vegyes üzemű SW lesz a csapatban! Lassan lemaradok He
Csak egy kis helyesbítés: nem vegyes üzemű, hanem kettős üzemű.
Igen, talán a (nem tiszta) etanolost hivhatjuk vegyes üzeműnek inkább.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #5482 Dátum: 2011. November 19. - 12:11:18 »

Döntöttem! Vegyes üzemű lesz az autóm hamarosan. Remélem kihasználom majd. Kacsint
Gratulálok, remélem atyáink nem nyúlnak bele az árakba így továbbra is megéri majd nekünk. Kacsint Mosolyog
Újabb vegyes üzemű SW lesz a csapatban! Lassan lemaradok He
Csak egy kis helyesbítés: nem vegyes üzemű, hanem kettős üzemű.
Igen, talán a (nem tiszta) etanolost hivhatjuk vegyes üzeműnek inkább.
Igen, de létezik diesel-cng vegyes üzemű autó is. De nem akartam szőrszál hasogató lenni. Csak a pontos fogalmazás miatt írtam.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #5483 Dátum: 2011. November 19. - 17:17:35 »

Döntöttem! Vegyes üzemű lesz az autóm hamarosan. Remélem kihasználom majd. Kacsint
Jó döntés, bár pár évvel előbb kellet volna. Kacsint Akkor most olcsóbban autóznál, így majd csak 1-2 év múlva.
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #5484 Dátum: 2011. November 19. - 17:22:03 »

Döntöttem! Vegyes üzemű lesz az autóm hamarosan. Remélem kihasználom majd. Kacsint
Gratulálok, remélem atyáink nem nyúlnak bele az árakba így továbbra is megéri majd nekünk. Kacsint Mosolyog
Újabb vegyes üzemű SW lesz a csapatban! Lassan lemaradok He
Csak egy kis helyesbítés: nem vegyes üzemű, hanem kettős üzemű.
Akár vegyes üzemű is lehet. Lehet olyat csinálni, hogy pl. 2 henger gázzal, 2 pedig benzinnel megy.
Sőt olyat is, hogy a benzin mellé adagoljon gázt. Vigyorog
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #5485 Dátum: 2011. November 19. - 17:49:10 »

Döntöttem! Vegyes üzemű lesz az autóm hamarosan. Remélem kihasználom majd. Kacsint
Jó döntés, bár pár évvel előbb kellet volna. Kacsint Akkor most olcsóbban autóznál, így majd csak 1-2 év múlva.
Én maradok a jól bevált benzinnél. Az átalakítás nekem nem éri meg Kacsint Vigyorog
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #5486 Dátum: 2011. November 19. - 19:46:39 »

Döntöttem! Vegyes üzemű lesz az autóm hamarosan. Remélem kihasználom majd. Kacsint
Jó döntés, bár pár évvel előbb kellet volna. Kacsint Akkor most olcsóbban autóznál, így majd csak 1-2 év múlva.
Én maradok a jól bevált benzinnél. Az átalakítás nekem nem éri meg Kacsint Vigyorog
Ja, hát ha valakinek fizetik... Kacsint
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #5487 Dátum: 2011. November 19. - 21:32:44 »

Szeretem én Zsoltiékat (leonel, CarService), de mostanában gyakran kell beszélem vele és ez nem jelent sok jót. Ugyanis kizárólag "hivatalos" ügyekben keresem, pl. amikor rossz az autó.

Pénteken a vadiúj termosztátommal beálltam az udvarba, nyugovóra tértem, majd másnap jött a feketeleves. Indítózok, köszörülök, köszörülök, köszörülök...... és nem indul az autó. Vasárnap ugyanezt eljátszottam.

Hétfőn telefon, leonel kollégái át, autót megnéz, műhelybe vontat. Megint. Lassan kiábrándulok a típusból, nem sok hiányzik hozzá.
11 évesen eladott Corsámról elmondhattam, hogy sosem hagyott cserben, pedig annyi idősen vettem, mint most a Nubira. Róla már nem állíthatom ugyanezt, péntek óta. 

Még várom a diagnózist, ugyanis most nem kell sürgősen a verda, és vannak fontosabbb melóik.
Ilyen esetben nekem is szólhatsz. hétvégén is!!!!!
Naplózva

06 70/22 11 222
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #5488 Dátum: 2011. November 20. - 10:41:44 »

Döntöttem! Vegyes üzemű lesz az autóm hamarosan. Remélem kihasználom majd. Kacsint
Jó döntés, bár pár évvel előbb kellet volna. Kacsint Akkor most olcsóbban autóznál, így majd csak 1-2 év múlva.
Én maradok a jól bevált benzinnél. Az átalakítás nekem nem éri meg Kacsint Vigyorog
Ja, hát ha valakinek fizetik... Kacsint
Most még igen, aztán ki tudja...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5489 Dátum: 2011. November 20. - 20:19:24 »

Ja, és új kocsim van. Illetve új karosszériája. Vagyis Krisz kezelésbe vette, és teljesen megújult. Gyönyörű. egy légy nyakát törte, amikor landolni szeretett volna rajta, de túlcsúszott a kifutón...Köszi Krisz a varázslatot!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 364 365 [366] 367 368 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!